Plotki transferowe

Mercato Live - 10.08 (20:19) Decydujące dni w sprawie przyszłości Joao Mario / Roma chce Esposito (36)

Autor:
Źródło: różne
4 miesiące temu
14222
36
mercato live rebić sms

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:19

TyC Sports - Facundo Colidio jest bliski wypożyczenia do belgijskiego zespołu Sint-Truiden. Na koniec nadchodzącego sezonu Argentyńczyk wróci do Interu, gdyż w umowie wypożyczenia nie będzie znajdowała się żadna klauzula wykupienia.

 

FCInterNews.it – Agent Ivana Perisicia w ten weekend przyleci do Monachium, aby negocjować tam warunki kontraktu dla jego klienta. Chorwat  w Interze zarabia 4 mln euro za sezon.

 

18:39

FcInter1908.it – Nadchodzą decydujące dni dla dalszej przyszłości Joao Mario. Po przerwie w negocjacjach, Inter wrócił do rozmów z Monaco w sprawie transferu Portugalczyka. Ma on przenieść się do francuskiego zespołu na tej samej zasadzie co Ivan Perisic. Wypożyczenie z opcją wykupienia. Sprawa transferu ma być załatwiona w ciągu najbliższych dni.

 

La Repubblica – Fiorentina rozważa transfer Keity Balde z Monaco. Senegalczyk ma zostać wypożyczony z opcją wykupienia.

 

Tuttosport – Arturo Vidal chciałby wrócić do Serie A. Inter jest wymieniany jako możliwy przyszły klub Chilijczyka.

 

GdS – Roma chce 20 mln euro plus 2 mln euro bonusów w zamian za Edina Dzeko. Roma zgodzi się zmniejszyć tą kwotę, jeśli do oferty zostanie dołączona karta Sebastiano Esposito. Działacze Interu ani myślą pozbywać się utalentowanego zawodnika.

 

16:15

Sky Sport – Ivan Perisic wyraził zgodę na dołączenie do Bayernu. Bayern wspólnie z Interem ustalił szczegóły transakcji. Teraz, aby doszło do finalizacji transferu brakuje już tylko zgody Stevena Zhanga.

 

Tuttosport – Gdy Inter sprzeda Dimarco i Dalberta to w ich miejsce kupi Cristiano Biraghiego. Gdyby nie udało się sprowadzić zawodnika Fiorentiny, to Marotta wraz z Ausilio sięgną po Matteo Darmiana.

 

CdS – Lazio nie chce sprzedawać Sergeja Milinkovicia – Savicia. Jednak zarówno dyrektorzy Interu i PSG  „nie odpuścili” sobie pomocnika i czekają na dogodne warunki do przeprowadzenia transferu.

 

13:20

Także Joao Mario nie będzie na dzisiejszym sparingu. Kolejny transfer? 

 

12:42

Sky - Perisić bardzo blisko Bayernu! Brakuje już tylko podpisania dokumentów, Chorwat wkrótce wyleci do Niemiec. 

 

12:31

Sky - Inter uzgodnił warunki wypożyczenia Ivana Persica. Jak informuje Sky, Chorwat ma zostać wypożyczony do Bayernu za 5 mln euro, a klub z Bawarii będzie miał możliwość jego wykupu za 20 mln. 

 

12:00

Okładki dzienników włoskich:

 

Inter wyda 200 mln euro. Conte dostanie Dzeko, a na tym jeszcze nie koniec. Z 20-oma milionami za Dzeko Inter wyda w to okienko około 200 mln euro. Największa kampania transferowa w dziejach Interu. A wszystko to, by zadowolić trenera. 

Jeżeli odejdzie Perisic i Icardi oraz kilku niechcianych zawodników to Inter będzie miał środki by pozyskać jeszcze jednego pomocnika.

 

Aurelio, weź nas! Polowanie na Icardiego: Wanda zaoferowała go Napoli, Juve pracuje w cieniu, Roma także spróbuje. Kluczowy moment, żona piłkarza wypycha go do Neapolu - teraz czas na działanie De Laurentisa. 

Palotta oferuje 30 mln euro i Dzeko, jednak Marotta chce więcej.

Paratici czeka na Dybalę...

Lukaku rozgrzewa Conte: To najlepszy trener na świecie

 

Icardi chce tylko do Juve. Co za intryga z Dzeko, Romą i Napoli w tle. 

 

 

 

 

10:45

Sport Mediaset - Perisić nie pojechał na mecz z Valencią. W tej sytuacji możemy się spodziewać tego, że jego transfer do Bayernu jest bardzo prawdopodobny. 

 

09:40

CorSport - Icardi gotów na przenosiny do Neapolu. 

Taką wiadomość miała zakomunikować włodarzom Napoli Wanda Nara. Z kolei Tuttosport twierdzi całkiem inaczej: że Icardi chce tylko do Juve. 

 

02:25

Gianluca Di Marzio - Trwają negocjacje pomiędzy Interem, a Bayernem ws. Ivana Perisicia. Monachijczycy zaproponowali wypożyczenie z opcją wykupu jednak taka oferta nie przekonuje Interu, a także Chorwata, który wolałby się przenieść do Bayernu na stałe. 

 

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu

 

Zobacz też

Mauro Icardi

La Repubblica: Icardi chce wrócić do Interu po sezonie (14)

06.12
15:42
Matteo Politano

Politano preferuje transfer do Fiorentiny (3)

04.12
16:27

Komentarze (36)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.08.2019 o 23:26 przez Est
+1
Est
Żadnego pozbywania się obiecujących młodzików. Przydałby się wreszcie jakiś pomysł jak dobrze wprowadzać tych utalentowanych młodzików do pierwszego składu.
10.08.2019 o 19:54 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Tych w tym Rzymie to nieźle poje..ało naprawdę!
10.08.2019 o 19:40 przez Tifosinho
+2
Tifosinho
"Roma zgodzi się zmniejszyć tą kwotę" ?? ? Przecież musieliby wtedy jeszcze dopłacać
10.08.2019 o 19:06 przez kibix
-2
kibix
Nie bracy vidala durnia, kolejny Srajgollan. Sorry, że tak wyzywam, ale jestem kibicem więc mogę być chamem :D
10.08.2019 o 18:57 przez cuba
cuba
Tylko to 20mln za Dzeko ... chyba za dużo ale jeśli ma być rywalizacja z wysokiego "C" choć to walka o kto będzie z Lukaku ale nie ma jak zdrowa rywalizacja :) jeśli będzie Dzeko to kolejność wydaje się Lukaku,Lautaro,Dzeko choć od meczu też będzie zależeć zdaję sobie sprawę,a tak wybiegając to myślę że 3bramki w debiucie Lukaku są możliwe :)
10.08.2019 o 18:52 przez cuba
cuba
Perisic out,ikardi out ,J,Mario out no przyznam że jestem mile zaskoczony :)
10.08.2019 o 17:10 przez domi
domi
Oby to prawda z Joao Mario. Idź gdziekolwiek szybko, aby za $$$
10.08.2019 o 16:58 przez Qhasz
Qhasz
Podoba mi się to okienko
10.08.2019 o 15:20 przez interista1987
interista1987
A Biraghi to nie jest Wloch ?
10.08.2019 o 15:27 przez Gloin1989
Gloin1989
Kostic lepszy
10.08.2019 o 15:59 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Jest i do tego nasz wychowanek.
10.08.2019 o 15:18 przez interista1987
interista1987
Won.
A tak na powaznie to niech idzie do tego Bayernu, gral dla Interu jak bylismy w dupie i to calkiem niezle ale niech jego zyczenie odejscia sie spelni. Dla Interu juz nie jest wartosciowy wiec dla wbu stron stanie jest najlepszym wejsciem.
10.08.2019 o 15:11 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
I tak powinno być sprzedawać tych niepotrzebnych i dawac Milinkovica tego Dzeko chociaż nie podchodzi mi ale Cont chce więc ok do tego Kostic lub Biraghi i jedziemy z tym sezonem bez kompleksów.
10.08.2019 o 14:26 przez piotrekninter
piotrekninter
aha no i jeżeli nie wymienią na Biraghiego to Politano zostanie
z tej dwójki, wolę Włocha
Lukaku/Dzeko ?, LM/Politano tak to będzie wyglądać, a jakby został Ivan, to pewnie jako napastnik i Wloch by odszedł
10.08.2019 o 14:23 przez piotrekninter
piotrekninter
i pieknie, Ivan miał bardzo dobry sezon za Mancio, dobry za Spala , pierwszy, ten fatalny, mimo że na koniec sezonu nabił sobie liczb, nawet karnymi, to nie dał się go oglądać , w 70-80% spotkań najsłabszy na boisku, jeszcze co okno te newsy o transferze do PL

żegnamy
10.08.2019 o 14:19 przez ojciec&ojciec
ojciec&ojciec
Iwanek za rok wróci na bank
10.08.2019 o 14:02 przez danielinter
danielinter
Fajnie pozbadzmy sie szrotu grosz do grosza i będzie... SMS ? Kto wie po Perku czas na żało marjo , dziadka z Hiszpani borhę , bylego kapitano Mauro , a i cos skapnie za Longo.Do tego zima opylic Gabigola za +- 20 mln.
10.08.2019 o 14:00 przez wegorz
wegorz
Chyba Monaco po wczorajszym meczu się obudziło... :P
10.08.2019 o 13:32 przez Drakan83
Drakan83
Wiadomo, że Bayern go po roku nie wykupi...przynajmniej przy ich dotychczasowej polityce, wątpię, że to zrobią
10.08.2019 o 12:51 przez AveCaesar
AveCaesar
Szybko poszło z Ivanem, brawo.
10.08.2019 o 12:47 przez Rebelde
+3
Rebelde
Marotta koncertowo oczyszcza szatanie z każdego "Trouble Makera". To już dawno powinno być zrobione, a nie głaskanie po głowie każdą wątpliwą gwiazdeczkę z przerośniętym ego. Nareszcie zdrowe fundamenty, pod budowę mocnej drużyny . PAN Marotta
10.08.2019 o 13:42 przez kibix
+4
kibix
No co Ty, przecież to koń trojanski a święta trojca w postaci perka icara i naingoluna to najwybitniejsi piłkarze i musimy się im kłaniać bo tak dbają o nasz klub
10.08.2019 o 12:20 przez Kondzik
+2
Kondzik
Ivan out - wybitne okienko. Zapowiada się na mega atmosfere w szatni. Wisienką na torcie będzie fotomodel
10.08.2019 o 11:05 przez piotrekninter
piotrekninter
Perisić nie pojechał na mecz z Valencią.
:)
10.08.2019 o 11:02 przez Claudio
Claudio
tuttosport i te ich przekonanie, iż wszyscy chcą grać tylko w juve. Życie później wszystko weryfikuje.
10.08.2019 o 08:16 przez timon
+16
timon
Ciekawe czy zwiazek Perisicia z Luciano wytrzyma taki dystans?
10.08.2019 o 09:25 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Prawdziwa miłość pokona różnicę setek kilometrów
10.08.2019 o 14:47 przez Crespo09
Crespo09
Gorzej, jeżeli ktoś z nich zdradzi drugiego z nowym trenerem/piłkarzem... Życie bywa przewrotne. Jaka afera wyszła by z tego. :D LGDS- "Lucek płacze, Ivan w niemieckich niebiosa" :P
10.08.2019 o 07:29 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
Lepiej pozbyć się Ivana - nawet na wypożyczenie - niż ma tu siedzieć na ławce i walić fochy, że chciałby grać gdzie indziej.
10.08.2019 o 06:20 przez Jacenty
Jacenty
Podibno FCB negocjuje też transfer Mandzukicia. Ciekawe czy jest on alternatywą Ivana czy niezależnym zakupem.
10.08.2019 o 12:36 przez AveCaesar
AveCaesar
Inne pozycje więc raczej niezależnym zakupem.
10.08.2019 o 06:04 przez WirtuozTaktyki
+2
WirtuozTaktyki
Nie no pakuj mandżur i wypad.
10.08.2019 o 03:17 przez Adriano99
+1
Adriano99
Błagam Perszić, pakuj walizy już do tego Monachium bo następnego sezonu z Tobą nie zniosę, dzięki.
10.08.2019 o 03:16 przez Majster8
+1
Majster8
Jeśli uda się opchnąć teraz Ivana za 30 baniek to Marotta jest geniuszem.
10.08.2019 o 02:34 przez Endru
Endru
No wypozyczanie kolejnego 30 letniego zawodnika ktory nie zarabia malo jak na nasz klub jest troche nie na miejscu.
10.08.2019 o 04:48 przez dodo_IM
+5
dodo_IM
Tyle że jak nie ma chętnych na ich kupno, lub oni sami wybrzydzają to ma się trochę związane ręce. W ostateczności lepiej takiego grajka wypożyczyć na rok i uwolnić się od jego pensji niż mu płacić, a on nie będzie grał.

Shoutbox

Piter 07.12.2019 03:57

Forza Inter. 💪💪💪

SETE 07.12.2019 00:01

Coś tam valverde rotował

Kredence 07.12.2019 00:00

Rakitic wrocil ostatnio widzialem do 1 skladu

Kredence 07.12.2019 00:00

wystarczy ze wysapie cos Vidal i go pogonia

SETE 06.12.2019 23:59

Przypadku

SETE 06.12.2019 23:59

W tym

SETE 06.12.2019 23:59

Barcelona musiałaby być wbitym przypadku bardzo elastyczna

Kredence 06.12.2019 23:59

bardzo mozliwe

SETE 06.12.2019 23:58

No chance

Kredence 06.12.2019 23:58

najlepiej Vidal :D

SETE 06.12.2019 23:58

Nie widzę tego 2

Chuchu 06.12.2019 23:58

Pieprzyć pomocników, tu trzeba trenera jak Mourinho

Kredence 06.12.2019 23:58

nie wiem kto konkretnie

Kredence 06.12.2019 23:58

chociaz sam De Paul to juz bedzie bogactwo

SETE 06.12.2019 23:58

Kto ?

Kredence 06.12.2019 23:58

De Paul + ktos jeszcze

Kredence 06.12.2019 23:58

pieprzyc napastnika, 2 pomocnikow lepiej

Chuchu 06.12.2019 23:57

Dlaczego Conte nie został jeszcze zwolniony?

SETE 06.12.2019 23:57

Na zimę idealny. Zna ligę , do 352 , wszechstronny

Nitrogen 06.12.2019 23:57

Wszystko się zgadza, ale jeżeli Udinese zgodzi się go wypożyczyć w środku sezonu to od razu zajmie jedno miejsce w Serie B w przyszłym sezonie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28998

Liczba newsów: 35348