Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 11/08 (22)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
128
22
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

22:56 I to już tyle jeśli chodzi o kolejny dzień mercato w wykonaniu Interu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy ponownie jutro!

 

19:35 Manchester United jest gotowy do wysłuchania ofert za Javiera Hernandeza. Klub z Manchesteru ustalił już także cenę za swojego piłkarza - wynosi ona 12 mln euro. 

 

14:49 Były zawodnik Interu, Gabi Mudingayi w przyszłym sezonie prawdopodobnie będzie występował w Serie A. Sky Sport 24 donoszą, że Belg otrzymał ofertę dołączenia do Ceseny oraz Latiny lecz samemu piłkarzowi bardziej odpowiada ten pierwszy klub.

 

14:36 Raporty Corriere dello Sport donoszą, że na wylocie z Interu znajduje się kilku zawodników. Ezequiel Schelotto może zostać włączony w transakcje pozyskana Jonathana Biabianego, Ibrahima Mbaye najprawdopodobniej uda się na wypożyczenie do Genui, Vid Belec będzie występował w Hellas Verona, Diego Laxalt przeniesie się do Almerii lub Empoli również na wypożyczenie. Hugo Campagnaro i Mattia Silvestre też najprawdopodobniej zmienią kluby a będą to odpowiednio Sampdoria i Palermo.

 

14:25 Raporty Rai donoszą, że Hugo Campagnaro i Fredy Guarin mają znaleźć się w kadrze na dwumecz z Stjarnan. Campagnaro łączony był ostatnio z przenosinami do Sampdorii podczas gdy Kolumbijczyk chciałby grać w Juventusie lub Manchesterze United. Przyszłość obu zawodników wyjaśni się w ostatnich dniach mercato.

 

14:10 Corriere dello Sport donosi że Milan chce złożyć ofertę 12 mln euro plus ewentualne bonusy za Alessio Cerciego. Inter też interesuje się zawodnikiem Torino i ma zamiar zbić cenę za Włocha Rubenem Bottą.

 

10:34 CaughtOffside.com - Fredy Guarin chce przenosin do Manchesteru United.

 

10:32 Sky - Javier Hernandez nie chce transferu do Southampton. Zawodnika interesują tylko przenosiny do Interu, bądź Atletico.

 

10:27 Brytyjska prasa informuje, że Jonathan Biabiany znalazł się w kręgu zainteresowań West Browmwich Albion, Stoke i Southampton.

 

09:12 Gianluca Di Marzio - Inter wyraża zainteresowanie pomocnikiem River Plate, Carlosem Carbonero.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 15.01 (19:46) Roma także chce Papu Gomeza (7)

15.01
07:56
mercato live

Mercato Live - 16.01 (20:10) Sky UK - Tottenham przygotowuje ofertę za Eriksena (9)

16.01
06:30

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.08.2014 o 10:05 przez Odet
Odet
@Waccollinio
może i promocyjna, ale spójrz na piłkarzy których wymieniłeś.
Mieli świetne/wspaniałe sezony (i to od kilku lat), ich klubom nie zależało na sprzedaży (no chyba że w kosmicznej cenie)
A ten cały Chicharito? niechciany w MU, gra od 3 lat średnio/słabo

To dlatego nikt nie da za niego dużych pieniędzy.

Co więcej, u nas bieda, płącić 12mln euro możemy za piłkarza który od razu wskoczy do 1 składu.

A chicharito wskoczy?

Pozdr.
11.08.2014 o 23:38 przez Waccollinio
Waccollinio
Odet spójrz na obecne ceny transferów. Np. David Luiz, Luis Suarez, James Rodriguez. Hernandez w porównaniu do nich wart byłby z 25 mln, więc ta cena jest promocyjna.
11.08.2014 o 22:25 przez Jacenty
Jacenty
Inter nie ma obecnie piłkarzy do gry z 3 napastnikami. Musielibyśmy kupić 2-4 skrzydłowych. Obecnie na lewym skrzydle, forsując takie ustawienie, na siłę mógłby grać Alvarez lub Palacio. Na prawe skrzydło nie ma nikogo więc musiałoby przyjść co najmniej 2 zawodników. W tej chwili jesteśmy skazani na 3-5-2.
11.08.2014 o 20:56 przez Rebelde
Rebelde
A ja bym dał 12mln . Jest młody, ma już wyrobioną markę, klasowy zawodnik co zwiększy zainteresowanie Interem. A biorąc pesymistyczny wariant że się nie sprawdzi , to po sezonie czy dwóch spokojnie będzie można sprzedać i odzyskać większość z tych 12mln a może nawet zarobić, bo kupcy na pewno się znajdą . A jak wypali? To będzie świetny 'Deal' .
11.08.2014 o 19:53 przez Odet
Odet
12mln jaja jakieś.
wg mnie max 7,5
a teraz jak już mamy Osvaldo nie dałbym nawet 5
Pozdr.
11.08.2014 o 19:51 przez Nadia G
Nadia G
…zanim zaczną się kulać ze śmiechu :)
11.08.2014 o 19:51 przez Nadia G
Nadia G
3-4-3 powiadacie? To już było za Gasperiniego… Zresztą, jak jesteście tacy przekonani o słuszności swoich genialnych pomysłów taktycznych dla Interu, to jeśli dobrze je uzasadnicie i wyartykułujecie, możecie spróbować napisać pismo do sztabu szkoleniowego Interu. Z pewnością przeczytają z wielkim zaciekawieniem.
11.08.2014 o 19:12 przez PeHH
PeHH
4-3-3 mi sie marzy w przodzie Hernandez Icardi Palacio do zmiany z Cercim
11.08.2014 o 16:09 przez piotrekninter
piotrekninter
343 moim zdaniem nie byloby miejsca dla Kovy a moze i Hernanesa( wiec znow bylby placz), bo musialoby byc w srodku 2 def pom do walki o kazda pilke, np JJ Vidic Rano - jonathan MEDEL Mvilla Yuto i trojkka z przodu Palacio - Icardi-Cerci
fajnie to wyglada,ale malo realne
najfajniejsza taktyka to 433 albo 4312, ja bym to sprobowal,a na LO to bym wogole wstawil JJ
11.08.2014 o 14:36 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
skoro Guarin chce do United to wymienić go na Hernandeza, aczkolwiek by go zostawił mimo ofert.
11.08.2014 o 14:25 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Dawać groszka i gitara
11.08.2014 o 14:12 przez kovacic10
kovacic10
Jeśli bysmy grali 3-4-3 to własnie Cerci byłby najlepszym rozwiązaniem, Palacio-Icardi-Cerci.
11.08.2014 o 14:06 przez lukaszkniola
lukaszkniola
3-4-3 u Il Bettone chciałbym to widzieć ... ech
11.08.2014 o 13:58 przez mikele
mikele
Jeśli już grać trójką z tyłu, to 3-4-3. Wtedy Hernandez by się przydał bardziej niż Cerci.
11.08.2014 o 13:34 przez Revan
Revan
Tu nie chodzi o to czy bardziej potrzebny Cerci czy Hernandez. Potrzebna jest zmiana tej upośledzonej formacji i pomysł na gre, czego u Mazzariego nie ma.
Ja marze o 4312, Hernandezie i ciekawym środkowym pomocniku/rozgrywającym.
11.08.2014 o 13:22 przez Snake86
Snake86
Carbonero jest z Racingu i chce go Roma, która ma negocjować już ten transfer, więc z nami to plota.

Co do Guarina - ManUtd nie wykonało żadnego ruchu, żeby go pozyskać. To wszystko dziennikarskie ploty.
11.08.2014 o 13:04 przez piotrekninter
piotrekninter
tez marze o United, chociaz wolalbym cieplejszy kraj :P
powaznie, to olac Bimbałka,niech angole go biora
Hernandez, kurcze fajny grajek,ale tak po meczu z EF dumam po co nam kolejna 9tka, bardziej potrzebujemy podwieszonego napadziora/skrzydlowego
11.08.2014 o 13:04 przez webo123
webo123
nie rozumiem zainteresowania Interu Biabianym; Mazzar już go miał okazję sprawdzić ale stwierdził, że się nie przyda i go oddał do Parmy; nawet jak go znów zakontraktujemy to będzie to samo, ława, ława i jeszcze raz brak formy.
11.08.2014 o 12:15 przez mikele
mikele
Carbonero przypadkiem nie gra w Racingu?
11.08.2014 o 10:56 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Wolałbym za Hernandeza Cerciego. Po co nam 3 środkowych napastników o podobnej charakterystyce? Moim zdaniem lepiej było by ściągnąć gracza Torino.
11.08.2014 o 10:54 przez danioxx17
danioxx17
Jak obaj zawodnicy chcą zmiany klubu to nic tylko wymiana Guarin-Hernandez a na miejsce Guarina przychodzi Grenier i gitara. :)
11.08.2014 o 10:53 przez Sarna2318
Sarna2318
Guarin chce iść do United, a Chicharito do nas, więc nie rozumiem czemu nasz zarząd nie działa w tej sprawie.

Shoutbox

Nasir 20.01.2021 08:35

witam ja wlasnie koncze poranne espresso, za moment spacer z pieskiem nastepnie drugi etap montazu garderoby, agatka jeszcze spi, cala noc przyjmowala w pelnym rozwarciu niczym pyrlo, co chwile zapraszala napastnika to wjazdu w pole karne, opiszcie plany na dzisiaj jakie posilki oraz kiedy ten milan w koncu spuchnie

Xdd 20.01.2021 06:19

W tym rzecz że przy 5 zmianach nie można już 6. Jak były 3 to w dogrywce można było 4 zrobić, ale nie teraz

InterMistrzKamil 20.01.2021 01:09

Walkower Romy będzie za szóstą zmianę xD

mroowa111 20.01.2021 00:38

niby 1 dodatkowo w dogrywce można

Xdd 20.01.2021 00:26

Roma zrobiła 6 zmian xd nie wiem czy dlatego że była dogrywka i można było zrobić czy zwyczajnie znowu ktoś się tam walnął

mroowa111 19.01.2021 23:50

i roma nara

mroowa111 19.01.2021 23:49

łyżeczka lobik saponara

mroowa111 19.01.2021 23:49

roma kompro 2-4

mroowa111 19.01.2021 23:47

mozliwe ze ich rozniosa z 5-0 teraz

pablo77 19.01.2021 23:19

Napoli pewnie obsrane xD

pablo77 19.01.2021 23:19

Spezia przed szansa teraz :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

to co Fuzato debiut? :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

lol :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:18

bramkarz wyleciał

pablo77 19.01.2021 23:18

bramkarz czerwo :D

Juzek 19.01.2021 23:18

w ciagu minuty :D

pablo77 19.01.2021 23:17

no a ja z ojcem w sumie nie wiem czy mielismy czy nie a jak juz to bezobjawowo :)

Juzek 19.01.2021 23:17

2 czerwa Roma :D

Adriano_forever 19.01.2021 23:17

no to git jak już ok :)

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38449