Plotki transferowe

Mercato Live - 31.08 (21:20) Mediaset - Politano o krok od Fiorentiny (56)

Autor:
Źródło: różne
3 miesiące temu
12402
56
mercato live rebić sms

Transfery, plotki, negocjacje, wywiady i oficjalne informacje związane z Interem w czasie rzeczywistym. Zapraszamy do dyskusji na forum:

 

21:20

Paratici: Dybala nie opuści Juve. Tym samym możemy stwierdzic z dużym prawdopodobieństwem, że Mauro Icardi nie osiągnie swego celu i nie dołączy do Juventusu. 

 

14:25

Sky - Inter domyka transakcję Ante Rebicia. Chorwat w przeciągu 48 godzin w Interze? Nerazzurri zapłacą za niego 30-35 mln euro. 

 

13:35

Sport Mediaset - Politano o krok od Fiorentiny!

 

9:00

Sky - Icardi wciąż czeka na Juventus, jednak Stara Dama nie zrobiła nic w kierunku transferu i nie zamierza już oferować ani Paulo Dybali, ani gotówki. Pozostają dwa kierunki dla Icardiego: Paryż i Madryt

 

02:30

Sky - Fiorentina złożyła ofertę w wysokości 30 milionów euro za Matteo Politano, a także zaproponowała napastnikowi wyższą pensją od tej w Mediolanie. Inter z kolei żąda 35 milionów euro za Włocha. Stacja donosi, że Nerazzurri zablokowali już także transfer Ante Rebicia w razie odejścia byłego zawodnika Sassuolo, gdyż odbyły się wczoraj rozmowy pomiędzy Ausilio, a Ramadanim. Transfer Chorwata powinien się zamknąć w kwocie 30-35 milionów euro.

 

Tagi: Mercato live
udostępnij

Zobacz też

Milan Skriniar

Barcelona chce nie tylko Lautaro (14)

08.12
11:35
Samuel Eto

Eto’o szykuje się do debiutu w nowej roli (3)

08.12
18:41

Komentarze (56)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.09.2019 o 00:15 przez Est
+1
Est
Naprawdę nie ma sensu pozbywać się Politano, kiedy oni to zrozumieją? Trzeba pozbywać się zawodników, którzy nic nie wnoszą swoją grą, a nie takich, którym się chce, i którzy robią różnicę na boisku.
31.08.2019 o 20:41 przez dodo_IM
+3
dodo_IM
Zamiana Politano na Rebica to dla mnie spadek jakościowy, ale wyraźnie cechy Chorwata bardziej pasują Conte. Szkoda Mateo, jak większość polubiłem go.
31.08.2019 o 16:57 przez pluto11
pluto11
Ja jeszcze czekam na rozwiązanie sprawy Icara i pomocnika to srodka
31.08.2019 o 18:25 przez Gloin1989
+1
Gloin1989
Pomocnik wojownik był nie potrzebnie oddawany jutro zagra przeciwko nam
31.08.2019 o 16:37 przez Kazam
+7
Kazam
Politano jest sympatycznym gościem, walczakiem i wydaje się że jest lubiany w szatni. Takich graczy zawsze najbardziej szkoda kiedy odchodzą. Inna sprawa, że faktycznie może przygotowujemy sobie grunt pod Kjezę. Sam Rebik też wydaje się niezłym rozwiązaniem, jeśli Conte go chce, to trzeba mu zaufać. Politano lubię i będzie mi go szkoda nieco, ale drażniły mnie jego "kółeczka", niedokładność wykończenia i ograniczenia kondycyjne. Poczekamy jak ta sytuacja się rozwinie, ufam zarządowi.
31.08.2019 o 16:23 przez JME
JME
-1 za te mercato przez pozbycie sie Politano i transfer Rebica. Mam nadzieje ze moje przeczucia mnie myla i Rebic wypali
31.08.2019 o 16:27 przez JME
JME
juz tego dzeko moglismy wziac za te 25 niz wydawac 30+ za Rebica
31.08.2019 o 15:49 przez Dejwid
Dejwid
Rebic nie pasuje mi na szpice, w tamtym sezonie chyba tylko 2 gole na tej pozycji. Chyba ze ma byc głównie takim pracusiem do rozwalania obrony.
31.08.2019 o 15:48 przez Czarson
+4
Czarson
nie mam zaufania do tego Rebika
31.08.2019 o 15:14 przez pluto11
+1
pluto11
Szkoda Politano bo fajny z niego gość piłka słuchała go jak mało którego naszego zawodnika ale skoro Conte chce mieć 2 silnych napastników czyt. Lukaku/Rebic i 2 mniejszych mobilnych Lautaro/Sanchez trzeba mu zaufać no i jeszcze jedno mam nadzieję że robiąc deal z Fiora gdzie dostaną jeszcze kasę za to że kupujemy Rebicia robimy podkład pod Chiese
31.08.2019 o 15:03 przez jacodj
+4
jacodj
Żal mi tego Politano
31.08.2019 o 14:59 przez Nerazzurri 1908
+1
Nerazzurri 1908
Tez jestem zdania ze szkoda Politano ale ewidentnie nie pasuje Conte i tyle, a Rebic to dla mnie nic specjalnego ale to się jeszcze okaże w trakcie sezonu na co go stać.
31.08.2019 o 14:56 przez AveCaesar
AveCaesar
Rebić to kolejny bardzo ciekawy ruch z naszej strony. Fajny zespól się nam tworzy. Jeszcze jakby przy okazji udało się sprowadzić do nas Benassiego, a Violi oddać Valero.
31.08.2019 o 14:44 przez Lucash
Lucash
Esposito nie będzie zmiennikiem Romelu tylko ewentualnie partnerem w ataku. Rebic to świetny ruch.
31.08.2019 o 14:28 przez Guarin
Guarin
no siema Esposito
31.08.2019 o 14:07 przez rafalik93
rafalik93
klepać szybko Rebicia ,niestety tak jak uwielbiam Politano to większe możliwośći w rozegraniu i ataku daje wyżej wspomniany Rebic ,a Politano dostanie duzo wiecej szans w Fiorze ;)
31.08.2019 o 13:59 przez oster
oster
Rebić jako czwarty wybór trenera do ataku lub piaty za Esposito to nawet może być : kariera seniorska 159 meczy a w nich 35 bramek, w pierwszej reprezentacji 28 meczy i trzy bramki, za słaby jest na pierwszy skład ale jako rezerwowy może bych chociaż jak się nie sprawdzi to za rok będzie out pewnie
31.08.2019 o 13:56 przez danielinter
-1
danielinter
Nie bylem i nie jestem fanem Politano , ale wole stawiac na niego po niezlym sezonie niz brac starego i co pokazuja ostatnie 2 lata wypalonego Sancheza tym bardziej ze Poli jest nasz na stale mniej zarabia i jest młodszy myślałem ze jak bierzemy Sancheza to atak mamy gotowy i Conte niekoniecznie chce 2 silnego Wysokiego napastnika , a tu jak widac Sanchez przyszedl za Politano... Nie pojmuje tego tak jak i oddania Mirandy i Nainggolana.
31.08.2019 o 14:07 przez SETE
SETE
Mitanda nie godził się z rola rezerwowego a Radja odszedł ze względów dyscyplinarnych chociaż mam wrażenie ze w jego przypadku drzwi nie zostały zamknięte na klucz
31.08.2019 o 13:41 przez timon
+1
timon
Lubie Politano, ale to troche jezdziec bez glowy jest. Robi wiatr, ktory nie przeklada sie efekt. W tej chwili jest numerem 3 na swojej pozycji. Rebic to podobny poziom z tym, ze bardziej pasujacy. Na obecna chwile mamy na pozycje nr 1: Lukaku, Esposito I na pozycje nr 2: Sanchez, Martinez, Politano. Przyjscie Rebicia wyrownaloby potencjal w ataku
31.08.2019 o 11:55 przez interista1987
+2
interista1987
Tak jak juz ktos napisal Politano to sredniak 26letni ktory robi duzo wiatru ale nie jest to pilkarz na klub pokroju nowego Interu niech wiec idzie gdzie bedzie mial pewny sklad a do Interu ten Rebic jako zastepca Lukaku to super opcja. Ktos napisal ze woli zeby odszedl Martinez..
Bez komentarza to zostawie hehe
31.08.2019 o 11:45 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Co ma Perisic do Rebica ? Skoro nie ma miejsca dla Mateo to bez sensu jest go trzymać. Ponoć Conte cały czas powtarza, że potrzebuje zmiennika dla Rona, a Politano jest dopiero trzeci do wejścia na pozycję, na której może grać po Sanchezie oraz Martinezie. Ante będzie się tam z przodu rozbijał jak Lukaku.
31.08.2019 o 11:30 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Nie dowierzam niektórym komentarzom. Po tych wszystkich męczarniach z Perisicem oni teraz Rebica chcą... I znowu argumenty 'siłowe' :D
31.08.2019 o 12:11 przez Orzeu
+1
Orzeu
Xucatlan napisał:
Nie dowierzam niektórym komentarzom. Po tych wszystkich męczarniach z Perisicem oni teraz Rebica chcą... I znowu argumenty 'siłowe' :D


z przodu mamy obecnie juniora Esposito, 3 karakanów w postaci Sancheza, Lautaro i Esposito. W przypadku kontuzji Lukaku nie mamy nikogo rosłego do przodu.
31.08.2019 o 14:30 przez Xucatlan
Xucatlan
Ten argument ma rzecz jasna sens, tyle, że Rebic to nie jest target man, a zawodnik typu drugi napastnik/skrzydłowy. Zawodnik, którego wystawia się obok kogoś takiego, jak Lukaku, nie zamiast. Tyle, że jak na tego typu zawodnika za dużo w nim z topora, a za mało finezji, jest taki Perisicowaty, stąd to porównanie do Ivana mimo zazwyczaj innej pozycji.
31.08.2019 o 11:25 przez Speaker
Speaker
Bym postąpił wg decyzji samego Matteo. Przy obecnej liczbie Włochów jaka mamy w kadrze może być fajna chemia w tym zespole
31.08.2019 o 10:35 przez Gloin1989
Gloin1989
Pozbyć się go jak najszybciej nawet za 40 mln mamy dobrą pakę szkoda psuć atmosferę a jego pensja będzie rosła
31.08.2019 o 10:34 przez VVujek
-2
VVujek
Kuśka kom dla ciebie.
31.08.2019 o 10:58 przez kusy
-2
kusy
Dziękuję :) Forza Inter. W ndz po trzy punkty💪 oby debiut Sancheza :)
31.08.2019 o 11:09 przez Pader88
+2
Pader88
Ten kusy lawirant udaje miłego teraz i nawija makaron o Sanchezie a jego was mu się nie podoba a i tak po cichu liczy na Ikara i marzy o jego wielkim powrocie z trybun to pewne
31.08.2019 o 11:43 przez kusy
-1
kusy
Typowy Polak, wie co myśli inny człowiek, którego nigdy na oczy nie widział :) Pozdrawiam
31.08.2019 o 11:51 przez TomHardy
TomHardy
Nikt cie nie widzial bo zawsze s :cenzor: lasz.
31.08.2019 o 12:36 przez VVujek
+1
VVujek
Kusy ulżyj sobie, daj jeszcze jednego minusa :D
31.08.2019 o 12:57 przez Pader88
-1
Pader88
Beka, Typowy Polak to drugiego Polaka oskarża o typowe Polactwo, ja natomiast zrobiłem prosta dedukcje z Twoich komentarzy i minusowanych wypowiedzi, jednak masz racje jak myślisz nie wiem i zero spiny wszystko żarty, co by ta strona nie była smutna jak Ikardi na trybunach.
31.08.2019 o 10:06 przez Piotrekfci
+5
Piotrekfci
Jednym słowem judki wydymaly maurito 😂.
31.08.2019 o 09:31 przez Jacquelele
Jacquelele
I SRICARDI mam nadzieję ze dostane lekcje pokory. Oby nikt go nie wzia bo na grzanie trybun by nam sie przydal
31.08.2019 o 09:22 przez SETE
+2
SETE
Rebic za Politano , dla mnie jest to zmiana na plus . Ante to gracz w przodzie mocno uniwersalny do tego taki dzik co biega 90 minut , przeciwnie do Mateo u którego kondycja nie była najsilniejsza strona. Przez to ze trenerem jest Conte taki transfer może być realny
31.08.2019 o 09:11 przez Kondzik
+1
Kondzik
Jeśli to prawda to mogą być podchody pod Chiese. Kupując Rebica połowa kwoty ląduje w Violi. Mateo i tak będzie grał ogony. Fajny grajek ale jeśli to się wiąże z Federico to ja jestem na tak
31.08.2019 o 10:27 przez el_loco
el_loco
Dlaczego Viola dostaje połowę?
31.08.2019 o 10:42 przez Orzeu
+1
Orzeu
bo sprzedala Rebicia do Stuttgartu i zagwarantowala sobie 50% od nast sprzedaży
31.08.2019 o 09:08 przez Pjerun
+3
Pjerun
Powód wymiany jest prosty. Mamy dwóch niskich napastnikow czyli Alexisa i Lautaro, a potrzebujemy teraz v-ce Lukaku.
31.08.2019 o 10:26 przez el_loco
-5
el_loco
Oddajmy Lautaro. Jakoś bardziej sobie cenię Politano.
31.08.2019 o 08:54 przez Kazam
Kazam
@TomHardy a ja bym mu dał szansę, chyba że chcemy pod Kjezę grunt przygotować. Wtedy spokojnie można go oddać, nawet po niższej cenie
31.08.2019 o 08:52 przez Orzeu
+3
Orzeu
Rebić byłby nam dużo bardziej przydatny. Politano nie widzę w taktyce Conte.

Shoutbox

Nasir 11.12.2019 18:17

podziekuj adminowi

IlCapitano 11.12.2019 18:17

Dlatego tak aktywny niebywale

Nasir 11.12.2019 18:17

napoli w kryzysie niesamowitym, milan ledwo sie broni od spadkow, roma to roma, zostaje juve ktore bez sedziow tez licho

IlCapitano 11.12.2019 18:17

Ciekawe kiedy n......i skończył się ban, pewnie akurat wczoraj

Endru 11.12.2019 18:16

Poziom serie A mnie przeraza skoro lider dostaje bencki od jakis gnojkow

Nasir 11.12.2019 18:16

gowno mnie to obchodzi, nie interesuje mnie LM, czekam na starcie szlagierowe z chievo

IlCapitano 11.12.2019 18:16

Poziom SB a raczej jego brak ostatnimi czasy mnie przeraża, na szczęscie spoglądam na tabelę Serie A i odczuwam ukojenie

maniekfci 11.12.2019 18:15

D

maniekfci 11.12.2019 18:15

X

Endru 11.12.2019 18:15

dlatego taki wynik typowal

FReeFonix 11.12.2019 18:14

Gattuso oficjalnie trenerem Napoli

Endru 11.12.2019 18:14

kusemu sie powalilo, ze to juz nie 2010

Endru 11.12.2019 18:14

kusy*

Endru 11.12.2019 18:14

kusir ?

IlCapitano 11.12.2019 18:13

Twój koleżka z timwrak opisywał 3:1 a nie ja, niech sie pucuje

Klinsi64 11.12.2019 18:13

Inter to my a nie te nasiry

Klinsi64 11.12.2019 18:13

#teamilcapitano

IlCapitano 11.12.2019 18:13

Nie mam przed kim

Endru 11.12.2019 18:13

mielismy awansowac i co pieprzyles glupoty i teraz sie tlumacz

IlCapitano 11.12.2019 18:12

Co obrażasz

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • FT

    Atalanta

    3 - 2

    Verona

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Napoli

  • FT

    Lazio

    3 - 1

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • FT

    Lecce

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Torino

    2 - 1

    Fiorentina

  • FT

    SPAL

    0 - 1

    Brescia

  • FT

    Sassuolo

    2 - 2

    Cagliari

  • FT

    Sampdoria

    0 - 1

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29030

Liczba newsów: 35393