Plotki transferowe

Mercato Live - 28.06 (19:35) Dyr. generalny Sassuolo: Sensi zagra w Interze (22)

Autor:
Źródło: różne
ponad rok temu
10066
22
Mercato Live Romelu Lukaku

Do oficjalnego otwarcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze kilka dni, ale wobec wielu napływających informacji oraz możliwego potwierdzenia transferów jeszcze pod koniec czerwca, postanowiliśmy już teraz ruszyć z naszym tradycyjnym Mercato LiveTransfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

19:35

Dyrektor generalny Standardu Liege potwierdza, że rozmowy z w sprawie pozyskania z Interu  Zinho Vanheusdena są w bardzo zaawansowanym etapie.

19-latek ostatnie półtora roku spędził na wypożyczeniu w Standardzie, który wykupi go teraz za kwotę 13 mln euro.

Postanowiliśmy wykupić Zinho i jesteśmy na  bardzo dobrej drodze, by tego dokonać - powiedział Alexandre Grosjean. 

 

19:10

Dyrektor generalny Sassuolo Calcio, Giovanni Carnevali udzielił wypowiedzi po dzisiejszym spotkaniu z przedstawicielami Interu:


- Stefano Sensi dołączy do Interu. Osiągneliśmy porozumienie, a w przyszłym tygodniu zawodnik przejdzie testy medyczne.

18:55

FcInter1908 - Inter sfinalizuje w przyszłym tygodniu transfer Valentino Lazaro.

Inter i Hertha zdają się dochodzić do porozumienia w sprawie kwoty, jaką za Austriaka zapłacą Nerazzurri. 23-latek podpisze 5-letni kontrakt i rozpocznie okres przygotowawczy pod okiem Antonio Conte.

 

18:45

LGdS - Joao Mario zgadza się na odejście z Interu.

Przygoda Portugalczyka z Interem rozpoczęła się latem 2016 roku i zakończy się najpewniej wraz z przyjściem najbliższego okienka transferowego. Nerazzurri za swojego pomocnika oczekują zapłaty 25 mln euro. Monaco, które jest faworytem do sprowadzenia Joao Mario, oferuje wypożyczenie z opłatą 3 mln euro i obowiązkiem wykupu za 18 mln euro.  

 

16:35

CdS - Cagliari nie obniży ceny za Nicolo Barellę.

Inter złożył ofertę w wysokości 36 mln euro plus 4 mln euro w bonusach i wypożyczenie Federico Dimarco. Włodarze klubu z Sardynii oczekują jednak 50 mln euro i tylko wtedy zgodzą się na sprzedaż swojej gwiazdy.

 

16:20

CdS - W obliczu problemów finansowych Palermo, do Interu najprawdopodobniej powróci rumuński napastnik, George Puscas.

Klub z Sycylii zobligowany był zapłacić Interowi do końca czerwca 3.3 mln euro, jednak z powodu braku funduszy na opłatę transferu, Rumun, który błyszczał formą na Mistrzostwach Europy do lat 21, powróci do Mediolanu.

 

15:10

CEO Sassuolo właśnie wszedł do siedziby Interu w celu domknięcia transakcji Stefano Sensiego.

 

13:15

Przyszły tydzień będzie bardzo ważny dla negocjacji ws. pozyskania Romelu Lukaku. 

Ostatnia oferta Interu to 2-letnie wypożyczenie za 10 mln euro i obowiązkowy wykup za 60 mln. Według Corriere dello Sport, Manchester United zgodził się na taką formułę transferu, ale nie na kwoty zawarte w ofercie. Z angielskim klubem cały czas rozmowy prowadzi agent zawodnika, Federico Pastorello. W ekipie Nerazzurrich panuje duży optymizm.

 

12:04

LGdS - Inter oczekuje za Joao Mario 25 mln euro, z kolei Monaco chce wypożyczyć gracza za 3 mln euro z obowiązkiem wykupu za 15 mln. 

 

09:40

Agoume w Mediolanie. Zawodnik jedzie właśnie do siedziby Interu. 

 

 

09:10

Sky - Sensi podpisze dzisiaj kontrakt z Interem.

Wczorajsze spotkanie między Interem a Sassuolo zaowocowało pełnym porozumieniem w sprawie ściągnięcia do Mediolanu Stefano Sensiego. Spodziewa się, że zawodnik dzisiaj podpisze kontrakt. Do Sassuolo powędrują na wypożyczenie Gravillon i Sala (lewy obrońca 1999 rocznik). 

 

00:20

Sky - Monaco chce sprowadzić do siebie Joao Mario. Grający w Ligue 1 klub rozpoczął próbę ściągnięcia do siebie portugalskiego zawodnika. Inter oczekuje 25 mln euro. Rozmowy mają być wkrótce kontynuowane.

 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 16.01 (20:10) Sky UK - Tottenham przygotowuje ofertę za Eriksena (9)

16.01
06:30
Romelu Lukaku

Lukaku na liście życzeń Manchesteru City (12)

17.01
12:19

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.06.2019 o 21:05 przez freaky
freaky
A ja Wam powiem tak.. Ostatnio odpuscilismy Verdiego kosztem Politano, jak jest po fakcie? Każdy powie z ręką na sercu nam to wyszło na lepsze, weźmiemy sensiego, jeśli nie przyjdzie barella przyjdzie kto inny, opcja porównywalna a może okazać się tańszym strzałem w 10. Oczywiście nie ublizajac umiejętnościom Barelli gdyż też bym go widział w naszej koszulce. Trzeba wierzyć naszym specom i ich intuicji. Z fartem ;)
28.06.2019 o 18:00 przez Perseus
Perseus
Niech Icardi zostanie i przyjdzie James Rodriguez.
28.06.2019 o 17:18 przez SETE
+1
SETE
Odpuściłby Barelle z pełna odpowiedzialnością. Giulini wie ze ma jedyna okazje za 100 lat żeby zarobić większy hajs to jest uparty. Ale prawda jest taka ze za Barelle nikt nie da 50 mln , a jak przez najbliższy rok nie będzie błyszczał to cena poleci mocno w dol
28.06.2019 o 17:08 przez piotrekninter
piotrekninter
To co potwierdzenie Sensiego dzisiaj...
28.06.2019 o 19:11 przez Max_Nerazzurro
Max_Nerazzurro
We wtorek lub środę badania ;)
28.06.2019 o 16:41 przez AveCaesar
AveCaesar
Kurde co jest z tym Giulinim nie tak ? Oddawaj Nicolo ale to już fircyku xD
28.06.2019 o 15:51 przez Piotrekfci
Piotrekfci
W końcu jakieś konkrety. Oby tylko zaklepali powroty Piny i innych młodych bo licho nie śpi. Karamoh na wypożyczenie I dawać w końcu konkrety co do Lukaku. Chielini wraz z resztą obrony jud będą przy nim wyglądać jak panienki 😂 następnie deklaracja Perka. Jeżeli ma grać to co grał w zakończonym sezonie to out bez dwóch zdań. Jeżeli zamierza wziąć się za siebie to można go uznać jako nowy transfer.
28.06.2019 o 13:48 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
Kondzik napisał:
Radziu też napisał do Lukaku na Insta: Do zobaczenia wkrótce. Także wszystko idzie w dobrym kierunku 👍
do zobaczenia w Torino?
28.06.2019 o 14:12 przez Kondzik
Kondzik
Odłóż używki Klinsi xD
28.06.2019 o 14:46 przez AveCaesar
AveCaesar
Nie odkładaj, podziel się ! :D
28.06.2019 o 13:41 przez Kazam
+2
Kazam
Lukaku, czekamy na Ciebie gościu. Ten strach w oczach obrońców ligowych rywali widzących rozpędzonego Belga, bezcenne. Działać tam panie Marotta, fast!
28.06.2019 o 13:22 przez Kondzik
Kondzik
Radziu też napisał do Lukaku na Insta: Do zobaczenia wkrótce. Także wszystko idzie w dobrym kierunku 👍
28.06.2019 o 12:18 przez danielinter
+1
danielinter
Agoume ? Rok w primce potem rok na wyp w serie b po czym wroci i pójdzie w rozliczeniu za jakiegos Manciniego ;)
28.06.2019 o 11:50 przez AveCaesar
AveCaesar
Wszystkim po kolei jest przedstawiane budowanie składu dlatego chcą przyjść do nas od Dzeko i Sensiego przez Barelle z Lazaro po Lukaku. Ciekawi mnie tylko czy jeszcze przyjdzie jakiś środkowy pomocnik z topu.
28.06.2019 o 11:45 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Dalbert - 18, JM - 25, no cudownie okienko zaczęłoby się.
28.06.2019 o 10:39 przez DonDawido
DonDawido
Coś czuję, że w to okienko naprawdę zaszalejemy. Mi to wygląda na budowanie składu i wizualizowanie projektu tak, żeby skusić jakiegoś konkretnego kocura. Oby!
28.06.2019 o 10:03 przez Speaker
Speaker
Agoume będzie w Lugano z zespołem?
28.06.2019 o 13:11 przez Kondzik
+1
Kondzik
Będzie
28.06.2019 o 09:08 przez smalec5
smalec5
Opylic dalbercika, mario, valero i mam nadzieje persicia i bedzie chajs na jakis 2 fajnych grajków.
28.06.2019 o 07:33 przez Luki165
Luki165
Sprzedanie Dalberta za 20 i Mario za 25 uwazalbym za mistrzostwo. Do tego sprzedać jeszcze Valero, Vecino i możemy realnie powalczyć o van de Beeka !!
28.06.2019 o 09:03 przez tkropkab2
tkropkab2
sprzedanie Dalberta na za 18mln to jest mistrzostwo, ale to pokazuje jak rynek jest zepsuty skoro płacą tyle za takich kopaczy.
28.06.2019 o 05:11 przez piotrekninter
piotrekninter
Oddać Dalberta za te 18
Ewent. Wynegocjować jakiś bonus np za 20 występów 1 mln
Za 30 2 mln

Oddać Mario nawet za 20
Też najwyżej jakiś bonus
Bo jak będą tak negocjować to znów zostaniemy z nimi na kolejny sezon

Shoutbox

Orzeu 18.01.2021 21:37

był karny

Claudio 18.01.2021 21:37

Ibra szukał i znalazł karnego

VVujek 18.01.2021 21:37

Karny Milanu taki z dupy

Juzek 18.01.2021 21:36

CO TAM U WAS PETY?

rroossoonneerii 18.01.2021 21:35

ostatnio takie karne widzialem w barazach do ekstraklasy bodajze w meczu warty

rroossoonneerii 18.01.2021 21:35

strasznie miekki ten karny

pablo77 18.01.2021 21:35

tak, dominowaliśmy Juventus, niszczyliśmy ich wczoraj i chciałoby się oglądać tak grająca drużyne w kazdym meczu

Imrahil 18.01.2021 21:35

dokl odklejony typ

Claudio 18.01.2021 21:35

muszę przyznać, że strasznie naciągany ten karny dla Milanu. Coś za dużo tych karnych dostają z dupy

pablo77 18.01.2021 21:34

piszę x razy, że wczoraj Inter zagrał najlepszy mecz od początku Conte, że graliśmy dobrze, że szybko, dokładnie nie bylo slabych punktów a chłop mi zarzuca że jestem antyInterowy i jadę po nich nawet jak grają dobrze xddd

rroossoonneerii 18.01.2021 21:34

dajesz pablo cisnij borowika

pablo77 18.01.2021 21:33

normalnie sobie piszę a Ty zacząłeś mnie atakować

Imrahil 18.01.2021 21:33

zwyczajnei dla niektorych krytyka na sb robi im papke z mozgu

pablo77 18.01.2021 21:32

no Ty zacząłeś

HB 18.01.2021 21:32

no nic, pozostaje mniej zagladac na sb

HB 18.01.2021 21:32

a Twoje przytyki osobiste swiadcza bardziej o Tobie niz o mnie

HB 18.01.2021 21:32

nie obchodzi mnie co pomyslisz

pablo77 18.01.2021 21:32

weź człowieku zacznij czytać co piszę bo pomyślę, że jesteś upośledzony

pablo77 18.01.2021 21:31

każdego zawodnika, więc się ogarnij

HB 18.01.2021 21:31

szkoda, ze nie moge zignorowac tutaj Ciebie i innych ANIOLOW, brody, Imrahilow itd

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • HT

    Cagliari

    0 - 1

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27112

Liczba newsów: 38439