Plotki transferowe

Mercato Live - 11.01 (23:38) Sky - Lisandro Lopez w Interze (40)

Źródło: różne
9 miesięcy temu
61
40
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

23:38

Kolejne wieści z fcinternews.it. FC Sevilla i Atletico Madryt są zainteresowane pozyskaniem Joao Mario. Inter jest skłonny dokonać wymiany z jednym z hiszpańskich klubów. Na ich celowniku są w tym wypadku Joaquin Correa (Sevilla) oraz Yannick Carrasco (Atletico). Niewykluczone, że w grę wchodzą wzajemne wypożyczenia graczy z opcją wykupu po sezonie, tak jak miało to miejsce w przypadku wymiany z Valencią Geoffrey'a Kondogbii i Joao Cancelo.

 

22:37

Sky Sport - Lisandro Lopez pierwszym wzmocnieniem Interu. Środkowy obrońca Benfiki zawita do Mediolanu na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu z opcją wykupu za 10 mln euro

 

21:19 

Jak ustalił portal fcinternews.it, Inter jest mocno zmotywowany do pozyskania środkowego obrońcy i miałby nim zostać zawodnik Benfiki, Lisandro Lopez. Nerazzurri złożyli za 28-latka ofertę wypożyczenia do końca sezonu z opcją wykupu za 11 mln euro.

 

18:29

Jak twierdzi Sky Sports, Inter złożył ofertę za Rafinhę w postaci półrocznego wypożyczenia z opcją wykupu za 20 mln € plus 3 mln € bonusów.

 

18:22

Javier Pastore: Nie chcę odchodzić z PSG, chciałbym zostać tu do końca mojej kariery.

 

18:20

Diario Gol: Icardi zostanie graczem Realu. Jeżeli nie w styczniu, to po mistrzostwach świata. F. Perez ma wstępne porozumienie i zapłaci za piłkarza 100 mln euro. Sam zawodnik wybrał już nawet numer 9. 

 

18:18

Redakcja Premium Sport jest przekonana: Ramires zostanie graczem Interu!

Komentarz Daniele Miceliego:

Myślę, że koniec końców Ramires przyjdzie do Interu. Być może nie na zwykłe wypożyczenie, ale wypożyczenie z klauzulą wykupu byłoby idealnym rozwiązaniem, nawet jeśli Jiangsu ryzykowałoby stratę gracza na zasadzie wolnego transferu. W przypadku zwykłego wypożyczenia Inter płaciłby 50% pensji piłkarza. 

 

17:59

Rośnie lista chętnych na Andreę Pinamontiego. Do wcześniej wymienianego Crotone dołączyły takie kluby jak Cagliari, Chievo a także Wolverhampton Wanderers. Inter potwierdził otrzymanie oficjalnych ofert wypożyczenia z wyżej wymienionych klubów.

 

15:23

Gabriel Barbosa w styczniu opuści Europę i wróci do swojego byłego klubu w Kraju Kawy. Santos finalizuje wypożyczenie Brazylijczyka.

 

14:20

Claudio Lotito w wywiadzie dla Corriere dello Sport potwierdził, że Stefan De Vrij odrzucił zaoferowany przez Lazio kontrakt w wysokości 3 mln euro za sezon. Oznacza to, że obrońca latem będzie miał wolną rękę w wyborze nowego klubu.

 

10:55

Sky: Deulofeu oddala się od Interu.

 

10:54

Rafinha coraz bliżej Interu - potwierdza to coraz więcej źródeł. Wg dziennikarzy La Gazzetty zawodnik dołączy do Interu na zasadzie wypożyczenia z opcją lub przymusem wykupu za kwotę 15-18 mln euro. Kluby spierają się jeszcze co do wysokości odstępnego, tymczasem do Interu dotarł certyfikat wystawiony przez sztab FC Barcelona potwierdzający, że zawodnik jest zdolny do gry. W dniu wczorajszym Rafinha razem ze swoim agentem spotkali się z włodarzami Barcelony, by wspomóc przeprowadzenie całej transakcji.

Zawodnik trenuje z zespołem od prawie miesiąca po tym jak powrócił po groźnej kontuzji.  W przeciągu 48 godzin powinien przejść badania medyczne przed transferem do Interu. 

 

10:46

Fabio Capello: Ramires? Byłby wielkim wzmocnieniem Interu. To bardzo poważny, ciężko pracujący zawodnik. Jest dla nas ważny. Jeżeli zostanie w Chinach będę szczęśliwy. Jego przenosiny zależą od wielu aspektów, np. od Financial Fair Play. Rozumiem problemy Interu, ale chcę także mocniejszego Jiangsu. Ramires jest jak Kante, bardzo dobry taktycznie i bardzo dynamiczny. Porównując do Kante strzela jeszcze więcej bramek niż zawodnik Chelsea, Ramires to piłkarz o absolutnie wysokiej jakości.

 

 

10:43

Mundo Deportivo: Arsenal gotowy zapłacić klauzulę odstępnego za Mauro Icardiego. 

 

10:35

CdS twierdzi, że Sabatini pytał Borussię Dortmund o warunki transferu Marco Reusa.

 

08:57

Pinamonti według LGDS zostanie wypożyczony do Crotone.

 

08:55

Football London twierdzi, że Arsenal może w ostatniej chwili ubiec Inter i zaproponuje lepsze warunki Rafinhii.

 

08:53

CdS potwierdza, że Inter i Rafinha porozumieli się odnośnie warunków kontraktu piłkarza.

 

08:49

Jak informuje hiszpański Sport Barcelona ustaliła cenę za Gerarda Deulofeu. Inter jeśli chce pozyskać zawodnika z Katalonii musi wyłożyć na stół kwotę w granicach 18-20 mln €. Jeśli te doniesienia się potwierdzą Włosi, którzy nie posiadają środków na transfery, będą musieli obejść się smakiem.

 

Zobacz też

Mauro Icardi

Chelsea gotów wyłożyć 90 mln funtów za Icardiego? (4)

19.10
11:14
Malcom Barcelona

Inter wróci po Malcoma? (7)

19.10
15:17

Komentarze (40)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.01.2018 o 10:09 przez AveCaesar
AveCaesar
Bastoni też mógłby już do nas przyjść w Atalancie i tak nie gra, a te 4 mecze w sezonie i u nas może stuknąć. Tak pozna zespół, ludzi związanych z klubem, poczuje atmosferę GM i się z nią oswoi.
12.01.2018 o 10:05 przez AveCaesar
AveCaesar
Zobaczymy jak to będzie piotreknInter, Rafinha wcale takim pewniakiem nie jest ;b Lopez, Ramires, Rafinha i Correa za JM (bo w Carrasco nie wierze) i uznaje nasze zimowe okienko za mistrzostwo :D Tyle, że raczej wtedy dopłata ze strony Sevilli.
12.01.2018 o 09:00 przez piotrekninter
piotrekninter
Pmg my nie mamy kilku miluonow avtuu wymiana na Carrasco. Co jeszcze.moze nam doplaca
12.01.2018 o 07:33 przez brk91
brk91
Jao Mario za Carrasco, hit Internetu, kto to tworzy ?? Niech już nawet będzie ten Lisandro Lopez, zawsze jakaś alternatywa. Spalletti ma dar do odnowy biologicznej szrotu.
12.01.2018 o 00:56 przez danielinter
danielinter
29 letni Rezerwowy Benfci... Chyba czas w koncu zaakceptowac ze właściciele to golodupcy i Inter będzie w przyszłości co najwyżej takim Lazio palentajacym sie w top 6.
11.01.2018 o 23:48 przez crislk
crislk
bierzta tego brudasa z portugalii ;p patrzec na niego nie moge ,bardzo dobra opcja ja carrasco;p
11.01.2018 o 23:36 przez Greg4Inter
Greg4Inter
Interbear - dokładnie
11.01.2018 o 22:46 przez interbear
interbear
Zdegradować to Ty sie mozesz jedynie ! Boli głowa od tych wypocin 5 meczy poszło nie po Twojej myśli i juz chcesz budować druzyne od zera ?? ? dobre !! ! Jest okno ziomowe, o trasferach o ktorcyh śnisz po nocy mozesz zapomnieć ! obudz się! Wiem po 2010tym jestes przyzwyczajony do tego obłędu ktory sie toczył rok po roku , tak jak my wszyscy ! ale od 2012 nie zakwalifikowaliśmy się do CL !! I nie mamy bladego pojęcia jak by w przypadku CL wyglądało by nasze letnie zakupy !! Więc trochę wiary bo jestesmy aktualnie na 3 miejscu nie na 12stym , i według mnie 5 meczy pomiedzy Romą a Milanem beda chyba praktycznie kluczowe w tym sezonie . 15pkt poprosił bym XD Forza Inter !
11.01.2018 o 21:59 przez dodo_IM
dodo_IM
Mam wrazenie ze nasi próbują sprowadzic kogokolwiek byleby ktos przyszedl oferujac te marne wypozyczenia. Nie wiem czy najlepsze dla tego klubu nie byloby bankructwo degradacja do serie d budowa klubu calkiem od zera z nowym wladcicielem i jego ludzmi.
11.01.2018 o 21:43 przez pluto11
pluto11
Ok mój błąd ten drugi ma 34 lata
11.01.2018 o 21:41 przez pluto11
pluto11
A ten Lisandro to nie ma przez przypadek 34 lat
11.01.2018 o 21:36 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Dawać Kownackiego,Beresia,Ramiresa i będzie ok.
11.01.2018 o 21:15 przez Chuchu
Chuchu
Premium Sport to gówno a nie źródło. Przypominam, że to oni latem podali za 100% pewne info transfer Danilo do Interu i to oni nakręcali temat Jamesa.
11.01.2018 o 21:00 przez piotrekninter
piotrekninter
Ave jak Ramires i Rafinia dołączą to Mario ani w środku ani na skrzydle murawy nie powącha :)

plota, z tego co mi się wydaje to Icar ma 110 mln, to już coś nie tak
a jeżeli mamy go sprzedać, to niech najpierw się dogadają z jakąś 9tką, bo jak Torino czy inny BVB zwietrzy że mamy hajs, to okaże się że za Belottiego czy Aube zapłacimy tyle co za młodszego,lepszego Icara dostaniemy
11.01.2018 o 20:32 przez pluto11
pluto11
Nie wiem czy to prawda ale coś gdzieś mi się obiło że o Lisandro Lopeza pytalismy
11.01.2018 o 20:12 przez Claudio
Claudio
Bardziej to media sprzedają Icardiego, aniżeliby Inter.
Także bardziej spokojnie do tego wszystkiego bym podchodził.
Zobaczymy co przyniesie przyszłość.
11.01.2018 o 19:44 przez Est
Est
Jeżeli Icardi odejdzie nawet w lato, to jesteśmy totalnie w dupie. Nie mamy na ławce żadnego sensownego zastępcy, ale nie widzę też na horyzoncie napastnika, który mógłby go zastąpić. Pewnie to 100 mln zostanie roztrwonione na półśrodki i kolejny sezon będzie tym "przejściowym". Cały czas liczę na to, że te informacje odnośnie planowanego transferu Icardiego do Realu to tylko plotki.
11.01.2018 o 19:37 przez AveCaesar
AveCaesar
No i braki uzupełnione w miarę możliwości ;b
11.01.2018 o 19:36 przez AveCaesar
AveCaesar
Nie no bez jaj 100 mln to śmiesznie mało za Icara. Czyli Bastoni na obronę, Ramires do środka i Rafinha na skrzydło lub wędruje tam JM, a Rafinha do środka - tak się rysuje nasze okienko. Przynajmniej sprawnie poszło ;b
11.01.2018 o 19:32 przez Jovetić10
Jovetić10
Lovato popieram, ale wciąż wolałbym klasyczną 10.
11.01.2018 o 18:58 przez davidoffzmc
davidoffzmc
100 mln za Icardiego pozwoli nam kupic 3 graczy po 33 mln, ktorych bedziemy mogli po 2 miesiacach skreslic, bo nie potrafią biegać, więc opcja spoko!
11.01.2018 o 18:37 przez maestro177
maestro177
100 mln to kpina
11.01.2018 o 18:35 przez Lovato
Lovato
Jakby nawet ten Rafinha i Ramires przyszli to już by był nieźle bo obecna forma pomocy to jakaś katastrofa. Po za tym Spalletti miałby więcej opcji a nie tylko piłka na skrzydło i wrzutka na Icardiego.
11.01.2018 o 17:18 przez Rebelde
Rebelde
Ściągnijmy Rafinhe do środka, Reusa na bok a do obrony to koniecznie Vermaelena. Będziemy mieli, niezłe trio w szpitalu.
11.01.2018 o 17:12 przez AveCaesar
AveCaesar
Troszkę nie widzi mi się ten transfer Rafinhy no ale zobaczymy. Vecino prezentuje się lepiej niż reszta naszych środkowych pomocników, nie licząc Valero czyli ci przeciętniacy i tak byliby poważnym wzmocnieniem :D
11.01.2018 o 17:10 przez Dejwid
Dejwid
Eh Ausilio mowil, ze w styczniu tylko realne wzmocnienia, a tu jakiś Rafinha, o ktorym nie wiadomo czy sie nadaje do czegokolwiek.
11.01.2018 o 16:05 przez Jacenty
Jacenty
O Kownackiego (a także Torreirę i Praeta) mocno zabiega Juve - podobno już pierwsze spotkanie w ich intencji się odbyło.
11.01.2018 o 16:00 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Sprzedać Ikara? Może i tak, jednakże moim zdaniem większym problemem będzie rozdysponowanie środków, a raczej kto kompetentny się tym zajmie. Niestety ale Ausilio za dotychczasową robotę to powinien dostać wypowiedzenie w trybie nadzwyczajnym.
A tak Piero dostanie 100 baniek. Zadzwoni do Ferrero po Kownackiego.
- za 5 baniek kupie Kownasia
- za 10 Ci go puszcze Piero -
- ale z Ciebie Massimo twardy negocjator, dam Ci 20 baniek €
11.01.2018 o 15:38 przez Jovetić10
Jovetić10
Za 100 baniek to Skriniara można pocisnąć, przy tym szalonym rynku Icardi 200 minimum. Znając geniusza Ausilio kupiłby za te 100 baniek 3 przeciętniaków pokroju Vecino.

Shoutbox

FReeFonix 19.10.2018 17:30

gdyby kusy odyebal taka akcje jak Randama ze znawcą calcio to by mu wysłał wiadomość chociaż "Przepraszam, bo powinienem tam być"

Kondzik 19.10.2018 17:29

Kusego wez

Windykator 19.10.2018 17:29

i poszedl sie ponapier dalac

FReeFonix 19.10.2018 17:29

ZnawceCalcio

Windykator 19.10.2018 17:29

ja bym wzial kogos z sb

FReeFonix 19.10.2018 17:29

moze zostaniesz Wilderem takim

Windykator 19.10.2018 17:29

po co

FReeFonix 19.10.2018 17:28

zapisz sie na jakas szkolke

Windykator 19.10.2018 17:28

nie jestem ulicznym zabijaka

Windykator 19.10.2018 17:28

jak bokser

Windykator 19.10.2018 17:28

ale kur wa, w ringu

Lopez 19.10.2018 17:27

zaraz bedziesz mial z kim sie pona :cenzor: lac

Czarson 19.10.2018 17:27

dla ciebie bylaby to jak droga w jedna strone na tory

Lopez 19.10.2018 17:26

wyjdz na osiedle i krzykni polonia warszawa

Windykator 19.10.2018 17:26

serio

Windykator 19.10.2018 17:26

Ja bym chetnie sie poszedl ponapier dalac z kims

FReeFonix 19.10.2018 17:24

ja to bym zobaczył sobie taki sparing Mateusza z Hubertem

Windykator 19.10.2018 17:23

uwielbiam jej sukowatość

Windykator 19.10.2018 17:23

no mnie dopadl niestety syndrom tej jedynej, jak slowo daje

Klinsi64 19.10.2018 17:21

pytasz o zbyt wiele

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    8

    24

  • 2

    Napoli

    Napoli

    8

    18

  • 3

    Inter

    Inter

    8

    16

  • 4

    Lazio

    Lazio

    8

    15

  • 5

    Sampdoria

    Sampdoria

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    8

    14

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    9

  • 2

    Lorenzo Insigne

    6

  • 3

    Ciro Immobile

    5

  • 4

    Gregoire Defrel

    5

  • 5

    Rodrigo De Paul

    4

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 20 października

  • 15:00 Limited coverage

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 18:00 Limited coverage

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 20:30 Limited coverage

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 21 października

  • 12:30 Limited coverage

    Frosinone

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00 Limited coverage

    Chievo

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00 Limited coverage

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 15:00 Limited coverage

    Parma

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00 Limited coverage

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30 Limited coverage

    Inter

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 22 października

  • 20:30 Limited coverage

    Sampdoria

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 17733

Liczba newsów: 31882