Plotki transferowe

Mercato Live - 19.07 (19:53) Porozumienie w sprawie Schicka?! (65)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
637
65
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:19

Wysoko ceniony talent z Ameryki Południowej, Facundo Colidio, podpisał kontrakt z Interem do 2020 roku. Kontrakt zacznie obowiązywać od stycznia, gdy zawodnik osiągnie pełnoletność. Zawodnik po podpisaniu kontraktu udzielił krótkiej wypowiedzi: Jestem bardzo szczęśliwy. Inter to klub do którego chciałem dołączyć. 

 

19:53

Di Marzio: Jest porozumienie pomiędzy Interem, a Sampdorią w sprawie Schicka! Inter zapłaci za zawodnika 25 mln euro. 

 

18:00

Jak donosi kilka źródeł z Włoch, w Mediolanie miało miejsce spotkanie w sprawie Patrika Schicka! Napastnik Sampdorii po nieudanym transferze do Juve pozostaje łakomym kąskiem na rynku transferowym. Jak sugerują media Sampdoria chciałaby w zamian za kartę Schicka Davide Santona, lub Yuto Nagatomo oraz Jeisona Murillo. 

 

17:56

Juventus wkracza do gry o Keita Baldę! Juve po nieudanej transakcji z Schickiem chcą w ostatniej chwili wydrzeć piłkarza z rąk Interu - prezydent Lazio Claudio Lotito też zdaje się woli negocjować z Juve, które oferuje za napastnika kartę Sturaro oraz Pjacy - donosi Premium Sport. 

 

15:07

BeIn Sport Francia: Jose Mourinho zgodzi się na wypożyczenie Antoniego Martiala do Interu!

 

15:02

Alfredo Pedulla: Inter odrzuca kolejną ofertę za Ivana Perisicia. Najnowsza oferta to 46 mln euro + 4 mln euro bonusów. Inter chce kilka milionów euro więcej, ponadto zainteresowany jest również wypożyczeniem Martiala. 

 

14:10

Gazzamercato.it: Kia Joorabchian przyjechał wczoraj do Mediolanu, by spotkać się z Walterem Sabatinim i przedyskutować możliwy transfer Lucasa Limy do Interu. Zawodnik, którego kontrakt wygasa w Grudniu tego roku byłby dostępny na zasadzie wolnego transferu. Lucas Lima, którego The Independent, nazwał w niedawnym artykule Maszyną do zdobywania asyst, był bliski niedawno dołączenia do FC Barcelony.

 

 

14:09

Matias Vecino według La Gazzetty w przeciągu 48 godzin będzie zawodnikiem Interu! Właśnie trwa spotkanie pomiędzy stronami: nie wiadomo na jakiej zasadzie zawodnik dołączy do Interu, ale wiadomo, że tak się stanie. 

 

14:07

Keita Balde może ominąć dzisiejszy sparing Lazio z Triestiną - absencja ma mieć związek z potencjalnym transferem do Interu. 

 

09:44

Alfredo Pedulla: Keita Balde chce zostać we Włoszech i wybrał już nowy klub - Inter Mediolan! W czwartek odbędzie się spotkanie między zawodnikiem a prezydentem Lazio, na którym zawodnik otrzyma ostatnią ofertę przedłużenia kontraktu, jednak zawodnik wraz ze swoim agentem zamierzają odrzucić tą ofertę, po czym dołączyć do Interu. 

  

08.51

Valencia jest zainteresowana pozyskaniem Geoffrey Kondogbii. Hiszpański klub oferuje za usługi Francuza 18 mln. €.

 

08.25 

Alfredo Pedulla zdradza szczegóły oferty Interu za Matiasa Vecino. Zawodnik Fiorentiny ma wpisaną klauzulę 24 mln. €, Inter jednak płatność chce rozłożyć na dwa lata , na dwie równe raty -2 x 12 mln. €

 

06:00

Działacze Interu są w ciągłym kontakcie z otoczeniam Martiala, chcą jak najszybciej doprowadzić gracza do Mediolanu. Według Sky Sports zawodnik jest zdecydowany na transfer, lecz to Manchester na tą chwilę nie zgadza się na takie rozwiązanie. Ponadto kolejna oferta 45 mln plus 5 mln euro bonusów została przez Inter odrzucona.

 

05:52

Matias Vecino coraz bliżej Interu Mediolan. Jak informuje Tuttomercatoweb Nerazzurri są zdeterminowani do zapłacenia klauzuli 24 mln. Dzis ma odbyć się spotaknie z agentem w celu zamknięcia transakcji.

 

05:45

Według Sky Sport24 działacze Interu planują zapłacić klauzule 24 mln euro za Matiasa Vecino. Przybycie urugwajczyka, wyklucza transfer Duncana.

 

05:40

CdS - Balde Keita jest bardzo blisko Interu. W ciągu dwóch, trzech dni ma dotrzeć do Chin, aby rozpocząć przygotowania z nowymi kolegami z drużyny. Punkt zwrotny był wczoraj w Mediolanie, gdzie przebywał Keita wraz ze swoją agentką i dziewczyną. Lotito został poinformowany, że kontrakt nie zostanie przedłużony.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

lionel messi

Barcelona odrzuciła gigantyczną ofertę Interu! (4)

30.11
13:01
Lautaro Martinez

Mendes ma pomóc Martinezowi w zmianie klubu (17)

29.11
12:23

Komentarze (65)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.07.2017 o 04:49 przez mariosanio
mariosanio
http://fixedmatchesspl.blogspot.com - Kurs 420 mają na dzis aktualny i dostępny! polecam szczerze, gdyz sam gralem ostatni ich ten kupon z 15.07 i trafilem kurs 450 ! na blogu mają archiwum wygranych!
20.07.2017 o 00:08 przez Jacenty
Jacenty
Dzięki Luciano :)
19.07.2017 o 23:34 przez Luciano
Luciano
Jacenty wygląda na to, że jude dało ofertę którą Lazio olał i niechce oddawać im Keity
19.07.2017 o 23:10 przez Jacenty
Jacenty
Czy ktoś zna włoski?

Czy dobrze rozumiem, że ostatnie zdanie...

"i rifiuti alle offerte nell'ordine di Milan, Napoli, Tottenham, Liverpool, West Ham e anche Inter hanno fatto infuriare la società biancoceleste."

...świadczy o tym, że Keita odrzucił ofertę Interu, bo chce grać w Juve....?!

kontekst z premium sport
"La questione Perisic fa rimanere in standby anche quella relativa a Keita dato che il senegalese arriverà non prima della cessione del croato. Con la Lazio (base fissa intorno ai 25 milioni, poi ci sono i bonus) è tutto apparecchiato, mentre resterebbe ancora da convincere del tutto il giocatore, che è attratto e vuole solo la Juventus. I bianconeri infatti, dopo aver mollato Schick, sarebbero pronti a tornare alla carica per l'attaccante biancoceleste, con cui avevano già trovato l'intesa ad inizio mercato.

L'attaccante preferirebbe i bianconeri mentre Lotito spinge per la soluzione Inter: è stallo. Intanto Keita è stato esentato dall'amichevole contro la Triestina ma su Twitter ha fatto sapere: "Io avrei potuto giocare". Alla fine però il rischio è che il giovane attaccante senegalese resti alla Lazio e finisca in tribuna per tutta la prossima stagione: i rifiuti alle offerte nell'ordine di Milan, Napoli, Tottenham, Liverpool, West Ham e anche Inter hanno fatto infuriare la società biancoceleste."
19.07.2017 o 23:00 przez inter_21
inter_21
Główną zaletą transferu Shicka może być pozbycie się szrotu, ogólnie dziwna decyzja wywalać 25 baniek na rezerwowego w sytuacji gdzie podobno nie ma kasy na poważne uzupełnienie najsłabszych pozycji. Kolejne 25 baniek pójdzie a poziom zespołu po raz kolejny nie pójdzie w górę nawet o trochę
19.07.2017 o 22:49 przez antwerpia
antwerpia
Kupimy boatenga dalberta schicka kovacica tak slyszalem
19.07.2017 o 22:06 przez Mac90cmg
Mac90cmg
Luciano masz rację tylko żeby Gabi faktycznie dostał szanse w ostatnim sparingu jak wszedł na boisko pokazał serducho i chęć walki a co chyba najważniejsze przywiązanie do barw bo miał możliwość odejścia do klubu w którym by grał ale zostaje u nas :)
19.07.2017 o 22:02 przez Luciano
Luciano
Taka refleksja mnie naszła co do naszego Gabigola,
z początku kibice traktoewali go jak gwiazdę, zbawiciela kiepskich momentów sezonu, gabiGOLa, nie oszlifowanego diamentu. tak było. Wtedy grono kibiców narzekało, w tym ja, ze pioli nie daje mu grać nawet w meczach gdzie widmo porazki bylo pewne, nie wchodził w meczach o nic, ogolnie nie grał. Jednak nasz pacjent nabrał tego piłkarskiego obycia w druzynie klasy światowej (tak to Inter) w każdym wywiadzie chwali nasz klub, widać, ze łapie pozytywy nawet z siedzenia na ławce, był epizod gdzie się wściekł i zawinał do szatni ale tu go rozumiem. Nawet na teraz podglądając druzyne podczas przygotowań chodzi i gra usmiechniety, brak gry go martwi ale to jest ten moment i ten trener pod którym nasza niedoszła gwiazda rozbłysnie, Ivan zrobi mu miejsce, Keita szybko go nie wygryzie, motywację ma. To jest nasz joker na lewą jak i prawą stronę ofensywy, Luciano liczę na Ciebie.

Sorki za spam
19.07.2017 o 21:41 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Facundo. Hehe. Znany tylko z fm. Coś na wzór Icara tylko nie wiem jak z techniką. Ma szczęście ze jest argentynczykiem bo może jemu tak jak Icarowi uda się przebić. Brazylijczyk byłby już stracony na starcie ...
19.07.2017 o 21:33 przez Mac90cmg
Mac90cmg
Podobno 60mld za Vidala wyłożyli nasi włodarze
19.07.2017 o 21:28 przez Luciano
Luciano
Pany co piszą te newsy typu "...w ciągu 48h w Interze" niech tak nie piszą ;P
19.07.2017 o 21:07 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Schick. Oby bo jak na razie tylko jego transfer można by było uznać jako bardzo duży plus
19.07.2017 o 20:59 przez lena182
lena182
może jak już klepniemy transfer za perisicia to się na tego pana skusimy?

http://zzapolowy.com/multum-plotek-zero-konkretow-grosicki-uwieziony-w-championship/

podobno do wzięcia :D
19.07.2017 o 20:47 przez szmalo
szmalo
Schick to zajebisty talent - 25mln myślę, że jest wart tych pieniędzy i napewno się spłaci
19.07.2017 o 20:36 przez mathias
mathias
W sytuacji gdy jednak nie ma kasy na trasfery, bez sensu jest wydawanie 25mln na środkowego napastnika, gdzie są ważniejsze pozycje które wymagają wzmocnień.
Niech podpisują już tego Dalberta, Vecino i Keite a nie bawią się w ściąganie Schicka , który jeszcze ma jakieś problemy z serce m
19.07.2017 o 20:34 przez timon
timon
No talent ma. Jak na razie jest bardzo chimeryczny i potrafi zagrać genialny mecz a w drugim kopać się po głowie jak Grzesio Rasiak, ale to mozna zrzucic na wiek. Może akurat dostanie Spal w Interze swojego Dzeko :D
19.07.2017 o 20:22 przez Dejwid
Dejwid
Teraz mozna opylic Ikara za 100 mln i kupic obrone.;P A serio na Schicka mialem nadzieje od poczatku, nie jest to kołek jak Mauro wiec moze znajdą mu miejsce.
19.07.2017 o 20:16 przez timon
timon
o proszę, chyba sie ruszyło na dobre. Schick to na pewno wielki talent, ale u nas są tylko dwie pozycje, co do których człowiek nie ma żadnych wątpliwości- bramkarz i właśnie środkowy napastnik. Mam więc nadzieję, że transfer Schicka to fajny dodatek, ale boję się, żeby tych 25 mln nie zabrakło później na bocznych, czy śr. obrońcę
19.07.2017 o 20:13 przez Snake86
Snake86
Rano do WBA, Skrinar u nas, jak wymienimy Naga za Schicka (wiem, z dopłatą, ale chodzi o fakt pozbycia się Japonca) i dojdzie Balde to okno uznam za udane. Tylko boki obrony zostały, mam nadzieję, że zadziałają w tym temacie. Ale szykuje się młody, fajny skład. Ciekawe co z tego wyjdzie.
19.07.2017 o 20:10 przez pluto11
pluto11
Wszystko fajnie ale gdzie sa obroncy jeden srodkowy typu DeVrij i lewyvi prawy
19.07.2017 o 19:37 przez interista1987
interista1987
Narazie to widac, ze nic nie bedzie ze sprowadzenia jakichs lepszych zawodnikow. Skriniar,Valero,Vecino...
Zobaczymy w jakiej sytuacji bedzie klub po sezonie jesli zajmiemy miejsce ponizej 4.
19.07.2017 o 19:22 przez erebos
erebos
Monchi z Romy daje za Jose Gayę 18 mln, więc pewnie za 30 mln byłby do wyciągnięcia. Joao Cancelo to jakieś 25 mln. 55 mln a jeszcze cenę można zbić kartą Kondogbii. O ile oczywiście, to Krychowiak nie stoi wyżej na liście życzeń klubu z Walencji. Te marzenia...
19.07.2017 o 18:57 przez Mac90cmg
Mac90cmg
Pożyjemy zobaczymy na razie mnóstwo plotek jest miejmy nadzieje ze cześć z nich będzie prawdziwa
19.07.2017 o 18:46 przez Jacenty
Jacenty
Tuttosport o Vecino:

"Spalletti sees in him a perfect profile for his kind of football, a player who can move across the offensive front and occupy more roles"
19.07.2017 o 18:20 przez Jacenty
Jacenty
Hm calciomercato.com twierdzi, że Sampdoria w zamian za Schicka chce Santona i RANOCCHIĘ.
19.07.2017 o 18:19 przez intermed1
intermed1
Kto nie przyjdzie do tego klubu gównieje. Nie wiem jak młodzi piłkarze mają się tu rozwijać i stanowić o sile tego zespołu.
19.07.2017 o 18:19 przez timon
timon
Czego nie mial? A Eto, Milito, Pandev i mlody Balotelli to niby gorszy atak? Crespo, Adriano, Cruz? Vieri, Martins, Cruz, Recoba?
19.07.2017 o 18:11 przez Speaker
Speaker
Świetnie to zaczyna wyglądać jeśli te info które w ostatnim czasie czytamy są prawdą. Balde Icardi Martial, chyba od czasów R9 Zamorano i Baggio klub nie miał takiego ataku. Po drugie Dalbert będzie solidnym wzmocnieniem do tego ataku zważywszy na jego rajdy. Co do DD to jeżeli miałby przyjść Zapacosta jestem za tym żeby takiej zmiany nie robić. Może przypomnę bo pamięć bywa krótka że DD był wyróżniającym się zawodnikiem w ubiegłym sezonie w ogóle w całej drużynie i zdobył kilka bramek a na koniec nawet sobie radził jako stoper
19.07.2017 o 18:08 przez Jacenty
Jacenty
A to menda z tego Lotito :) Cóż, teraz przekonamy się, czy Keita naprawdę chce tu grać.
19.07.2017 o 17:49 przez Piotrekfci
Piotrekfci
O ile jeszcze czasem coś mówią o lewej obronie tak o prawej cisza. Dambrosio znów będzie dzielił i rządził ... z czym do ludzi. Mówię jeżeli sprzedamy perisica - sprowadzamy tych o których ostatnio głośno i tak zakończymy mercato to życzę powodzenia Spale. O ile to trener świetny o tyle musi mieć ludzi chcących grać a u nas mimo że nie brak dobrych grajków to z ich chęcia gry jest na bakier. Dlatego tez każda pozycja powinna być wzmocniona kimś na kim inni będą się wzorować. Nie mam bladego pojęcia czemu nie walczyliśmy o Bonucciego. Chłop razem z Miranda/Murillo mogliby stworzyć super duet. No ale nasi wola wydawać kasę na jednosezonowcow ..

Shoutbox

Vancore 05.12.2020 16:41

oddajac zycie za cokolwiek jest sie frajerem, zycie za cos to mozna odbierac

nicolas80 05.12.2020 16:41

Luki165 dlaczego tak uważasz wyjasnij

Luki165 05.12.2020 16:41

Pytam, nie dokuczam :)

Luki165 05.12.2020 16:41

Endru a ty ile masz tutaj lewych kont?

nicolas80 05.12.2020 16:40

A jest tu ktoś kto by oddał życie za Inter?

Luki165 05.12.2020 16:39

No ludzie w 2 kont ktoś pisze na raz :)

Luki165 05.12.2020 16:39

Haha

Endru 05.12.2020 16:39

Xddd

cuba 05.12.2020 16:39

nie jestem rasistą

nicolas80 05.12.2020 16:39

Nie jestem rasistą a życie to oddał tylko za swoją rodzinę

KowalMalbork 05.12.2020 16:39

JoaoMario to jest jakaś pomyłka

Endru 05.12.2020 16:39

Ani skepta

Luki165 05.12.2020 16:39

Lubisz czarnych zawodników? Jakie masz o nich zdanie?

Endru 05.12.2020 16:39

Zaden z nich nie jest VVujkiem jesli pytasz o czarnych

Luki165 05.12.2020 16:38

Mario to już w ogóle jest tak słabe fejk konto że koniec świata

cuba 05.12.2020 16:38

słucham Luk ?

KowalMalbork 05.12.2020 16:38

Wymowna cisza

Luki165 05.12.2020 16:37

Cuba?

Luki165 05.12.2020 16:37

Nicolas lubisz czarnych zawodników?

Luki165 05.12.2020 16:37

Może Vujek wrócić pod jakims nowym pseudo i tutaj nam opisuje

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 81'

    Spezia

    1 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27071

Liczba newsów: 38076