Plotki transferowe

Mercato live 22.07 - (19:08) Chelsea wyłoży 26 mln euro za Candrevę? (48)

Autor:
Źródło: różne
ponad 3 lata temu
320
48
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

19:08

Gazzetta dello Sport: Inter spróbuje jeszcze raz pozyskać Vidala. Sabatini i Ausilio przygotowują kolejną próbę pozyskania Chilijczyka - sam zawodnik chętnie dołączyłby do Interu, jednak przeszkodą jest trener Bayernu - Carlo Ancelotti. 

 

15:28

Dzisiaj spotkanie Piero Ausilio i Walter Sabatiniego z Jindongiem Zhangiem. Spotkanie to może być kluczowe co do dalszej strategii Interu na rynku transferowym. 

 

14:40

Matias Vecino, który niebawem ma dołączyć do Interu, trenuje z młodzieżowym zespołem Fiorentiny i nie zagra w następnym meczu sparingowym - informuje Premium Sport.

 

14:21

Sportitalia: Di Maria na wylocie z PSG? Ostatnie spekulacje transferowe mówią, że niedługo do PSG może zawitać Neymar i Alexis Sanchez, który obecnie przebywa w Paryżu. w przypadku tych dwóch transferów Di Maria prawdopodobnie musiałby sobie poszukać nowego klubu. 

 

14:10

Gabigol odrzucił wszystkie propozycje wypożyczenia, m.in. od Fenerbahce i Las Palmas.

 

08:18

Prezydent Santosu na temat Lucasa Limy: Jeśli chodzi o nas, to wszystko przebiega właściwą ścieżką, kontrakt Lucasa wygasa wraz z końcem roku i on zostanie u nas do tego czasu. Jak już mówiliśmy nie będziemy negocjować sprzedaży piłkarza. 

 

08:05

The Sun - Chelsea gotowa wyłożyć 26 mln euro za Candrevę. Jak dla nas - plotka. 

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

de paul

Inter rozpoczął proces pozyskania De Paula (19)

03.12
11:55
Nicolas Tagliafico

Perisić zablokował transfer Tagliafico (6)

03.12
09:14

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.07.2017 o 08:59 przez Speaker
Speaker
Racja, trzeba dać szansę temu Vecino. Jak Gary Medel odejdzie to potrzeba dwóch pomocników, ale dla mnie to lepiej żeby on został i mimo to byśmy postarali się o Vidal a, przydałby się on. 3 bramkarzy 9 obrońców 7 pomocników i 6 napastników wystarczy. Swoją drogą widział ktoś skład powołanych MC w meczu z MU w piątek?
23.07.2017 o 00:19 przez Pjerun
Pjerun
Na takich graczach jak Vecino musimy budować zespół. Jeśli wierzycie w transfery Nainggolana, Vidala, Kroosa i innych gwiazd to wierzcie dalej. Dopóki dzięki przemyślanym, realistycznym ruchom nie wrócimy do LM to nie ma co liczyć na tego typu graczy. Będąc takim Vidalem nie chciałbym z drużyny walczącej o Lige Mistrzów i mistrzostwo kraju przejść do drużyny środka tabeli seria a.
22.07.2017 o 20:43 przez timon
timon
na takich piłkarzach jak Vecino Napoli zbudowało swoją linię pomocy. Dla mnie to będzie dobry transfer
22.07.2017 o 20:26 przez Olli666
Olli666
Najprawdopodobniej Robin Li nowym sponsorem Milanu. Pisze o tym by pokazać niektórym że projekt Milanu jest naprawdę poważny .
22.07.2017 o 20:14 przez Damian7
Damian7
Niezły rozrzut;d
22.07.2017 o 20:14 przez Damian7
Damian7
Vecino czy Vidal..hmm
22.07.2017 o 19:29 przez Kondzik
Kondzik
Wolę Vecino jak odganiacza much.
22.07.2017 o 18:12 przez RedKhmer
RedKhmer
Gani jak zagra kilka meczy pod rząd i nabierze pewności siebie to bedzie dawał więcej niż Candreva.
22.07.2017 o 17:36 przez Damianos
Damianos
i tacy piłkarze jak Matias Vecino mają dać nam ligę mistrzów, to gratuluję. piotrekfci też się zgadzam
22.07.2017 o 16:39 przez TomHardy
TomHardy
Uważaj Piotrekfci bo Cie tu zaraz zjedzą znawcy calcio za takie wypowiedzi... zgadzam się z Tobą.
22.07.2017 o 16:24 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Gabi jak dla mnie obecnie połyka candreve w całości i go wypluwa. Setki bezmyslnych wrzutek, a noz się uda. Ile to ciekawszych akcji można było z tego zrobić. Gabi ma więcej rozwiązań. Wraca kryje szuka piłki podaje i sam schodzi do środka dając tym samym więcej możliwości jak tylko crossy na bramkarza lub drugie skrzydło ...
22.07.2017 o 16:00 przez Est
Est
Bardzo mnie cieszy to, że Gabriel odrzuca wszystkie opcje wypożyczenia. Widać, że jest bardzo zmotywowany do tego, żeby grać w koszulce Interu. Fajnie by było, gdyby Spaletti też to zauważył i dał mu szanse nie tylko na sparingach podczas okresu przygotowawczego, ale też podczas meczów ligowych.
22.07.2017 o 15:50 przez inter_21
inter_21
Nie ma pośpiechu, przecież wzmocniliśmy wszystkie słaby punkty, nie poczekają jeszcze z miesiąc i spokojnie zastanowią się czego właściwie chcą, to taka tradycja tego klubu
22.07.2017 o 15:33 przez Glonojad
Glonojad
22.07 a my ustalamy strategię z Zhangiem xD
22.07.2017 o 14:37 przez TomHardy
TomHardy
moze zaprzeczysz , ze twoja teoria o sprzedaży Perisicica kosztem Barbosy nie jest z dupy?
22.07.2017 o 14:30 przez AveCaesar
AveCaesar
majonez87 jednowymiarowe to jest twoje myślenie, niestety. Sam pieprzysz dyrdymały. Twoich następnych komentarzy nawet czytać mi się nie chciało.
22.07.2017 o 14:00 przez Orzeu
Orzeu
RedKhmer też słusznie - powinien Barbosa go częściej zmieniać, dobra rywalizacja nikomu nie zaszkodzi.
22.07.2017 o 13:32 przez TomHardy
TomHardy
Dodaj ze to jedyne 2.2 sytuacje na caly mecz. Bo na nic innego ich nie stać.
22.07.2017 o 13:32 przez RedKhmer
RedKhmer
Problemem jest tez to ze Candreva grał non stop i nie czuł presji wiec obniżył loty. Jakby kilka razy wszedł barabasz to może grałby cały sezon jak w pierwszych meczach po przyjściu. No ale w Interze najprostsze rzeczy są zazwyczaj najtrudniejsze do wykonania.
22.07.2017 o 13:24 przez timon
timon
majonez czyli widocznie taki sposób jest skuteczny. Jeżeli z ktoś grając w ten sposób tworzy kolegom 2,2 sytuacji na mecz, a ktoś machając nogami nad piłka tworzy jedną, to czyj sposób jest skuteczniejszy?
22.07.2017 o 13:22 przez timon
timon
A co do Milanu, to na ich stronie jest wywiad z ich dyrektorem sportowym. Pozwolę sobie wkleić fragment o Bonuccim:

"Co pan powiedział zawodnikowi, by go przekonać?

„Ja nic. Zapytałem go, dlaczego chce przejść do Milanu i odpowiedział mi, że musiał zmienić drużynę i chciał nadal być pierwszoplanową postacią. A ruchy transferowe Milanu dały mu do zrozumienia, że rossoneri mogą mu to zapewnić. Dodam jeszcze jedno: Leo nie jest jedynym ważnym graczem, którego zafascynował nasz projekt..."

To jest to o czym pisałem wcześniej w kontekście tego, że na początku okienka powinniśmy kupić jakiegoś dobrego gracza, bo wtedy wysyłamy innym zawodnikom sygnał, ze budujemy mocny zespół. My natomiast kupujemy na samym początku przeciętniaka z Sampy o którym nikt nie słyszał i później dziwimy się, że do nas za bardzo nikt znaczący nie chce przyjść.
22.07.2017 o 13:20 przez TomHardy
TomHardy
Timon juz Ci ktos to wytlumaczyl milion wrzutek = sie jakies asysty. Jaki % skutecznosci?
22.07.2017 o 13:11 przez timon
timon
Nie którzy tutaj jadą po Candrevie a zachwycają się na przykład Bernardeschim, który na tą chwilę jest zdecydowanie gorszym piłkarzem. Fakt fajnie jest patrzeć na graczy szybkich i efektownych, ale dla mnie bardziej liczą się Ci efektywni, a Candreva na pewno taki jest.

Ja bym chciał Berardiego u nas. Wydaje mi się, że koleś może się stać taką lepszą wersją Candrevy. Wydaje się, że chłopak jest bardziej uniwersalny. Zakisił się w tym Sassuolo i zmiana otoczenia mogłaby mu na prawdę dużo dać.
22.07.2017 o 12:51 przez grzybek010
grzybek010
Nie twierdzę, że Candreva jest priorytetem do wywalenia, bo priorytetem są boki obrony. Ale nie zmienia faktu, że wybitnie mnie ten zawodnik irytuje. A na Milan nie ma co patrzeć, bo sezon wszystko zweryfikuje, nie sądzę, że Montela jest trenerskim geniuszem, a z tego co widzę to grają składem na poziomie zeszłego roku, zresztą w/e.
22.07.2017 o 12:49 przez inter_21
inter_21
Za macara jonathan i nagatomo też mieli bardzo dobre statystyki mimo że zawsze byli gówniakami, z czego to wynika? z prymitywnej taktyki polegającej na braku gry środkiem i kierowaniu wszystkich piłek do boku i wrzutek gdzie popadnie, kogo by tam nie ustawić to by sobie wyrobił statystyki bo jak się gra w każdym meczu i wrzuca kilka/kilkanaście razy to ileś tych asyst musi wpaść. Tylko pytanie czy to jest dobre dla zespołu? Jak się chce walczyć o 7 miejsce to wystarczy, jak się mierzy wyżej to niestety trzeba po prostu lepszego piłkarza.
22.07.2017 o 12:47 przez RedKhmer
RedKhmer
Sprzedać Candreve póki można zarobić!
22.07.2017 o 12:46 przez TomHardy
TomHardy
Milan >>> Inter. Pozostaje walka o 5 miejsce co będzie i tak progresem...
22.07.2017 o 12:36 przez Olli666
Olli666
A tak z innej beczki wyśmiewany Milan wygrywa do przerwy z bayernem 3-0 bez contiego silvy bigli i bonucciego.
22.07.2017 o 12:28 przez TomHardy
TomHardy
dokladnie Pjerun, ale Cap nie pojmuje calcio.
22.07.2017 o 11:54 przez Pjerun
Pjerun
Zastanowiłem się i chcę żeby Candreva odszedł. Potrzebujemy na prawą stronę kogoś z lewą nogą, dobrym zejściem do środka, dobrym strzałem, ale także i dobrym zmysłem do gry kombinacyjnej. Mamy po bokach dwóch klasycznych skrzydłowych, którzy trzymają się linii bocznej i potem zdziwienie, że nie robimy nic poza dośrodkowaniami.
Candreva jak dla mnie nie ma zmysłu do gry kombinacyjnej, nie widzi prostych rozwiązań, każde swoje zagranie komplikuje. Albo wrzuca w pole karne, gdzie jest osamotniony Icardi albo próbuje jakichś przerzutów, crossów, kończących podań, zamiast zacząć krótkimi podaniami współpracować ze środkiem pola.

Shoutbox

Orzeu 05.12.2020 16:07

dokl

Vancore 05.12.2020 16:07

a wlepiaj

Vancore 05.12.2020 16:07

ojezu bany olaboga

IlCapitano 05.12.2020 16:07

Tam JoaoMario swego kolegę lepiej zbanuj

Endru 05.12.2020 16:07

Za co?

Orzeu 05.12.2020 16:07

zaraz bany poleco

Kredence 05.12.2020 16:07

dokladnie, sluchaj doswiadczonego kolegi

Endru 05.12.2020 16:06

Kupa nie zesraj sie tam bo bedziesz miec brazowe gacie

Kredence 05.12.2020 16:06

xDDD

cuba 05.12.2020 16:06

Endru ten śmiech to do z mojej osoby ?

Vancore 05.12.2020 16:06

olej tego dyla

Vancore 05.12.2020 16:06

oj tam przewrazliwiony jestes

IlCapitano 05.12.2020 16:06

Chcesz być miły iiii chcesz być miły?!

cuba 05.12.2020 16:05

jak chcę być miły to obraza

Endru 05.12.2020 16:05

Gylem :lol:

IlCapitano 05.12.2020 16:05

XD

Vancore 05.12.2020 16:05

opanuj nerwy

cuba 05.12.2020 16:05

wypad

Kredence 05.12.2020 16:05

ale nie, ty sie rzucasz cos do nas

cuba 05.12.2020 16:05

jest w tych waszych rankingach kto chce być wyżej a nie mi tu wylatywać z jakimś gylem czy coś

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 46'

    Spezia

    0 - 2

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27069

Liczba newsów: 38076