Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 17.09 (20:05) Sky - Sampdoria chce Candrevę (44)

Źródło: różne
około miesiąca temu
11540
44
mercato live kante vidal

Plotki, wywiady i informacje – wszystko co związane jest  z rynkiem transferowym Interu znajdziecie w dzisiejszym Mercato Live. Zachęcamy do czytania!

 

20:05

Sky Sport 24 – Sampdoria jest zainteresowana pozyskaniem Antonio Candrevy.

 

FcIN.it – Działacze Genoi oraz Interu rozmawiali podczas dzisiejszego spotkania nie tylko na temat transferu Andrei Pinamontiego. Władze klubu z Genui pytały również o Andrew Gravillona. Interiści są gotowi oddać im młodego obrońcę. W grę wchodzi transfer definitywny. Genoa chce także Andreę Ranocchię, ale sam obrońca nie jest pewien, czy przenosiny do tego klubu będą właściwym krokiem w jego karierze. Nerazzurri sami zaproponowali swoim rozmówcom Joao Mario, ale ze względu na pensję Portugalczyka nie kontynuowano rozmów na temat potencjalnego transferu, a bardziej wypożyczenia.

 

FcIN.it – Kwadwo Asamoah w tym oknie transferowym opuści Inter, chociaż ma jeszcze przez rok ważną umowę z mediolańskim klubem. Ghańczyk najprawdopodobniej rozwiąże swój kontrakt za porozumieniem stron, a klub wypłaci mu odszkodowanie. Lewy obrońca nie narzeka na brak zainteresowania i w grę wchodzi także transfer za symboliczną opłatą. Cagliari, Torino, Sampdoria  i Benevento – te kluby interesują się piłkarzem.

 

Sky Sport 24 – Crotone i Spezia – te kluby są najbliżej wypożyczenia Sebastiano Esposito.

 

Mundo Deportivo – Atletico nie chce sprzedać Thomasa Partey’a, ale hiszpański klub zgodzi się go oddać, jeśli ktoś zapłaci za niego 50 mln euro. Zainteresowanie nim wykazuje Inter oraz Arsenal.

 

Bild – Bayern w miejsce Thiago Alcantary nie sprowadzi Marcelo Brozovicia. Obowiązki Hiszpana na boisku ma przejąć Tolisso.

 

Gianlucadimarzio.com SPAL chce wypożyczyć Sebastiano Esposito.

 

18:00

N. Schira - Andrea Pinamonti dziś był widziany w CONI na testach medycznych przed powrotnym transferem do Interu. Nerazzurri wypożyczą napastnika za 4-5 mln euro z obowiązkiem wykupu za 15 mln euro. Takie warunki zostały zapisane w umowie odkupu z Genoi. Pinamonti najprawdopodobniej zostanie w Interze jako czwarty napastnik tzw. vice-Lukaku.

 

16:15

Oficjalnie - Kumbulla w Romie. 

 

 

16:00

Właśnie rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Interem a Genoą. 

Co wyniknie z tego spotkania? Przekonamy się niebawem, ale można przypuszczać, że poruszana jest tematyka przyszłości Pinamontiego (wczoraj Raiola byl w siedzibach Interu), Candrevy (Genoa jest zainteresowana graczem) oraz być może jeszcze któregoś z zawodników (Ranocchia? Asamoah?)

 

 

15:20

TS - Lipsk, Bayer i Hertha pytają o Ivana Perisicia. 

Inter chce za skrzydlowego 15 mln euro. 

 

14:40

Oficjalnie - Edoardo Vergani w Bolognie. 

Młody napastnik Primavery Interu został wypożyczony z opcją wykupu. 

 

14:00

Inter znalazł na rodzimym podwórku zastępstwo dla Milana Skriniara, którym interesują się takie kluby jak chociażby PSG. Miejsce Słoweńca w ekipie Nerazzurrich miałby przejąć Nikola MilenkovicFiorentiny. Gracz został wyceniony przez Fiołki na 40 milionów euro. Zawodnikiem interesuje się także lokalny rywal ekipy Antonio Conte, AC Milan.

 

12:32

Tymczasem na treningu Barcelony...

 

 

12:30

Genoa poprzez osobę dyrektora sportowego, Daniele Faggiano, zaprzeczyła jakoby była zainteresowana sprowadzeniem w swoje szeregi skrzydłowego Interu - Antonio Candrevy.

 

12:25

Cagliari kontynuuje negocjacje z Diego Godinem. Urugwajczyk zarabia obecnie 5,5 miliona euro za sezon gry i jak donosi La Gazzetta dello Sport nie jest zainteresowany obniżką pensji. Klub z Sardegna Arena może zaoferować zawodnikowi zaledwie 2,5 miliona euro i jest mało prawdopodobne, że to tam skieruje swoją karierę doświadczony obrońca.

 

12:20

La Repubblica - Godin zaoferował się Romie.

Rzymianie nie są jednak zainteresowani usługami doświadczonego obrońcy. 

 

12:06

W dniu dzisiejszym jesteśmy świadkami wielu ruchów transferowych w Europie. 

Są to między innymi:

Milik, który przejdzie do Romy, czym samym umożliwi przejście Edina Dżeko do Juventusu. Tym samym nie zobaczymy Bośniaka w Interze.

Reguilon, niedawno łączony z Interem zawodnik Realu, jest w Anglii, gdzie podpisze kontrakt z Tottenhamem. Kwota transferu: 30 mln euro.

To nie jedyny transfer na linii Tottenham - Real, ponieważ jak informuje N. Schira do Tottenhamu przejdzie także Gareth Bale. 

Thiago Alcantara zamieni Bayern na Liverpool. Cena? 30 mln euro. Czy Bayern ruszy teraz po Brozovicia? 

 

12:06

Odejście Candrevy odblokuje transfer Vidala - La Gazzetta.

 

12:06

CorSport - PSG po Skriniara i Nainggolana. 

Inter zgodzi się na potencjalne transakcje tylko w przypadku wykupu, lub wypożyczenia z obowiązkiem wykupu. 

 

10:46

Marash Kumbulla pojawił się w stolicy Włoch, aby przejść badania medyczne przed transferem do AS Romy. 20-letni obrońca zamieni Hellas Veronę na stołecznych Giallorossich na zasadzie wypożyczenia z obowiązkiem wykupu po sezonie za 30 milionów euro. Podpisał pięcioletni kontrakt o wartości 1,5 miliona euro + bonusy za sezon gry.

 

08:10

Jak informuje Gianluca Di Marzio Genoa jest bliska sprowadzenia do swojego klubu Antonio Candrevy. Skrzydłowy Interu miałby zasilić szeregi Rossoblu, aby zwolnić miejsce dla Arturo Vidala, który nie przyjdzie do klubu dopóki nie odejdzie z niego albo Candreva, albo Godin.

 

08:00

Inter, według dziennikarzy La Gazzetta dello Sport, jest zobligowany do zakupu Matteo Darmiana z Parmy oraz Andrei Pinamontiego z Genoa CFC. Koszt ponownego sprowadzenia włoskiego napastnika na Stadio Giuseppe Meazza ma kosztować Inter... 19 milionów euro. Gracz ma otrzymać kontrakt opiewający na 3 miliony euro za sezon gry.

udostępnij

Zobacz też

Hakan Calhanoglu

Inter sprowadzi Calhanoglu? (10)

21.10
14:08
Nicolo Barella

Barella przyciąga oczy wielkich klubów (5)

26.10
14:30

Komentarze (44)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.09.2020 o 07:43 przez Saff
Saff
"Ghańczyk najprawdopodobniej rozwiąże swój kontrakt za porozumieniem stron, a klub wypłaci mu odszkodowanie"

Nie bardzo rozumiem - jeżeli kontrakt zostanie rozwiązany za porozumieniem stron, to na jakiej podstawie Inter ma płacić odszkodowanie?
18.09.2020 o 07:57 przez inter30
inter30
Asa głupi nie jest i nie zgodzi się na rozwiązanie od tak jak jeszcze przez rok należy mu się niezła pensja gdzie tak wysokiej na pewno nie dostanie w nowym klubie, więc dogadają się że dostanie np 30% i zostanie wolnym zawodnikiem, za porozumieniem stron nie wyklucza z automatu odszkodowania
18.09.2020 o 00:03 przez GianniVersace
GianniVersace
XD nie no, gdzie taki Candruś miałby grać w jakiejś tam Sampdorii xd
17.09.2020 o 22:37 przez Woo-cash
Woo-cash
@Dyl87 nie wstydź się komentuj coś 👌💪💪
17.09.2020 o 21:53 przez radekksm
radekksm
Transfer pinamontiego na duży plus teraz jeszcze sprzedać martineza,eriksena,skriniara,lukaku i atak na majstra ja poerdole
17.09.2020 o 21:15 przez pluto11
pluto11
Nie ogarna Suareza bo nie mamy kasy na to żeby już Vidala ściągnąć bo mamy dużo odpadów to gdzie jeszcze Suarez
17.09.2020 o 21:13 przez Mateusz17
+2
Mateusz17
Skriniar to nas najlepszy obrońca, obojętnie czy jest teraz bez formy czy nie, czy pasuje do taktyki czy nie, jak jest we formie to bije każdego na głowę, dziwię się że co niektórzy by go tak łatwo oddali. Kumbulla i Tonali a co oni takiego wielkiego zrobili że taki płacz? poczekajcie czas pokaże, może być jeszcze tak że powiecie,, dobrze że się tak stało,, a młodych dobrych nie brakuje, Inter potrafi takich szukać Icardi Skriniar Lautaro tylko to potwierdzają. Spokojnie zarząd myśli. Co do obecnej kadry to pozostawiłbym Candreve bo ma dobry okres u Conte, były momenty ze grał totalne dno, ale na ławę dobry jako zmiennik, pożegnałbym Gagliardiniego bo dostał dużo szans a ich nie wykorzystał, porównując np do Barelli który walczy o każdy metr boiska.
17.09.2020 o 20:54 przez Kondzik
Kondzik
Suarez dostał dzis paszport, do jude idzie Dzeko a Suarez według Romano nie zasili Jude także tego... U nas jedno miejsce zajął Sanchez drugie niby Vidal. Czyżby kobra ogarnął Suareza?
17.09.2020 o 20:07 przez Kazam
+2
Kazam
Też żałuję Marasza, bo chłopak ogarniał w 3-5-2 ale z ostatecznymi ocenami kadry należy poczekać do ostatniej minuty tego całego merkata. Mamy ograniczone możliwości finansowe, spadły przychody, szrot obciąża budżet. Emocje na bok (wiem, to trudne, sam się daję nieraz ponieść chwilowej złości), zobaczymy jak my wyjdziemy sportowo na nowych nabytkach, a jak konkurencja.
17.09.2020 o 19:40 przez gadintergad
gadintergad
Milan S. to nie Słoweniec tylko Słowak 😯
17.09.2020 o 19:47 przez ragnar
ragnar
Fakt, że nikt wcześniej nie wyłapał :)
17.09.2020 o 19:13 przez Rebelde
+2
Rebelde
Te 20mln za Pinamontiego, to ładny wał był. Ale dobrze że Inter dotrzymał obietnicy i go wykupił, młody ma 21 lat , może akurat zdarzy się cud i eksploduje z formą,
17.09.2020 o 18:33 przez AJ
+4
AJ
Pinamonti na pewno lepszy niż Llorente czy inny Boriello :) tylko żeby się nie okazało że on jest np za Lautaro
17.09.2020 o 18:20 przez SETE
SETE
Pluto , no to jest Pinamonti
17.09.2020 o 16:36 przez pluto11
-4
pluto11
Hahaha a miało być tak pięknie mieliśmy młodych zdolnych w lidze kupować a tu dymanko bez mydła
17.09.2020 o 16:26 przez ragnar
ragnar
skoro jakieś porozumienia mamy z Genoą, na zasadzie oni kupują Pine, my odlupujemy
to może dalsza wspólpraca: Candreva, Asa i Rano im by się przydali, dla nas to balast, 3 mniej to już by było coś
17.09.2020 o 16:22 przez Woo-cash
+2
Woo-cash
Połowa września a tu ciągle ta sama śpiewka.
17.09.2020 o 16:19 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Juz nic głupszego niż Milenkovic za 40 mln zamiast Skriniara dzisiaj nie przeczytamy...
17.09.2020 o 15:31 przez danielinter
-1
danielinter
Kiedy w koncu kogos sprzedamy ? Juz nie moge czytac tych glupot codziennie z ktorych nic nie wynika.
17.09.2020 o 15:30 przez Loon
+2
Loon
Jaki jest sens zastępować świetnego Skriniara niesprawdzonym u nas Milenkoviciem, skoro cała transakcja może przynieść 10-20 mln zysku na transferach?
17.09.2020 o 16:08 przez Ippon
Ippon
Księgowanie. Skriniar kosztował nas 34mln,kontrakt jeszcze 3 lata więc jego karta jest warta około 18mln (nie wiem w którym momencie przedłużył kontrakt). Sprzedaż jego za 60 dałoby nam zysk w papierach plus kasę w danej chwili. Kupno milenkovica w papierach przy 5 letnimmkontrakcie wyszło 8 mln plus kontrakt który zwolnił skriniar.
17.09.2020 o 14:47 przez ANIOL
-2
ANIOL
Qrwaaaaaaaaaaaaa co oni odprdalają . Tonali i Kumbulla ..... Co wy odqrwiacie ja się pytam na czele z tym cepem na ławce ?? ?? Ręce opadają.....faken
17.09.2020 o 14:37 przez SETE
+2
SETE
Kumbulli nie potrafili klepnąć z Hellasu który 3 miesiące czekał na telefon od Marotty a Milenkovica mieliby atakować co kosztuje dużo więcej niż Albańczyk i kontrakt by chciał 2xwyzszy. Nie róbcie jaj
17.09.2020 o 15:10 przez KoBa
+1
KoBa
Jeszcze napisz, że Kumbulla lepszy od Milekovica :P

Kumbulle odpuściliśmy i tyle. Milenkovica, weźmiemy jak na PSG kupi Skriniara, a nie dlatego, ze nie udało się z Kumbullą.
17.09.2020 o 15:15 przez SETE
+2
SETE
Szczerze dla mnie , Milenkowic napewno nie miał lepszego sezonu niż Kumbulla , aczkolwiek gra już kilka sezonów na przyzwoitym poziomie czego nie można jeszcze powiedzieć o Albańczyku
17.09.2020 o 14:32 przez Kondzik
+5
Kondzik
Milenkovic 40mln Skriniar 40mln nie mam pytań xD jeszcze trochę nasi niech przykimaja i będą biegiem latać i wypożyczać z opcją wykupu jak to u nas bywa...
17.09.2020 o 14:32 przez Orrin
+2
Orrin
Skriniar musi zostac !!
17.09.2020 o 14:23 przez pluto11
+3
pluto11
Skoro Milenkovic jest wyceniony na 40 mln to Skriniara musimy sprzedać za 80 minimum bo w innym wypadku będziemy wydymani
17.09.2020 o 14:22 przez inter30
inter30
Albo dogadali się z vidalem i z Barca i po prostu ma trenować bo niby brak sprzedaży chwilowo blokuje transfer (nie bardzo to rozumiem bo szrot i tak się opchnie na lepszych lub gównianych warunkach a mógłby już się wdrażać) albo dyma Inter bez mydła i rozważa zostanie jak suarez
17.09.2020 o 13:51 przez pluto11
+1
pluto11
Widzę że dzisiaj normalnie, czyli Vidal na nas leje a nazwiska z nami łączone to jakaś parodia
17.09.2020 o 11:52 przez Dejwid
+1
Dejwid
"Kulumbula" ciekawy grajek, ale mlody, niedoswiadczony obronca to nie priorytet w tym momencie. No i drogi jak na obecne warunki. Jakoś nie wierzę, że Pinamonti bedzie zmiennikiem Lukaku.
17.09.2020 o 11:39 przez Siwanasaki87
Siwanasaki87
Ciekawe kto stoi albo co za nie ściągnięcie Tonaliego i Kumbulli albo Conte albo nie sprzedanie zawodników
17.09.2020 o 11:09 przez Ippon
+1
Ippon
Nie ma co narzekać na pinę, bo lista napastników, która by chciała grać w Interze jako 4( grzać ławę) za 3mln i kosztuje poniżej 20mln chyba jest pusta.
17.09.2020 o 11:08 przez ciechan
+1
ciechan
To niewątpliwie jest lepsza opcja niż Llorente, bo może okazać się realnym zagrożeniem w walce o skład z naszymi napastnikami. Pytanie czy opcja bycia numerem 4 w hierarchii nie będzie powodowała ograniczenia jego rozwoju. Być może kolejny rok w Genoi okazać się może dla niego wystrzałem formy (bo jest topowym włoskim talentem). Podejrzewam, że jeżeli ten scenariusz sprawdziłby się, to z dużą większym spokojem podchodzilibyśmy do ewentualnego transferu Martineza...ale to tylko rozkmina być może oderwana od rzeczywistości
17.09.2020 o 09:12 przez intermed1
intermed1
Nie sądziłem że kiedyś to powiem ale ... szkoda pozbywać się Candrevy. Na ławkę byłby dobrą opcją.
17.09.2020 o 09:56 przez ragnar
ragnar
ostatnio DD go wyprzedził w hierarchii stąd pewnie sam chce odejść

Shoutbox

IlCapitano 27.10.2020 11:03

A tak sue rzuca tu od dwoch tygodni codziennie

IlCapitano 27.10.2020 11:03

Cuba obijana

cuba 27.10.2020 11:00

oby dziś 3pkt

Endru 27.10.2020 10:58

Inter tydzien temu mi zdupczyl kupon

Endru 27.10.2020 10:58

Nie oplaca sie ryzykowac

Endru 27.10.2020 10:58

Niski od 1.50 do 1.70

cuba 27.10.2020 10:53

a na Inter jaki kurs Endru ?

Endru 27.10.2020 10:50

Szczegolnie w lazio jutro warto zainwestowac

Endru 27.10.2020 10:50

Wiesz co cuba dzis kusza obie druzyny z madrytu sle zdecydowanie na jutro sa ciekawe kursy na lazio i united

cuba 27.10.2020 10:50

no i ?

maniekfci 27.10.2020 10:50

cuba 27.10.2020 10:49 w pierwszej na bosaka w drugiej 2 razy x

maniekfci 27.10.2020 10:50

a na wyborac

maniekfci 27.10.2020 10:50

ŹLE MI SIEM ŻYJE W TEJ COURWIE POLSCE, CO JA MOGĘ ;-----------;

Nitrogen 27.10.2020 10:50

Jezu xDDD

maniekfci 27.10.2020 10:49

brawo

maniekfci 27.10.2020 10:49

xddd

cuba 27.10.2020 10:49

w pierwszej na bosaka w drugiej 2 razy x

Nasir 27.10.2020 10:49

I teraz macie

Nasir 27.10.2020 10:49

W pierwszej na bosaka w drugiej na dude

maniekfci 27.10.2020 10:49

aha

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego piłkarza Interu w meczu z Genoą!

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 23 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 3

    Torino

Sobota, 24 października

  • FT

    Atalanta

    1 - 3

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • FT

    Cagliari

    4 - 2

    Crotone

  • FT

    Benevento

    1 - 2

    SSC Napoli

  • FT

    Parma

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    Fiorentina

    3 - 2

    Udinese

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • FT

    AC Milan

    3 - 3

    Roma

Sobota, 31 października

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Cagliari

Niedziela, 01 listopada

  • 12:30

    Udinese

    ? - ?

    AC Milan

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Fiorentina

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 02 listopada

  • 20:45

    Hellas Verona

    ? - ?

    Benevento

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    5

    13

  • 2

    Napoli (-1)*

    5

    12

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    5

    11

  • 4

    Inter

    Inter

    5

    10

  • 5

    Juventus

    Juventus

    5

    9

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    5

    9

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    6

  • 2

    Andrea Belotti

    5

  • 3

    Romelu Lukaku

    5

  • 4

    Francesco Caputo

    5

  • 5

    Giovanni Simeone

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27011

Liczba newsów: 37735