Plotki transferowe

Mercato Live - 14.07 (21:02) Dalbert rozwiewa wątpliwości! (59)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
320
59
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

21:02

W sprawie swojego planowanego transferu do Interu wypowiedział się sam Dalbert. Słowa Brazylijczyka są bardzo bezpośrednie i wskazują wyraźnie, że najprawdopodobniej zagra on w Interze:

Inter złożył ofertę nie do odrzucenia, zarówno dla mnie, jak i dla mojego klubu. Myślę, że w ciągu najbliższych dni nastąpi zakończenie pozytywne dla wszystkich. Byłem bardzo szczęśliwy w Nicei, będę zawsze wdzięczny klubowi i kibicom, że dali mi możliwość przyjazdu i uczestniczenia w ważnym projekcie. Myślę, że zarząd Nicei zrozumiał, że chcę osiągać jeszcze wyższe cele i spróbować dostać się do kadry narodowej, co jest marzeniem każdego piłkarza. Wybór był trudny, ale moją wolą jest wzięcie udziału w nowym projekcie.

Mój agent otrzymał oferty od dziesięciu europejskich klubów, między innymi od Liverpoolu, ale Inter wykazał najsilniejsze zainteresowanie. Z Niceą miałem fantastyczny sezon, okres magiczny dla mnie i dla całego zespołu. Mam nadzieję, że tym sezonem odpłaciłem wiarę i uczucie, jakimi klub mnie obdarzył.

 

19:31

La Gazzetta dello Sport: Juve zainteresowane celem Interu, Inigo Martinezem. 

 

19:30

Premium Sport jest pewne: Perisić opuści Inter Mediolan. W jego miejsce przyjdzie prawdopodobnie ktoś z dwójki Keita Balde - Berardi. Innego zdania z kolei jest fcinternews.it, które donosi, że Inter ma uzgodnione warunki kontraktu z Di Marią, który przyjdzie jak tylko Ivan Perisić odejdzie do Manchesteru United. Inter ma świetne relacje z PSG i czeka na zrobienie decydującego kroku po kartę Di Marii. 

 

18:25

Daily Star: Andrea Ranocchia zaakceptował ofertę West Bromu! Angielski klub zaoferował 5,5 mln euro za kartę Włocha, oferując samemu zawodnikowi 4,5 mln euro rocznie. Zawodnik odrzucił oferty Huddersfield i Genoi. 

 

 16:31

Brytyjska prasa informuje, że Tottenham złożył ofertę kupna gracza AC Milan Suso. Spurs oferują za Suso 20 mln. €. Dziennikarze również twierdzą, że jeśli Hiszpan dołączy do Londyńczyków to zespół opuści Lamela. Argentyńczykiem zainteresowany jest mocno Inter Mediolan.

 

16:18

Dziennikarze InsideFootball informują, że Ivan Perisić w najbliższych dniach dołączy do Manchesteru United. Inter natomiast w jego miejsce zakontraktuje Angela di Marię z PSG. Argentyńczyk dogadał się z Sabatinim w sprawie kontraktu indywidualnego. Swojego rodaka z otwartymi ramionami powita Mauro Icardi, który wypowiada się w samych superlatywach na temat Angela.

 

15:15

Jeden z byłych celów transferowych Interu - Lucas Biglia, pożegnał się z fanami Lazio i poinformował, że dołączy do Milanu. 

 

12.31

CdS twierdzi, że Suning wyda 60 mln. € na pomocnika. W dalszym ciągu głównym celem transferowym pozostaje Nainggolan. W przypadku niepowodzenia negocjacji z Romą, Sabatini postara się zakontraktować Vidala lub Keitę.

 

09:52

Nowe nazwisko łączone z Interem: Lucas Lima z Santosu. 

 

09:23

Prezes AS Romy James Pallotta poinformował prasę, że Radja Nainggolan nie jest na sprzedaż.

 

09:13

Spotkanie Ausilio, Spallettiego i Perisicia. Jak donosi Tuttomercatoweb, Chorwat został poinformowany, że odejdzie do United tylko w przypadku pojawienia się na stole oferty w wysokości 55 mln euro. 

 

09:10

Radja Nainggolan tylko w przypadku nie przedłużenia umowy z Romą. Negocjacje między Romą, a agentem piłkarza rozpoczęte - Inter będzie miał szansę na sprowadzenie Belga tylko w przypadku niepowodzenia tych negocjacji. Prawdą jest, że agent zawodnika spotkał się z Sabatinim w tym tygodniu - media sugerują, że na spotkaniu Sabatini zaoferował agentowi Nainggolana kontrakt dla gracza warty 6 mln euro za sezon. Jaka będzie odpowiedź Romy? Sugeruje się, że Rzymski klub zaoferuje zawodnikowi 4 mln euro. 

Wszystko zależy więc od zawodnika: jeśli Ninję przekona projekt i wyższy kontrakt Interu, to nie przedłuży kontraktu z Romą. Wtedy też działacze Interu rozpoczną negocjacje w sprawie transferu. Jeśli zawodnik przedłuży kontrakt z Romą to wtedy Ausilio i Sabatini będą musieli skupić się na alternatywie dla Nainggolana. Cała sytuacja powinna się rozwiązać w przeciągu następnych  10 dni. 

 

 

09:04 

La Gazzetta: Nicea chce zatrzymać Dalberta co najmniej do eliminacji LM. 

 

06:00

Według Daily Star, Andrea Ranocchia wyraził chęć powortu na Wyspy Brytyjskie. West Bromwich pokonało konkurencje z Hull, Huddersfield i Genui. Ranocchia miałby zarabiać 80 tys funtów tygodniowo i podpisać 2-letni kontrakt.

 

05:49

Niccolo Ceccarini włoski ekspert skomentował sytuację Nainggolana i Dalberta - Radja Nainggolan nie opuści Romy, nastąpi przedłużenie kontraktu do 2021 roku. Dalbert? Zajmnie to troche czasu ale ten zawodnik będzie grał w Interze.

 

05:40

FcInterNews - Erick Lamela po raz kolejny na celowniku Interu Mediolan. Tottenham zdaje się szukać zastępstwa dla argetyńczyka i już złożył ofertę za Suso w wysokości 20 mln euro. Argentyńczyk chce wrócić do Włoch, szczególnie do Interu i Waltera Sabatiniego, który odkrył gracza. 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

de paul

Inter rozpoczął proces pozyskania De Paula (19)

03.12
11:55
Hakan Calhanoglu

Calhanoglu chce poznać swoją przyszłość przed świętami (5)

01.12
15:11

Komentarze (59)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.07.2017 o 04:21 przez bankbet
bankbet
http://rubymatches.blogspot.nl/ Kupon z kursem 252 na dziś mają już aktualny! udowadniają zdjęciami swoje kupony! sam grałem 2 ostatnie kupony i trafiłem ! polecam!
15.07.2017 o 02:23 przez Lucash
Lucash
Atutem naszym będzie właśnie zgranie bo mamy środek składu cały z zeszłego sezonu obrońcy, pomocnicy i szpica. Zgramy tylko boki obrony i lewe skrzydło w przypadku odejścia Perisicia. Radja czy Valero z takim doświadczeniem od razu załapią o co chodzi w naszej grze. Skrinar będzie powoli wprowadzany do składu.
15.07.2017 o 01:59 przez Lucash
Lucash
@Inrerista1987 to nie jest gra FM czy Fifa, że liczą się umiejętności tylko. Tu nie ma nikt wątpliwości, że Milan na papierze wygląda super. Ale nie zgrają się tak szybko i nie wiadomo jaka atmosfera będzie. Na początek wszyscy pewnie pełni entuzjazmu , ale przyjdzie seria gorszych wyników i się zacznie. To tak jakbyś zebrał najlepszych gości z kilku osiedli i sklecił skład. Grałeś w dzieciństwie chyba? Wszyscy będą grali pod siebie w trudnych momentach i każdy do każdego będzie miał o wszystko pretensje. Uważam, że Montella nie dźwignie tego, Jeśli uda im się awansować do LM to sam im przyklasnę! Poza tym ciekaw jestem na prawdę jak ogarną budżet i wykażą dochody aby nie było kar z tytułu FFP.

@Timon Spall jest znany z tego, że gracze u niego wracają do formy. Ostatnie przykłady z Romy: Dzeko, Szary czy Jesus nawet grał nieźle. Ja myślę, że zaskoczy u niego Murillo bo talent niewątpliwie ma , co pokazał na początku przygody u Nas. Nie tylko profesor z tyłu, ale i do przodu gnał jak dzik. Taki Lucio 2.0 Poza tym, czuję że Joao Mario będzie grać na skrzydle i odpali :) i będzie z Candrevą walczył o pierwszy skład. Perisic jak odejdzie to przyjdzie Keita. W Di marie nie wierzę za bardzo, choć chciałbym się mylić. Widzę dla nas 3 warianty gry:

4-3-3 :
Aurier/Cancelo -Murillo- Miranda(Skrinar)- Dalbert
Kondo - Radja (Valero) - Gaglia
Joao Mario - Icar - Keita
4-3-1-2 ew. choinka:
Aurier/Cancelo -Murillo- Miranda(Skrinar)- Dalbert
Kondo - Radja (Valero) - Gaglia
Joao Mario
Keita - Icar
3-5-2:
Skrinar - Miranda - Murillo
Aurier/Cancelo - Kondo - Radja (Valero) - Gaglia - Da;bert
Keita - Icar

Do rotacji: Barbosa, Candreva(Berardi), Brozo (Benassi), Pinamonti, Ansaldi, DD, Jakiś obrońca przyjdzie jeszcze albo do pierwszej 11 albo do rotacji. jeszcze jakiś pomocnik, no i młodzież. Tak więc dużo zmian w składzie nie ma i koszty nie jakieś ogromne. Tak to widzę.
15.07.2017 o 01:52 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
Milan kupił już całą obronę... kupi i napastnika. O nich bym się już nie martwił... o nas też jeszcze bym się przesadnie nie martwił, ale okres przygotowawczy do sezonu zaczął się już kilka dni temu... czas ucieka... chyba, że będziemy się zgrywać do grudnia ?!
15.07.2017 o 00:32 przez timon
timon
Lucash
Oby, bo akurat w Murillo od samego początku wierzylem
15.07.2017 o 00:20 przez interista1987
interista1987
Milan to niewiadoma? Juz maja sklad na walke o scudetto tylko im brakuje napastnika choc i ten Bacca jeszcze dalby rade.
Defensywa bilanu jest najlepsza we Wloszech.
Donna-Conti,Romagnoli,Bonucci,Rodriguez przed nimi Biglia.
A my z calym szacunkiem Murillo9D'Ambrosio,Miranda,Skriniar,nagatomo przed nimi Gagliardini.
14.07.2017 o 23:09 przez piotrekninter
piotrekninter
a to oka :P
no pomyslec ze prawie 100 tys tygodniowo :p chore
14.07.2017 o 22:27 przez Kondzik
Kondzik
Piotrek ja pisze o jego zarobkach... ;) pomyśleć ze ten amator moze zarabiać prawie tyle co u nas Icar..
14.07.2017 o 22:18 przez TomHardy
TomHardy
Dramat co nie
14.07.2017 o 22:15 przez strzalkowy
strzalkowy
4,5 mln euro dla Rano za sezon....
14.07.2017 o 21:48 przez TomHardy
TomHardy
Di Maria gral na lewej w Realu i PSG również.
14.07.2017 o 21:33 przez piotrekninter
piotrekninter
Kondzik nie 4, 5 a nawet 5,5 mln,spoko kasa jak za takiego farfocla
Berrardi ok,ale raczej jako rywalizacja z Candreva, Keita niewiadoma,moze byc z nim problemowo jak z Mario,a moze kozaczyć,bo jest wciaż młody,rozwija sie,moze grac jeszcze lepiej jak w Rzymie
a za Ivana raczej powinien przyjść ktoś naprawde z topu, tyle ze Di Maria raczej gra na prawym,a Ivan na lewym :P
14.07.2017 o 21:30 przez Kondzik
Kondzik
SETE bedzie ich obowiązywać za rok. Nie wiem dokladnie ale chyba beda musieli miec przychód taki jaki teraz wydają na transfery .
14.07.2017 o 21:16 przez Lucash
Lucash
Nie mamy tylko boków obrony, Murillo odżyje coś czuje przy Spallu. Na prawym skrzydle zagra w końcu JM bo to jego pozycja. Jeśli odejdzie Perisic widzę Balde Keitę u Nas no i jedną gwiazdę kupić czyli Radje do środka i więcej nie trzeba aby zająć 4 miejsce. Roma się osłabia, Atalanta, Firoa, Lazio będą rozsprzedane. Milan niewiadoma a jeszcze zostają 2 miejsca do LM. Bo Juve i Napoli daleko przed wszystkimi. To kto ma awansować jak nie my ?? Trener w końcu jest z jajami, także będzie dobrze. Awansujemy do LM to przyjdą głośne nazwiska. A może jeszcze kimś jeszcze nas sztab zaskoczy.
14.07.2017 o 21:00 przez TomHardy
TomHardy
Dokladnie timon. Ale nie przeciez mamy szkielet. Tylko ze polowa tego szkieletu to pseudo pilkarzyny bez ambicji i umiejetnosci.
14.07.2017 o 20:57 przez timon
timon
Handa- ?, ?, Miranda, ?- Joao, Valero, Gaglia- ?, Icardi, ?. W przypadku sprzedaży Perisicia potrzebujemy pięciu konkretnych zawodników, nie rozpedzalbym się ze stwierdzeniami, ze potrzebujemy tylko uzupełnień :)
14.07.2017 o 20:05 przez Szociq
Szociq
Z zapartym tchem czytam komentarze płaczących i klnących na czym świat stoi "kibiców" FCI. nie jesteśmy w połowie mercato ale wiekszość już wie że kolejny sezon to będzie jedna wielka tragedia. Od razu zaznaczam że sam również jestem zaniepokojony dotychczasowymi poczynaniami Interu w kwestii transferów a tak na prawdę to braku takich poczynań, ale ludzie, wstrzymajmy się z ocenami. Nikt z nas nie wie co się dzieje w klubie ani z kim toczą się ewentualne rozmowy. Jak widzicie doniesienia prasowe zawierają w sobie może 10% prawdy, reszta to bzdury wyssane z palca. Niezwykła jest również ta ekscytacja nad transferami, które przeprowadził do tej pory Milan. Bonucci - ok, to zawodnik topowy, który wzmocniłby linię obrony każdej drużyny na świecie. Ale reszta to zawodnicy, którzy może i wypalą w Milanie, ale zdecydowanie nie były to do tej pory nazwiska rzucające na kolana. Biorąc pod uwagę jakim składem dysponowali w zeszłym sezonie, nie dziwię się że przeprowadzili aż tyle transferów. Powiem więcej, zawodnicy których my kupowaliśmy sezon czy dwa temu, to faktycznie byli gracze którzy przynajmniej na papierze robili różnicę. Perisić, Kondobia, Jao Mario, Miranda, Banega , Gagliardini, Barbosa, Candreva - czy któryś z zawodników ściagniętych teraz przez Milan (oprócz Bonucciego) na prawdę robi na was aż takie wrażenie w porównaniu do naszych nabytków. Jak widać co najmniej połowa z wyżej wymienionych, z różnych przyczyn w Interze nie pokazała nawet części swoich umiejętności które prezentowałą w poprzenich drużynach. I podejrzewam że podobnie będzie z milanem, szczególnie że Montella nie jest raczej trenerskim wirtuozem. To co najwyżej wyrobnik średniej klasy. .
14.07.2017 o 19:49 przez pluto11
pluto11
Wychodzi na to ze jestesmy bogaci ale biedni. Milan wydal 220 mln juz i pewnie kupia jeszcze Abumeyanga albo Belottiego. A my skoro mamy ponoc 150 mln a nie musimy wymieniac kadry jak Milan tylko ja uzupelnic to powinnismy miec mega okienko ale cos widza ze te 150 mln to na papierze tylko chyba
14.07.2017 o 19:47 przez SETE
SETE
Jeśli przyjdzie DiMaria to nie odczujemy utraty Perisica, który moim zdaniem nie zagra już takiego sezonu jak ten teraz. Perisic jest dobrym zawodnikiem , ale nigdy nie będzie topem. DiMaria w optymalnej formie jest na poziomie na jaki Ivan niestety nie wejdzie, mimo pelnego podziwu dla jego umiejetnosci i zaangażowania. Taka wymiana bylaby na + dla nas jakościowo i marektingowo...DiMaria przyciąga nie ma co do tego wątpliwości.
Gdy za Perisicia przyjdzie Keita lub berardi jesteśmy w plecy bez dwóch zdan ..

RAnochcia zaakceptowal oferte :) to brzmi niewiarygodnie.

Proszę o info rzetelne od Was ...czy Milanu nie obowiazuje finansowe fair Play ? jeśli tak to dlaczego ?
14.07.2017 o 19:30 przez Kondzik
Kondzik
4.5 mln ....za babole na obronie? Żyła złota .kroter kolejny obsrany jakby byl 30 sierpnia
14.07.2017 o 19:13 przez kroter32
kroter32
To co wyprawia Milan na rynku transferowym jest imponujace. A my co?
14.07.2017 o 19:08 przez wrobel1908
wrobel1908
*Mam
14.07.2017 o 19:06 przez wrobel1908
wrobel1908
Mm nadzieje że klub zaakceptuje tą ofertę za Rano.
14.07.2017 o 17:42 przez piotrekninter
piotrekninter
jedyny co mnie niepokoi to czas
pomoc atak byly w miare ok,wystarczylo kupic kogos na prawe skrzydlo i gitara
problemem,mega problemem byla obrona
teraz jak odejdzie Ivan,mamy polowe lipca, rozpoczete przygotowania, i obok obrony atak bedzie do budowy praktycznie od nowa
jednym zdaniem druzyna jedna wielka rozpierducha
14.07.2017 o 17:37 przez Olli666
Olli666
Suso jest nie na sprzedaż. I koniec tematu.
14.07.2017 o 17:29 przez TomHardy
TomHardy
Wole Di Mari niz Perisica. Zwlaszcza po tym co wyprawia w Brunico.
14.07.2017 o 17:17 przez Kondzik
Kondzik
Szkoda? Bez komentarza
14.07.2017 o 17:15 przez piotrekninter
piotrekninter
szkoda,ale wolę di Marie
kto wie może nie wypali pffuuu
ale to napewno poziom wyższy grajek od Perisica, pamiętam kilka sezonów temu jak CR zawodził w waznych meczach, to di maria szarpał aż miło
cenie Ivana , spoko grajek, szybki,dobrze grający głową, pracujący w obronie, ale niestety poziomu Sancheza czy di Marii nigdy nie iosiągnie,nie ma tego czegoś :P
14.07.2017 o 16:26 przez cuba
cuba
szkoda zę Di Marie kosztem Perisica ..
14.07.2017 o 15:37 przez cuba
cuba
aaa i Perisic za 55mln ?? ? KPINA !! !!

Shoutbox

Endru 05.12.2020 16:06

Kupa nie zesraj sie tam bo bedziesz miec brazowe gacie

Kredence 05.12.2020 16:06

xDDD

cuba 05.12.2020 16:06

Endru ten śmiech to do z mojej osoby ?

Vancore 05.12.2020 16:06

olej tego dyla

Vancore 05.12.2020 16:06

oj tam przewrazliwiony jestes

IlCapitano 05.12.2020 16:06

Chcesz być miły iiii chcesz być miły?!

cuba 05.12.2020 16:05

jak chcę być miły to obraza

Endru 05.12.2020 16:05

Gylem :lol:

IlCapitano 05.12.2020 16:05

XD

Vancore 05.12.2020 16:05

opanuj nerwy

cuba 05.12.2020 16:05

wypad

Kredence 05.12.2020 16:05

ale nie, ty sie rzucasz cos do nas

cuba 05.12.2020 16:05

jest w tych waszych rankingach kto chce być wyżej a nie mi tu wylatywać z jakimś gylem czy coś

Vancore 05.12.2020 16:05

ja to nie wiem

Kredence 05.12.2020 16:05

wiec cuba docen dobre rady od kolegow

Vancore 05.12.2020 16:05

a mial tego nie robic

Vancore 05.12.2020 16:05

zaraz sie chyba jednak zesra

Kredence 05.12.2020 16:05

cuba utrzymuje bliskie kontakty z niejakim endru a jak wiemy doskonale ten lubi dokonac publicznej defekacji

IlCapitano 05.12.2020 16:05

Typowe

IlCapitano 05.12.2020 16:05

Cuba już traci nerwy i kontrolę, poci się

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • HT

    Spezia

    0 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27068

Liczba newsów: 38076