Plotki transferowe

Mercato Live - 1.06 [14:45] - Pedulla o transferze Rubena Diasa do Interu: Prędzej jutro w Katanii spadnie śnieg (28)

Autor:
Źródło: inf. własna
16 dni temu
6779
28

Najnowsze doniesienia, plotki, wywiady związane z rynkiem transferowym Interu. Oficjalnie okno transferowe w Serie A otwiera się 29.06, jednak kluby już teraz zaangażowane są w liczne rozmowy i negocjacje. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszych aktualizacji.

 

14:45

La Gazzetta - Solet coraz bliżej Interu.

Udinese wyceniło swojego zawodnika na 25 mln euro, Inter rozpoczął negocjacje. Nerazzurri chcą zbić tą kwotę oferując jednego z zawodników drugiego zespołu. 

 

11:30

Pedulla o transferze Rubena Diasa: Bardziej prawdopodobne jest, że jutro w Katanii spadnie śnieg.

Inter monitoruje Muharemovicia i Soleta. Jeśli chodzi o Rubena Diasa to kosztuje on ponad 50 mln euro. Bardziej prawdopodobne jest, że jutro w Katanii spadnie śnieg, niż że Dias przejdzie do Interu.

 

 

9:30

GdS - Marco Palestra jest priorytetowym celem Interu.

Wahadłowy Atalanty, który cały sezon spędził na wypożyczeniu w Cagliari został wskazany przez Cristiana Chivu, jako główny kandydat do wzmocnienia zespołu Mistrza Włoch. Negocjacje nie będą łatwe, ponieważ klub z Bergamo wysoko ceni swojego zawodnika. Źródło podaje, że transakcja będzie opiewała na kwotę między 40 a 50 milionów euro.

Atalanta miała zająć bardziej otwarte stanowisko, niż rok temu przy okazji rozmów o Lookmanie, natomiast odrzuciła możliwość włączenia Davide Frattesiego w formie rozliczenia.

 

9:10

GdS - Bisseck może zostać sprzedany. Maguire oraz Alaba rozmawiali z działaczami.

Inter szuka obrońcy, a być może nawet dwóch, jeśli dojdzie do sprzedaży Yanna Bissecka, którym interesuje się Bayern Monachium i kilka klubów Premier League. Nerazzurri nie zamykają się na jego odejście. Niemiec według Transfermarkt wyceniany jest na 50 mln euro.

Swoją gotowość do przenosin do Mediolanu zgłosili natomiast za pośrednictwem agentów Harry Maguire oraz David Alaba. Kontrakt Austriaka z Realem Madryt wygasa 30. czerwca, a Harry Maguire znalazł się w trudnej sytuacji w Manchesterze United prowadzonym przez Michaela Carricka. Inter nie podjął dalszych kroków do sprowadzenia jednego z doświadczonych obrońców - Nerazzurri skupiają się na transferze Oumara Soleta i obserwują sytuację Evana Ndicki z Romy.

 

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 12.06 (20:15) Endrick bombą transferową? (60)

12.06
08:58
Henrikh Mkhitaryan

Mkhitaryan pojawił się na negocjacjach... bez agenta (10)

10.06
08:34

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.06.2026 o 20:44 przez pasencjusz88
+2
pasencjusz88
Alaba, Maguire facepalm
01.06.2026 o 19:34 przez acmilanowek
+5
acmilanowek
Maguire ? to wstyd dla czołowego klubu z Włoch go brać . może do Milanu jak już
01.06.2026 o 15:47 przez lord-gs
+2
lord-gs
Też mi "otwarte stanowisko" przy wycenie 50 mln € za młokosa z 1 przyzwoitym sezonem w nogach
01.06.2026 o 14:51 przez KarmaAG
-1
KarmaAG
"Yanna Bissecka, którym interesuje się Bayern Monachium i kilka klubów Premier League"
Skoro x klubów się nim interesuje, to wytrzymać napięcie,zrobić licytację - nie sprzedawać poniżej +/- 80 baniek.
Znając Inter połasi się na pierwsze lepsze
+/-40-50 mln €
01.06.2026 o 14:52 przez KarmaAG
-1
KarmaAG
Puszczenie go za mniej niż 70 mln € to będzie skandal
01.06.2026 o 15:27 przez Cny
+5
Cny
Serio oczekujesz tyle za gościa który jest już mocno zweryfikowany i zawieszony między pierwszym składem a ławką w Interze. Grał głównie przez totalny zjazd Acerbiego. Ma swoje zalety ale też wady. Polecam pierwsza połowę z Lazio. Objeżdżamy jak stary Słowak z Termalici. Zdarzają mu się na prawdę słabe mecze. 50M to realna cena dla klubu jak Bayern.
01.06.2026 o 16:12 przez BartekBartek
+1
BartekBartek
Zweryfikiwany, słaby czy nie ale raczej rzadko kupuje sie piłkarza poniżej wartości rynkowej. Jakby nie patrzeć jest w super wieku i ma jeszcze 3 lata kontraktu.
01.06.2026 o 18:22 przez rafalik93
rafalik93
Racja cny chłop jest tak elektryczny jak wyciągniemy za niego max 50 to będzie cud chłop już pewnego poziomu nie przeskoczy
01.06.2026 o 19:32 przez acmilanowek
+1
acmilanowek
nie zgadzam się . twierdzenie ze pewnego poziomu nie przeskoczy , zobacz jaki skok zrobił z ligi duńskiej do Interu , Rudiger te żnie był jakimś wymiataczem ligi w Romie więc to choćby przykład jego . oczywiście 45-50 mln za Bissecka musi być . Bisseck nie jest idealnym i bezbłędnym obrońcą ale nie przesadzajmy z tą elektrycznością.
01.06.2026 o 21:41 przez KarmaAG
KarmaAG
Wiek jest jego atutem.
Skoro takie kluby jsk Bayern chcą go ściągnąć, to chyba widzą w nim więcej plusów niż minusów. Lepiej
za te 40-50 mln sprzedać Barella.
02.06.2026 o 05:31 przez BartekBartek
-1
BartekBartek
@KarmaAG , też wolałbym sprzedać Barelle zamiast Bissecka ale nie widać chętnych frajerów.
01.06.2026 o 13:15 przez kadrian89
+2
kadrian89
Skoro Smalling sobie poradził we Włoszech to i Harry dałby radę, szczególnie że Akanji nie jest też takim liderem na środku obrony który błędów nie robi.

Spokojnie czekajmy na ostateczne oceny. Póki co cele transferowe są całkiem obiecujące.
01.06.2026 o 12:59 przez Dyl87
+1
Dyl87
Palestra to będzie taka sama inwestycja jak Bastoni, Barella brać go jak najszybciej. Alaba ma plastikowe kolana nie dla gościa
01.06.2026 o 12:25 przez WTC
+1
WTC
Magłaja na rozsądnych warunkach byłby spoko. Alaba to się nadaje do przejścia na emeryturę po tych wszystkich kontuzjach.
01.06.2026 o 11:35 przez DonDawido
DonDawido
Oaktree gotowe na znaczącą inwestycję w obronie! Jest zgoda na 45mln euro na Rubena Diasa!
01.06.2026 o 11:23 przez smerf1600
+2
smerf1600
Maguire ale to byłby transfer sezonu haha
01.06.2026 o 11:17 przez mikruzzo
+5
mikruzzo
Maguire i Alaba no ludzie bądźmy poważni. NIE dla obu panów
01.06.2026 o 11:16 przez Paolo92
+1
Paolo92
Na pewno nie Alaba który co chwila łapie kontuzje i nie jest w stanie z tego powodu wejść na wysoki poziom i się na nim utrzymać.
01.06.2026 o 10:29 przez DonDawido
+8
DonDawido
Palestra super, ale jak czytam o tych 40-50 milionach, to zgrzytam zębami. To są rejony kwoty, jaką płaciliśmy za Hakimiego. Ja rozumiem inflację, ale ludzie kochani...
01.06.2026 o 10:29 przez pluto11
+3
pluto11
Przecież Alaba to szklanka więcej nie grał niż grał a Harry niech szuka innego frajera
01.06.2026 o 10:27 przez Szociq
+3
Szociq
33 letni Maguire? ludzie...
01.06.2026 o 10:25 przez Claudio
+1
Claudio
Alaba to wrak.
Maguire często był wyśmiewany, ale trzeba przyznać, że jak przyszedł Carrick to był bardzo chwalony za grę i w Anglii byli zaskoczeni, że nie dostał powołania na MŚ. No ale wiek 33lata to naprawdę mógłby być casus Vidica.
Jeśli chodzi o obrońców to dawno temu już pisałem, że Solet to mógłby być odpowiedni gość. Jeśli daliby radę za ok. 20mln go ściągnąć to można spróbować. Wielkiego ryzyka nie ma.
Palestra? Ciekawy zawodnik, ale płacenie 40mln to mimo wszystko w naszym przypadku ryzyko. Sam nie wiem czy jest wart, aż tyle, gdyż nie widziałem go w wielu spotkaniach, a wyrobienie sobie opinii po 2 meczach i kompilacjach nie jest mimo wszystko, aż tak wiarygodne.
Wierzę, że Marotta i spółka wiedzą co robią.
Mega ważne okienko, którym możemy mocno odskoczyć reszcie w Italii i powalczyć znowu w Lidze Mistrzów o coś więcej, niż wyjście z grupy.
01.06.2026 o 11:18 przez AveCaesar
+5
AveCaesar
Być może mamy niepowtarzalną okazję na zbudowanie składu zdolnego do zdominowania ligi przez kolejne lata.
01.06.2026 o 10:19 przez ragnar
+4
ragnar
Alaba to połamaniec
Maguire się ogarnął, z nim pobilibysmy rekord bramek z głowy :) ...mimo wszystko, nie
01.06.2026 o 10:13 przez Cny
+6
Cny
Transfermarkt Bissecka na 50 wycenia więc my chcemy 40 ;)
01.06.2026 o 10:55 przez BartekBartek
+3
BartekBartek
A po negocjacjach z wielkim bayernem 30 + 5 zmiennych ;)
01.06.2026 o 10:13 przez Dyl87
Dyl87
Brać Soleta a te stare luje jak Vidic będą gdzie nauka z przeszłości ?? ??
01.06.2026 o 09:59 przez Cienty
+1
Cienty
Po co nam połamane dziadki w obronie ?

Shoutbox

timon 17.06.2026 13:48

Lautaro wygral MS, dwa razy copa america, raz zostal krolem strzelcow copa. Jest na 4 miejscu wsrod najlepszych strzelcow w historii Argentyny a pewnie wbije nie dlugo na drugie, a tu jakis Oster otwierajac Harnasia pisze, ze chlop sie do reprezentacji nie nadaje

Vancore 17.06.2026 12:36

z tym ze lautaro wcale nie gral gorszego meczu, poprostu messiemu wyszedl lepszy mecz

Saff 17.06.2026 08:22

Typowy oster, jak pies Pawłowa - Lautaro gorszy mecz, to jemu już ślina cieknie i w biegu do klawiatury podciąga majteczki, które mu się z ekscytacji zsuwają. A to, że nikt go nie będzie chciał kupić - lepiej dla nas

Claudio 17.06.2026 08:21

Ten Palestra mnie nie rusza. Będzie to będzie. Jak nie on to będzie jakiś starszy ale lepszy zawodnik.

lord-gs 17.06.2026 08:15

Może sobie chcieć. To Atalanta rozdaje karty.

martins2000 17.06.2026 07:53

🔥 Palestra booked, Inter move forward. After turning down Manchester City, the winger has also rejected Chelsea: he wants to join the Nerazzurri.

oster 17.06.2026 06:09

Jaki moment? On nie nadaje się do tej reprezentacji taki jest fakt

Tifosinho 17.06.2026 05:48

Masz swój moment mały człowieczku, naciesz się nim

oster 17.06.2026 05:45

Lautaro chyba znowu chce odpaść jak najszybciej żeby mieć wakacje, jak Lautaro znowu będzie najgorszy na turnieju to kolejne cztery lata nikt nie będzie chciał go kupić jak było po Katarze 😄

oster 17.06.2026 05:09

Lautaro najgorszy na boisku, forma z Kataru jest dalej

FENDI_SOSA 17.06.2026 04:48

Messi hat trick

HB 17.06.2026 00:10

xD

Claudio 16.06.2026 23:27

pisze w perpektywie kibica, a nie pilkarza. Druga sprawa czy zostanie MŚ to czas pokaze...

Cny 16.06.2026 23:17

100% racji. zamiast zostać mistrzem świata (całkiem prawdopodobne) to mógł sobie zostać w mediolanie

Claudio 16.06.2026 23:08

niepotrzebnie Thuram pojechal na ten mundial skoro ma ławę grzać cały czas. Tak by spokojnie odpoczął

Tifosinho 16.06.2026 23:00

Duet Theo-Maignan się popisał 🤣

Tifosinho 16.06.2026 22:47

Ależ piłka od Rabiota

VVujek 16.06.2026 21:38

Como może się odbić od ściany grając na 3 frontach.

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

martins2000 16.06.2026 19:18

Od 1 lipca klauzula Greenwooda 60 mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29474

Liczba newsów: 53350

Liczba komentarzy: 624849

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się