Plotki transferowe

MERCATO LIVE - 23/08 Man Utd, AS Monaco, Arsenal i Zenit zainteresowane Guarinem (13)

Autor:
Źródło: różne
ponad 6 lat temu
144
13
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym.

 

17:29 Sky Italia twierdzi, że Milan zainteresowany jest Javierem Hernandezem z Manchesteru United, którego w drużynie Czerwonych Diabłów nie widzi Louis van Gaal. Meksykanina nadal chce trener Interu, Walter Mazzarri.

 

17:22 Pomimo tego, że Freddym Guarínem interesują się Manchester United, AS Monaco czy Arsenal, to Zenit Sankt Petersburg jest najbliżej kupienia Kolumbijczyka. Rosjanie jako pierwsi złożyli Interowi Mediolan oficjalną ofertę, opiewającą na 18 milionów euro.

 

15:23 Ezequiel Schelotto Ruben Botta zostaną wypożyczeni do Chievo Werona - taką informację podaje Sky Sport.

 

14:03 Według informacji włoskiego dziennika Il Tempo, ostatnim nazwiskiem, które pojawiło się na liście życzeń Atlético Madryt jest Antonio Candreva. Gazeta donosi, że zespół ze stolicy Hiszpanii zaoferował Lazio około 20 milionów euro. Włocha od dłuższego czasu obserwuje także Inter.

 

13:57 Lucas Leiva przyznał, że może opuścić w tym okienku transferowym Liverpool. - Nigdy nie mówi nigdy. Jeśli wpłynie oferta, która usatysfakcjonuje klub i mnie, mogę odejść - powiedział. Dużo mówi się o zainteresowaniu ze strony Napoli i Interu.

 

13:30 Według Tuttosport, Atletico Madryt ponownie jest zainteresowane pomocnikiem Interu, Rickym Alvarezem. Hiszpański klub chciałby wypożyczyć Argentyńczyka z prawem do wykupu po sezonie, a Nerazzurri twardo obstają przy transferze definitywnym. Włoski klub oczekuje oferty rzędy 14 mln euro.

 

12:56 Dziś ważny dzień dla przyszłości Ibrahima Mbaye. Jak donosi Il Secolo XIX Prezes Genoi, Enrico Preziosi podejmie decyzję, czy wypożyczy młodego gracza Interu. 

 

12:36 Jak napisano w Il Corriere dello Sport, Erick Thohir nie będzie czekał na sprzedaż Fredy’ego Guarina, tylko sam sfinansuje transfer gracza Hoffenheim, Roberto Firmino. Cena za Brazylijczyka to około 20 mln euro.

 

12:30 Inter obrał nowy cel na rynku transferowym. Nerazzurri wyrażają zainteresowanie pomocnikiem Cruzeiro, Lucasem Silvą. Według agenta piłkarza chęć pozyskania Brazylijczyka wyraża również Manchester United.

 

12:27 Wydaje się, że były gracz Chelsea Samuel Eto’o jest bliski transferu do Liverpoolu. Według Daily Mirror przebywa obecnie w Paryżu, gdzie przechodzi testy medyczne pod okiem lekarzy The Reds. Także Inter wyrażał zainteresowanie Kameruńczykiem. 

 

12:14 Według Daily Mirror Esteban Cambiasso jest o krok od podpisania kontraktu z Leicester City. Media donoszą, że chodzi o dwuletnią umowę. Argentyńczyk niedawno opuścił Inter. Był bliski trafienia do Tottenhamu.

 

12:03 Jak podaje La Gazetta dello Sport Besiktas Stambuł założył zapytanie odnośnie dwóch zawodników Interu Mediolan: Rubena Botty i Matiasa Silvestre'a. Obaj Argentyńczycy mają iluzoryczne szanse na regularną grę w mediolańskim klubie. 24-letni ofensywny pomocnik Botta w ubiegłym sezonie rozegrał 10 meczów w Serie A, a pięć lat starszy stoper Silvestre spędził rok na wypożyczeniu w AC Milan. Wystapił w tym czasie w czterech meczach, strzelił jednego gola.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Luciano Spalletti

S. Sabatini: Inter przywróci Spallettiego (52)

26.11
14:35
Radja Nainggolan

GdS - Trzy opcje transferowe dla Nainggolana (10)

27.11
09:51

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.08.2014 o 23:06 przez sas111
sas111
moze skonczy sie tak ze do Interu pojdzie Firmino, do milanu Cerci a do juventusu chicharito :P
23.08.2014 o 22:44 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Czemu mam wrazenie ze zawsze gdy my sie kims interesujemy to od razu Milan i Juffki tez...
23.08.2014 o 21:55 przez Odet
Odet
wywołano wreszcie Candrevę, osobiście wolę go 1000razy bardziej niż Cerciego, ale to tylko moje marzenie :(
Pozdr.
23.08.2014 o 14:38 przez microsoft666
microsoft666
Według SKY Sports Ruben Botta i Ezequiel Schelotto są o krok od Chievo Werona,wypożyczenie dwóch Argentyńczyków ma nastąpić już w poniedziałek a to oznaczać może wstrzymanie negocjacji pomiędzy Interem Mediolan i Parmą w sprawie J.Biabianiego.Dlatego bo Parma była zainteresowana jednym z tych zawodników.
23.08.2014 o 14:00 przez and1
and1
Jak zobaczę newsa ze wylozyl 20 baniek za niego to wtedy bedzie mozna nosic go na rekach. Poki co niestety funduszy brak i tylko niespodziewane dobrw wyniki sprawia ze Inter kupi klasowego zawodnika.
23.08.2014 o 13:50 przez grzybek010
grzybek010
Co mi się podoba, to twarde negocjacje Interu Thohira. Mówię to, gdyż pamiętam za jaki bezcen oddaliśmy Sneijdera czy Maicona. Wygląda na to, że zasady się zmieniły, nie ma wypychania na siłę. 18 milionów na stół albo do widzenia. Liczę, że będą obstawać przy swoim do końca mercato.
23.08.2014 o 13:39 przez Lucash
Lucash
Co do Firmino oglądałem go w kilku meczach w zeszłym sezonie i takiego gracza nam właśnie brakuje. Gość ma świetne dryblingi i to nie tylko przechodzi graczy klasy średniej ale z czołówką Bundesligi rozgrywał fantastyczne mecze. Zobaczcie sobie mecze z BVB i Bayernem. Gość uwielbia mieć piłkę przy sobie, świetnie dogrywa i wykańcza akcje. Dużo ma strat ale zawsze podejmuje ryzyko i jest jeszcze młody więc wszystko przed nim. Może grać na środku ataku na skrzydle jak i jako off-mid. Ulepszona wersja Palacio. Gość idealnie by do Nas się wpasował. Przy słabszej formie Palacio go zastąpi świetnie, a jak chcemy grać ofensywnie to zamiast Hernanesa spokojnie może występować a nawet przy 4-3-3 idealnie wypełni lukę na boku ataku. M'Vila, Medel, Kova - Palacio (Osvaldo), Icardi, Firmino to by było coś !! Przeżyłbym nawet Johnatana na boku obrony :D :D
23.08.2014 o 13:34 przez kovacic10
kovacic10
Nooo gdyby Thohir sciągnął Firmino to byłoby coś. Opchnąc tylko szrot: Silvestre, Schelotto, Kuzmanovic i Botte na wypożyczenie, kupić w końcu Rolando i okienko mega udane.
23.08.2014 o 13:16 przez Revan
Revan
Zastanawiające jest to, że przy takich statystykach nikt sie nim (chyba) nie interesuje. Za gotówke Firmino lub Teixeira i jeszcze poprosze Hernandeza. Wówczas będzie można uznać okienko niemal za wyborne.
23.08.2014 o 12:52 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Firmino to byłaby bomba transferowa. Oby kupili go i postarali się jeszcze o Rolando. Pozbyć się Botty, Silvestre, Schelotto, Campagnaro i będzie cacy.
23.08.2014 o 12:50 przez Kubuś:)
Kubuś:)
Dochodze
23.08.2014 o 12:48 przez Michellaga
Michellaga
Spodziewam sie z Firmino takiej akcji jak z Hernanesem. Niby cicho nic sie nie dzieje a tu łup transfer. Ziomek ma mega statystyki to byłby najlepszy transfer do Serie A tego sezonu.
23.08.2014 o 12:47 przez Chuchu
Chuchu
Z tym Firmio to póki co tylko Corriere dello Sport, więc jeszcze się nie ma co napalać. Nie widziałem jak gość gra, ale patrząc, że gra w raczej średnim Hoffenheim i w ostatnim sezonie zaliczył 16 goli i 12 asyst, to byłby super wzmocnieniem.

Shoutbox

pablo77 29.11.2020 23:03

milion rzeczy moze sie wydarzyć po drodze

pablo77 29.11.2020 23:02

nie ma co gdybać, nie wiadomo co się wydarzy

bitels10 29.11.2020 23:01

bióro biorę bierę

pablo77 29.11.2020 23:01

:D

kamil13216 29.11.2020 23:00

bez kitu nie wiem co mi odwaliło

Chuchu 29.11.2020 23:00

bióra?

HB 29.11.2020 23:00

kamil13216 29.11.2020 23:00 bióra*

HB 29.11.2020 23:00

xD

kamil13216 29.11.2020 23:00

bióra*

HB 29.11.2020 22:59

tak

Chuchu 29.11.2020 22:59

Jak wygramy z Gladbach i Szachtarem, a Real wygra z Gladbach to awansujemy wtedy?

HB 29.11.2020 22:59

byle Alexis nie byl kontuzjowany

kamil13216 29.11.2020 22:59

Barcelona to jest jedyny klub w Europie któy potrzebuje napastnika, jeśli z ich strony nie bedzie żadnych ruchow, to Martinez przybiegnie do biura marotty jak zbity kundel i z pocałowaniem oślizgłej kobrzej ręki podpisze kontrakt.

HB 29.11.2020 22:59

do tego jestesmy mniej uzaleznieni od Lukaku czy Juve od Cristiano, co pokazal mecz z Sass

HB 29.11.2020 22:59

wiec jest remis

HB 29.11.2020 22:59

mamy lepszego trenera niz juve

pablo77 29.11.2020 22:57

xD

HB 29.11.2020 22:57

2. we włoszech, 12. w europie

pablo77 29.11.2020 22:57

czas pokaże czy się złapiemy czy nie

HB 29.11.2020 22:57

zobacz sobie na transfermarkt

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • 18:30

    Torino

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    7

  • 4

    Andrea Belotti

    6

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27057

Liczba newsów: 38017