Plotki transferowe

Mercato live 25.07 (21:12) - 8 klubów Premier League chce Barbosę (37)

Źródło: różne
prawie 9 lat temu
1968
37

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

21:12

La Gazzetta dello Sport: W następnych kilku godzinach ma dojść do spotkania na linii Inter - Bayern w sprawie Vidala. 

 

21:05

Premium Sport: Lotito zawetował transfer Keity Balde do Juve. Zawodnik może odejść za 25 mln euro, ale Lazio nie chce go sprzedawać do Juventusu. 

 

21:01

Bleacher Report, 8 klubów Premier League zainteresowanych Gabrielem Barbosą: Tottenham Hotspur, Liverpool, Everton, Southampton, Leicester City, Stoke City i Swansea City.

 

18:23

Sky: Dzisiaj miało miejsce spotkanie agenta Matiasa Vecino z włodarzami Interu na którym dogadano ostatnie szczegóły transferu. Transakcja jest na ostatniej prostej. 

 

16.31

Hiszpańska Marca informuje o zainteresowaniu Interu zawodnikiem Tottenhamu. Nerazzurri oferują 15 mln. € za Lamelę. Zawodnik niestety praktycznie od listopada zeszłego roku opuścił większość spotkań popularnych Kogutów. Według dziennikarzy Anglicy oczekują za swojego gracza 18 mln .€, więc o porozumienie nie powinno być trudno.

 

15:53

Sportitalia: Santon zaakceptował propozycję Sampdorii. Teraz tylko pozostaje się dogadać z Interem, co powinno być formalnością biorąc pod uwagę dobre stosunki między klubami oraz fakt, że włoski obrońca nie widnieje w planach Luciano Spallettiego. 

 

13:28

GDS: Prawie 6 godzin trwało spotkanie w sprawie mercato pomiędzy Ausilio, Spallettim, Sabatinim a Zhangiem. Wnioski? Inter potrzebuje bocznego obrońcę (Dalbert?), jednego środkowego obrońcę, dwóch pomocników (Vecino i jeszcze jeden zawodnik, być może Vidal) i dwóch, lub jednego skrzydłowego w zależności od tego czy sprzedany zostanie Perisić. Zarząd Interu obiecał spełnić żądania Spallettiego i do końca sierpnia przygotować mu kadrę 18-20 zawodników. 

 

09:19

Testy Vecino po powrocie zespołu z Azji - podaje Gazzetta dello Sport. 

 

09.05

SKY twierdzi, że transfer Patrik Schicka został odroczony w czasie. Kolejne testy medyczne młodego napastnika mają się odbyć na początku sierpnia. Wyniki testów zaważą na ewentualnym transferze. W tym momencie na prowadzeniu w wyściugu o podpis gracza znajduje się Inter, całej sytuacji przygląda się również PSG.

 

09.01

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że Inter w Singapurze spotka się z wysłannikami Bayernu. Celem spotkania będzie transfer Vidala, za którego Nerazzurri zaoferują 45-50 mln. €. Sam zawodnik wyraził chęć dołączenia do Interu. Na przeszkodzie stoi jednak trener Bawarczyków, który nie zezwala na transfer Chilijczyka.

 

08.55 

Sky Sports: Spalletti na spotkaniu z chińskimi włodarzami Interu kategorycznie zażądał wzmocnień. Włoski szkoleniowiec chce Dalberta i jednego z dwójki skrzydłowych: Keita Balde bądź Martial. Trener chce te wzmocnienia najpóźniej w następnym tygodniu.

 

08.53

Ceniony ekspert rynku transferowego Alfredo Pedulla twierdzi, że Inter w najbliższych dniach potwierdzi oficjalnie trzy transfery. Pierwszym oficjalnym transferem zostanie Matias Vecino z Fiorentiny. Kolejnym Yann Karamoh z Caen. Natomiast Dalbert zostanie zawodnikiem Interu po eliminacyjnych meczach Nicei w Lidze Mistrzów.

 

Tagi: mercato
udostępnij

Zobacz też

mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00
mercato live paz

Mercato Live 24.06 (00:00) Sky - Palestra oddala się od Interu, cała naprzód po Paza! (3)

24.06
00:00

Komentarze (37)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.07.2017 o 16:48 przez cuba
cuba
ZOSTAWIĆ BARBOSE !! !
26.07.2017 o 08:22 przez inter_21
inter_21
Problemem nie jest to że tych oferm nikt nie chce (bo nawet na takich amatorów znajdzie się jakiś podrzędny klub) tylko że klub nie robi kompletnie nic żeby się ich pozbyć. Czy regularne wystawianie kogoś w sparingach to jest działanie które ma zmusić kogoś do odejścia? Nikt w tym klubie nie potrafi podjąć męskiej decyzji - pozbywamy się szrotu za wszelką cenę tzn zero gry w sparingach, odsunięcie od składu itp itd. Cały czas jest ten sam schemat -amatorom się wydaje że sa jakimiś gwiazdami i czekają na super oferty z topowych klubów z wysokimi zarobkami, to jak przychodzi jakaś realna oferta to jest odrzucana, a klub na to pozwala więc sam jest sobie winny.
26.07.2017 o 05:14 przez bobet7
bobet7
http://100ako.blogspot.nl/ - dzięki nim trafilem na wczorajszym kuponie 2500zł ! na dzis maja juz kolejny kupon z kursem ponad 100! smialo moge polecic ta strone !
25.07.2017 o 23:07 przez strzalkowy
strzalkowy
Gabi ...powtórka z historii ? (Coutinho)
25.07.2017 o 22:24 przez szmalo
szmalo
ale marazm, to okienko wygląda naprawdę bardzo kiepsko, nawet za czasów już zaciskania pasa przez Morattiego więcej się działo , ciekawe o co chodzi Chinolom? kase to podobno oni mają, więc? nie rozumiem w dalszym ciągu co w tym klubie robi ten japoński kamikadze, Luciano otwórz oczy !! !
25.07.2017 o 19:11 przez antwerpia
antwerpia
Juve bernardesci ,daglas costa i ma jeszcze przyjść środkowy pomocnik beda następnie 10 lat mistrzami a suning stac na messiego ale nas w hija zrobili
25.07.2017 o 18:51 przez timon
timon
Lubie Lamele, ale koleś ma pełno kontuzji, a ostatni mecz rozegrał w listopadzie. Taki transfer to byłoby wielkie ryzyko
25.07.2017 o 18:40 przez Lovato
Lovato
To okienko bardziej wygląda na wzmacnianie ławki rezerwowych niż podstawowego składu.
25.07.2017 o 18:36 przez Rebelde
Rebelde
Lamela jest rezerwowym w Tottenhamie? facepalm Ciekawe
25.07.2017 o 18:31 przez dodo_IM
dodo_IM
Lamela głęboki rezerwowy Tottenhamu ma zbawić Inter hahaha
25.07.2017 o 17:55 przez Damian7
Damian7
Na najwyższym*
25.07.2017 o 17:55 przez Damian7
Damian7
Nie dość że jeden to jeszcze bez szału , niesprawdzony najwyższym poziomie
25.07.2017 o 17:18 przez lelek65
lelek65
Jednego bocznego obrońcę...? :|
25.07.2017 o 17:18 przez Jacenty
Jacenty
Schick podobno cały czas myśli o Juve...
25.07.2017 o 17:00 przez Lovato
Lovato
Problem w tym że tej dwójki nikt nie chce.
25.07.2017 o 15:57 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
akurat dawidka na głęboką rezerwę bym zostawił, niech oddają im nagatomo i ranokie na poczet dobrych stosunków i dalszej owocnej współpracy.
25.07.2017 o 15:37 przez speaker
speaker
Chciałbym żeby Perisić został i Martial przyszedł, da się to pogodzić? :)
25.07.2017 o 14:34 przez grzybek010
grzybek010
Dwóch pomocników nam na kija, jeżeli w kadrze jest Brozo i Kondo. Jeżeli ta dwójka odejdzie to można sprowadzać w ich miejsce, bo w przeciwnym razie się zrobi zbyt tłoczno w środku pola, a mamy przecież odchudzić kadrę.
25.07.2017 o 14:33 przez IlCapitano
IlCapitano
Sprawa jest jasna potrzebujemy lewego obrońcę, prawego obrońcę, środkowego obrońcę, środkowego pomocnika do rotacji i skrzydłowego lub dwóch jeśli odejdzie Perisić.

Martinez, Zappacosta, Dalbert, Vecino, Benassi, Keita Balde/Berardi. A pogonić Nagatomo, Ranocchie, Santona, Medela i Kondogbie.
25.07.2017 o 14:28 przez piotrekninter
piotrekninter
,,bocznego obrońcę (Dalbert?), jednego środkowego obrońcę, dwóch pomocników (Vecino i jeszcze jeden zawodnik, być może Vidal) i dwóch, lub jednego skrzydłowego w zależności od tego czy sprzedany zostanie Perisić. ,,
ciekawy tylko jestem czy ktos np Ausilio wspomniał o tym dla dziennikarza, czy to kolejny wymysl
bo jezeli to nie brednie to byloby fajnie,wiadomo szkoda że nowego prawego nie bedzie,ale skoro zimą dali długi kontrakt dla DD,reprezentanta Włoch :P to wiadomo że to on będzie nr 1 na PO
25.07.2017 o 13:46 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jeżeli na spotkaniu faktycznie było mówione ze potrzebujemy TYLKO jednego bocznego obroncy a w środku pomocy AZ dwóch typów to nie mam słów. Obrona szczególnie boki pożal się Boże a oni będą sprawdzać do środka pomocy jak juz tam jest ich tylu ze zabijać się będą za niedługo kto ma grac. Lewa i prawa obrona to jakaś kpina i jeżeli spala ani reszta tego nie widzi to to jakieś lamusy a nie fachowcy od kopanej !!
25.07.2017 o 13:43 przez inter_21
inter_21
Czyli DD albo Murillo pełny etat na PO...
25.07.2017 o 13:40 przez antwerpia
antwerpia
Wnioski ze spotkania zarząd u będą znane w ciągu 48 godz. He
25.07.2017 o 13:39 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
jeśli chodzi o auriera to nie jestem pewien czy na tym etapie "odbudowy" drużyny potrzebny jest nam taki kiep, który mógłby zasiać dużo fermentu. ostatnim czego nam potrzeba po nowym początku są kolejne kwasy w szatni. dawać takiego zapacoste i załatwione.
25.07.2017 o 12:36 przez Van Dall
Van Dall
Same pionki z których w najlepszym razie jeden okaże się zaledwie solidnym wzmocnieniem. Nie tak to miało wyglądać.
25.07.2017 o 12:21 przez inter_21
inter_21
Transfer przepłaconego przeciętniaka Vecino=koniec farmazonów o Vidalach itp
25.07.2017 o 11:57 przez bartlomiej-nitzke
bartlomiej-nitzke
Hm a do kupienia Auarier z Psg... szkoda bo mógłby się przydać silny szybki tylko ryzyko bo z mozgiem coś nie tak. Jednak wolę od Nagatomo. Tak jak ktoś już pisał potrzebni nam boczki obrońcy i skrzydłowy do rywalizacji z Antonio. Ewentualnie jakiś super grajek do środka o Vidalu możemy pomarzyć... choć jednak coś jest na rzeczy bo wstrzymane testy Vecino przed meczem z Bayernem dają nadzieję wierzyć w ten transfer :) Tak jak mówiłem pozbyc się Ranocch, Nagatomo,Santona, Medela? ( chociaż każdy skreślony piłkarz jak Jo-jo Gabigol, J.Mario Murillo odziwo wyglądają najlepiej w naszym zespole u Spala ) Brozovic, Biabany, Kondogbia, Eder jeśli Jojo zostanie i będzie to wyglądało ok. Dojdzie Dalbert, Auarier, Vidal, Balde Keita i wygląda to zajebiscie
25.07.2017 o 11:56 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
spokojnie, wszystkie transfery dla spala będą w ciągu 48h.
25.07.2017 o 10:56 przez Rebelde
Rebelde
Już dawno było wiadomo, że nikt na prawą nie przyjdzie. Obecnie mamy 4 bocznych obrońców, a tylko Santon jest przymierzany do opuszczenia klubu. Nie było żadnej plotki o odejściu DD czy Ansaldiego, a Nagatomo nikt nie chce . Więc siłą rzeczy jest miejsce tylko dla jednego nowego bocznego obrońcy.
25.07.2017 o 10:40 przez dodo_IM
dodo_IM
Czyli nikt nie przyjdzie na prawą obronę i będziemy musieli oglądać Di'Ambrosio jak tam kaleczy.

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się