Plotki transferowe

Mercato live 25.07 (21:12) - 8 klubów Premier League chce Barbosę (37)

Źródło: różne
prawie 9 lat temu
1974
37

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:12

La Gazzetta dello Sport: W następnych kilku godzinach ma dojść do spotkania na linii Inter - Bayern w sprawie Vidala. 

 

21:05

Premium Sport: Lotito zawetował transfer Keity Balde do Juve. Zawodnik może odejść za 25 mln euro, ale Lazio nie chce go sprzedawać do Juventusu. 

 

21:01

Bleacher Report, 8 klubów Premier League zainteresowanych Gabrielem Barbosą: Tottenham Hotspur, Liverpool, Everton, Southampton, Leicester City, Stoke City i Swansea City.

 

18:23

Sky: Dzisiaj miało miejsce spotkanie agenta Matiasa Vecino z włodarzami Interu na którym dogadano ostatnie szczegóły transferu. Transakcja jest na ostatniej prostej. 

 

16.31

Hiszpańska Marca informuje o zainteresowaniu Interu zawodnikiem Tottenhamu. Nerazzurri oferują 15 mln. € za Lamelę. Zawodnik niestety praktycznie od listopada zeszłego roku opuścił większość spotkań popularnych Kogutów. Według dziennikarzy Anglicy oczekują za swojego gracza 18 mln .€, więc o porozumienie nie powinno być trudno.

 

15:53

Sportitalia: Santon zaakceptował propozycję Sampdorii. Teraz tylko pozostaje się dogadać z Interem, co powinno być formalnością biorąc pod uwagę dobre stosunki między klubami oraz fakt, że włoski obrońca nie widnieje w planach Luciano Spallettiego. 

 

13:28

GDS: Prawie 6 godzin trwało spotkanie w sprawie mercato pomiędzy Ausilio, Spallettim, Sabatinim a Zhangiem. Wnioski? Inter potrzebuje bocznego obrońcę (Dalbert?), jednego środkowego obrońcę, dwóch pomocników (Vecino i jeszcze jeden zawodnik, być może Vidal) i dwóch, lub jednego skrzydłowego w zależności od tego czy sprzedany zostanie Perisić. Zarząd Interu obiecał spełnić żądania Spallettiego i do końca sierpnia przygotować mu kadrę 18-20 zawodników. 

 

09:19

Testy Vecino po powrocie zespołu z Azji - podaje Gazzetta dello Sport. 

 

09.05

SKY twierdzi, że transfer Patrik Schicka został odroczony w czasie. Kolejne testy medyczne młodego napastnika mają się odbyć na początku sierpnia. Wyniki testów zaważą na ewentualnym transferze. W tym momencie na prowadzeniu w wyściugu o podpis gracza znajduje się Inter, całej sytuacji przygląda się również PSG.

 

09.01

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że Inter w Singapurze spotka się z wysłannikami Bayernu. Celem spotkania będzie transfer Vidala, za którego Nerazzurri zaoferują 45-50 mln. €. Sam zawodnik wyraził chęć dołączenia do Interu. Na przeszkodzie stoi jednak trener Bawarczyków, który nie zezwala na transfer Chilijczyka.

 

08.55 

Sky Sports: Spalletti na spotkaniu z chińskimi włodarzami Interu kategorycznie zażądał wzmocnień. Włoski szkoleniowiec chce Dalberta i jednego z dwójki skrzydłowych: Keita Balde bądź Martial. Trener chce te wzmocnienia najpóźniej w następnym tygodniu.

 

08.53

Ceniony ekspert rynku transferowego Alfredo Pedulla twierdzi, że Inter w najbliższych dniach potwierdzi oficjalnie trzy transfery. Pierwszym oficjalnym transferem zostanie Matias Vecino z Fiorentiny. Kolejnym Yann Karamoh z Caen. Natomiast Dalbert zostanie zawodnikiem Interu po eliminacyjnych meczach Nicei w Lidze Mistrzów.

 

Tagi: mercato
udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.07.2017 o 16:48 przez cuba
cuba
ZOSTAWIĆ BARBOSE !! !
26.07.2017 o 08:22 przez inter_21
inter_21
Problemem nie jest to że tych oferm nikt nie chce (bo nawet na takich amatorów znajdzie się jakiś podrzędny klub) tylko że klub nie robi kompletnie nic żeby się ich pozbyć. Czy regularne wystawianie kogoś w sparingach to jest działanie które ma zmusić kogoś do odejścia? Nikt w tym klubie nie potrafi podjąć męskiej decyzji - pozbywamy się szrotu za wszelką cenę tzn zero gry w sparingach, odsunięcie od składu itp itd. Cały czas jest ten sam schemat -amatorom się wydaje że sa jakimiś gwiazdami i czekają na super oferty z topowych klubów z wysokimi zarobkami, to jak przychodzi jakaś realna oferta to jest odrzucana, a klub na to pozwala więc sam jest sobie winny.
26.07.2017 o 05:14 przez bobet7
bobet7
http://100ako.blogspot.nl/ - dzięki nim trafilem na wczorajszym kuponie 2500zł ! na dzis maja juz kolejny kupon z kursem ponad 100! smialo moge polecic ta strone !
25.07.2017 o 23:07 przez strzalkowy
strzalkowy
Gabi ...powtórka z historii ? (Coutinho)
25.07.2017 o 22:24 przez szmalo
szmalo
ale marazm, to okienko wygląda naprawdę bardzo kiepsko, nawet za czasów już zaciskania pasa przez Morattiego więcej się działo , ciekawe o co chodzi Chinolom? kase to podobno oni mają, więc? nie rozumiem w dalszym ciągu co w tym klubie robi ten japoński kamikadze, Luciano otwórz oczy !! !
25.07.2017 o 19:11 przez antwerpia
antwerpia
Juve bernardesci ,daglas costa i ma jeszcze przyjść środkowy pomocnik beda następnie 10 lat mistrzami a suning stac na messiego ale nas w hija zrobili
25.07.2017 o 18:51 przez timon
timon
Lubie Lamele, ale koleś ma pełno kontuzji, a ostatni mecz rozegrał w listopadzie. Taki transfer to byłoby wielkie ryzyko
25.07.2017 o 18:40 przez Lovato
Lovato
To okienko bardziej wygląda na wzmacnianie ławki rezerwowych niż podstawowego składu.
25.07.2017 o 18:36 przez Rebelde
Rebelde
Lamela jest rezerwowym w Tottenhamie? facepalm Ciekawe
25.07.2017 o 18:31 przez dodo_IM
dodo_IM
Lamela głęboki rezerwowy Tottenhamu ma zbawić Inter hahaha
25.07.2017 o 17:55 przez Damian7
Damian7
Na najwyższym*
25.07.2017 o 17:55 przez Damian7
Damian7
Nie dość że jeden to jeszcze bez szału , niesprawdzony najwyższym poziomie
25.07.2017 o 17:18 przez lelek65
lelek65
Jednego bocznego obrońcę...? :|
25.07.2017 o 17:18 przez Jacenty
Jacenty
Schick podobno cały czas myśli o Juve...
25.07.2017 o 17:00 przez Lovato
Lovato
Problem w tym że tej dwójki nikt nie chce.
25.07.2017 o 15:57 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
akurat dawidka na głęboką rezerwę bym zostawił, niech oddają im nagatomo i ranokie na poczet dobrych stosunków i dalszej owocnej współpracy.
25.07.2017 o 15:37 przez speaker
speaker
Chciałbym żeby Perisić został i Martial przyszedł, da się to pogodzić? :)
25.07.2017 o 14:34 przez grzybek010
grzybek010
Dwóch pomocników nam na kija, jeżeli w kadrze jest Brozo i Kondo. Jeżeli ta dwójka odejdzie to można sprowadzać w ich miejsce, bo w przeciwnym razie się zrobi zbyt tłoczno w środku pola, a mamy przecież odchudzić kadrę.
25.07.2017 o 14:33 przez IlCapitano
IlCapitano
Sprawa jest jasna potrzebujemy lewego obrońcę, prawego obrońcę, środkowego obrońcę, środkowego pomocnika do rotacji i skrzydłowego lub dwóch jeśli odejdzie Perisić.

Martinez, Zappacosta, Dalbert, Vecino, Benassi, Keita Balde/Berardi. A pogonić Nagatomo, Ranocchie, Santona, Medela i Kondogbie.
25.07.2017 o 14:28 przez piotrekninter
piotrekninter
,,bocznego obrońcę (Dalbert?), jednego środkowego obrońcę, dwóch pomocników (Vecino i jeszcze jeden zawodnik, być może Vidal) i dwóch, lub jednego skrzydłowego w zależności od tego czy sprzedany zostanie Perisić. ,,
ciekawy tylko jestem czy ktos np Ausilio wspomniał o tym dla dziennikarza, czy to kolejny wymysl
bo jezeli to nie brednie to byloby fajnie,wiadomo szkoda że nowego prawego nie bedzie,ale skoro zimą dali długi kontrakt dla DD,reprezentanta Włoch :P to wiadomo że to on będzie nr 1 na PO
25.07.2017 o 13:46 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli na spotkaniu faktycznie było mówione ze potrzebujemy TYLKO jednego bocznego obroncy a w środku pomocy AZ dwóch typów to nie mam słów. Obrona szczególnie boki pożal się Boże a oni będą sprawdzać do środka pomocy jak juz tam jest ich tylu ze zabijać się będą za niedługo kto ma grac. Lewa i prawa obrona to jakaś kpina i jeżeli spala ani reszta tego nie widzi to to jakieś lamusy a nie fachowcy od kopanej !!
25.07.2017 o 13:43 przez inter_21
inter_21
Czyli DD albo Murillo pełny etat na PO...
25.07.2017 o 13:40 przez antwerpia
antwerpia
Wnioski ze spotkania zarząd u będą znane w ciągu 48 godz. He
25.07.2017 o 13:39 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
jeśli chodzi o auriera to nie jestem pewien czy na tym etapie "odbudowy" drużyny potrzebny jest nam taki kiep, który mógłby zasiać dużo fermentu. ostatnim czego nam potrzeba po nowym początku są kolejne kwasy w szatni. dawać takiego zapacoste i załatwione.
25.07.2017 o 12:36 przez Van Dall
Van Dall
Same pionki z których w najlepszym razie jeden okaże się zaledwie solidnym wzmocnieniem. Nie tak to miało wyglądać.
25.07.2017 o 12:21 przez inter_21
inter_21
Transfer przepłaconego przeciętniaka Vecino=koniec farmazonów o Vidalach itp
25.07.2017 o 11:57 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
Hm a do kupienia Auarier z Psg... szkoda bo mógłby się przydać silny szybki tylko ryzyko bo z mozgiem coś nie tak. Jednak wolę od Nagatomo. Tak jak ktoś już pisał potrzebni nam boczki obrońcy i skrzydłowy do rywalizacji z Antonio. Ewentualnie jakiś super grajek do środka o Vidalu możemy pomarzyć... choć jednak coś jest na rzeczy bo wstrzymane testy Vecino przed meczem z Bayernem dają nadzieję wierzyć w ten transfer :) Tak jak mówiłem pozbyc się Ranocch, Nagatomo,Santona, Medela? ( chociaż każdy skreślony piłkarz jak Jo-jo Gabigol, J.Mario Murillo odziwo wyglądają najlepiej w naszym zespole u Spala ) Brozovic, Biabany, Kondogbia, Eder jeśli Jojo zostanie i będzie to wyglądało ok. Dojdzie Dalbert, Auarier, Vidal, Balde Keita i wygląda to zajebiscie
25.07.2017 o 11:56 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
spokojnie, wszystkie transfery dla spala będą w ciągu 48h.
25.07.2017 o 10:56 przez Rebelde
Rebelde
Już dawno było wiadomo, że nikt na prawą nie przyjdzie. Obecnie mamy 4 bocznych obrońców, a tylko Santon jest przymierzany do opuszczenia klubu. Nie było żadnej plotki o odejściu DD czy Ansaldiego, a Nagatomo nikt nie chce . Więc siłą rzeczy jest miejsce tylko dla jednego nowego bocznego obrońcy.
25.07.2017 o 10:40 przez dodo_IM
dodo_IM
Czyli nikt nie przyjdzie na prawą obronę i będziemy musieli oglądać Di'Ambrosio jak tam kaleczy.

Shoutbox

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

AveCaesar 28.06.2026 10:51

Dwóch centralnych, jeszcze jeden na ławkę.

AveCaesar 28.06.2026 10:47

A Bisseck to już w ogóle. Niemiec to wygląda pewniej na LŚO niż PŚO XD

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Zarówno Ndicka jak Mancini są CŚO.

AveCaesar 28.06.2026 10:46

Nawet jeśli nie jest lepszy wciąż potrzebujemy centralnego obrońcy. Solet nim nie jest, Akanji wali tam byki.

Piotrek85 28.06.2026 10:45

Ogólnie chciałem Ndickę ,ale on na mś przegrywa rywalizację z Agbadou z Besiktasu i z Kossounou z Atalanty. Zaczynam wątpić ,czy warty takich pieniędzy

AveCaesar 28.06.2026 10:44

Na ławkę, pod warunkiem, że przyjdzie ktoś do pierwszego składu. Jeśli do pierwszego zawsze Solet może zagrać na PŚO, a Akancji na CŚO.*

Piotrek85 28.06.2026 10:42

piłkarzem nie jest.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625720

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się