Plotki transferowe

Mercato Live - 17.07 (21:09) Keita Balde wkrótce graczem Interu (47)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
403
47
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:09

Według Tuttomercatoweb Keita Baldé odrzucił oferty dołączenia do Chelsea oraz Liverpoolu, kosztem Interu Mediolan.

 

20:49

Gianluca di Marzio oraz Premium Sport informują, że Keita Baldé zostanie graczem Interu. Nerazzurri za usługi gracza stołecznego Lazio zapłacą 22 mln. € + 3 mln. € w ewentualnych bonusach.

 

20:10

Pedulla oraz inne źródła informują: Inter złożył ofertę za Keita Baldę w wysokości 20 mln euro +5 mln euro potencjalnych bonusów. Operacja ma się zamknąć w krótkim czasie. Zawodnik podpisze 5-letni kontrakt gwarantujący mu zarobki w wysokości 3 mln euro rocznie. 

 

19:30

Sportitalia: Dalbert w przeciągu 48 godzin zostanie zawodnikiem Interu.

 

13:45

Sportitalia: Dzisiaj Dalbert ze swoim agentem spotykają się z włodarzami Nicei w celu wymuszenia transferu do Interu. 

 

12:30

Sun: Manchester United wykupi Perisicia za 45,7 mln euro. 

 

11:31

Massimo Ferrero o Schicku: To farsa! Jeśli Juve go nie chce to sprzedamy go do jednego z 4 klubów, które są gotowe go wykupić!

 

Jeśli Juventus go nie wykupi, to weźmiemy go z powrotem, klauzula wykupu już wygasła i możemy go sprzedać za więcej niż 30 mln euro. Juve chce go wypożyczyć? Sampdoria nie cofnie się nawet o milimetr wobec wcześniejszych ustaleń. Patrik jest zdrowy, może grać, musimy się teraz obawiać kto rozsiewa takie plotki, które mogą uszkodzić wizerunek jednego z największych talentów w europejskiej piłce. Skończmy rozmawiać o niczym: chorzy są chorzy, zdrowi są zdrowi, a Schick jest bardzo zdrowy i żaden problem nie istnieje. 

 

 

09:23

La Gazzetta dello Sport: Inter poszukuje młodego, utalentowanego środkowego obrońcy. Na pierwszym miejscu z zawodników, których chętnie ściągnęliby włodarze Interu jest Issa Diop. Alternatywy to Davinson Sanchez, lub Mouctar Diakhaby

 

08:35

Sky: Inter rozważa złożenie 12-mln euro oferty za Alfreda Duncana. Wychowanek Interu chętnie dołączyłby do swojego byłego klubu, ale na przeszkodzie temu może stanąć Sassuolo, które wyceniło gracza na 20 mln euro. 

 

05:52

Sevilla odpuściła na tą chwilę starania o Stevena Jovetića. Jak twierdzi hiszpańska gazeta ABC, władze zespołu kierują swoje zainteresowanie w kierunku innych graczy, a dokładniej w kierunku Nolito. 13 mln euro których oczekuje Inter za napastnika, utrudniło Sevilli postępy w transferze.

 

05:40

Premium Sport donosi, że Inter Mediolan i Lazio Rzym osiągnęły porozumienie w sprawie przenosin Balde Keita do zespołu Nerazzurrich! Włoskie media informują o przerwaniu przez zawodnika przygotowań, a także brak występu w sparingowym meczu, wszystko po to by udać się do Mediolanu. Agent wszystkiemu zaprzecza, jednak oferta Interu 22 mln euro została zaakceptowana przez Claudio Lotito. Sam zawodnik miałby zarabiać w Interze 3 mln euro i otrzymać 5-letni kontrakt.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Hakan Calhanoglu

Calhanoglu chce poznać swoją przyszłość przed świętami (5)

01.12
15:11
de paul

Inter sfinansuje de Paula z transferu Eriksena? (12)

30.11
15:04

Komentarze (47)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.07.2017 o 23:15 przez Glonojad
Glonojad
Czuję, że Balde i Dalbert u nas. Byłby to spory progres czasowy w porównaniu do poprzednich okienek gdzie kontraktowaliśmy zawodników w ostatni dzień i zgrywali się do rundy wiosennej. Pero prawie w MU (świetny biznes na nim zrobimy), zostaje kompletować dalej obronę i pomoc. Fajnie byłoby też Schicka wyrwać Juve
17.07.2017 o 23:07 przez Lucash
Lucash
@Krzysiek1908 vice Icardim będzie Eder, jeśli go sprzedadzą, a myślę że tak będzie, to właśnie Keita go będzie zastępować. Grając końcówkę sezonu na szpicy strzelił chyba 6 bramek. Wtedy potrzebujemy jeszcze jednego skrzydłowego. Chyba, że Joao Mario będzie skrzydłowym i Barbosa zostanie. W tym przypadku potrzebujemy kogoś wielkiego do środka pola jeszcze.
17.07.2017 o 22:09 przez Speaker
Speaker
Bardzo ładnie. Liczyć Dalbert i Keita już są. Pero w MU czy przyjdzie Darmian? Zaś obrona jak obrona i atak to w pomocy licząc że Brozo odejdązie zostanie tylko Gaglia Valero i JM
17.07.2017 o 21:48 przez TomHardy
TomHardy
tak generalnie podsumowując to jesteśmy skończeni...
17.07.2017 o 21:41 przez Lovato
Lovato
Czy ja kiedykolwiek w jakimś komentarzu napisałem że jesteśmy skończeni?
17.07.2017 o 21:27 przez Krzysiek1908
Krzysiek1908
Jak przyjdzie Keita i Dalbert to lewa strona może wyglądać bardzo dobrze . Powinniśmy skupić się na obronie i jeszcze kupić dobrego solidnego napastnika bo co będzie jeśli Icardi złapie kontuzję? Oczywiście odpukac. Co do milanu nie ma co komentować poczekajmy do sezonu taki bonucci parę meczy i może roz :cenzor: całą atmosferę w szatni którą najpierw muszą zbudować nie mówię o zgraniu. Najważniejsze nie są transfery tylko mentalność i atmosfera i wierzę że to w końcu u Nas odpali. Forza Interek !! milan merda, juve jude. Pozdro
17.07.2017 o 21:24 przez Kondzik
Kondzik
Ojej to Keita nie byl na zakupach ?:/ ;p
17.07.2017 o 21:20 przez Rebelde
Rebelde
22 mln. € + 3 mln. € to grosze jak za taki talent jak Keita, oby tylko sodówka nie uderzyła mu do głowy .
17.07.2017 o 21:09 przez mariozzzz
mariozzzz
Panowie proszę was...Poczekajcie do końca mercato a nie cały czas marudzenie..Mnie tak samo chooj transfery Milanu obchodzą..Ja czekam ze spokojem na koniec okienka..Naprawde skończcie narzekać,ci ludzie wiedzą co robią..
17.07.2017 o 20:59 przez Kondzik
Kondzik
Lovato akurat zakupy Merd mnie nie rajcuja poza Conti i Bonuu. Reszta to talenty ktore mogą sie obsrac. Jeszcze trzeba to zgrać ze sobą. Wiem ze oni musieli wymienić caly skład który jest tak naprawde niewiadomą. My potrzebujemy kilku wzmocnień i mozemy ich wysrac dupa. Zhang ma leb na karku i obserwacje Uefy takze to nie jest hulaj dusza. Trzeba czekać końca a nie marudzic ze jestesmy skonczeni...zal takich kibiców.
17.07.2017 o 20:55 przez Claudio
Claudio
jak za Keite przejda te 22+3 to szacun dla naszych.
17.07.2017 o 20:43 przez rezun
rezun
Przezylem wiele :cenzor: owych mercato w tym klubie w ktorym sprowadzalismy szrot na potege...ale obecne mercato ma szanse byc jednym z naj :cenzor: owszych w historii. Roznica jest zasadnicza sprowadzalismy szrot ale mielismy zajebistych grajkow mimo to, teraz nie mamy gwiazd a dalej kuujemy kwoatki. Ciekawi mnie tylko powod :cenzor: ni tego mercato. Suning wie ze winy juz nie zwali na Thorhira, Ausilio ma kolege SAbatiniego, pobono sa pienaidze, a przy milanie ktory ma jakichs kretow za wlascicieli to nasze mercato to ejst :cenzor: zart....
17.07.2017 o 20:43 przez MarcoPolo
MarcoPolo
Ale to czekanie na jakiś ciekawy transfer jest już nużące...Perisic- niech juz spierdala, lubię go, ale Interu to on nigdy nie zbawiał i nie zbawi, często mnie też irytował i nie jest piłkarskim ideałem nie do zastąpienia..dawać dobrą kasę i tego całego Balde, bo w takie rzeczy jak Bale,Di Maria czy inny Kroos nie ma co nawet wierzyć z przymrużeniem oka, przecież to nierealne. Kocham Inter, ale dla topowych gwiazd ten klub jest aktualnie średnikiem bez perspektyw, bez gwiazd i bez gry w Europie :)
17.07.2017 o 20:31 przez Mac90cmg
Mac90cmg
Dalbert nareszcie przyjdzie do nas i skończy się jedną saga nareszcie coś się rusza w kwestii wzmocnień :)
17.07.2017 o 19:54 przez Lovato
Lovato
Wole ze spokojem obserwować okienko a nie napalać się na każdego zawodnika który przewija się w plotkach a potem narzekać jakie to gówniane okienko bo nie kupili tego czy tamtego albo że żałowali kilku milionów na kogoś kto poszedł do konkurencji. Inter to póki co średniak ligowy a 200 mln na transfery to ściema dla takich jak wy abyście mogli mieć nadzieje że na koniec Inter złagodzi wam ból dupy o jaki przyprawił was Milan. I ja nie ekscytuję się transferami Milanu bo przez wiele lat klepali biedę więc kiedyś musiała nastąpić wymiana szrotu w kadrze takiej marki jaką jest Milan skoro przejęli ich nowi inwestorzy. Rok temu mieliśmy dobre okienko więc wystarczy aby Spalletti to wszystko ułożył, ewentualnie wzmocnił obronę. Jeśli nikt nie przyjdzie i nikt nie odejdzie z najważniejszych graczy to bedę umiarkowanie zadowolony.
17.07.2017 o 19:26 przez Kondzik
Kondzik
Jemu nigdy nie pasuje takze przyzwyczaj sie. A jak ktos przyjdzie to Lovato zapada sie pod ziemię. Do kogo chlopie ty masz problem skoro pismaki o tym pisza? A ty sapiesz na FCI... nie napiszesz nic to bedzie redakcja lezy palą do góry. Napiszesz to ci powie po co to jak fejk... Gorzej jak baba z ciotka z ameryki....nie pasuje to idz na Milan tam robią zakupy w 24 h . Bedziesz mial orgazm co 3 dni.
17.07.2017 o 19:22 przez Mac90cmg
Mac90cmg
Co do Perisica to już jest informacja na 100%
17.07.2017 o 19:01 przez inter_21
inter_21
lovato co ma wnieść do dyskusji twój spam? zazwyczaj na tym polega mercato że pojawiają się plotki a ludzie je komentują, jak się nie podoba to japa i wypad
17.07.2017 o 18:22 przez Lovato
Lovato
Myślę że kolejna łamiąca wiadomość dotyczącą Dalberta w Interze na tym portalu i plotka o zaInteresowaniu Interu kolejnym środkowym obrońcą to kwestia paru dni (albo raczej jestem tego pewny).
17.07.2017 o 17:56 przez AveCaesar
AveCaesar
Myślę, że Dalbert i środkowy obrońca to tylko kwestia paru dni (albo raczej również mam nadzieje) :D
17.07.2017 o 17:53 przez AveCaesar
AveCaesar
Hmm czyli Keita naszym pierwszym głośniejszym (mam nadzieje ze nie najgłośniejszym) transferem. Może być.
17.07.2017 o 17:27 przez NOVY
NOVY
...zeby Keite bola jak Persika :-)
ach ta prochnica :-)
17.07.2017 o 17:07 przez Jacenty
Jacenty
Podobno spotkanie ma być po południu, z Lotito jesteśmy dogadani i "wystarczy" jeszcze przekonać Keitę (z czym może być różnie pamiętając o tym, że odrzucił przenosiny do Milanu).
17.07.2017 o 16:28 przez Chuchu
Chuchu
Premium Sport, oni tam mają wyobraźnię, więc z Keitą to może być bujda, ale oby tym razem mieli rację.
17.07.2017 o 15:47 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
ttaaaa na zakupy, wraz z agentem i przerwał sobie ot tak sobie przygotowania do sezonu :D
ja wiem, że jest sezon ogórkowy, natomiast to , że facet specjalnie jedzie betką 7 do Mediolanu zwalniając się ze zgrupowania żeby zakupy zrobić HAHAH
17.07.2017 o 15:30 przez Jovetic10
Jovetic10
Rozbolał go ząb i przyjechał na zakupy do Milano.
17.07.2017 o 15:05 przez Kondzik
Kondzik
Tak przerwał przygotowania i pojechał sobie na zakupy.
17.07.2017 o 14:49 przez Luciano
Luciano
Lovato ja tam nawet wierzę, że potykając się o stopień w sklepie z pamiątkami z długopisem w ręku machnie podpis pod kontraktem z FC który nosi wydrukowany ze strony formularze.Inter.it co uwiecznią lokalni paparazzi
XD
17.07.2017 o 14:43 przez Lovato
Lovato
Keita poleciał na zakupy do Mediolanu a cały fcInter.pl już wierzy w to że jutro będzie nowym graczem Interu.
17.07.2017 o 11:50 przez strzalkowy
strzalkowy
"minimetr" :)

Shoutbox

Vancore 05.12.2020 15:54

icoteras

Vancore 05.12.2020 15:54

ja mam informacje ze na dworzu byles

Orzeu 05.12.2020 15:53

witam cuba endru nicolas joaomario

cuba 05.12.2020 15:53

w domu

IlCapitano 05.12.2020 15:53

Cuba gdzie byłeś w 2010

cuba 05.12.2020 15:52

to też pisał ?

cuba 05.12.2020 15:52

byc trochę miłym i juz w plecy

cuba 05.12.2020 15:51

ok

cuba 05.12.2020 15:51

coś takiego widnieje jako tako bo widzę ale co ja mam wspólnego że kogoś przypominam...

cuba 05.12.2020 15:50

nawt nie wiem o kogo chodzi przyznam

Endru 05.12.2020 15:50

Byl taki Dyl87 bardzo jestes podobny do niego

cuba 05.12.2020 15:49

to kto był tu taki ?

cuba 05.12.2020 15:49

jestem sobą i nigdy się nie podszywam,nie wiem co cię naszło

Endru 05.12.2020 15:48

Podejrzanie cos. Kogos mi przypominasz

cuba 05.12.2020 15:47

Endru ja podejżanie ?

IlCapitano 05.12.2020 15:47

Na celowniku to jest joaomario

Endru 05.12.2020 15:47

Podejrzanie piszesz jakbys byl jakas osoba z przeszloscią

cuba 05.12.2020 15:46

ale juz przywykłem

cuba 05.12.2020 15:46

choc nigdy tu nikogo nie ovaziłem

cuba 05.12.2020 15:46

no ja jestem u Ciebie na celowniku od zawsze kpt

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • HT

    Spezia

    0 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27068

Liczba newsów: 38076