Plotki transferowe

Mercato Live - 17.08.2018 (20:10) Koniec okienka (44)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
ponad 2 lata temu
1186
44
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:10

Zakończyło się okienko transferowe we Włoszech. Inter nie sprowadził Luki Modricia, ani żadnego innego zawodnika. Nie odnalazł się też kupiec na Joao Mario, choć akurat w tym przypadku zawodnik może zostanie wytransferowany w czasie późniejszym (trwa jeszcze okienko w Hiszpanii, czy Rosji). W dniu dzisiejszym dokonano 2 transferów: Emmers oraz Pinamonti zostali wypożyczeni do kolejno Cremonese oraz Frosinone. Przenosiny Yanna Karamoh do Parmy ostatecznie nie doszły do skutku - zawodnik zdecydował, że zostanie w Interze. 

 

19:00

Pinamonti przenosi się do Frosinone. Jak donoszą włoskie media zawodnik zostanie wypożyczony z opcją wykupu oraz opcją późniejszego odkupu przez Inter, jeżeli Frosinone zdecyduje się wykupić Pinamontiego po sezonie. 

 

18:00

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, kolejny klub jest chętny do sprowadzenia zawodnika Interu, Joao Mario. Rosyjski Rubin Kazań po stracie Alexa Songa, którego sprzedali do Sionu właśnie w Portugalczyku widzą idealnego następce. Działacze Nerazzurrich podjęli negocjacje z Rosjanami. Szczegóły oferty oraz tych negocjacji na razie pozostają tajemnicą.

 

16:32

Alessandro Lucarelli, menedżer Parmy, poinformował, że Yann Karamoh nadal nie odpowiedział na propozycję ich klubu:

Czekamy na odpowiedź Karamoha. Zobaczymy, czy uda nam się urzeczywistnić nasze plany pod koniec rynku. Nie jesteśmy optymistami ani pesymistami. Czekamy. 

 

15:24

Oficjalnie - Xian Emmers piłkarzem Cremonese. Więcej tu.

 

13:57

LGdS - Zwrot akcji odnośnie wypożyczenia Karamoh do Parmy. Rozmowy zostały wznowione.

 

13:45

TS - Modrić zrobił zbyt mało, by dołączyć do Interu. Turyńscy dziennikarze sugerują, że Luka Modrić nie postarał się odpowiednio, by zmienić wolę Pereza. Chorwat miał pójść drogą Ronaldo, który wziął sprawy w swoje ręce, by dołączyć do Juventusu. Modrić natomiast nawet nie pokusił się o publiczną wypowiedź o chęci przenosin do Interu, wobec czego włodarzom Królewskich łatwiej było odrzucić potencjalny transfer. 

 

12:45

Tuttomercatoweb - informuje, że w ostatnim dniu mercato Inter starał się wypożyczyć gracza Independiente. Inter proponował wypożyczenie Maxi Meza z opcją wykupu. Independiente odrzuciło ofertę wypozyczenia i żąda 12-13 mln € za swojego gracza.

 

12:30

Sky - Karamoh zostanie w Interze na kolejny sezon. Czyżby dzisiejszy dzień nie przyniósł ostatecznie żadnych transferów? 

 

10:50

Sevilla rezygnuje z Joao Mario. Karamoh kolejny raz odmawia Parmie. 

 


f" 

 

09:50

Real Betis liczy na obniżenie ceny za Joao Mario. Klub z Sewilli wie, że z upływem czasu cena za Portugalczyka będzie spadać. Zainteresowanie byłym piłkarzem Sportingu potwierdził trener Betisu, Quique Setien:

- Klub jest w stanie sprowadzić wielu znanych piłkarzy, którzy są zainteresowani grą dla nas. Wśród nich jest Joao Mario. To dla nas pozytywny znak, dzięki temu wiemy, że to, co robimy, robimy dobrze. W przyszłości efekty naszej pracy przyniosą nam dumę.

 

09:00

Karamoh nie jest przekonany do Parmy. La Gazzetta dello Sport informuje, że piłkarz może wrócić do Francji. 

 

07:43

Real pozwie Inter. Marca informuje, że Florentino Perez posiada dowody na nielegalne kontakty między Luką Modriciem, a działaczami Nerazzurrich, które odbyły się bez zgody klubu zawodnika. Sprawa zostanie zgłoszona do FIFA, a Chorwat ostatecznie ma związać się z Realem Madryt nową umową.

 

07:39

Xian Emmers nie przekonał Luciano Spallettiego do pozostawienia go w kadrze zespołu na przyszły sezon. Gianluca Di Marzio informuje, że zawodnik przeniesie się na wypożyczenie do Cremonense

 

07:26

Wszystko wskazuje na to, że do Interu nie trafi już żaden zawodnik. Dziś możemy spodziewać się odejścia Yanna Karamoh, który otrzymał ofertę wypożyczenia do Parmy. Czekamy także na wieści ws. Joao Mario, którym zainteresowane są Real Betis oraz Sevilla. W przypadku Portugalczyka rozmowy mogą przeciągnąć się do 31 sierpnia, okienko transferowe w Hiszpanii zamyka się dopiero za dwa tygodnie.

Mercato we Włoszech zakończy się dziś o 20:00. Już teraz zapraszamy do dyskusji na forum celem podsumowania letniego mercato.

 

 

 

 

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 14.01 (19:51) Esposito o krok od Venezii (17)

14.01
02:00
Andrea Pinamonti

Problemy w transferze Pinamontiego (0)

13.01
13:59

Komentarze (44)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.08.2018 o 14:33 przez IRT
IRT
Toż Lautaro nie będzie grał na skrzydle, przynajmniej jest to bardzo wątpliwe.
17.08.2018 o 20:48 przez timon
timon
Maverik wydaje mi sie, ze nawet szósta, jezeli wliczymy Martineza. Głupota z jego strony. Watpie, ze rozegra wiecej min. niz w poprzednim sezonie
17.08.2018 o 20:42 przez IRT
IRT
Ja jednak liczę na to, że Karamoh będzie w hierarchii wyżej niż Candreva, bo po prostu na to zasługuje. Jeżeli faktycznie z Sassuolo zagramy skrzydłami Keita-Politano, to Francuz może być dobrą opcją na ewentualne wejście w drugiej połowie, zwłaszcza przy korzystnym rezultacie.
17.08.2018 o 20:42 przez ANIOL
ANIOL
Qrwa po cichu liczyłem na petarde i chooja.... Ale tragedii nie ma. Mamy najsilniejsza pake od 2010 roku tak że jedziemy QRWA !! FORZA Inter !! !
17.08.2018 o 20:37 przez maverik
maverik
Jak Karaluchowi nie przeszkadza bycie 5. opcją na skrzydle to spoko, tylko niech potem nie marudzi, że nie gra.
17.08.2018 o 18:29 przez AveCaesar
AveCaesar
Nie no jasne wszystko się zgadza tylko, że nie wierzę w żadną konkretną ofertę za niego. Obym się mylił i liczę na Rubin ;) Karamoh wypożyczenie i bajeczka.
17.08.2018 o 16:26 przez SETE
SETE
Co z Candreva ? a co moze byc ? bedzie solidnym zmiennikiem ....ot filozofia
17.08.2018 o 15:43 przez Piotrekfci
Piotrekfci
A ja się pytam co z candreva? Znów chce obdarować nas swoimi zagraniami? Podziękował
17.08.2018 o 15:28 przez Pjerun
Pjerun
Nie Modrić zrobił zbyt mało, tylko Inter dał zbyt mało. 50-60 milionów na stół bez zabaw w wypożyczenia to Modric byłby nasz. Ale, że nie mamy kasy to próbujemy akcji, że piłkarz i agenci mają wymusić transfer na władzach Realu.
17.08.2018 o 14:03 przez Orzeu
Orzeu
ja się pytam - co z Pinamontim? Znowu chce "powalczyć" ? :/
17.08.2018 o 14:01 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Tuttosport - ludzie przeciez to najbardziej wiarygodne źródło. .. Które tylko ma powodować ferment i zamieszanie w Mediolanie. To taka gazeta wybiórcza z Turynu.
17.08.2018 o 14:00 przez Pader88
Pader88
Modric nie musiał nic robić bo ma od tego agentów i zachowuje się w pełni profesjonalnie pod tym względem co tylko świadczy o jego klasie. Zobaczymy czy podpisze nowy kontrakt czy saga modricia wróci za pół roku / rok.
17.08.2018 o 13:56 przez Jacenty
Jacenty
Wg Di Marzio Karamoh został właśnie wypożyczony do Parmy.
17.08.2018 o 13:24 przez piotrekninter
piotrekninter
Ewidentnie dziura w środku.wypada RN i leżymy
Jest niedosyt ale i tak okno świetne
17.08.2018 o 13:09 przez wegorz
wegorz
Niby mercato pierwsza klasa, ale niedosyt pozostaje przez to, że odpuścili Vidala, czy Rafę...
17.08.2018 o 12:57 przez boniunio
boniunio
Szczerze to nie wierzę już w jakiś transfer ostatniego dnia może odejdzie faktycznie mario i karamoah ale w modrica nie wierzę
17.08.2018 o 12:55 przez brk91
brk91
Tak Real jest zaInteresowany Icardim i w tym samym czasie składa skargę na nas do FIFY :D :D
17.08.2018 o 12:54 przez Orzeu
Orzeu
jancio będzie mógł do 31 sierpnia
17.08.2018 o 12:49 przez jancio1985
jancio1985
Czy po zakończonym dzisiaj mercato Inter nie będzie mógł nikogo sprzedać? Ponoc Real Madryt jest zaInterwsowany Icardim.
17.08.2018 o 11:49 przez Dejwid
Dejwid
Sam sobie winien jest Yann, bo jakby coś pokazał w tych meczach przed sezonem, a tu piłka mu się od konarów odbijała na wszystkie strony, na oko ponad połowa prostych podan niecelna i nie wiem czego on oczekuje, że zostanie i będzie 7ką w takim klubie jak Inter.
17.08.2018 o 11:25 przez timon
timon
Karamoah widze woli w kolejnym sezonie zagrać 400min, niz grać w podstawie. Trudno, tylko żeby później nie płakał w mediach, że szansy nie dostał
17.08.2018 o 11:13 przez LukeInter
LukeInter
Jeszcze jest czas żeby wsiąść w samolot i polecieć do Paryża po Rabiota
17.08.2018 o 11:05 przez Orzeu
Orzeu
Karamoh chyuba się przestraszył rywalizacji z Biabianym ;)
17.08.2018 o 10:38 przez Kazam
Kazam
Dokł, kadra jest silna i choć Modryka szkoda, lepiej poczekać na jakieś konkretne nazwisko za rok niż teraz na siłę brać kogokolwiek.
17.08.2018 o 10:20 przez ANIOL
ANIOL
Nie przyjdzie Luka płaczu nie ma. Kadre mamy silną w chooj!
17.08.2018 o 10:20 przez Dyl87
Dyl87
może Claudio Marchisio :)
17.08.2018 o 10:12 przez tkropkab2
tkropkab2
Karamoah kolejny gwiazdorek. Parma to idealne miejsce do ogrania sie, poza tym mialby ziomkow z Interu. Jao Mario tutaj juz nie chodzi o opluwanie klubu, to jest po prostu miękka faja.
17.08.2018 o 10:05 przez maniekfci
maniekfci
@Dyl87 XD
17.08.2018 o 10:05 przez Dyl87
Dyl87
SMS w Milanie :O :/
17.08.2018 o 09:53 przez _DANI_
_DANI_
Za Ninje będzie grał Lautaro
W środku może grać Gaglia, Vecino, Brozo, Ninja, Asa, Borja
Jest w kim wybierać, mamy na tyle uniwersalnych zawodników, ze Spall coś ulepi zawsze. W tamtym roku kadra o 7 kozaków mniejsza i daliśmy radę. Zawsze można w ustawieniu pogmerać

Diglet nie jest b.dobry, zreszta żaden zawodnik nie może opluwać klubu, nawet jakby to był Icardi. Żaden zawodnik nie jest ponad klubem

Shoutbox

Endru 17.01.2021 17:26

Kapitaniak jest elastyczny jak fonseca lub pyrlo

Kusy 17.01.2021 17:25

Pijawka to Kapitaniak, wielibil Perkurza, a teraz go nienawidzi, powinien zmienci pseudonim na "choragiewka"

veryhaj 17.01.2021 17:25

70 mln ale on u nas sobie by zniszczyl kariere

Endru 17.01.2021 17:25

Niech zalatwi odejscie pinamontiego

Endru 17.01.2021 17:25

Wystarczy spojrzec na pinamontiego

Skepta 17.01.2021 17:25

moze i pijawka ale zalatwilby nam sprzedaz go kiedys za kosmiczna sume

Endru 17.01.2021 17:25

On wysysa hajs z klubow

Endru 17.01.2021 17:25

Raiola to pijawka

Skepta 17.01.2021 17:25

70 mln

Endru 17.01.2021 17:24

Ma agenta raiole wiec omijac

Skepta 17.01.2021 17:24

on ma klauzule jakas chyba

veryhaj 17.01.2021 17:24

ale haland jak tak sie bedzie rozwijal to beda za niego z 300baniek chcieli

Endru 17.01.2021 17:23

No haland sie rozwinie jeszcze lukak ma maxa u nas

nicolas80 17.01.2021 17:23

Będę ale w przerwie i po meczu

Skepta 17.01.2021 17:23

haland chyba wiecej ma do zaoferowania co? no ja tez

Endru 17.01.2021 17:23

A Ty?

Endru 17.01.2021 17:23

Tak Skepta

Endru 17.01.2021 17:23

Bedziesz z nami dzis na sb w trakcie meczu nicolas

Skepta 17.01.2021 17:23

sprzedalibyscie lukaku i kupiliscie halanda za to?

Endru 17.01.2021 17:22

witam nicolas80

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38430