Plotki transferowe

Mercato Live - 25.07.2018 (22:10) Kolejne źródła potwierdzają: Joao Mario kluczem do Vidala (41)

Autor:
Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it
około rok temu
490
41
fcinter serwisowe

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

22:10

Sky Sport potwierdza dzisiejsze doniesienia na temat Arturo Vidala. Zawodnik chce wrócić do Włoch, a Inter od dawna obserwuje sytuacje pomocnika Bayernu Monachium. Kluczem do sukcesu jest sprzedaż lub wypożyczenie z obowiązkiem wykupu Joao Mario. Jak na razie, do siedziby Interu trafiły jedynie oferty wypożyczeń z prawem wykupu. 

 

19:47

Karl-Heinz Rummenigge dla Kickera na temat Vidala:  

Musimy zadecydować co z Arturo, który ma nadal rok ważny kontrakt z nami. Jeśli chce podpisać nowy kontrakt, na dłuższy okres czasu to on musi się tym zająć. My pierwsi nie zaczniemy rozmów. Jeżeli natomiast poprosi nas o odejście z klubu, wtedy się tym zajmiemy... Nie chcemy stwarzać problemów dla trenera z niezadowolonymi piłkarzami na treningach, lub podczas niedzielnych meczów. Nie wykluczam, że niektórzy zawodnicy nas opuszczą. 

 

 

19:47

Daily Record - Mourinho poprosił o sprowadzenie Perisicia. Zarząd klubu nie jest jednak przekonany co do tego wyboru przez zaawansowany wiek piłkarza oraz wysoki koszt (80-90 mln euo)

 

16:27

Vidal coraz bliżej. Jeżeli Interowi uda się zamknąć transakcję Joao Mario to tym samym klub zdobędzie niezbędne środki do sfinansowania sprowadzenia Vidala z Bayernu Monachium - różne źródła mówią o ofercie 24 mln euro i 4-letniej umowie dla zawodnika z zarobkami rzędu 4,5 mln euro na sezon. 

 

15:27

PS - Oferta Realu Betis za Joao Mario! Hiszpański klub oferuje Interowi wypożyczenie zawodnika z obowiązkiem wykupu za 25 mln euro. Negocjacje nabrały tempa, wkrótce dowiemy się więcej. 

  

13:27

4.5 mln euro rocznie zaproponował Inter dla Arturo Vidala. Pomocnik miałby podpisać z klubem 4-letni kontrakt. Portal fcinternews.it informuje, że Piero Ausilio zaproponował Bayernowi Monachium za kartę gracza 24 mln euro. Spotkanie między działaczami miało odbyć się we Frankfurcie, przed wylotem dyrektora sportowego do Chin. 

 

08:35

Hector Herrera na celowniku Olympique Lyon. Sporo klubów zainteresowanych pozyskaniem zawodnika Porto. Piero Ausilio skupia się na razie na sprzedaży Joao Mario. Zainteresowanie reprezentantem Portugalii wyraża Sporting Lizbona oraz Real Betis. 

 

08:18

Maleją szanse na transfer Sime Vrsaljko. La Gazzetta dello Sport informuje, że Atletico Madryt nie jest przekonane do oferty wypożyczenia złożonej przez Inter. Dziennikarze uważają, że Piero Ausilio poczeka do końca tygodnia na decyzję Hiszpanów. Jeśli oferta nie zostanie zaakceptowana, Inter rozpocznie rozmowy ws. Davide Zappacosty w związku z zaplanowanym na sobotę meczem z Chelsea Londyn. Przedmiotem rozmów ma być także Matias Vecino oraz Tiemoue Bakayoko.

 

07:45

Bayern Monachium chce sprzedać Arturo Vidala. Dyrektor generalny mistrza Niemiec, Karl-Heinz Rummenigge w wywiadzie potwierdził chęć zatrzymania w klubie Thiago Alcantary oraz Renato Sanchesa, w zupełnie innym tonie wypowiadając się na temat Chilijczyka:

- Vidal musi zdecydować o swojej przyszłości.

SportBild informuje, że wczoraj w siedzibie Bayernu przebywał agent Vidala, Fernando Felievich. Strony miały negocjować transfer pomocnika. Nieoficjalnie wiadomo, że faworytami do pozyskania Vidala są Inter oraz Manchester United.

Zobacz też

Olivier Giroud

Giroud zmiennikiem Lukaku? (13)

15.10
18:13
Gabriel Barbosa Gabigol

Crystal Palace interesuje się Barbosą (4)

15.10
12:48

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.07.2018 o 02:32 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Loco niech Ci będzie.
26.07.2018 o 01:15 przez danielinter
danielinter
Vidal bez wartosci smyki ten gosc to 2 polki wyzej niz wychwalany za nie wiem co Rafinha.Tez wolałbym młodszych , ale na gosci typu Vidal i Nainggolan nie mozna narzekać
25.07.2018 o 23:26 przez rafalik93
rafalik93
dać sobie spokój z tym dziadem vidalem ,gość na emeryture przychodzi ,po roku tak straci na wartości i zostaniemy z dwoma rzeźnikami w środku bez rozgrywającego ,tak jak bylem przeciwny Banedze tak teraz chciałbym zeby wrocil ,potrzeba nam typowego rozgrywajacego jak wesley z Interu w 2010 r. ,marzenie to fekir ;)
25.07.2018 o 23:05 przez el_loco
el_loco
Ave Caesar wystarczy sprawdzić jak po ostatnim gwizdku meczu z Lazio reagował Rafa, a jak Cancelo!
Jeśli chodzi o mnie to niestety szanse na transfer Rafy są nikłe o ile w ogóle jakieś są!
25.07.2018 o 22:54 przez AveCaesar
AveCaesar
Z kąd wy to bierzecie, że Rafinha niby tak bardzo kocha ten nasz Inter ?! :D :D :D
25.07.2018 o 22:53 przez Towarzysz
Towarzysz
@Nerazzurri 86 Pirlo to był wyjątek, nie reguła.

Pomimo tego, że liczenie na transfer Rafinhii zakrawa na dziecinną naiwność, to el_loco ma racje i właśnie tak rodzą się legendy. Co prawda trzeba zachować zdrowy rozsądek, ale wciąż dbać o futbol w futbolu, a nie tylko biznes.
25.07.2018 o 22:51 przez el_loco
el_loco
@Nerazzuri86 jeśli porównujesz Pirlo do Vidala zwłaszcza po przeczytaniu mojego komentarza to proponuję zacząć grać w juniorach by nauczyć się co nieco o piłce nożnej oraz co baniek do szkoły średniej by nauczyć się czytać ze zrozumieniem!
Więcej nie będę się powtarzał więc spróbuj przyswoić temat :) pozdro
25.07.2018 o 22:40 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
*juz
25.07.2018 o 22:40 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
El_loco napisze to bo für nie moge juz sluchac. PIRLO i zycze milej nocy
25.07.2018 o 22:36 przez el_loco
el_loco
@Kebo dlatego warto zainwestować w Rafhinie, który sprawdził się u Nas i pokochał Nasz klub, a w ten sposób rodzą się legendy!
25.07.2018 o 21:29 przez Kebo
Kebo
Jak mamy wracać do topu to brać za takie siano Vidala, później znów będzie jakiś wymysł za 20 baniek albo cyrki z wypożyczeniami.
25.07.2018 o 21:19 przez rafalik93
rafalik93
zgadzam się w 100 % z el loco ;) gościu tylko sieje ferment ,nie można odmówić mu umiejetnosci piłkarskich ale z głową to faktycznie gość ma nie na miejscu ,rozumiem jeszcze radje ale do tego vidal ,lepiej poszukać kogoś kto bedzie rozgrywał piłą bo u nas to kuleje zostaniemy z takim valero i drewniakiem gaglia i candreva co się kopią po czole
25.07.2018 o 21:11 przez Speaker
Speaker
Go*
25.07.2018 o 21:10 przez Speaker
Speaker
Perisicia sprzedać? A kim to zastąpiły? Dlatego tyle daja bo trudno o takiego zawodnika, a on kondycyjne jeszcze kilka sezonów będzie tak biegał
25.07.2018 o 21:07 przez KoBa
KoBa
Vidal to jeden z najbardziej rozpoznawalnych piłkarzy na świecie. 24 mln za takiego gościa to promocja, a nawet jak zatraci nagle formę bez problemu transferując go do Chin odzyskamy pieniądze.
25.07.2018 o 20:58 przez Towarzysz
Towarzysz
Może Vidal nie jest jeszcze emerytem i piłkarze w jego wieku osiągają swoje szczyty możliwości, ale uwaga, chcecie tego czy nie, jest to moment, w którym piłkarze zaczynają się wypalać fizycznie i psychicznie. Podkreślam psychicznie, bo w piłkę gra się przede wszystkim głową. Nieudany sezon i może być ciężko z naszym Arturo. Przypominam transfer chociażby Vidicia czy Forlana. A porównywanie Chillijczyka do Ronaldo mnie trochę rozbawiło, bez przesady.
25.07.2018 o 20:54 przez el_loco
el_loco
@Orzeu co Ty za głupoty gadasz!? 31 lat to najlepszy wiek dla pomocnika? Na pewno nie pokroju Vidala, który jest destroyerem! Pokaż mi destroyera, który w wieku 33 lat był nadal w topie!
@Pjerun wytłumacz mi w takim razie dlaczego największy klub na świecie jakim jest Real nie kupuje zawodników po 30?
Zawodnicy, którzy wygrali LM z Interem grali w klubie od kilku a nawet wielu lat! Widzisz różnicę?
Wysil szare komórki i dojdz do odpowiednich wniosków!
Nie mówię, że Vidal się nie przyda ale wolalby zawodnika, który zdąży poczuć co znaczy noszenie tej koszulki nim zakończy karierę! Nigdzie nie napisałem, żeby kupować zawodników 18-o letnich wiec nie wiem skąd to wziąłeś. Tworzysz własną rzeczywistość jak kobiety!
Jest również wielką niewiadomą. Nie wiem czy przyjdzie tu truchtac czy faktycznie grać w piłkę. Jak wszyscy wiedzą jest to kłopotliwy zawodnik!
Wolałbym zainwestować te pieniądze w zawodnika kreatywnego, a nie kolejnego kloca środka pola! Jeśli Radjia złapię kontuzję jesteśmy w czarnej dupie!
Poza tym nie lubię tego gościa!
To są moje przemyślenia, a propo tego transferu i nic ich nie zmieni!
25.07.2018 o 20:52 przez davi23
davi23
80-90 mil za Perisicia? nie wiem czy to realne... jednak jeśli to prawda sprzedawać, trudno, lepszej okazji nie będzie, a my ze względu na naszą sytuacje będziemy musieli to zrobić, będzie szkoda ale taki deal + J.Mario za 25 i mamy sporo kasy na zabezpieczenie FFP i kupno 2 graczy...
25.07.2018 o 20:42 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
30 lat i emeryt ;) dobrze że poniżej przywołany został skład z 2010. Nieraz jak czytam na urlopie te komentarze to aż żona pyta czemu tak głośno ze śmiechu się zanoszę.
25.07.2018 o 20:14 przez interista1987
interista1987
Nainggolan to dzik w srodku pola a Vidal to knur wiec brac go natychmiast a jak Brozovic przy takich dwoch koksach poleci o dwie polki wyzej prosto do pierwszej ligi to zarobimy 150 baniek albo bedziemy miec lidera w pomocy na lata.
Na Milinkovicia-Savicia nas nie stac wiec :cenzor: nie wybrzydzajcie Vidalem.
25.07.2018 o 19:35 przez cristian08
cristian08
chyba wolę już tego zappa
25.07.2018 o 17:45 przez Ciechan20
Ciechan20
Jeśli wierzyć doniesieniom na temat Jao Mario to nie widzę innej opcji jak sprzedaż Portugalczyka, co automatycznie odblokowuje nam transfer Vidala. Teraz pora na ostatnie formalności między zaInteresowanymi stronami, tak by najpóźniej w poniedziałek Chilijczyk przechodził u nas testy. Mając dwóch świrów (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) zdominujemy większość zespołów w środku pola. Do pełni szczęścia brakuje konkurencji dla DD.
25.07.2018 o 16:12 przez Claudio
Claudio
Ależ szanuje Betis.
25.07.2018 o 15:39 przez davi23
davi23
J.Mario - oby to była prawda
25.07.2018 o 15:35 przez Kondzik
Kondzik
Amen Orzeu. Jakby Ronaldo przychodził też by wam przeszkadzal wiek ? Nie chcemy kmiota 30 latka tylko gracza z topu.
25.07.2018 o 15:35 przez Pjerun
Pjerun
Julio Cesar (31), Maicon (29), Lucio (32), Samuel (32), Chivu (30), Zanetti (37), Cambiasso (30), Sneijder (26), Pandev (27), Milito (31), Eto'o (29). Nie mam pojęcia jak my trupami wygraliśmy ligę mistrzów, niesamowite.
To nie jest :cenzor: fifa czy fm, że bierzesz 18 latków, grasz nimi i sie super rozwijaja, a starym tylko lecą statystyki w dół. Nie, to tak nie działa. Według wielu tutaj to najlepiej piłkarzom po 30stce kupić trumny, bo do niczego innego się nie nadają. Jedna wielka amatorka na tej stronie, mało kto zna się na futbolu, trochę mi wstyd za was.
P.S. Weźmy Rafinhe, bo jest lepszy od Messiego.
25.07.2018 o 15:30 przez Orzeu
Orzeu
el_loco - nie rozśmieszaj mnie. 30, 31-latek to zawodnik w najlepszym wieku dla piłkarza na środku pomocy. Przypominam ,że LM zdobywaliśmy starszymi zawodnikami.
25.07.2018 o 15:09 przez Wojtala
Wojtala
Inter potrzebuje graczy na już, więc Vidal moim zdaniem brać nawet się nie zastanawiać.
25.07.2018 o 14:58 przez el_loco
el_loco
Zróbmy z pierwszej drużyny Interu ekipę Old boyów!
25.07.2018 o 14:48 przez danielinter
danielinter
Vidal to by bylo cos jednak troche martwi coraz wiecej graczy po 30stce w zespole.

Shoutbox

pluto11 20.10.2019 17:38

W zimie sprzedaż Gagli lub Veciniaka i kupno kogoś konkretnego najlepiej Rakitic koniecznie prawe wahadło i tu rola Marotty może udało by się wyciągnąć Muniera któremu kończy się kontrakt no i zamiennik Lukaku tu fajnie bylo by zobaczyć Zlatana mimo jedo 38 lat

VVujek 20.10.2019 17:38

był ważnym punktem naszej drużyny

SETE 20.10.2019 17:38

Ten gol był kluczowy , ale obrazu Vecino nie zmienia

Kredence 20.10.2019 17:38

ale won juz

Kredence 20.10.2019 17:38

gole zdobyl i fajnie

Kredence 20.10.2019 17:38

jest slaby i takie sa fakty

Kredence 20.10.2019 17:37

ja mu niczego nie zabieram

maverik 20.10.2019 17:37

z Tottkami tez dal wygrana

VVujek 20.10.2019 17:37

beka bo on przez cały sezon strzelił tylko gola z lazio

Kredence 20.10.2019 17:37

owszem

SETE 20.10.2019 17:37

Oddajmy co należne

SETE 20.10.2019 17:37

Krede ale jakiego gola

Kredence 20.10.2019 17:37

zabawne jak mozna sprowadzac 2 letni pobyt zawodnika do gola z Lazio

SETE 20.10.2019 17:37

Dla mnie odczucie jest takie , ze jak przyszedł Gaga to w pierwszym sezonie po jego przyjściu miałem wrażenie ze w końcu Inter potrafi rozegrać kilka podań od tylu

VVujek 20.10.2019 17:36

gage trzeba oczywiście też pożegnać

Kredence 20.10.2019 17:36

xD

VVujek 20.10.2019 17:36

veciniak sie spłacił, a teraz niech go wymienią na lepszy model

VVujek 20.10.2019 17:36

a gaga gówno nam dał

maverik 20.10.2019 17:36

bo chyba kojarze klepanie Genoi 5-0, wtedy blysnal

VVujek 20.10.2019 17:36

Vecino miał duży wkład w awans do ligi mistrzów w obu sezonach

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 19 października

  • FT

    Lazio

    3 - 3

    Atalanta

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 20 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 4

    Inter

  • FT

    Cagliari

    2 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Roma

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Torino

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Lecce

Poniedziałek, 21 października

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    8

    22

  • 2

    Inter

    Inter

    8

    21

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    8

    17

  • 4

    Napoli

    Napoli

    8

    16

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    8

    13

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    9

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Domenico Berardi

    6

  • 4

    Luis Muriel

    5

  • 5

    Andrea Belotti

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28758

Liczba newsów: 34971