Plotki transferowe

Mercato Live - 11.01.2019 (20:48) Nowa oferta za Barellę? (21)

Autor:
Źródło: różne
7 dni temu
6674
21
mercato live 3

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

20:48

Inter szykuje nową propozycję wykupu Barelli.

Poprzednia w wysokości 30 mln + Eder została odrzucona. W międzyczasie Cagliari otrzymało ofertę 50 mln euro od Chelsea (jednak Anglicy nie dogadali się z piłkarzem) oraz 45 mln euro od Napoli. Inter wg sardyńskich mediów szykuje obecnie nową, korzystniejszą propozycję, która powinna znaleźć się na biurku włodarzy Cagliari po weekendzie.

 

18:27

Le Sport 10 - Radja Nainggolan odrzucił ofertę Paris Saint Germain! 

W ostatnich dniach francuski klub kontaktował się z otoczeniem Belga w celu wybadania potencjalnego transferu. Jak informują francuskie media Nainggolan stanowczo odrzucił zapytanie bez jakiegokolwiek zawahania. Radja, pomimo tego co wydarzyło się w ostatnich tygodniach wydaje się być pewny tego, że chce kontynuować karierę w Interze oraz stać się fundamentem drużyny w 2019 roku. 

 

17:58

CdS - Inter chce jak najszybciej pozyskać Brazao. Jak donosi włoska gazeta, Inter chce jak najszybciej zabezpieczyć transfer 18-letniego bramkarza Gabriela Brazao. Nerazzurri planują wydać na młodego zawodnika 2-2,5mln euro. Golkiper Cruzeiro jest podobno bardzo zainteresowany, aby dołączyć do tak prestiżowego klubu, jakim jest Inter.

 

17:51

Gabigol: Wszystko zawdzięczam Santosowi, ale teraz skupiam się tylko na Flamengo. Gabriel Barbosa udzielił krótkiego wywiadu: 2018 rok był dla mnie wyjątkowy. Wszystko zawdzięczam Santosowi, wylałem dla nich każdą kroplę potu, wiem, że dałem z siebie wszystko. Gabriel Barbosa skomentował ostatni rok i wypowiedział się na temat swojej nowej przygody: Teraz zacznę pisać nową historię, ale Santos zawsze będzie w moim sercu. Flamengo to świetny klub, który ma wspaniałych fanów. Zrobię co w mojej mocy, żeby godnie reprezentować ich koszulkę, która jest rozpoznawana na całym świecie. Ta nowa przygoda inspiruje mnie, mam nadzieję, że będę świętował wiele sukcesów wraz z fanami.

 

17:48

LGdS - Mancini odnowi umowę w kwietniu albo odejdzie. Jak donosi włoska gazeta, najbardziej zainteresowani pozyskaniem młodego Włocha są Inter oraz Roma. Obecnie obrońca Atalanty ma podpisany kontrakt, który obowiązuje do 2023 i albo on zostanie odnowiony w tym roku albo dojdzie do transferu.

 

14:07

CDS - w przypadku odejścia Icardiego potencjalnymi następcami będą: Timo Werner, Krzysztof Piątek, lub Rodrigo. 

 

10:12

TS - Inter w pełni skupiony na przedłużeniu umowy Icardiego. Co jednak jeśli negocjacje pójdą źle? Turyński dziennik sugeruje, że w przypadku odejścia Icardiego środki pozyskane ze sprzedaży mogą być przeznaczone na zakup P. Dybali.

 

09:44

Sport Mediaset - Sassuolo odrzuciło prośbę Interu o wypożyczenie Duncana. 

 

09:40

Steven Zhang o okienku transferowym:Styczniowe okienko nie stwarza wielu okazji do zakupu, jednak jeśli takie się pojawią z pewnością z nich skorzystamy. 

 

09:40

CEO Interu, Marotta, wypowiedział się na temat przedłużenia umowy z Icardim: Czy fani Interu mogą być spokojni w sprawie Icardiego? Oczywiście, fani mogą spać spokojnie. 

 

00:48

Sky Sport - Inter zainteresowany Hamedem Traore. 

Traore 18-letni środkowy pomocnik Empoli. W obecnym sezonie w barwach toskańskiego klubu zaliczył 17 występów, w których zdobył jedną bramkę. Przez portal Transfermarkt jest wyceniany na 7 mln euro.

 

00:38

FcInternews.it podaje szczegóły oferty, którą w przyszłym tygodniu Beppe Marotta przedstawi Icardiemu. Według włoskiego portalu, Inter zaoferuje swojemu kapitanowi 6.5 mln euro za sezon gry + bonusy. Żona i agent zawodnika, Wanda Icardi chce dla swojego męża 8 mln + bonusy, które mogą sprawić, że gaża wzrośnie do 10 mln rocznie.

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 17.01.2019 (16:37) Inter w pełni dogadany w sprawie Gabriela Brazao (21)

17.01
00:53
mercato live 2

Mercato Live - 18.01.2019 (00:07) Sky podaje szczegóły transferu Brazao (1)

18.01
00:04

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.01.2019 o 23:00 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
negocjacje ws Barelli pokażą jakimi kozakami są Suning i Marotta po tym będziemy mogli ocenić czego się spodziewać latem
11.01.2019 o 20:44 przez davi23
-3
davi23
Icardi, min 120 mil, i wtedy Piątek + Barella, i jeszcze zostanie.
Zresztą, ja też dałbym grać Lautaro na szpicy, Karamoh ściągnać do pomocy w ataku, a za kase z Icardiego, przeznaczyć na TOP pomoc. Np Isco + Barella
11.01.2019 o 21:07 przez Pader88
+3
Pader88
Gosciu wszystko z Toba okej? Piatek za Icara?! SMH...
11.01.2019 o 21:30 przez cristian08
+2
cristian08
haha też nie wierze w tych gości co wkręcają tą fazę z piątkiem ostro overrated
12.01.2019 o 01:12 przez Pader88
Pader88
YT + FM = takie myslenie. Pan Zhang nie kupil Interu by filary sprzedawac tylko budowac pake i wracac do Europejskiej ba Swiatowej Elity!
11.01.2019 o 20:33 przez SETE
SETE
Szkoda ze Radja odrzucił . Drużynie nie daje zbyt wiele , a rzekłbym ze tylko problemy stwarza , dodatkowo wysoki kontrakt . Zamknelibysmy FFp i bylby spokój .
11.01.2019 o 19:30 przez RedKhmer
RedKhmer
Patrząc realnie to sprzedaż Icardiego nie była by taka zła, gdyby Marotta i Ausilio dobrze to rozegrali. Jeżeli jest za niego dobra oferta to może lepiej po prostu to wykorzystać niż przegapić jak rok temu z Perisicem. Gdyby go wymienić za Isco + 50 baniek na Barelle to uważam, że z znimi i Lautaro na szpicy bylibyśmy dużo groźniejsi. Jak nie Isco to sprzedać za 120 baniek i kupić Barelle + jakiegoś kozaka i będzie dużo lepiej.
11.01.2019 o 19:27 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Oby jego zawzietosc trwała jak najdłużej i faktycznie przyczyniła się do znacznej poprawy formy. To samo u Perka. Wtedy o wejście do LM nie będziemy musieli się martwić oczywiście jeżeli pozostali utrzymają obecną formę. Forza!
11.01.2019 o 19:23 przez piotrekninter
piotrekninter
Radja nie opuści Włoch :)
11.01.2019 o 19:19 przez Endru
Endru
Radja obiecal, ze zrobi rzeznie u nas. Czekamy :D
11.01.2019 o 19:13 przez Kondzik
-1
Kondzik
Brawo Radziu. Zakmnij wszystkim japy swoja gra i wróć do formy bo potrzebujemy Ciebie jak pies budy.
11.01.2019 o 17:57 przez Adi03
Adi03
A odejście Icara to żart. W każdym okienku "odchodzi"
11.01.2019 o 17:55 przez Adi03
Adi03
W Interze jest kolejny Argentyńczyk głodny gry i myślę że sprawdzi się w razie potrzeby
11.01.2019 o 15:56 przez IlCapitano
+3
IlCapitano
"CDS - w przypadku odejścia Icardiego potencjalnymi następcami będą: Timo Werner, Krzysztof Piątek, lub Rodrigo. "

Nie wiem co mnie bardziej żenuje: a) robienie przez pismaków idiotów sztucznego zamieszania z odejściem Mauro czy może b) nazwiska potencjalnych następców XDDD

Obłęd, rzymski szmatławiec
11.01.2019 o 15:53 przez Claudio
Claudio
CdS to ewidentnie antyInter gazeta. Chyba Rzymska.
Zawsze szukają sposobu by zrobić zamęt w Interze. Pod tym względem nie ustępują tuttosport.
11.01.2019 o 14:56 przez Kondzik
-1
Kondzik
Takich następców to do drugiej drużyny można wziąć. Icar musi zostać i tyle.
11.01.2019 o 14:21 przez Ibra1908
Ibra1908
CDS to sobie może...
11.01.2019 o 14:11 przez Endru
+2
Endru
Szkoda ze wsrod potencjalnych nastepcow Icardiego nie wymienia sie Duvana Zapaty.
11.01.2019 o 13:31 przez Speaker
Speaker
Jest tak, że w mojej ocenie bardziej potrzebujemy wzmocnień w środku pola. Do brydża w tym momencie jest Brozović, który operuje gra jak typowy regista i Joao Mario, który co raz lepiej radzi sobie z wymianą piłki w środku pola, ale jego nominalną pozycją jest skrajny środek i widać jak często szuka zejść z grą ze skrzydlowymi, to jest jednak nie to co być powinno. Przy ataku pozycyjnym u nas tworzy się taki labirynt, korytarze, który jest zwykle zamknięty wzdłuż środkowej lini pola karnego, w ten sposób o akcje jak przy 1. golu w meczu z Chelsea u siebie w CL.2010 bardzo trudno, a bez takiej ofensywy na bramkę rywala, gdy obrona jest w mocnej opresji, męczymy męczymy te narożniki aż w końcu coś wymęczymy. Wczoraj oglądałem skils tutorial z Barellą i widzę że ten gość jest niesamowity co on wyprawia w odbiorze, i potem rusza na prędce do przodu długa w kierunku na bramkę a nie w kierunku do linii i to jest o co chodzi.
https://krotkapilka.pl/artykul,slowniczek_taktyczny,1644
wrzucam jeszcze ciekawy link, na który ostatnio wpadłem wart uwagi.
11.01.2019 o 10:57 przez Endru
+1
Endru
Dybali to bym tu nie chcial
11.01.2019 o 10:36 przez LukeInter
LukeInter
Dybala to by było super, ale tylko jako wsparcie dla Icardiego.

Shoutbox

VVujek 18.01.2019 08:41

Dziwne ze na stronce milanu tego nie przetlumaczyli

Luki165 18.01.2019 08:37

Jezeli sprawdzi sie to co pisza na stronie uefy to milan popadnie w ruine

VVujek 18.01.2019 08:35

Uefa im zabiera kase z LE a oni wydaja sobie 35 baniek na paqete , teraz jeszcze piatek xd

VVujek 18.01.2019 08:32

W piatek mieli spotkanie z uefa i co ? Pozwolili im na kolejny transfer po paqecie ?

VVujek 18.01.2019 08:30

Spoko "inne przypadki" ale przeciez to milan byl tym gorszym przypadkiem wydajac fortune w jednym okienku

Luki165 18.01.2019 08:29

No wlasnie tutaj jest cos wiecej. Kiedys czytalem ze Inter i milan to zupelnie dwa inne przypadki podobno. Sami wlosi jak ich czytam nie za bardzo kumaja tego ffp ;)

VVujek 18.01.2019 08:28

Och uj tu chodzi to ja nie wiem

VVujek 18.01.2019 08:28

Wiec fundusz podpisal jakas ugode i co ? Milan dalej wydaje kase nie sprzedajac nikogo ...

VVujek 18.01.2019 08:27

Prawda ? A w ffp chodzi o to wlasnie

VVujek 18.01.2019 08:27

Pisałkkem nizej ze nie da sie tego wytlumaczyc logicznie, to ze fundusz przeja milan nie zmienia bilansu finansowego

Luki165 18.01.2019 08:25

To jak logicznie wytlumacysz ze jak doszlo do zmiany wlasciciela to nagle jest prpces

VVujek 18.01.2019 08:24

Za wzgledu na ffp a nie wlascicieli , nazwisko nie moze tu miec nic do rzeczy

Luki165 18.01.2019 08:24

Cos ala wisla

Luki165 18.01.2019 08:24

Chcieli ich wykluczyc ze wzgledow na wlascicieli

VVujek 18.01.2019 08:23

Przeciez tego sie nie da logicznie wytlumaczyc .

VVujek 18.01.2019 08:23

Skoro chcieli ich wykluczyc z LE to byli tym gorszym przypadkiem , a dalej wydaja kase

Luki165 18.01.2019 08:21

3 mln plus bonusy wedlug sky . Wujek poki nie mam oficjalnie wyroku to moga tak dzialac . Po drugie czytalem ze Inter i Milan to niby inne przypadki

InteristaNagato 18.01.2019 08:21

Piatek w Mediolanie

VVujek 18.01.2019 08:18

Teraz chca wydac na piatka 40 baniek xd

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    53

  • 2

    Napoli

    Napoli

    19

    44

  • 3

    Inter

    Inter

    19

    39

  • 4

    Lazio

    Lazio

    19

    32

  • 5

    Milan

    Milan

    19

    31

  • 6

    Roma

    Roma

    19

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 2

    Krzysztof Piatek

    13

  • 3

    Fabio Quagliarella

    12

  • 4

    Ciro Immobile

    10

  • 5

    Arkadiusz Milik

    10

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Milan

  • 20:30

    Juventus

    ? - ?

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21691

Liczba newsów: 32546