Plotki transferowe

Mercato Live - 24.08 (20:45) Alexis niepowołany na mecz, transfer na początku tygodnia! (29)

Autor:
Źródło: różne
12 miesięcy temu
11799
29
Mercato Live sanchez biraghi

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

20:45

Cristiano Biraghi nie wyszedł w podstawowym składzie Fiorentiny w konfrontacji z SSC Napoli. Niektórzy dziennikarze donoszą, że piłkarz sam poprosił o rozpoczęcie meczu z ławki rezerwowych. Czy ma to związek z prawdopodobnym transferem Biraghiego do Interu?

 

17:09

CdS – W przyszłym tygodniu zostanie zamknięta operacja wypożyczenia do Hellasu Verona, Eddiego Salcedo.

 

Sky Sport 24 – Olympique Lyon , Olympique Marseille oraz Nicea próbują przekonać Dalberta na przeprowadzkę do Francji.

 

Tuttosport – Torino złożyło ofertę wypożyczenia z prawem do wykupienia Federico Dimarco. Interiści jeszcze nie podjęli decyzji co do przyszłości lewego obrońcy.

 

GdS – Po sfinalizowaniu transferów Sancheza i Biraghiego do Interu, Marotta skoncentruje się na  sprowadzeniu Arturo Vidala.

 

15:25

Alexis Sanchez nie został powołany na spotkanie Manchesteru United z Crystal Palace

 

15:20

SportMediasetTransfer Alexisa Sancheza jest gotowy do realizacji. Chilijczyk przybędzie do Mediolanu na początku tygodnia. Formuła: wypożyczenie z opcją wykupu za 15 mln euro. Z 12 milionów pensji zawodnika Inter zapłaci 5, MU 6, a z jednego miliona Sanchez zrezygnuje, żeby szybciej dopiąć transakcję. 

 

15:15

Operacja sprowadzenia do Interu Cristiano Biraghiego ma się na ukończeniu. Zawodnik zasiądzie dzisiaj jeszcze na ławce rezerwowych Fiorentiny w meczu z Napoli, ale wkrótce dołączy do drużyny Nerazzurrich. Biraghi dołączy do mediolańskiego klubu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu za 10-15 mln euro. W drugą stronę powędruje Dalbert, który pomimo początkowej niechęci, ostatecznie zasili szeregi drużyny z Florencji.

 

12:20

La Repubblica - Inter zaoferował Politano i Gagliardiniego + pewną sumę pieniędzy za Milinkovicia Savicia. Lazio odrzuciło jednak tą propozycję. 

 

10:20

LGdS - Icardi zgłoszony tylko po to, aby uniknąć pozwu.

 

09:50

Tuttosport - Torino pyta o Dimarco.

 

09:50

Przez weekend, aż do meczu z Lecce, nie powinniśmy być świadkami żadnych ruchów transferowych na rynku w wykonaniu Interu - kierownictwo skupia się w 100% na meczu z Lecce. 

 

00:20

Gianluca Di Marzio - Inter ani przez chwilę nie uznał, że transfer Alexisa Sancheza może się nie udać. Nowe kontakty pomiędzy klubami były pozytywne. Istnieje różnica w kwestiach finansowych (ok. 2 mln euro), ale przyszły tydzień powinien przynieść pozytywne rozwiązanie. Sanchez chce dołączyć do Interu, a klub jest przekonany, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

 

 

Zobacz też

Alexis Sanchez

Inter dopiął transfer Sancheza (25)

03.08
20:49
Lucien Agoume

Zgoda na wypożyczenie Agoume do Crotone (3)

30.07
15:56

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.08.2019 o 04:36 przez kroter32
-1
kroter32
Panowie, a moze Kessié? Szkoda Sancheza, smieszne pieniadze.
24.08.2019 o 22:51 przez SETE
+1
SETE
Ole Solskjaer‏: "Alexis Sanchez is quality and we don't have a lot of options..."
24.08.2019 o 17:45 przez VVujek
+3
VVujek
Taka ciekawostka w Juve Obelix zaczyna w 1 składzie na 9 . Dybala ławka
24.08.2019 o 19:53 przez Pader88
+2
Pader88
Obelix xD
24.08.2019 o 17:01 przez cristian08
cristian08
Gaglia + icardi za SMS
24.08.2019 o 17:19 przez darek666sz
darek666sz
Już widzę jak idzie Icar do Lazio.
24.08.2019 o 16:19 przez Crespo09
Crespo09
Politano prz3ciez nie jest na sprzedaż ponoć... zwykle brednie
24.08.2019 o 15:22 przez ojciec&ojciec
+7
ojciec&ojciec
Niech wbija ten biraghi, osobiście wole włoskiego średniaka niż brazylijskiego pokemona bezmózga
24.08.2019 o 22:43 przez SETE
+1
SETE
100 %
24.08.2019 o 15:12 przez maverik
maverik
La Repubblica typowo odlatuje, proponuje ignorować.
24.08.2019 o 14:35 przez Nerazzurri 1908
-1
Nerazzurri 1908
Dawać tego Milinkovica savica duze wzmocnienie na teraz i kolejne lata.
24.08.2019 o 14:06 przez wrobel1908
wrobel1908
Wg mnie to zwykła plota z tą ofertą za SMSa
24.08.2019 o 13:39 przez Pader88
+3
Pader88
Dawać tego Smsa Pan Conte zrobi z niego drugiego Stanko albo i lepiej
24.08.2019 o 13:09 przez cristian08
-3
cristian08
Dziwne to lazio, już bez dopłaty powinni z pocałowaniem ręki się zgodzic
24.08.2019 o 14:53 przez armin22
armin22
Roberto Gagliardini - 15 mln + Matteo Politano 30 mln = 45 mln
Sergej Milinkovic-Savic 65 mln
dane z transfermarkt
24.08.2019 o 12:37 przez michal-chrobak
-1
michal-chrobak
Nic dziwnego, że odrzucili. Jeżeli była taka oferta to do tej dwójki z 50mln by musieli dorzucić. Pod warunkiem że tych 2 graczy by lazio Interesowało.
24.08.2019 o 11:57 przez Rafał 1976
-3
Rafał 1976
Klinsi64-Odpowadam na twoje pytania bo P.Morrata i P.Conte by stwierdzili że nie pasuje do koncepcji drużyny i stylu gry jakie proferuje Conte i Adriano był by większą gwiazda od niego.A co Morraty to on zawsze pozbywał się gwiazd z Judentusu i robi to samo u nas
24.08.2019 o 16:31 przez VVujek
VVujek
Nie wiem za bardzo o co ci chodzi,ale pan Marotta zawsze dobrze dowodził, miedzy innymi dzięki niemu wygrywali prze 8 lat.
24.08.2019 o 16:33 przez VVujek
VVujek
Podsumowując pozbywanie się "Gwiazd" zawsze wychodziło Juve na dobre,Marotta to jedne z najlepszych fachowców.
24.08.2019 o 11:11 przez Gloin1989
Gloin1989
Tottenham obniża cene za Eriksena do 50 mln
24.08.2019 o 10:54 przez Klinsi64
+4
Klinsi64
[quote=Rafał 1976]Ja to powiem wam jedno jak by teraz był w naszym składzie Adriano to też był by w takiej samej sytuacji jakiej jest teraz Icardi i tyle w temacie!!!![/quote]Adriano po śmierci ojca zaczął chlać,Icardi miał wszystko by zostać tu na lata...pokaż mi punkty wspólne w tych dwóch przypadkach
24.08.2019 o 23:38 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Adriano podobno już wcześniej lubił się zabawić ;)
24.08.2019 o 10:47 przez Rafał 1976
-11
Rafał 1976
Ja to powiem wam jedno jak by teraz był w naszym składzie Adriano to też był by w takiej samej sytuacji jakiej jest teraz Icardi i tyle w temacie !! !!
24.08.2019 o 11:36 przez Piter
+1
Piter
*jakby
*byłby
24.08.2019 o 09:33 przez Seba.
+1
Seba.
Dynastia odcinek 20 - Co dalej z Alexis? Czy dołączy szczęśliwie do swojego ukochanego?
24.08.2019 o 06:15 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
kroter32 napisał:
A co Ci "broda" nie pasuje?
broda to psychol
24.08.2019 o 01:09 przez DrInternista
DrInternista
Pamietam jak marzylismy o nim jak byl w udine. Niby w copa america gral fajnie. Tak samo Lukaku w reprze Belgii. Moze to Man Utd jest jakies toksyczne i dlatego tam cos nie gral a to sa super grajkowie. Oby :)
24.08.2019 o 00:46 przez kroter32
+1
kroter32
Renato Sanchez w Lille za 20mln...
24.08.2019 o 00:52 przez kroter32
kroter32
A co Ci "broda" nie pasuje?

Shoutbox

Czarson 04.08.2020 00:36

Widzę, że forum elektrody umarło

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:52

Z tymi aparatami to , tez juz lepsza przesada. Ok rozumie jak jestes w krabi, czy angor watt i pottzeba ci ala lustrzanki zeby uchwycic kolor seledynowej wody .at

Rebelde 03.08.2020 22:46

może że aparat jest dla niego wazny

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:35

Wiec taki tel, to strata kasy jezeli placisz za tel. Tylko sredni segment . Szkoda kasy.

Claudio 03.08.2020 22:33

ja na telefonach nie gram. Dlatego wiem ze pelnej mocy i tak nie wykorzystam

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:30

Jak kros lubi retro gry ,, playstation 1, n64, dreamcast , snes , megadrive to polecam PRG APP

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:29

Moja s6 sluzy mi jako retro pi. Do emulatorow.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:27

Jestem wlascicielsm flagowcow od galaxy s2 i szczerze , jescze nigdy w 40 procentsch ich nie wykorzystalem.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:26

Temu tel brakuje tylko oleda. Tak jsts wypas. Rtv agd. 600zl , czarny. Tanio , sam zaluje ze sobie jakos zapas noe bralem...

Claudio 03.08.2020 22:25

mial certyfikat militarny i mimo konstrukcji szklanej to spadl mi kilka razy na chodnik czy twarde podloze i nic kompletnie nic sie z nim nie stalo.

Claudio 03.08.2020 22:24

mialem g6 bardzo fajny telefonik

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:23

Bedac w polsce kupilem matce g7 , srednia pulka. Dobry tel... tylko bez oleda. Bateria lux.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:22

Nie ma tych wersji na wyspach. Przynajmniej w salonach ee albo Vodafone. Tylko flagowce.

Claudio 03.08.2020 22:22

telefon lezy w szafie i sie kurzy

Claudio 03.08.2020 22:21

kurde a u mnie w pracy daja gowniane Galaxy A8, a teraz podobno A41...oczywiscie zarzad to Galaxy S.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:19

Tobtak samo bylo z huweiami. Pamietacie problemy z wyswietlaczem. Ja wymienialem tel 3 razy. :cenzor: weja. Zielone slady kleju na tel.

Claudio 03.08.2020 22:17

ale Europa jest konkretnie ruchana przez Samsung. W USA i Korei maja Snapdragona a w Europie Exynosa ktory jest o 30% slabszy, bateria trzymie krocej o kilka godzin na SOT, zdjecia sa gorsze i sie bardziej grzeje.

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:17

Moglem miec iPhone, ale wolalem androida. Bo bt sport dali za darmo. W przypadku apla bylo aple tv

Penetrator odbytu 03.08.2020 22:15

Co dwa lata wymieniaja. Na nowe. Ale jakos barfzisj mi lezal note. Brakuje rysika.

Claudio 03.08.2020 22:15

takiej patelni bym nie chcial

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Atalantą?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 01 sierpnia

  • FT

    Brescia

    1 - 1

    Sampdoria

  • FT

    Milan

    3 - 0

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Inter

  • FT

    Juventus

    1 - 3

    Roma

  • FT

    Napoli

    3 - 1

    Lazio

Niedziela, 02 sierpnia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 1

    Torino

  • FT

    Genoa

    3 - 0

    Verona

  • FT

    Lecce

    3 - 4

    Parma

  • FT

    Sassuolo

    0 - 1

    Udinese

Booking.com

Publicystyka

Finał Madryt 2010

„Nie liczę godzin i lat..." (11)

23.07
20:00
Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    83

  • 2

    Inter

    Inter

    38

    82

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    78

  • 4

    Lazio

    Lazio

    38

    78

  • 5

    Roma

    Roma

    38

    70

  • 6

    Milan

    Milan

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    36

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    31

  • 3

    Romelu Lukaku

    23

  • 4

    Francesco Caputo

    21

  • 5

    Luis Muriel

    18

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26857

Liczba newsów: 37171