Pozostałe

Miesiąc przerwy dla Thiago Motty (33)

Autor:
Źródło: różne
prawie 17 lat temu
841
33
Szacuje się, że przez około miesiąc nie zobaczymy na boisku pomocnika Interu, który doznał urazu podczas meczu z Cagliari.

Lekarze Interu twierdzą, że Mottę czeka około czterech tygodni przerwy w związku z uszkodzeniem mięśni.

Il Corriere dello Sport donosi, że piłkarza ominą takie mecze jak Napoli, Sampdoria i Udinese (Serie A) oraz dwa spotkania w ramach Ligi Mistrzów - konfrontacje z Rubinem Kazań i Dynamem Kijów.

W oficjalnym oświadczeniu na inter.it czytamy: Thiago Motta przechodzi niezbędne badania pod kierownictwem Franco Combiego.

Wyniki pokazują uraz mięśnia półścięgnistego prawej nogi. Na razie gracz będzie kontynuować program leczenia ustalonych przez personel medyczny.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38
whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.09.2009 o 21:44 przez adik218
adik218
panowie ...niewazne kto jest najlepszym DM na swiecie przeciez niewygrywa sie meczów grajac samymi najlepszymi DM ...trzeba miec pomocnikow ktorzy by ciagli do przodu cała gre a nie tylko dobry odbior i wybicie piłki jak najdalej od naszej bramki...trzeba miec dobra ofensywe i napadzior wtedy sie wygrywa wiekszosc spotkan a nie tak jak teraz gramy samymi defensywnymi pomocnikami i czekamy az słabeusz popełni bład i moze wtedy strzelimy bramke .. <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 20:58 przez Bartosh
Bartosh
oby po odpoczynku lepiej się prezentował
22.09.2009 o 15:38 przez mati1908
mati1908
i dobrze,miejsce w jedenastce sie zwolni
22.09.2009 o 15:23 przez adriano:)
adriano:)
To było do przewidzenia. Odpoczynek mu się przyda, bo formą nie grzeszył jak grał.
22.09.2009 o 10:02 przez proba1
proba1
Ludzie nawet Krhin ktory zagral raptem parenascie minut w tym sezonie nie wypada gorzej niz Motta i licze na to ze ten chlopak dostanie wiecej szans
22.09.2009 o 09:20 przez Dominik
Dominik
Gra w naszych barwach nie całe dwa miesiące i to jest już jego druga kontuzja <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
22.09.2009 o 08:46 przez mesjasz
mesjasz
pamietajcie ze motta tylko przez sezon w genui nie miał wiekszych problemów a tak całą kariere walczył z kontuzjami !! !! lubie tego goscia wiec niech troszke jeszcze pogra!
21.09.2009 o 23:30 przez AngeloJacopucci
AngeloJacopucci
Oj myślę ze Cambiasso w formie nie odstaje zbytnio od Essiena, nawet wcale..Oby do niej szybko wrócił. Moze strzał nie taki ,ale w odbiorze Cambiasso jest zdecydowanie lepszy.
21.09.2009 o 23:28 przez Seba
Seba
Może właśnie dlatego Motta spaceruje po boisku ? bo jak przyspieszy to od razu kontuzja <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
21.09.2009 o 23:27 przez AngeloJacopucci
AngeloJacopucci
MOtta gra bardzo bardzo słabo,... hmmm ale przy dyspozycji Muntarirgo na ławke by się przydał, oby szybko wyzdrowiał.Pozatym jest Vieira który jest w lepszej formie od obydwu wyżej wymienionych panów.Motta zawodzi na calej lini, taka prawda, choć byłem pozytywnie nastawiony do jego transferu , nie przekreślam go ale coś sie musi zmienić.Przechodzi obok meczu jak na defensywnego pomocnika jest tragiczny w odbiorze ,a jego znak firmowy tj długie dokładne piłki tez gdzieś zniknęły, zero walki i zangażowania.
21.09.2009 o 23:22 przez dodo_IM
dodo_IM
Wg mnie najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie jest Essien, a potem długo, długo nic. Jakoś wszyscy czekali na ten moment, aż Motta dostanie kontuzji. My to wiedzieliśmy, a zarząd?
21.09.2009 o 23:12 przez Mate1908
Mate1908
Świetna wiadomość... <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
21.09.2009 o 22:05 przez Cny
Cny
Klinsi64: Podaj jednego lepszego DM <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Wiadomo,że nie ma tak, że można jasno określić, kto jest najlepszy, no ale nie porównujmy Cuchu wracającego po miesięcznej przerwie do Motty, który gra bardzo przeciętnie od początku sezonu i nic nie daje drużynie, bo jak Argentyńczyk jest w formie to Motta może sobie usiąść,a on za nich dwóch zagra i to z lepszym efektem, bo nie będzie robił błędów jak Motta.
21.09.2009 o 22:02 przez Dejwid
Dejwid
the best pomocnik in serie A ;/
21.09.2009 o 21:28 przez Omen
Omen
Żeby go ktoś jeszcze jakoś brutalnie z faulował ale co to za piłkarz który sam doznaje kontuzji wobec tego czy warto było go ściągać skoro to drugi Vieira?
21.09.2009 o 20:42 przez krzysztof
krzysztof
Grajas, idź do kościoła pomódl się za swojego wybawiciela Interu...
21.09.2009 o 20:33 przez Seba
Seba
Kontuzja Thiago &quot;El Cracka&quot; Motty była tylko kwestią czasu. Pierwszy sygnał nastąpił już w meczu z Milanem. To będzie nasz drugi Vieira. Raz na 10 spotkań wyjdzie mu mecz, a tak to kaszana i co chwile szpital.
21.09.2009 o 20:12 przez Cny
Cny
co było kwestią kopnięcia piłki w stronę bramki*
21.09.2009 o 20:11 przez Cny
Cny
Patrick będzie miał kompana na sali w klinice Interu <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <br /> <br /> adik218: Cuchu to obecnie najlepszy czysty DM na świecie. Wrócił po ponad miesięcznej przerwie. Musi odbudować formę, a koledzy na boisku nie bardzo pomogli. Zanetti wyśmienicie asekuruje Maicona, Motta by wymiękł. Dodatkowo Zanetti potrafi szarpnąć, zrobić jakiś rajd. Motta to na razie bramka z Juve w TimCup (co nie było kwestią kopnięcia w stronę bramki) i dobre 30 minut z Milanem. Poza tym Zanetti to duch drużyny i dopóki będzie grać to będzie dla niego miejsce w składzie. Dodać można jeszcze to, że Zanetti jest ultra uniwersalny, a Motta to kołek na środku boiska, który albo bezsensownie fauluje, albo traci piłkę, ewentualnie poda do obrońcy, bo do przodu się boi.
21.09.2009 o 19:58 przez JulioCesar
JulioCesar
Zaczęło się to czego wszyscy najbardziej się bali. Wiecznie kontuzjowany motta.
21.09.2009 o 19:54 przez Kropasz
Kropasz
Cambiasso ławkę pogrzać. No taaa, szkoda tylko, że właśnie wyleczył kontuzję i zagrał dopiero jeden mecz.
21.09.2009 o 19:25 przez adik218
adik218
ja na waszym miejscu tak bym sie nie cieszył bo jak narazie zanetti i cambiasso tez niepokazuja nic specjalnego i tak jak motta tez powinni loawke pogrzac troche jedynie stanko sie stara cos zdziałac...<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
21.09.2009 o 19:22 przez Cny
Cny
Sorki :p miało być, ze od dzisiaj patrzymy tylko na noty *
21.09.2009 o 19:08 przez zbyniu88
zbyniu88
moze po kontuzji wezmie sie do roboty<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
21.09.2009 o 19:07 przez zbyniu88
zbyniu88
moze arnautovic bd na lawce wkoncu :D
21.09.2009 o 18:57 przez vviktorek
vviktorek
nooo truuudddnooo ;P zawsze to wiecej jedno miejsce na lawce.
21.09.2009 o 18:52 przez Cny
Cny
Grajas: OK od dzisiaj patrzymy się na to, które z reguł są z choinki <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" /> <br /> <br /> Człowiek zwalania każdą akcje, traci bezsensownie piłki i nie gra nic dobrego w obronie, czyli nie wypełnia się z żadnego z powierzonych mu zadań. Pomoc Zanetti-Cambiasso-Stankov
ić w zupełnosci nam wystarcza. Motta niech siedzi na ławeczce, gdzie dawno by wylądował, gdyby ne kontuzja Cuchu.
21.09.2009 o 18:33 przez Slepy
Slepy
W końcu Jose nie będzie wystawiał tego drewna. Nie po to Quaresma szarpie, gryzie trawę i się stara i w ogóle biega żeby siedzieć. Forza triwela <br /> <br /> <br /> Kuruj się Motta, będziesz bardzo potrzebny.
21.09.2009 o 18:24 przez Grajas
Grajas
I ma razem ze Stankovicem najwyższe noty z naszych pomocników,paradoks
21.09.2009 o 18:20 przez proba1
proba1
Mimo ze to nasz zawodnik to na zle nam to nie wyjdzie. Koles zagral moze z 30 minu we wszystkich meczach na przyzwoitym poziomie reszta zenada

Shoutbox

Cny 24.06.2026 10:53

jeszcze ich bym zrozumiał, ale to będzie Tottenham najpewniej. a później młody skończy jak jakiś Lamela

pluto11 24.06.2026 10:52

Ale tu znowu pojawi się ManU City czy inny Arsenal powie dzień dobry my po Paza gdzie przyłożyć kartę

Sub-Zero 24.06.2026 10:44

Nie będzie żadnego Paza. Zostaniemy przelicytowani z uśmiechem na ustach pana Angola. 60 mln funtów? (70 mln euro) Proszę na wynos zapakować. Dziękuję do widzenia

chonciak 24.06.2026 10:42

paź może chcieć wiele. Ale to nie on będzie decydował o tym gdzie zagra jeśli real będzie chciał hajs to como zwyczajnie przez ffp nie ogarnie tematu.

pluto11 24.06.2026 10:38

W sprawie Paza to chyba tylko Real może nam pomóc bo chłopak chce grać w Como

martins2000 24.06.2026 10:36

Paz mocno naciska na Como,nie wchodzi żaden inny klub

Jacenty 24.06.2026 10:19

Romano: do czwartku Inter ma związane ręce i pozostaje tylko widzem w sprawie Paza

Jacenty 24.06.2026 10:18

Xabi Alonso obiecał Palestra bardzo duży wkład w grę i występy zarówno na lewej jak i prawej flance.

martins2000 24.06.2026 10:13

Ale blokującym takie transfery z Ameryki płd jest jak zawsze oko na Maroko

martins2000 24.06.2026 10:12

Wesleya to chciał jak zwykle parę lat temu Ausilio

martins2000 24.06.2026 10:11

Koniec tematu

martins2000 24.06.2026 10:10

✔️ Marco Palestra al Chelsea. Tutto definito tra le parti. Nella tarda serata di ieri nuova call tra il ragazzo e Xabi Alonso: l’allenatore spagnolo gli promesso un ruolo centrale all’interno del progetto. ✈️ Nel corso della giornata di oggi il calciatore organizzerà la sua partenza per Londra. ❌ Dialogo Inter-Atalanta, inesistente.

Jacenty 24.06.2026 10:09

Roma poinformowała, że Wesley ma dla nich status niesprzedawalny

Jacenty 24.06.2026 10:08

obok Cambiaso, powraca rwnież nazwisko Ndoye. W obydwu przypadkach mozliwa byłaby transakcja wiązana z Frattesim. Nottingham wycenia Szwajcara mna 35-40mln euro. Wraca też nazwisko Dodo.

martins2000 24.06.2026 10:02

Palestra będzie zarabiał w Chelsea 7 mln euro razem z bonusami. [Moretto]

Jacenty 24.06.2026 10:01

w kontekście Carnesecchiego, o którym niegdyś sporo się pisało. Atalanta nie chce go sprzedawać, i mogłaby rozważyć ofertę rzędu 50mln euro.

Jacenty 24.06.2026 09:53

GdS: Curtis Jones - uważa się, że opór Liverpoolu może w niedługim czasie osłabnąć. Duża w tym zasługa piłkarza, który bardzo chciałby rzenieść się do Mediolanu, rozpocząć nowy rozdział nie tylko w karierze ale i w życiu.

Jacenty 24.06.2026 09:51

GdS: Udinese chce 25-30mln euro za Soleta, Inter zatrzymał się na 23. Istnieje silne przekoannie o powodzeniu operacji, wzmocnione porozumieniem z piłakrzem.

Dzonyy 24.06.2026 09:42

Jedyna szansa to byłąby jakby Palestra byl Interista tak jak Skriniar

Claudio 24.06.2026 09:30

też o tym pomyslalem ze stwierdzili, gdy pojawila sie mozliwosc na Paza po rozmowach z Perezem na meczu towarzyskim legend, iż Paz byłby priorytetem i czekamy jeszcze z Palestrą. No ale to już kompletnie domysły. Mają czas niech pracują nad wzmocnieniem kady - byleby tylko nie robili tak chaotycznych transferów jak LH czy Diouf

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625296

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się