Plotki transferowe

Mercato Live - 23.01 (23:42) Spotkanie z agentem Pastore (39)

Źródło: różne
prawie 2 lata temu
413
39
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

23:39

Według brazylijskiego dziennika sportowego Lance, wszystkie problemy związane z wypożyczeniem Gabriela Barbosy do Santosu zostały pokonane i 21-latek wkrótce dołączy na zasadzie wypożyczenia do drużyny, z której latem 2016 roku trafił do Nerazzurrich.

 

21:26

Jak infomuje Gianluca Di Marzio, działacze Interu po raz drugi w ostatnich dniach spotkali się z Marcelo Simonianem, agentem Javiera Pastore. Nerazzurri nie poddają się w walce o Argentyńczyka i w końcówce zimowego Mercato postarają się wypożyczyć zawodnika PSG. Francuski klub pozostaje jednak nieugięty i zgodzi się na odejście swojego gracza tylko pod warunkiem transferu definitywnego.

 

19:30

Sportitalia: Joao Mario zgodził sie na przenosiny do West Hamu. Źródło to ponadto podaje także inną kwotę wykupu piłkarza, która to miała by wynosić prawie 40 mln euro i byłaby opcjonalna. Pozostaje jednak do zamknięcia całej transakcji jeden szczegół, a raczej jeden milion euro, które chciałby otrzymać Inter za wypożyczenie Portugalczyka. 

 

19:27

Inter odrzucił ofertę wypożyczenia Edera. Crystal Palace chciało zapłacić 2 mln euro za wypożyczenie z opcją wykupu za 8 mln euro. Inter oczekuje ofert tylko i wyłącznie natychmiastowego wykupu piłkarza, ponadto Eder został wyceniony na 13-15 mln euro. 

 

18:57

Według raportu fcinternews.it, trwają negocjacje pomiędzy Interem i West Hamem w sprawie Joao Mario. Inter oczekuje oferty opiewającej na minimum 1.5 mln euro + prawo do wykupu za 27.5 mln, z kolei Młoty zaoferowały bezgotówkowe wypożyczenie do końca sezonu + prawo do wykupu za 22.5 mln. Niższa kwotę wykupu Anglicy motywują opłacaniem pensji Portugalczyka przez nich. 25-latek byłby skłonny przenieść się na Wyspy Brytyjskie pod warunkiem, że w umowie nie zostanie umieszczony obowiązek wykupu.

 

16:28

Jak donosi Tuttomeratoweb, Inter odrzucił propozycję wypożyczenia Marcelo Brozovicia do hiszpańskiej Sevilli.

 

14:45

Angielskie media informują, że Inter jest blisko pozyskania Daniela Sturridge'a. Napastnik miałby dołączyć do Interu na zasadzie wypożyczenia za które Inter zapłaci ponad 2 mln euro z możliwością wykupu po sezonie za 28,5 mln euro. 

 

12:45

Tuttosport: Joao Mario poprosił o 48 godzin na podjęcie decyzji dotyczącej jego wypożyczenia do West Hamu. 

 

12:20

Jak donosi footballitalia, Zenit St. Petersburg wyprzedza obecnie Crystal Palace w wyścigu o podpis Edera. Anglicy zaoferowali Interowi wypożyczenie z opcją wykupu, natomiast Inter wolałby sprzedać zawodnika. Nieoczekiwanie jednak w wyścigu o podpis Edera na faworyta wyrasta Zenit, do którego chętnie dołączyłby sam zawodnik, ponieważ mógłby tam pracować z byłym trenerem Interu Roberto Mancinim. 

 

10:48

Ciekawą informację podało Sky, a mianowicie według tej stacji Stefan De Vrij nie podpisał jeszcze nowego kontraktu z Lazio, mimo tego że kilka dni temu takie informacje podało kilka źródeł i o pozostaniu Holendra w Lazio mówili działacze tego klubu. 

 

09:35

Według RAI Sport Inter po zakontraktowaniu Rafinhii dalej będzie aktywny na rynku transferowym. Dziennikarze stawiają tezę, że transfer Ramiresa wciąż jest możliwy. Podczas zimowego mercato drużynę Nerazzurrich może opuścić dwóch graczy na rzecz klubów Premier League. Joao Mario łączony jest z przenosinami do West Ham United, natomiast Eder z Crystal Palace.

 

08:25

GdS informuje, że Inter żąda 13-15 mln € za Edera. Zawodnikiem zainteresowany jest Crystal Palace.

 

08:19

Jak informuje Tuttosport oraz angielski Mirror Inter pytał o możliwość wypożyczenia zawodnika Realu Madryt. Tym graczem jest Mateo Kovačić. Według angielskiej prasy głównym konkurentem w walce o Chorwata jest Manchester United.

 

Zobacz też

young politano mercato live

Mercato Live - 12.01 (20:55) W przyszłym tygodniu spotkanie pomiędzy Interem i Tottenhamem (43)

12.01
06:00
alonso giroud mercato live

Mercato Live - 11.01 (19:30) Jest porozumienie z Eriksenem, Vidal się oddala?! (39)

11.01
00:04

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.01.2018 o 09:11 przez Odet
Odet
Fajnie gdyby był takim typem napastnika. Niestety ciągle coś go boli, ciągle przez to nie może grać, więc sam Klopp woli grać zespołem bez napastnika niż z takim obolałym Sturridgem.

Ale spokojnie, te plotki o Angliku w Interze na 99% to jednak wymysł prasy.

Pozdr.
24.01.2018 o 08:25 przez timon
timon
Sturidge jest po prostu typem napastnika, jakiego nam potrzeba. Jest szybki, ruchliwy i moze wnieść element zaskoczenia, którego zdecydowanie nam brakuje. Dodatkowo opcja wypożyczenia bez obowiązku wykupu, może mu dać kopa, żeby postarał się i pokazał swoja grą, ze zasługuje na miejsce w kadrze Anglii na MŚ
24.01.2018 o 07:43 przez Odet
Odet
Jestem przerażony.
@timon uważam Cię za rozsądnego kibica, ale na cholerę nie mogę zrozumieć Twojej radości w kontekście sprowadzenia Sturridge.
To jest jakiś parapiłkarz. Sam Klopp powiedział o nim, że musi zwiększyć próg bólu, bo jego ciągle coś boli (a lekarze nie wiedzą co). Dlatego u Kloppa prawie nie gra. W szatni the Reds śmieja się, że jak Sturridge kichnie to już ma kontuzję i nie trenuje.
Serio ktoś taki miałby nam pomóc w walce o LM ?? ?? ?? ?? ?

Oj niech się kończy te przerażające, beznadziejne, tragiczne Mercato.

ps. tylko Pastore może to uratować.
23.01.2018 o 21:46 przez Speaker
Speaker
Gdyby Pastore i Starydż zostali jeszcze wypożyczeni i to odpali , czyli bedzie sukces i cl, to zostalibysmy chyba prekursorami jakiegoś nowego trendu "jak sklecić coś z niczego" :) Sprzyja nam ze bedą MŚ i każdy teraz chce się raczej zalapać
23.01.2018 o 20:56 przez KoBa
KoBa
Raczej się nie zesrają*
23.01.2018 o 20:55 przez KoBa
KoBa
Randama, kompromitujące byłoby gdybyśmy mieli pieniądze. Mając 0 € ściągamy Rafinhę, Lopeza i Sturridge'a(?). Jeżeli żaden nie wypali na całej operacji stracimy 0€. Pewnie, że dwaj Rafinha i Sturridge to dwa koty w grubych workach, ale czystego skilla odmówić im nie można, grali w większych klubach wieć raczej się nie zdarzają jak zdrowie dopisze.
23.01.2018 o 20:34 przez SETE
SETE
czyli Mario Bye bye, ciekawe czy sie sprawdzi w Anglii.
23.01.2018 o 18:38 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Kompromitujące okienko w wykonaniu Interu, dwaj inwalidzi, którzy swego czasu mieli zadatki na bardzo dobrych piłkarzy + rezerwowy Benfici mają pomóc awansować do Ligi Mistrzów. Dramat
23.01.2018 o 18:38 przez WTC
WTC
Dziwi mnie fakt, że te kluby wierzą w wykup tych zawodników przez Inter po sezonie :D
23.01.2018 o 18:20 przez Van Dall
Van Dall
Sturridge wg transfermarkt ma "unknown injury" i od dwóch miesięcy nie pojawia się na boisku. Liczycie, że ten koleś przyjdzie i będzie strzelał?
23.01.2018 o 17:56 przez piotrekninter
piotrekninter
przez długi czas broniłem Edera, walczył, zdobywał rzuty wolne, ale ludzie, on strzela bramkę na pół roku, co to za napastnik
musimy mieć zawodnika co wspomoże Icara, albo wchodzi np Sturrige i gramy 442 czy 4312 albo kupić 10tke, co potrafi w sezonie strzelić te 6-8 bramek
bo ani Eder,ani Antek bramek nie zodbywają

zobaczymy jak Rafinia się odnajdzie
23.01.2018 o 17:41 przez Rebelde
Rebelde
Czyli Eder może odejść, skoro Sturridge blisko. Ciekawe czy te 10mln co możemy dostać za Włocha, zostanie zainwestowane w tym okienku.
23.01.2018 o 17:21 przez Weo
Weo
Fc Wypożyczalnia Kalek xD
23.01.2018 o 17:07 przez timon
timon
Mi sie bardziej podoba opcja z trojka pomocnikow i rozgrywającym. Tak jak graliśmy za Mou(oczywiście zachowując wszelkie proporcje). Lewa strona DD zabezpieczający głównie tyły a w ofensywie Sturidge schodzący do boku. Prawa strona ofensywnie grający Cancelo, trzech środkowych pomocników i grający przed nimi Rafinia. Gra skrzydłami przechodzi u nas na krótka mete, poraz kolejny okazuje się, że dosyć szybko można nas rozczytać wtedy. poza tym Perisic i Candreva sa całkiem bez formy, wiec przydałaby sie w koncu alternatywna ?? taktyka
23.01.2018 o 16:37 przez SETE
SETE
Nie wiem czy Sturridge odnajdzie sie na bokach, z nim w skladzie przeszlibysmy raczej na 442
23.01.2018 o 16:13 przez Jovetic10
Jovetic10
Ramires w miejsce Vecino byłoby pięknie
23.01.2018 o 16:12 przez Jovetic10
Jovetic10
Handa - Cancelo, Skriniar, Miranda, Dalbert - Valero, Vecino - Sturridge, Rafinha, Perisik - Bombardier
23.01.2018 o 16:03 przez Kondzik
Kondzik
Ramires nie przyjdzie na bank. Tu 10 potrzebna A tu ani widu ani slychu...
23.01.2018 o 15:46 przez timon
timon
Handa- Cancelo, Skriniar, Miranda, DD- Ramires, Valero, Vecino- Rafinha-Sturidge, Icardi
23.01.2018 o 15:43 przez timon
timon
hahahahaa, Ramires miał byc :D A Sturidge moze tez na boku grac, więc niekoniecznie ława patrząc na to co wyprawiaja nasi boczni pomocnicy ;)
23.01.2018 o 15:39 przez Kondzik
Kondzik
Co on z ławki na ławkę? Ponoć chciał do zespołu gdzie bd grał w pierwszym. Timon dwa razy Rafinhe chcesz ?xd
23.01.2018 o 15:36 przez Dzyl
Dzyl
Dawac Sturridge'a w końcu byłaby konkretna konkurencja w ataku
23.01.2018 o 15:32 przez timon
timon
Gdyby udało się pozyskać Sturidga, Rafinhe, Lisandro Lopeza i jeszcze Rafinhe to zwróciłbym honor naszym działaczom
23.01.2018 o 15:19 przez DonDawido
DonDawido
28,5mln za Sturridge'a? A dorzucą jakiś hajs na wzmocnienie działu fizjoterapii?
23.01.2018 o 15:06 przez Goofy
Goofy
Wszystkich kupujemy a koniec końców i tak będą grać Ci sami....
23.01.2018 o 14:55 przez danielinter
danielinter
Wszystkich wypozyczamy i potem po sezonie będzie w kadrze 20 graczy.
23.01.2018 o 14:40 przez Luciano
Luciano
Z tym, że za Moure trzeba zapłacić całość, psg nie pójdzie na żadne wypożyczenia. A u nas 30mln się na taki ruch nie znajdzie. Ale przyznam, że byłby kocur :)
23.01.2018 o 14:38 przez szmalo
szmalo
Jak ma przyjść Sturridge to ok, jak nie to zostawić Edera. Podobnie z Mario - jak mamy dostać Ramiresa to ok.
23.01.2018 o 14:09 przez Odet
Odet
"wyścig po Edera" to nawet zabawnie brzmi :)
Pozdr.
23.01.2018 o 13:19 przez DonDawido
DonDawido
@Endru
Lucas Moura jako trzeci skrzydłowy? On by z miejsca wygryzł Candrevę.

Shoutbox

Endru 18.01.2020 01:03

Marotta juz kiedys schicka odpalil m

Pader88 18.01.2020 00:28

zwykle cygany gardze tfffuuu

chmolo 18.01.2020 00:26

Cwaniaczki

chmolo 18.01.2020 00:25

Widzieli że dają gościa który nie będzie kopał taka prawda a chcieli wziąć dobrego skrzydłowego

chmolo 18.01.2020 00:25

To po 1 a po 2 skoro Roma nie ma nic za uszami to czemu nie zgodziła się na obowiązek po tam kilkunastu 45min

Pader88 18.01.2020 00:24

ale mogl tez sie zachowac bardziej powsciagliwie z zakladaniem koszulki sromy

Pader88 18.01.2020 00:23

Troche mi go szkoda ze padl ofiara "rewanzu za dzeko"

domin98 18.01.2020 00:22

wróciłby do domu, z podwyżką, duże szanse na grę

domin98 18.01.2020 00:21

wcale mu się nie dziwię

chmolo 18.01.2020 00:21

No kurcze szanujmy się przeciez to genialny ruch i genialny piłkarz i przy takiej stawce za niego oni się szarpią o 5mln

Pader88 18.01.2020 00:20

no napewno wyczuwalna nuta zarzenowania mocnego wisi w powietrzu tam. A Eriksen przyjdzie wierze w to, spokojne wasze rozczochrane.

chmolo 18.01.2020 00:18

ej nie ale swoją drogą jak oni przez żydostwo 5 mln stracą tego eriksena to to będzie hit sezonu

chmolo 18.01.2020 00:17

niczym kibice Interu w razie fiaska negocjacji dt Eriksena

Chuchu 18.01.2020 00:16

Bardziej wygląda na wkurvionego niż zawstydzonego

Pader88 18.01.2020 00:15

Politano jaki zawstydzony na tym filmiku xD a juz wital sie z gaska...

chmolo 17.01.2020 23:42

w sumie to ciezko okreslic komu haha

CzarodziejCzasu 17.01.2020 23:40

marotcie?

chmolo 17.01.2020 23:40

a jak nie przyjdzie to ch.uj mu w du.pe i po temacie :D

chmolo 17.01.2020 23:39

spokojnie zaufajmy Marottcie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w pucharowym starciu z Cagliari był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    18

    42

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29145

Liczba newsów: 35637