Plotki transferowe

Mercato Live - 19.08 (21:35) FCIN - Dalbert blisko Nicei (51)

Autor:
Źródło: różne
około rok temu
18885
51
mercato live icardi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:35

FcInterNews.it donosi o chęci sprowadzenia przez Sporting CP Joao Mario. Portugalski klub jest jednak zainteresowany tylko i wyłącznie bezpłatnym wypożyczeniem z opcją wykupu. Drużyna z Lizbony wzięłaby jedynie na siebie opłacenie wynagrodzenia zawodnika, które od września do czerwca wyniosłoby 2,2 mln euro.

 

21:25

Negocjacje ws. Alexisa Sancheza przedłużą się?

Sky donosi, że potrzeba jeszcze kilku warunków, żeby Chilijczyk, który wyraził już chęć przenosin do Mediolanu ostatecznie trafił do Nerazzurrich. Pomiędzy klubami istnieje 2-3 mln euro różnicy, dlatego negocjacje w dalszym ciągu będą kontynuowane. Aby wszystko zostało pomyślnie zakończone, Inter musi podnieść swoją ofertę, gracz obniżyć zarobki, a Manchester United zwiększyć procent udziału w wynagrodzeniu zawodnika. Cała sprawa może więc się przeciągnąć.

 

21:00

Jak donosi portal FcInterNews.it, Dalbert jest bliski dołączenia do Nicei. Francuski klub wypożyczy zawodnika z opcją wykupu za 12-13 mln.

 

16:12

Matteo Barzaghi z telewizji Sky donosi, że jeszcze dziś wieczorem lub jutro potwierdzone zostanie sprowadzenie do Interu Alexisa Sancheza. Warunki umowy: roczne wypożyczenie z opcją wykupu za 15-18 mln euro.

 

16:10

Wanda Icardi dla TyC Sports: Mauro nie odejdzie do Monaco.

 

14:37

The Sun - Jutro testy medyczne Sancheza.

 

13:47

TyC Sports – Arturo Vidal, który był na wylocie z Barcelony doszedł do porozumienia z trenerem Ernesto Valverde. Oznacza to, że Chilijczyk pozostanie w Dumie Katalonii co najmniej do końca nadchodzącego sezonu.

 

FcInternews.it – Flamengo szykuje 15 mln euro na wykupienie z Interu Gabriela Barbosy, co ma nastąpić wraz z końcem roku kalendarzowego, kiedy to kończy się wypożyczenie napastnika do brazylijskiego klubu. Inter oczekuje 20 mln euro. Do rywalizacji o podpis piłkarza może włączyć się również Dinamo Moskwa, Valladolid, Bordeaux i Sevilla.

 

GdS – Joao Mario interesują się cztery kluby: Galatasaray, Sevilla, Monaco oraz Sporting Lizbona.

 

Cds  - Scouci Interu obserwują 21-letniego napastnika drugoligowego Vfb Stuttgart, Nicolasa Gonzaleza.

 

11:10

Il giornale - Wczoraj nad jeziorem Como w restauracji Villa d'Este odbyło się spotkanie pomiędzy Paulo Dybalą a włodarzami Interu. 

 

10:00

La Gazzetta dello Sport - Alexis Sanchez w Interze w ciągu 48 godzin.

 

03:15

We wczorajszym sparingu z Gozzano w kadrze zabrakło miejsca dla Joao Mario. Spekuluje się, że Portugalczyk również nie jest w planach trenera Antonio Conte i klub postara się znaleźć pomocnikowi nowego pracodawcę.

 

03:10

Rai Sport - Napoli doszło do porozumienia z Fernando Llorente, który pozostaje alternatywą dla Nerazzurrich w razie niepowodzenia operacji z Alexisem Sanchezem. Partenopei zaoferowali Hiszpanowi 2.5 miliona euro rocznie przez 3 lata oraz 1.5 miliona euro prowizji dla jego agenta. Klub jednak chce zaczekać na Mauro Icardiego, który jest ich celem numer 1.

 

03:00

Rai Sport - Monaco zaoferowało 60-65 milionów euro + bonusy za Mauro Icardiego, a dla samego Argentyńczyka kontrakt w wysokości 12 milionów euro rocznie. Inter zaakceptowałby taką ofertę lecz wszystko zależałoby od chęci przenosin napastnika do Monaco.

 

02:40

Dyrektor sportowy Fiorentiny potwierdził, że Dalbert odrzucił możliwość przenosin do Florencji w ramach wymiany za Biraghiego gdyż preferuje powrót do Nicei.

Zobacz też

Aleksandar Kolarov

Kolarov najgorszym transferem? (10)

19.10
17:08
Dzeko

Dzeko trafi do Interu? (7)

19.10
17:36

Komentarze (51)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.08.2019 o 22:45 przez pluto11
pluto11
Teraz wahadło o pomocnik no i pozbywamy się Icara JM i Dalberta
19.08.2019 o 22:43 przez SETE
+2
SETE
Pluto spokojnie , temat już jest klepnięty . Jutro AS w Interze
19.08.2019 o 22:17 przez pluto11
+1
pluto11
Oby się zaraz nie okazało że z Sanchezem nie wyszło Lliorente poszedł do Napoli a my zostaniemy z ręką w nocniku na 5 min przed ruszeniem ligi
19.08.2019 o 21:52 przez SETE
+3
SETE
Bardzo się cieszę z odejścia Dalberta. Nigdy nie zapomnę tych jego kilkunastu minut z Empoli :) ostatnia taka bekę miałem chyba z Gresko Vratislawa.
Dalbert u nas nigdy by nie odpalił
19.08.2019 o 21:40 przez Seba.
+3
Seba.
Conte zachwycony Dalbertem...
.
.
.
Dalbert blisko Nicei :D
19.08.2019 o 21:36 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Opcja 12 13 trochę śmieszna, daliśmy bodajże 22 A on jest nadal młody
Niech dadzą chociaż 15 albo 12 i procent od sprzedaży kolejnej
19.08.2019 o 20:52 przez maniek-maniek
+1
maniek-maniek
Podobno dalbert w nicei a żal mario w sportingu,a my się przyglądamy bruno fernandesowi. FcInternews.it
19.08.2019 o 21:37 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
To mógłby być ten hit do pomocy...
19.08.2019 o 21:55 przez SETE
+1
SETE
Tylko ze Interesy ze Sportingiem wyglądają tak , JM za darmo do nich a BFernandes do nas za 50 -60

Swoją droga gdybym był na miejscu JM to nie wróciłbym do Sportingu na takich warunkach jak chce Lizbona , byłoby mi zwyczajnie tak po ludzku WSTYD
19.08.2019 o 19:07 przez Klinsi64
+3
Klinsi64
willy napisał:
Powinni go od razu ściągnąć z listy transferowej I na TRYBUNY

co tam willy walikoniku,jak leci? ;)
19.08.2019 o 18:45 przez arrek
+1
arrek
Dobrze że już z tym Vidalem dadzą spokój. Zidane zahamował kupno przez RM Donnego van de Beeka więc jest okazja dla nas, tańszy i lepszy od SMSa. Jeszcze tańsza opcja Florian Neuhaus z Borussi Mönchengladbach.
19.08.2019 o 18:09 przez willy
willy
Powinni go od razu ściągnąć z listy transferowej I na TRYBUNY
19.08.2019 o 17:46 przez GianniVersace
GianniVersace
Dlaczego Koniu nie?
19.08.2019 o 17:31 przez inglorion
-4
inglorion
Zostanie i będzie jeszcze długie lata grał dla Interu <3 ;)
19.08.2019 o 17:14 przez timon
+7
timon
Wanda gra cały czas na judki. Odrzuca wszystkie oferty, chcąc przetrzymać nas do ostatnich dni mercato i liczy, że postawieni pod ścianą oddamy go za 40mln do judków. Liczę, że nasi pokażą mu miejsce w szeregu i potrzymają go za to na trybunach, wykorzystując jednocześnie swoje kontakty medialne, by dodatkowo dobić serią artykułów i reportaży o żonie niszczącej karierę swego męża
19.08.2019 o 19:15 przez SETE
+1
SETE
Timon masz oczywiscie racje jeśli chodzi o tok rozumowania tego konia , zastanawia mnie jedno , czy do nich nie dochodzą słowa obecnego szefa Icardiego , ze Mauro nie trafi do Juventusu , ever
19.08.2019 o 17:10 przez Guarin
+2
Guarin
Klub Icardiemu wybierze żona, bo na pewno nie Marotta czy kibice.
19.08.2019 o 17:04 przez prawdziwyznafca
-1
prawdziwyznafca
Sanchez, SMS albo Fabian ruiz, i na lewe wahadło kostic i buuum!
19.08.2019 o 16:42 przez Rebelde
+2
Rebelde
Wandzia nie puści mężusia do Monaco, bo o kim będzie ciągle gadać w swoim programie. A do tego mężuś zdradzi jakieś fajne info prosto z szatni, to Wandzia zabłyśnie.
19.08.2019 o 16:50 przez maestro177
maestro177
Dokładnie dlatego Monaco odpada.
19.08.2019 o 16:39 przez SETE
+3
SETE
Wandzia czas leci, trybuny blisko
19.08.2019 o 16:37 przez Kondzik
-1
Kondzik
Wandzia nie wiesz co robisz. Monaco to idealne miejsce dla was celebrytów
19.08.2019 o 16:18 przez Pader88
+3
Pader88
Niech już pogonią tego Digleta i Pantofla w hooj i dają jakiegoś kozaka do pomocy tym Lukakom i Sanchezom co by rozwalili te ligę
19.08.2019 o 16:18 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Wiadomo ze gazety i dziennikarze oprócz dobrych przecieków piszą tez farmazony bez pokrycia, ale zastanawia mnie co ten Icardi sobie myśli jaki ma plan bo nie wiem co myśleć kompletnie.
19.08.2019 o 16:41 przez SETE
+2
SETE
On nie ma żadnego planu. Razem z Wanda posłuchał Praticiego i teraz pewnie zaczynaja się czuć wydymani ze Juve nic nie robi w ich kwestii.
19.08.2019 o 16:18 przez Pader88
Pader88
Niech już pogonią tego Digleta i Pantofla w hooj i dają jakiegoś kozaka do pomocy tym Lukakom i Sanchezom co by rozwalili te ligę
19.08.2019 o 16:15 przez inter30
-1
inter30
Wyglądana to że kobyła nie wierzy, że Icardi może skończyć na trybunach, jufki nie dadzą tych 70+ baniek więc zostaje Napoli albo dłuższe wakacje bez piłki
19.08.2019 o 15:42 przez Pjerun
+1
Pjerun
Czy tylko ja mam takie wrażenie, że plotki związane z Joao Mario to jakaś jedna wielka ściema.
Niby kilka klubów zaInteresowanych, a ofert jak nie było tak nie ma i pewnie zostanie z nami na kolejny rok.
19.08.2019 o 14:44 przez Orrin
Orrin
kolacja musi byc :)
19.08.2019 o 14:29 przez doman
doman
Cds - Scouci Interu obserwują 21-letniego napastnika drugoligowego Vfb Stuttgart, Nicolasa Gonzaleza. - jakis ogór, w poprzednim sezonie strzelil 2 bramki w bundeslidze,
19.08.2019 o 14:09 przez Piekarz
+2
Piekarz
Co tak mało informacji dzisiaj? Chcę więcej.
19.08.2019 o 13:33 przez bobogol
+1
bobogol
Dokładnie jak napisał Odet, jeśli oceniacie transfer do Monaco tylko ze względów sportowych to chyba tam nigdy nie byliście (choćby na Google Street View) - jachty, celebryci, bogactwo, tarasy na dachach, brak opodatkowania wynagrodzenia - nie brzmi Wam to jak ambicje Wandy?
Tak samo z resztą jest z Niceą, Wes kiedyś opowiadał, że jak go wzieli na wybrzeże i posadzili na jachcie to już go nic nie Interesowało z kim będzie grać i o co :)
19.08.2019 o 14:03 przez Krisu
+3
Krisu
Monaco to około 40 km od granicy z Włochami. Ogolnie to bajeczna okolica gdzie zjeżdżają najbogatsi. Niech typ się zastanawia i podejmie decyzję. Monaco i kasa czy Napoli i względy sportowe. No i Nara!
19.08.2019 o 12:39 przez el_loco
+1
el_loco
Jeśli dybala to nie Sanchez. Kolejny napastnik musi być rosły potrafiący grać głową. Przecież na skrzydle będzie biegał Candreva.
19.08.2019 o 12:07 przez DonDawido
+1
DonDawido
Mam nadzieję, że nawet jeśli przyjdzie Sanchez, to w ataku pierwsze skrzypce i tak będzie odgrywać dwójka Lukaku-Martinez. Lautaro trzeba ogrywać, a to może być sezon, w którym konkretnie odpali.
Ciekaw jestem co będzie z Mauro, dokąd pójdzie i za ile.
Dobrze by było mieć też tego Llorente w obecnej sytuacji i do zapowiadanej taktyki.
Nie wiem czy to tylko nadzieja czy jakieś podskórne przeczucie, ale mam wrażenie, że w tym okienku czeka nas jeszcze jedna bomba. Marzeniem byłby Eriksen.
19.08.2019 o 11:51 przez SETE
+2
SETE
Martwi tylko to ze wszystko za piec dwunasta. Forma będzie za miesiąc i żeby początek sezonu nie okazał się falstartem po którym nie umieliśmy się podnieść do końca 😀
19.08.2019 o 12:03 przez DonDawido
+3
DonDawido
Nie marudź!

Shoutbox

Claudio 19.10.2020 22:39

no powiem szczerze,że na początku wielu uwierzyło, ale teraz to się większość śmieje z "Podolskiego w Górniku"

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:58

ciekawe czy ludzie nadal nabierają się na Podolskiego

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:46

jeżeli chodzi o Perisika :D

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:46

w sumie wtedy też wyboru nie było za bardzo

Krisu 19.10.2020 21:41

Fakt, za Spala to Brozovic mimo jego elektryczności stały punkt druzyny

Krisu 19.10.2020 21:40

Pisze o Perisicu koleżko

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

poza tym u Spalla akurat Brozowik był naszym najlepszym pomocnikiem

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

teraz jest wybór, ale wtedy?

ZnawcaCalcio 19.10.2020 21:39

no a kogo widziałeś za Brozowika u Spalla?

Krisu 19.10.2020 21:36

No ale to fenomen. Za Spalla grał wszystko u Conte wygląda na to, że też będzie... Normalnie Fenomen

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:35

on mi obrzydza wszystko i odbiera smak życia ogółem

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:35

jeszcze wrócili iwanka

Krisu 19.10.2020 21:35

japę czyli pustkę, w sumie na Brozovica też

Krisu 19.10.2020 21:35

No ja nie moge patzreć w tym sezonie na naszą obronę i tą japę przed obroną

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:34

ja po takim meczu jak w sobote nie mogę patrzeć na piłkę przez dwa dni

Krisu 19.10.2020 21:34

ja mam na telefonie nc+ no ale na kompie jednak większy obraz

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:34

ale to właśnie samotorturowanie się

Krisu 19.10.2020 21:33

E tam, u mnie max 2 godziny po meczu wqrw. I dalej trzeba kibicować

ojciec&ojciec 19.10.2020 21:33

ja miałem kupować pakiet polsat sport

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym piłkarzem Interu w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 17 października

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 1

    Atalanta

  • FT

    Inter

    1 - 2

    AC Milan

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    Lazio

  • FT

    Crotone

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 18 października

  • FT

    Bologna

    3 - 4

    Sassuolo

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Cagliari

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    Parma

  • FT

    Roma

    5 - 2

    Benevento

Poniedziałek, 19 października

  • FT

    Hellas Verona

    0 - 0

    Genoa

Piątek, 23 października

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

Sobota, 24 października

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 25 października

  • 13:30

    Cagliari

    ? - ?

    Crotone

  • 16:00

    Benevento

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 16:00

    Parma

    ? - ?

    Spezia

  • 19:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Juventus

    ? - ?

    Hellas Verona

Poniedziałek, 26 października

  • 21:45

    AC Milan

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    4

    12

  • 2

    Sassuolo

    Sassuolo

    4

    10

  • 3

    Napoli (-1)*

    4

    9

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    4

    9

  • 5

    Juventus

    Juventus

    4

    8

  • 6

    Inter

    Inter

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    4

  • 2

    Andrea Belotti

    4

  • 3

    Alejandro Gomez

    4

  • 4

    Romelu Lukaku

    4

  • 5

    Francesco Caputo

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26997

Liczba newsów: 37672