Pozostałe

Miesiąc przerwy dla Thiago Motty (33)

Autor:
Źródło: różne
prawie 17 lat temu
842
33
Szacuje się, że przez około miesiąc nie zobaczymy na boisku pomocnika Interu, który doznał urazu podczas meczu z Cagliari.

Lekarze Interu twierdzą, że Mottę czeka około czterech tygodni przerwy w związku z uszkodzeniem mięśni.

Il Corriere dello Sport donosi, że piłkarza ominą takie mecze jak Napoli, Sampdoria i Udinese (Serie A) oraz dwa spotkania w ramach Ligi Mistrzów - konfrontacje z Rubinem Kazań i Dynamem Kijów.

W oficjalnym oświadczeniu na inter.it czytamy: Thiago Motta przechodzi niezbędne badania pod kierownictwem Franco Combiego.

Wyniki pokazują uraz mięśnia półścięgnistego prawej nogi. Na razie gracz będzie kontynuować program leczenia ustalonych przez personel medyczny.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.09.2009 o 21:44 przez adik218
adik218
panowie ...niewazne kto jest najlepszym DM na swiecie przeciez niewygrywa sie meczów grajac samymi najlepszymi DM ...trzeba miec pomocnikow ktorzy by ciagli do przodu cała gre a nie tylko dobry odbior i wybicie piłki jak najdalej od naszej bramki...trzeba miec dobra ofensywe i napadzior wtedy sie wygrywa wiekszosc spotkan a nie tak jak teraz gramy samymi defensywnymi pomocnikami i czekamy az słabeusz popełni bład i moze wtedy strzelimy bramke .. <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 20:58 przez Bartosh
Bartosh
oby po odpoczynku lepiej się prezentował
22.09.2009 o 15:38 przez mati1908
mati1908
i dobrze,miejsce w jedenastce sie zwolni
22.09.2009 o 15:23 przez adriano:)
adriano:)
To było do przewidzenia. Odpoczynek mu się przyda, bo formą nie grzeszył jak grał.
22.09.2009 o 10:02 przez proba1
proba1
Ludzie nawet Krhin ktory zagral raptem parenascie minut w tym sezonie nie wypada gorzej niz Motta i licze na to ze ten chlopak dostanie wiecej szans
22.09.2009 o 09:20 przez Dominik
Dominik
Gra w naszych barwach nie całe dwa miesiące i to jest już jego druga kontuzja <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 08:46 przez mesjasz
mesjasz
pamietajcie ze motta tylko przez sezon w genui nie miał wiekszych problemów a tak całą kariere walczył z kontuzjami !! !! lubie tego goscia wiec niech troszke jeszcze pogra!
21.09.2009 o 23:30 przez AngeloJacopucci
AngeloJacopucci
Oj myślę ze Cambiasso w formie nie odstaje zbytnio od Essiena, nawet wcale..Oby do niej szybko wrócił. Moze strzał nie taki ,ale w odbiorze Cambiasso jest zdecydowanie lepszy.
21.09.2009 o 23:28 przez Seba
Seba
Może właśnie dlatego Motta spaceruje po boisku ? bo jak przyspieszy to od razu kontuzja <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
21.09.2009 o 23:27 przez AngeloJacopucci
AngeloJacopucci
MOtta gra bardzo bardzo słabo,... hmmm ale przy dyspozycji Muntarirgo na ławke by się przydał, oby szybko wyzdrowiał.Pozatym jest Vieira który jest w lepszej formie od obydwu wyżej wymienionych panów.Motta zawodzi na calej lini, taka prawda, choć byłem pozytywnie nastawiony do jego transferu , nie przekreślam go ale coś sie musi zmienić.Przechodzi obok meczu jak na defensywnego pomocnika jest tragiczny w odbiorze ,a jego znak firmowy tj długie dokładne piłki tez gdzieś zniknęły, zero walki i zangażowania.
21.09.2009 o 23:22 przez dodo_IM
dodo_IM
Wg mnie najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie jest Essien, a potem długo, długo nic. Jakoś wszyscy czekali na ten moment, aż Motta dostanie kontuzji. My to wiedzieliśmy, a zarząd?
21.09.2009 o 23:12 przez Mate1908
Mate1908
Świetna wiadomość... <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
21.09.2009 o 22:05 przez Cny
Cny
Klinsi64: Podaj jednego lepszego DM <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Wiadomo,że nie ma tak, że można jasno określić, kto jest najlepszy, no ale nie porównujmy Cuchu wracającego po miesięcznej przerwie do Motty, który gra bardzo przeciętnie od początku sezonu i nic nie daje drużynie, bo jak Argentyńczyk jest w formie to Motta może sobie usiąść,a on za nich dwóch zagra i to z lepszym efektem, bo nie będzie robił błędów jak Motta.
21.09.2009 o 22:02 przez Dejwid
Dejwid
the best pomocnik in serie A ;/
21.09.2009 o 21:28 przez Omen
Omen
Żeby go ktoś jeszcze jakoś brutalnie z faulował ale co to za piłkarz który sam doznaje kontuzji wobec tego czy warto było go ściągać skoro to drugi Vieira?
21.09.2009 o 20:42 przez krzysztof
krzysztof
Grajas, idź do kościoła pomódl się za swojego wybawiciela Interu...
21.09.2009 o 20:33 przez Seba
Seba
Kontuzja Thiago &quot;El Cracka&quot; Motty była tylko kwestią czasu. Pierwszy sygnał nastąpił już w meczu z Milanem. To będzie nasz drugi Vieira. Raz na 10 spotkań wyjdzie mu mecz, a tak to kaszana i co chwile szpital.
21.09.2009 o 20:12 przez Cny
Cny
co było kwestią kopnięcia piłki w stronę bramki*
21.09.2009 o 20:11 przez Cny
Cny
Patrick będzie miał kompana na sali w klinice Interu <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <br /> <br /> adik218: Cuchu to obecnie najlepszy czysty DM na świecie. Wrócił po ponad miesięcznej przerwie. Musi odbudować formę, a koledzy na boisku nie bardzo pomogli. Zanetti wyśmienicie asekuruje Maicona, Motta by wymiękł. Dodatkowo Zanetti potrafi szarpnąć, zrobić jakiś rajd. Motta to na razie bramka z Juve w TimCup (co nie było kwestią kopnięcia w stronę bramki) i dobre 30 minut z Milanem. Poza tym Zanetti to duch drużyny i dopóki będzie grać to będzie dla niego miejsce w składzie. Dodać można jeszcze to, że Zanetti jest ultra uniwersalny, a Motta to kołek na środku boiska, który albo bezsensownie fauluje, albo traci piłkę, ewentualnie poda do obrońcy, bo do przodu się boi.
21.09.2009 o 19:58 przez JulioCesar
JulioCesar
Zaczęło się to czego wszyscy najbardziej się bali. Wiecznie kontuzjowany motta.
21.09.2009 o 19:54 przez Kropasz
Kropasz
Cambiasso ławkę pogrzać. No taaa, szkoda tylko, że właśnie wyleczył kontuzję i zagrał dopiero jeden mecz.
21.09.2009 o 19:25 przez adik218
adik218
ja na waszym miejscu tak bym sie nie cieszył bo jak narazie zanetti i cambiasso tez niepokazuja nic specjalnego i tak jak motta tez powinni loawke pogrzac troche jedynie stanko sie stara cos zdziałac...<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
21.09.2009 o 19:22 przez Cny
Cny
Sorki :p miało być, ze od dzisiaj patrzymy tylko na noty *
21.09.2009 o 19:08 przez zbyniu88
zbyniu88
moze po kontuzji wezmie sie do roboty<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
21.09.2009 o 19:07 przez zbyniu88
zbyniu88
moze arnautovic bd na lawce wkoncu :D
21.09.2009 o 18:57 przez vviktorek
vviktorek
nooo truuudddnooo ;P zawsze to wiecej jedno miejsce na lawce.
21.09.2009 o 18:52 przez Cny
Cny
Grajas: OK od dzisiaj patrzymy się na to, które z reguł są z choinki <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Człowiek zwalania każdą akcje, traci bezsensownie piłki i nie gra nic dobrego w obronie, czyli nie wypełnia się z żadnego z powierzonych mu zadań. Pomoc Zanetti-Cambiasso-Stankov
ić w zupełnosci nam wystarcza. Motta niech siedzi na ławeczce, gdzie dawno by wylądował, gdyby ne kontuzja Cuchu.
21.09.2009 o 18:33 przez Slepy
Slepy
W końcu Jose nie będzie wystawiał tego drewna. Nie po to Quaresma szarpie, gryzie trawę i się stara i w ogóle biega żeby siedzieć. Forza triwela <br /> <br /> <br /> Kuruj się Motta, będziesz bardzo potrzebny.
21.09.2009 o 18:24 przez Grajas
Grajas
I ma razem ze Stankovicem najwyższe noty z naszych pomocników,paradoks
21.09.2009 o 18:20 przez proba1
proba1
Mimo ze to nasz zawodnik to na zle nam to nie wyjdzie. Koles zagral moze z 30 minu we wszystkich meczach na przyzwoitym poziomie reszta zenada

Shoutbox

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Claudio 24.06.2026 12:26

mnie zastanawia jakim cudem to juz prawie 6h wisi na forum

AveCaesar 24.06.2026 12:06

Ktoś sprawdzał, próbował ? Nie wiem czy warto

Dzonyy 24.06.2026 11:50

Piekna atmosfera.

Claudio 24.06.2026 11:37

kredens po co te nerwy? Czemu tak się unosisz? Nie wypada tak.

Jacenty 24.06.2026 11:27

wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625325

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się