Plotki transferowe

Mercato live 25.07 (21:12) - 8 klubów Premier League chce Barbosę (37)

Źródło: różne
prawie 9 lat temu
1967
37

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:12

La Gazzetta dello Sport: W następnych kilku godzinach ma dojść do spotkania na linii Inter - Bayern w sprawie Vidala. 

 

21:05

Premium Sport: Lotito zawetował transfer Keity Balde do Juve. Zawodnik może odejść za 25 mln euro, ale Lazio nie chce go sprzedawać do Juventusu. 

 

21:01

Bleacher Report, 8 klubów Premier League zainteresowanych Gabrielem Barbosą: Tottenham Hotspur, Liverpool, Everton, Southampton, Leicester City, Stoke City i Swansea City.

 

18:23

Sky: Dzisiaj miało miejsce spotkanie agenta Matiasa Vecino z włodarzami Interu na którym dogadano ostatnie szczegóły transferu. Transakcja jest na ostatniej prostej. 

 

16.31

Hiszpańska Marca informuje o zainteresowaniu Interu zawodnikiem Tottenhamu. Nerazzurri oferują 15 mln. € za Lamelę. Zawodnik niestety praktycznie od listopada zeszłego roku opuścił większość spotkań popularnych Kogutów. Według dziennikarzy Anglicy oczekują za swojego gracza 18 mln .€, więc o porozumienie nie powinno być trudno.

 

15:53

Sportitalia: Santon zaakceptował propozycję Sampdorii. Teraz tylko pozostaje się dogadać z Interem, co powinno być formalnością biorąc pod uwagę dobre stosunki między klubami oraz fakt, że włoski obrońca nie widnieje w planach Luciano Spallettiego. 

 

13:28

GDS: Prawie 6 godzin trwało spotkanie w sprawie mercato pomiędzy Ausilio, Spallettim, Sabatinim a Zhangiem. Wnioski? Inter potrzebuje bocznego obrońcę (Dalbert?), jednego środkowego obrońcę, dwóch pomocników (Vecino i jeszcze jeden zawodnik, być może Vidal) i dwóch, lub jednego skrzydłowego w zależności od tego czy sprzedany zostanie Perisić. Zarząd Interu obiecał spełnić żądania Spallettiego i do końca sierpnia przygotować mu kadrę 18-20 zawodników. 

 

09:19

Testy Vecino po powrocie zespołu z Azji - podaje Gazzetta dello Sport. 

 

09.05

SKY twierdzi, że transfer Patrik Schicka został odroczony w czasie. Kolejne testy medyczne młodego napastnika mają się odbyć na początku sierpnia. Wyniki testów zaważą na ewentualnym transferze. W tym momencie na prowadzeniu w wyściugu o podpis gracza znajduje się Inter, całej sytuacji przygląda się również PSG.

 

09.01

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że Inter w Singapurze spotka się z wysłannikami Bayernu. Celem spotkania będzie transfer Vidala, za którego Nerazzurri zaoferują 45-50 mln. €. Sam zawodnik wyraził chęć dołączenia do Interu. Na przeszkodzie stoi jednak trener Bawarczyków, który nie zezwala na transfer Chilijczyka.

 

08.55 

Sky Sports: Spalletti na spotkaniu z chińskimi włodarzami Interu kategorycznie zażądał wzmocnień. Włoski szkoleniowiec chce Dalberta i jednego z dwójki skrzydłowych: Keita Balde bądź Martial. Trener chce te wzmocnienia najpóźniej w następnym tygodniu.

 

08.53

Ceniony ekspert rynku transferowego Alfredo Pedulla twierdzi, że Inter w najbliższych dniach potwierdzi oficjalnie trzy transfery. Pierwszym oficjalnym transferem zostanie Matias Vecino z Fiorentiny. Kolejnym Yann Karamoh z Caen. Natomiast Dalbert zostanie zawodnikiem Interu po eliminacyjnych meczach Nicei w Lidze Mistrzów.

 

Tagi: mercato
udostępnij

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47
Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.07.2017 o 16:48 przez cuba
cuba
ZOSTAWIĆ BARBOSE !! !
26.07.2017 o 08:22 przez inter_21
inter_21
Problemem nie jest to że tych oferm nikt nie chce (bo nawet na takich amatorów znajdzie się jakiś podrzędny klub) tylko że klub nie robi kompletnie nic żeby się ich pozbyć. Czy regularne wystawianie kogoś w sparingach to jest działanie które ma zmusić kogoś do odejścia? Nikt w tym klubie nie potrafi podjąć męskiej decyzji - pozbywamy się szrotu za wszelką cenę tzn zero gry w sparingach, odsunięcie od składu itp itd. Cały czas jest ten sam schemat -amatorom się wydaje że sa jakimiś gwiazdami i czekają na super oferty z topowych klubów z wysokimi zarobkami, to jak przychodzi jakaś realna oferta to jest odrzucana, a klub na to pozwala więc sam jest sobie winny.
26.07.2017 o 05:14 przez bobet7
bobet7
http://100ako.blogspot.nl/ - dzięki nim trafilem na wczorajszym kuponie 2500zł ! na dzis maja juz kolejny kupon z kursem ponad 100! smialo moge polecic ta strone !
25.07.2017 o 23:07 przez strzalkowy
strzalkowy
Gabi ...powtórka z historii ? (Coutinho)
25.07.2017 o 22:24 przez szmalo
szmalo
ale marazm, to okienko wygląda naprawdę bardzo kiepsko, nawet za czasów już zaciskania pasa przez Morattiego więcej się działo , ciekawe o co chodzi Chinolom? kase to podobno oni mają, więc? nie rozumiem w dalszym ciągu co w tym klubie robi ten japoński kamikadze, Luciano otwórz oczy !! !
25.07.2017 o 19:11 przez antwerpia
antwerpia
Juve bernardesci ,daglas costa i ma jeszcze przyjść środkowy pomocnik beda następnie 10 lat mistrzami a suning stac na messiego ale nas w hija zrobili
25.07.2017 o 18:51 przez timon
timon
Lubie Lamele, ale koleś ma pełno kontuzji, a ostatni mecz rozegrał w listopadzie. Taki transfer to byłoby wielkie ryzyko
25.07.2017 o 18:40 przez Lovato
Lovato
To okienko bardziej wygląda na wzmacnianie ławki rezerwowych niż podstawowego składu.
25.07.2017 o 18:36 przez Rebelde
Rebelde
Lamela jest rezerwowym w Tottenhamie? facepalm Ciekawe
25.07.2017 o 18:31 przez dodo_IM
dodo_IM
Lamela głęboki rezerwowy Tottenhamu ma zbawić Inter hahaha
25.07.2017 o 17:55 przez Damian7
Damian7
Na najwyższym*
25.07.2017 o 17:55 przez Damian7
Damian7
Nie dość że jeden to jeszcze bez szału , niesprawdzony najwyższym poziomie
25.07.2017 o 17:18 przez lelek65
lelek65
Jednego bocznego obrońcę...? :|
25.07.2017 o 17:18 przez Jacenty
Jacenty
Schick podobno cały czas myśli o Juve...
25.07.2017 o 17:00 przez Lovato
Lovato
Problem w tym że tej dwójki nikt nie chce.
25.07.2017 o 15:57 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
akurat dawidka na głęboką rezerwę bym zostawił, niech oddają im nagatomo i ranokie na poczet dobrych stosunków i dalszej owocnej współpracy.
25.07.2017 o 15:37 przez speaker
speaker
Chciałbym żeby Perisić został i Martial przyszedł, da się to pogodzić? :)
25.07.2017 o 14:34 przez grzybek010
grzybek010
Dwóch pomocników nam na kija, jeżeli w kadrze jest Brozo i Kondo. Jeżeli ta dwójka odejdzie to można sprowadzać w ich miejsce, bo w przeciwnym razie się zrobi zbyt tłoczno w środku pola, a mamy przecież odchudzić kadrę.
25.07.2017 o 14:33 przez IlCapitano
IlCapitano
Sprawa jest jasna potrzebujemy lewego obrońcę, prawego obrońcę, środkowego obrońcę, środkowego pomocnika do rotacji i skrzydłowego lub dwóch jeśli odejdzie Perisić.

Martinez, Zappacosta, Dalbert, Vecino, Benassi, Keita Balde/Berardi. A pogonić Nagatomo, Ranocchie, Santona, Medela i Kondogbie.
25.07.2017 o 14:28 przez piotrekninter
piotrekninter
,,bocznego obrońcę (Dalbert?), jednego środkowego obrońcę, dwóch pomocników (Vecino i jeszcze jeden zawodnik, być może Vidal) i dwóch, lub jednego skrzydłowego w zależności od tego czy sprzedany zostanie Perisić. ,,
ciekawy tylko jestem czy ktos np Ausilio wspomniał o tym dla dziennikarza, czy to kolejny wymysl
bo jezeli to nie brednie to byloby fajnie,wiadomo szkoda że nowego prawego nie bedzie,ale skoro zimą dali długi kontrakt dla DD,reprezentanta Włoch :P to wiadomo że to on będzie nr 1 na PO
25.07.2017 o 13:46 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli na spotkaniu faktycznie było mówione ze potrzebujemy TYLKO jednego bocznego obroncy a w środku pomocy AZ dwóch typów to nie mam słów. Obrona szczególnie boki pożal się Boże a oni będą sprawdzać do środka pomocy jak juz tam jest ich tylu ze zabijać się będą za niedługo kto ma grac. Lewa i prawa obrona to jakaś kpina i jeżeli spala ani reszta tego nie widzi to to jakieś lamusy a nie fachowcy od kopanej !!
25.07.2017 o 13:43 przez inter_21
inter_21
Czyli DD albo Murillo pełny etat na PO...
25.07.2017 o 13:40 przez antwerpia
antwerpia
Wnioski ze spotkania zarząd u będą znane w ciągu 48 godz. He
25.07.2017 o 13:39 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
jeśli chodzi o auriera to nie jestem pewien czy na tym etapie "odbudowy" drużyny potrzebny jest nam taki kiep, który mógłby zasiać dużo fermentu. ostatnim czego nam potrzeba po nowym początku są kolejne kwasy w szatni. dawać takiego zapacoste i załatwione.
25.07.2017 o 12:36 przez Van Dall
Van Dall
Same pionki z których w najlepszym razie jeden okaże się zaledwie solidnym wzmocnieniem. Nie tak to miało wyglądać.
25.07.2017 o 12:21 przez inter_21
inter_21
Transfer przepłaconego przeciętniaka Vecino=koniec farmazonów o Vidalach itp
25.07.2017 o 11:57 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
Hm a do kupienia Auarier z Psg... szkoda bo mógłby się przydać silny szybki tylko ryzyko bo z mozgiem coś nie tak. Jednak wolę od Nagatomo. Tak jak ktoś już pisał potrzebni nam boczki obrońcy i skrzydłowy do rywalizacji z Antonio. Ewentualnie jakiś super grajek do środka o Vidalu możemy pomarzyć... choć jednak coś jest na rzeczy bo wstrzymane testy Vecino przed meczem z Bayernem dają nadzieję wierzyć w ten transfer :) Tak jak mówiłem pozbyc się Ranocch, Nagatomo,Santona, Medela? ( chociaż każdy skreślony piłkarz jak Jo-jo Gabigol, J.Mario Murillo odziwo wyglądają najlepiej w naszym zespole u Spala ) Brozovic, Biabany, Kondogbia, Eder jeśli Jojo zostanie i będzie to wyglądało ok. Dojdzie Dalbert, Auarier, Vidal, Balde Keita i wygląda to zajebiscie
25.07.2017 o 11:56 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
spokojnie, wszystkie transfery dla spala będą w ciągu 48h.
25.07.2017 o 10:56 przez Rebelde
Rebelde
Już dawno było wiadomo, że nikt na prawą nie przyjdzie. Obecnie mamy 4 bocznych obrońców, a tylko Santon jest przymierzany do opuszczenia klubu. Nie było żadnej plotki o odejściu DD czy Ansaldiego, a Nagatomo nikt nie chce . Więc siłą rzeczy jest miejsce tylko dla jednego nowego bocznego obrońcy.
25.07.2017 o 10:40 przez dodo_IM
dodo_IM
Czyli nikt nie przyjdzie na prawą obronę i będziemy musieli oglądać Di'Ambrosio jak tam kaleczy.

Shoutbox

Claudio 23.06.2026 20:17

Dokładnie rchemik

rchemik 23.06.2026 20:15

z resztą, patrzysz dzisiaj na tych top zawodników, którzy mają po 20-27 lat i tam nie widać regularności rok w rok. Jedne sezon Haland, póxniej dembele, raz mampampe czy vinicjus, ale żeby orać 10-15 lat z rzedu, chyba długo takich nie będzie

rchemik 23.06.2026 20:12

Jeszcze z nich wszystkich jamala broni wiek, ale tam głowa nie dojedzie i w pewnym momencie będzie mentalny zjazd i braknie pary aby gonic tą dwójkę

rchemik 23.06.2026 20:11

jeden bez drugiego nie osiągnąłby tyle. Jeden nakręcał drugiego, a wraz z nimi drużyny rywalizujące. Halandy, Mampampe vinicjusy czy dembele czy nawet jamal, nie maja ani pól talentu co Ci dwaj. O statystykach nawet nie warto wspominać.

Piotrek85 23.06.2026 19:57

Messi i tak lepszy

Claudio 23.06.2026 19:49

słabo się zestarzało

Claudio 23.06.2026 19:49

Cny 22.06.2026 22:09 CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się