Plotki transferowe

Mercato Live - 14.01 (19:51) Esposito o krok od Venezii (17)

Autor:
Źródło: różne
14 dni temu
5588
17
mercato live

Spekulacje, informacje oraz wywiady dotyczące rynku transferowego Interu. Mercato Live - ruszamy! Zapraszamy do śledzenia!

 

19:51

Sebastiano Esposito o krok od Venezii - donosi Sky.

Młody napastnik zamieni się więc klubami z Serie B i po opuszczeniu Spal przeniesie się do innego klubu z tej samej ligi - Venezii.

 

14:31

calciomercato - pomimo wczorajszego eksperymentu, Inter nadal szuka chętnych na Eriksena. 

 

11:51

Tuttosport – Udinese dołączyło do Crotone oraz Benevento i również chce pozyskać na zasadzie wypożyczenia Andreę Pinamontiego.

 

10:50

Zazzaroni, CorSport - na temat mercato:

Kilka dni temu zadzwonił do mnie jeden z najbardziej aktywnych agentów piłkarskich i powiedział: "Nie pracujemy, nic się nie dzieje podczas tego okienka. Porównałem ruchy transferowe i zarobki z tego roku do tych z zeszłego i zrobiło mi się słabo. Jestem bliski depresji." 

 

10:50

Pomimo wypowiedzi kierownictwa Inter nie siedzi z założonymi rękami i działa na rynku transferowym.

W ostatnich dniach Piero Ausilio zaproponował Manchesterowi United wypożyczenie Donnyego Van de Beeka. Holender przeżywa cieżki czas w Manchesterze i Nerazzurri chcieliby to wykorzystać. Póki co jednak Czerwone Diabły odrzuciły taką hipotezę, jednak niewykluczone, że strony powrócą do rozmów. 

 

02:00

F. Romano - Dalbert zakończy wypożyczenie w Rennes po zaledwie 6 miesiącach i przeniesie się na kolejne wypożyczenie tym razem do Realu Valladolid.

Zobacz też

Romelu Lukaku

Lukaku w Manchesterze City? (10)

21.01
11:34
Romelu Lukaku

Lukaku na liście życzeń Manchesteru City (12)

17.01
12:19

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2021 o 01:12 przez Orrin
Orrin
tym mercato do nas nikt nie przyjdzie jedynie to zawodnicy którzy są wypożyczeni zmienią kluby
14.01.2021 o 19:12 przez Avtvv
+1
Avtvv
A do tego Zazzaroniego to pewnie Mino Raiola dzwonił w depresji? 🤣
14.01.2021 o 13:57 przez Chuchu
Chuchu
Van de Beek? Niedługo wszystkie niewypały z United sprowadzimy :D
14.01.2021 o 12:59 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Oby udało się jakoś użyć Radji i Piny do ściągnięcia do nas Cragno z De Paulem.
14.01.2021 o 14:52 przez edwart
+2
edwart
Z tego co mi wiadomo to radja już w Cagliari
14.01.2021 o 15:22 przez IlCapitano
-2
IlCapitano
XDDDDDDDDDDDDDD
14.01.2021 o 16:44 przez AveCaesar
AveCaesar
XD
14.01.2021 o 12:58 przez Matti
Matti
Jak już to puścić Pinamontiego do Udinese i zagadać z nimi przy okazji o De Paula jeśli ciągle nam na nim zależy w lato. Udinese i tak na pewno będzie lepszym kierunkiem niż takie Crotone.
14.01.2021 o 11:08 przez Lopez
+5
Lopez
Van der Beek dla mnie spoko opcja. Będzie chociaż do dyspozycji, nie to co łamaga Sensi. Niestety ktoś musiałby odejść bo budżet mały napięty jak plandeka od żuka.
14.01.2021 o 09:35 przez intermed1
+1
intermed1
To jest komedia ile wydaliśmy na Dealberta i Lazaro, nawet nie dając im poważnej szansy.
14.01.2021 o 10:33 przez pluto11
pluto11
50 mln tyle za ile można by kupić wartościowego lewego wahadlowego
14.01.2021 o 12:36 przez timon
+2
timon
Goście na wypożyczeniach pokazują, co było przyczyną braku szans
14.01.2021 o 12:53 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Usprawiedliwieniem jest to, że pozycje były do obsadzenia dwie więc potrzebowaliśmy dwóch graczy, a nie mieliśmy na nich 100 mln, a szanse to Oni mają na codziennych treningach udowodnienia, że zasługują na to żeby zagrać w meczu. Skoro tego nie robią nie grają, proste.
14.01.2021 o 09:09 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
Nie będzie żadnych transferów, chinole zajęte są sprzedażą Interu, okazuje się ze maja jednak w dupie kibiców i sukcesy, liczą się dla nich tylko Piniondze
14.01.2021 o 10:41 przez andrzey
+1
andrzey
Przecież było to do przewidzenia. Chińczycy to nie Arabowie którzy "bawią" piłką. Przyszli tu żeby wypromować swoją markę w Europie.
14.01.2021 o 15:18 przez Dariusz2299
+1
Dariusz2299
Wiadome było, że Zhang i spółka to nie są wieloletni zagorzali kibice i kierują się sentymentem i miłością do klubu jak Moratti, tylko ludzie biznesu, którzy Inter traktują jak inwestycja. Nie mniej i tak uważam, że sportowo nam dużo dali.
14.01.2021 o 06:33 przez Kondzik
+1
Kondzik
Kolejna wędrująca zakała

Shoutbox

Kebo 27.01.2021 14:45

haha no trochę tak maniek, miły gość, ale też handlowiec, więc to była najgorsza opcja - 2 handlowców ma zrobić deal xd

maniekfci 27.01.2021 14:45

zrewiduj tę znajomość

Kebo 27.01.2021 14:45

Fakt faktem kilka albo kilkanaście dni śledziłem ogłoszenia, ale to nie 5 pln, żeby się podpalać. Poza tym żyłka handlowca sugeruje podświadomie czekanie na okazje

maniekfci 27.01.2021 14:45

czyli chuy nie ziomek, jak chciał cię na kasę zrobić

Kebo 27.01.2021 14:44

Nawet dobry deal, wyobraź sobie, że ziomek z byłej pracy sprzedawał w tym okresie co brałem też X i do mnie, że odda mi po znajomości - 1700 pln :D

Kebo 27.01.2021 14:44

ale ten 1 dzień nazwijmy to śmiga

Endru 27.01.2021 14:44

To spoko nawet

Endru 27.01.2021 14:44

Aaa

Kebo 27.01.2021 14:44

87 proc

Kebo 27.01.2021 14:43

Ja jestem z Wro, a kupiłem w Piotrkowie :)

Endru 27.01.2021 14:43

Jaka kondycja baterii kebo

Endru 27.01.2021 14:43

Kebo kupiles tego ajfona od takiego starszego goscia we wro?

HB 27.01.2021 14:43

nawet w bogatych dzielnicach domy z zewnątrz są skromne

HB 27.01.2021 14:43

w krajach skandynawskich obnoszenie się z sukcesem jest traktowane za brak kultury

Endru 27.01.2021 14:42

Borja valero by tego nie strzelil albo gags czy vecino

Skepta 27.01.2021 14:42

maniek tak

Kebo 27.01.2021 14:42

X używkę w stanie igła za 1450 pln złapałem tylko się musiałem do Piotrkowa bujać z Wro, ale warto było

HB 27.01.2021 14:42

on jest typowym duńczykiem

Endru 27.01.2021 14:42

Ale jak ma wchodzic ten eriksen i strzelac z wolnego to niech siedzi u nas

Kebo 27.01.2021 14:42

u mnie grany XR oraz X obecnie, oba polecam

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Środa, 20 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27130

Liczba newsów: 38510