Plotki transferowe

Mercato Live - 24.08 (20:45) Alexis niepowołany na mecz, transfer na początku tygodnia! (29)

Autor:
Źródło: różne
3 miesiące temu
11606
29
Mercato Live sanchez biraghi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:45

Cristiano Biraghi nie wyszedł w podstawowym składzie Fiorentiny w konfrontacji z SSC Napoli. Niektórzy dziennikarze donoszą, że piłkarz sam poprosił o rozpoczęcie meczu z ławki rezerwowych. Czy ma to związek z prawdopodobnym transferem Biraghiego do Interu?

 

17:09

CdS – W przyszłym tygodniu zostanie zamknięta operacja wypożyczenia do Hellasu Verona, Eddiego Salcedo.

 

Sky Sport 24 – Olympique Lyon , Olympique Marseille oraz Nicea próbują przekonać Dalberta na przeprowadzkę do Francji.

 

Tuttosport – Torino złożyło ofertę wypożyczenia z prawem do wykupienia Federico Dimarco. Interiści jeszcze nie podjęli decyzji co do przyszłości lewego obrońcy.

 

GdS – Po sfinalizowaniu transferów Sancheza i Biraghiego do Interu, Marotta skoncentruje się na  sprowadzeniu Arturo Vidala.

 

15:25

Alexis Sanchez nie został powołany na spotkanie Manchesteru United z Crystal Palace

 

15:20

SportMediasetTransfer Alexisa Sancheza jest gotowy do realizacji. Chilijczyk przybędzie do Mediolanu na początku tygodnia. Formuła: wypożyczenie z opcją wykupu za 15 mln euro. Z 12 milionów pensji zawodnika Inter zapłaci 5, MU 6, a z jednego miliona Sanchez zrezygnuje, żeby szybciej dopiąć transakcję. 

 

15:15

Operacja sprowadzenia do Interu Cristiano Biraghiego ma się na ukończeniu. Zawodnik zasiądzie dzisiaj jeszcze na ławce rezerwowych Fiorentiny w meczu z Napoli, ale wkrótce dołączy do drużyny Nerazzurrich. Biraghi dołączy do mediolańskiego klubu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za 10-15 mln euro. W drugą stronę powędruje Dalbert, który pomimo początkowej niechęci, ostatecznie zasili szeregi drużyny z Florencji.

 

12:20

La Repubblica - Inter zaoferował Politano i Gagliardiniego + pewną sumę pieniędzy za Milinkovicia Savicia. Lazio odrzuciło jednak tą propozycję. 

 

10:20

LGdS - Icardi zgłoszony tylko po to, aby uniknąć pozwu.

 

09:50

Tuttosport - Torino pyta o Dimarco.

 

09:50

Przez weekend, aż do meczu z Lecce, nie powinniśmy być świadkami żadnych ruchów transferowych na rynku w wykonaniu Interu - kierownictwo skupia się w 100% na meczu z Lecce. 

 

00:20

Gianluca Di Marzio - Inter ani przez chwilę nie uznał, że transfer Alexisa Sancheza może się nie udać. Nowe kontakty pomiędzy klubami były pozytywne. Istnieje różnica w kwestiach finansowych (ok. 2 mln euro), ale przyszły tydzień powinien przynieść pozytywne rozwiązanie. Sanchez chce dołączyć do Interu, a klub jest przekonany, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

 

 

Zobacz też

Gabriel Barbosa Gabigol

Atletico uprzedzi Flamengo? (15)

05.12
13:44
Matteo Politano

Politano preferuje transfer do Fiorentiny (3)

04.12
16:27

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.08.2019 o 04:36 przez kroter32
-1
kroter32
Panowie, a moze Kessié? Szkoda Sancheza, smieszne pieniadze.
24.08.2019 o 22:51 przez SETE
SETE
Ole Solskjaer‏: "Alexis Sanchez is quality and we don't have a lot of options..."
24.08.2019 o 17:45 przez VVujek
+3
VVujek
Taka ciekawostka w Juve Obelix zaczyna w 1 składzie na 9 . Dybala ławka
24.08.2019 o 19:53 przez Pader88
+1
Pader88
Obelix xD
24.08.2019 o 17:01 przez cristian08
-1
cristian08
Gaglia + icardi za SMS
24.08.2019 o 17:19 przez darek666sz
darek666sz
Już widzę jak idzie Icar do Lazio.
24.08.2019 o 16:19 przez Crespo09
Crespo09
Politano prz3ciez nie jest na sprzedaż ponoć... zwykle brednie
24.08.2019 o 15:22 przez ojciec&ojciec
+7
ojciec&ojciec
Niech wbija ten biraghi, osobiście wole włoskiego średniaka niż brazylijskiego pokemona bezmózga
24.08.2019 o 22:43 przez SETE
SETE
100 %
24.08.2019 o 15:12 przez maverik
maverik
La Repubblica typowo odlatuje, proponuje ignorować.
24.08.2019 o 14:35 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Dawać tego Milinkovica savica duze wzmocnienie na teraz i kolejne lata.
24.08.2019 o 14:06 przez wrobel1908
wrobel1908
Wg mnie to zwykła plota z tą ofertą za SMSa
24.08.2019 o 13:39 przez Pader88
+2
Pader88
Dawać tego Smsa Pan Conte zrobi z niego drugiego Stanko albo i lepiej
24.08.2019 o 13:09 przez cristian08
-3
cristian08
Dziwne to lazio, już bez dopłaty powinni z pocałowaniem ręki się zgodzic
24.08.2019 o 14:53 przez armin22
armin22
Roberto Gagliardini - 15 mln + Matteo Politano 30 mln = 45 mln
Sergej Milinkovic-Savic 65 mln
dane z transfermarkt
24.08.2019 o 12:37 przez michal-chrobak
-1
michal-chrobak
Nic dziwnego, że odrzucili. Jeżeli była taka oferta to do tej dwójki z 50mln by musieli dorzucić. Pod warunkiem że tych 2 graczy by lazio Interesowało.
24.08.2019 o 11:57 przez Rafał 1976
-3
Rafał 1976
Klinsi64-Odpowadam na twoje pytania bo P.Morrata i P.Conte by stwierdzili że nie pasuje do koncepcji drużyny i stylu gry jakie proferuje Conte i Adriano był by większą gwiazda od niego.A co Morraty to on zawsze pozbywał się gwiazd z Judentusu i robi to samo u nas
24.08.2019 o 16:31 przez VVujek
VVujek
Nie wiem za bardzo o co ci chodzi,ale pan Marotta zawsze dobrze dowodził, miedzy innymi dzięki niemu wygrywali prze 8 lat.
24.08.2019 o 16:33 przez VVujek
VVujek
Podsumowując pozbywanie się "Gwiazd" zawsze wychodziło Juve na dobre,Marotta to jedne z najlepszych fachowców.
24.08.2019 o 11:11 przez Gloin1989
Gloin1989
Tottenham obniża cene za Eriksena do 50 mln
24.08.2019 o 10:54 przez Klinsi64
+4
Klinsi64
[quote=Rafał 1976]Ja to powiem wam jedno jak by teraz był w naszym składzie Adriano to też był by w takiej samej sytuacji jakiej jest teraz Icardi i tyle w temacie!!!![/quote]Adriano po śmierci ojca zaczął chlać,Icardi miał wszystko by zostać tu na lata...pokaż mi punkty wspólne w tych dwóch przypadkach
24.08.2019 o 23:38 przez AveCaesar
AveCaesar
Adriano podobno już wcześniej lubił się zabawić ;)
24.08.2019 o 10:47 przez Rafał 1976
-11
Rafał 1976
Ja to powiem wam jedno jak by teraz był w naszym składzie Adriano to też był by w takiej samej sytuacji jakiej jest teraz Icardi i tyle w temacie !! !!
24.08.2019 o 11:36 przez Piter
+1
Piter
*jakby
*byłby
24.08.2019 o 09:33 przez Seba.
Seba.
Dynastia odcinek 20 - Co dalej z Alexis? Czy dołączy szczęśliwie do swojego ukochanego?
24.08.2019 o 06:15 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
kroter32 napisał:
A co Ci "broda" nie pasuje?
broda to psychol
24.08.2019 o 01:09 przez DrInternista
DrInternista
Pamietam jak marzylismy o nim jak byl w udine. Niby w copa america gral fajnie. Tak samo Lukaku w reprze Belgii. Moze to Man Utd jest jakies toksyczne i dlatego tam cos nie gral a to sa super grajkowie. Oby :)
24.08.2019 o 00:46 przez kroter32
+1
kroter32
Renato Sanchez w Lille za 20mln...
24.08.2019 o 00:52 przez kroter32
kroter32
A co Ci "broda" nie pasuje?

Shoutbox

Skepta 06.12.2019 14:39

starzy za ściąną, maniek w odwiedzinach ale i tak sie podawało

maniekfci 06.12.2019 14:31

elo

maniekfci 06.12.2019 14:31

przyszedłem tylko podać, zostawiłem tobie złotych 200

Skepta 06.12.2019 14:30

ewidentnie

Skepta 06.12.2019 14:30

maniek zapjer dala o dwóch garbach jak wieblądy

maniekfci 06.12.2019 14:28

2 też

maniekfci 06.12.2019 14:27

obłęd

maniekfci 06.12.2019 14:27

1 łapka w dół moja

Alfa 06.12.2019 13:49

:D

Piter 06.12.2019 13:47

:(

maniekfci 06.12.2019 13:40

zgnić w dupie, czy w dupie to masz

Piter 06.12.2019 13:28

dla mnie to może zgnić w dupie to mam

maniekfci 06.12.2019 13:25

typowa p0lka co połyka za zestaw z maka

maniekfci 06.12.2019 13:25

pewnie liczyła, że ją zabierz i coś postawisz

maniekfci 06.12.2019 13:25

czyli żebraczk

maniekfci 06.12.2019 13:25

xddd

Piter 06.12.2019 13:24

nie gadam z nią, jak mi napisała że pojechała do maka i nie miała kasy na nic innego oprócz kawę to mnie jakoś odrzuciło od niej

maniekfci 06.12.2019 13:24

co skriny wysyłałeś

maniekfci 06.12.2019 13:24

tej co tak się pucuje na fb

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    14

    37

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 5

    Roma

    Roma

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28989

Liczba newsów: 35343