Pozostałe

Milito pojedzie do RPA (28)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 16 lat temu
999
28

Selekcjoner reprezentacji Argentyny - Diego Maradona ogłosił już ostateczną, 23-osobową kadrę na mistrzostwa świata w RPA. Na liście powołanych znalazł się również Diego Milito, choć wcześniej obawiano się, iż nasz snajper przegra rywalizacje o miejsce w składzie z piłkarzem Napoli - Lavezzim.


Ostatecznie Maradona zrezygnował z Levazziego oraz Datolo, a rozgrywający wspaniały sezon Il Principe pojedzie na mundial. W argentyńskiej kadrze znalazł się również Walter Samuel.

[hide]

Bramkarze: Sergio Romero (AZ Alkmaar/NED), Mariano Andujar (Catania/ITA), Diego Pozo (Colon) 

Obrońcy: Nicolas Otamendi (Velez Sarsfield), Martin Demichelis (Bayern Munich/GER), Walter Samuel (Inter Milan/ITA), Gabriel Heinze (Marseille/FRA), Nicolas Burdisso (AS Roma/ITA), Clemente Rodriguez (Estudiantes), Ariel Garce (Colon)

Pomocnicy: Jonas Gutierrez (Newcastle/ENG), Maximiliano Rodriguez (Liverpool/ENG), Javier Mascherano (Liverpool/ENG), Juan Sebastian Veron (Estudiantes), Angel Di Maria (Benfica/POR), Javier Pastore (Palermo/ITA), Mario Bolatti (Fiorentina/ITA)

Napastnicy: Lionel Messi (Barcelona/ESP), Gonzalo Higuain (Real Madrid/ESP), Martin Palermo (Boca Juniors), Sergio Aguero (Atletico Madrid/ESP), Diego Milito (Inter Milan/ITA), Carlos Tevez (Manchester City/ENG)

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.05.2010 o 19:43 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Jaknajbardziej na ten wyjazd Milito zasluguje<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
20.05.2010 o 19:16 przez crisinter
crisinter
dobrze że jest Milito ale powinienen być Lavezzi np. za Gutiereza
20.05.2010 o 19:12 przez DonDawido
DonDawido
@SlimShady<br />
O ile się nie mylę to Riquelme zakończył reprezentacyjną karierę. <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Ale w jego miejsce Pastore i jest w porządku. <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
20.05.2010 o 18:23 przez adriano:)
adriano:)
Należało się to jemu jak mało komu.
20.05.2010 o 17:58 przez SlimShady
SlimShady
3 a nawet 5 nazwisk w życiu bym nie powołał.<br />
Jak nie można powołać Zanettiego, a kosztem niego dwóch nieznanych obrońców Rodrigueza i Garcena. Powinien być Javier oraz Rodriguez albo Zabaleta.<br />
Także nie wiem jakim cudem znaleźli sie tu Guttierez oraz Bolatti co nic szczególnego nie pokazują, w ich miejsce obowiązkowo powinni sie znaleść Cambiasso i Lucho Gonzalez labo Riguelme. Także wolałbym ową trójkę niż Pastore, chłopka ma potencjał, jednak nie jest aż tak dobry aby grać w reprezentacji przy takiej konkurencji, która nie pojechała, choć akurat Pastore lubię i fajnie że chłopka pojechał, pewnie sie wypromuje razem z Di Marią i pójdą za wielkie pieniądze do jakiegoś giganta. Jeśli chodzi o atak to jestem zadowolony. Może bardziej bym wolał Lopeza zamiast Palermo, a gracz Boca Juniors to bardzo doświadczony i bramko szczelny zawodnik, taki as pola karnego sie przyda.<br />
<br />
Tak to bym widział:<br />
<br />
Bramkarze: Sergio Romero (AZ Alkmaar/NED), Mariano Andujar (Catania/ITA), Diego Pozo (Colon) <br />
<br />
Obrońcy: Nicolas Otamendi (Velez Sarsfield), Martin Demichelis (Bayern Munich/GER), Walter Samuel (Inter Milan/ITA), Gabriel Heinze (Marseille/FRA), Nicolas Burdisso (AS Roma/ITA), Clemente Rodriguez (Estudiantes), Javier Zanetti (Inter/ITA)<br />
<br />
Pomocnicy: Estaban Cambiasso (Inter/ITA), Maximiliano Rodriguez (Liverpool/ENG), Javier Mascherano (Liverpool/ENG), Juan Sebastian Veron (Estudiantes), Angel Di Maria (Benfica/POR), Javier Pastore (Palermo/ITA), Juan Roman Riguelme (Boca Junior)<br />
<br />
Napastnicy: Lionel Messi (Barcelona/ESP), Gonzalo Higuain (Real Madrid/ESP), Martin Palermo (Boca Juniors), Sergio Aguero (Atletico Madrid/ESP), Diego Milito (Inter Milan/ITA), Carlos Tevez (Manchester City/ENG)
20.05.2010 o 16:59 przez berniol21
berniol21
To już byłby szczyt gdyby Milito nie powołał.
20.05.2010 o 14:12 przez piter0806
piter0806
jeżeli ma tam jechać po to aby nie grał nic to wolałbym aby wcale nie jechał i chociaż odpoczął by sobie po sezonie
20.05.2010 o 13:02 przez bunny11
bunny11
Bolatti, Palermo? co?
20.05.2010 o 12:58 przez piotrekninter
piotrekninter
#9 Berniol 21 Veron nie powinien jechac, co ty wypisujesz, masz w Arg lepszego kreatora, najlepszy zawodnik Ameryki w tamtym sezonie, nie wiem jak w tym ale na chwile obecna lepszego kreatora nie maja, kto ? Aimar, wieczny talent ktory mial byc gwiazda warta 100 mln a gra w Benfice WOW
20.05.2010 o 11:48 przez Omen
Omen
Jak widzę te nominację Maradony nie wiem czy śmiać się czy płakać<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Obrona i pomoc woła o pomstę do nieba.Sześciu napastników...Messi,Higuain,Aguero,Mili&shy;to,Tevez,Palermo (co on tam robi<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> !) straciłem nadzieję że Milito zagra choćby przez minutę...
20.05.2010 o 10:52 przez Jerzolpoznan
Jerzolpoznan
nawet nie zagra 30 min :/
20.05.2010 o 10:41 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
I Diego ma być w pierwszej 11 inaczej w grupie odpadacie... <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
20.05.2010 o 10:24 przez mati1908
mati1908
nie wspomne juz o,dla mnie najlepszym defensorem swiata Cambiasso
20.05.2010 o 10:24 przez mati1908
mati1908
jedne z lepszych posuniec maradony : Ariel Garce (Colon),Martin Palermo (Boca Juniors,to jest chyba najlepsze),Gabriel Heinze (Marseille/FRA),a co do naszego ex Verona,mysle ze dobre posuniecie,pomiom wieku prezentuje doskonało forme,szkode ze tego samego nie zauwazył u Zanettiego...
20.05.2010 o 09:53 przez arturinho17
arturinho17
Taka sobie ta kadra, dobrze że przynajmniej Milito pojedzie. na następny mundial już niestety Zanetti nie pojedzie, bo w wieku 40 lat nikt nie będzie chciałgo wziąć<img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> Liczę, że zaraz po mundialu zrezygnuje, bo już nie mogę patrzeć jak niszczy tą reprezentację...
20.05.2010 o 09:52 przez DonDawido
DonDawido
Moim zdaniem, z perspektywy potrzeb reprezentacji Argentyny, to właśnie Zanetti i Cambiasso byli bardziej potrzebni niż Milito. W napastnikach mogą przebierać, jeden lepszy od drugiego ale bocznych obrońców już tylu nie mają. Dla Cambiasso alternatywą jest Mascherano ale jednak przydałoby się mieć jakiegoś zmiennika... jak Esteban.<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
20.05.2010 o 09:44 przez dichu
dichu
Cambiasso i Zanettiego nei ma a jak patrzę na skład to lepszych nie widzę <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
20.05.2010 o 09:42 przez Ajk
Ajk
Niestety ale Milito może mieć duże problemy żeby cokolwiek pograć na mundialu. Konkurencje ma wielką, a znając postępowanie Maradony nie da mu pograć za wiele. Mam nadzieję, że się mylę bo jak wszyscy doskonale wiemy Milito może być 89minut niewidoczny i nagle znajduje się tam gdzie trzeba i strzela bramkę. Piłkarz bezcenny w tym sezonie dla Interu i oby mógł się zaprezentować na mundialu.
20.05.2010 o 09:30 przez Mate1908
Mate1908
Argentyna ma potencjał aby wygrać MŚ, ale z Maradoną cel ten będzie bardzo trudny do osiągnięcia. On po prostu niszczy tą drużynę... Dobrze, że Diego znalazł się w kadrze. Szkoda tylko że miszcz taktyki nie zabrał Cuchu i Capitano.
20.05.2010 o 08:15 przez berniol21
berniol21
Bolatti i Veron nie powinni znaleźć się w kadrze.
20.05.2010 o 07:33 przez piotrekninter
piotrekninter
spora kryttyka spadla na Maradone, wiec pewnie dlatego wzial Milito bo to by bylo smieszne wicekrola strzelcoew seria a zostawic w domu na rzecz Lavezziego np
20.05.2010 o 03:06 przez blo
blo
Final z Jose<br />
z Maradona z grupy nie wyjda;&gt;
20.05.2010 o 02:31 przez paskiewi
paskiewi
Bardzo lubię reprezentację Argentyny. Kibicuje im od 1990 roku. Uwielbiałem też Maradonę piłkarza, jednak o tym, że nie nadaję się na trenera wiedzieli wszyscy( no może poza tymi którzy decydowali o wyborze selekcjonera) zanim został głównym coachem reprezentacji. Poza atakiem, który jest fenomenalny, kadra nie powala na kolana. Obym mógł emocjonować się ich grą trochę dłużej niż trwają mecze grupowe.
20.05.2010 o 01:07 przez Mateusz17
Mateusz17
Ariel Garce (Colon) cpun napewno zabłyszczy wkoncu młodzieniaszek<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
20.05.2010 o 00:56 przez seriea
seriea
fajnie ze PAstore jedzie
20.05.2010 o 00:43 przez Piekarz
Piekarz
Trochę szkoda. Szkoda, że Milito i Wallie będą współtwórcami tego czegoś. Gdyby nie było ich w tej kadrze, moje życzenia co do reprezentacji Maradony byłyby bardzo klarowne i wyraziste.
20.05.2010 o 00:36 przez pietrasowy
pietrasowy
Clemente Rodriguez (Estudiantes), Ariel Garce (Colon), Jonas Gutierrez (Newcastle/ENG), Mario Bolatti (Fiorentina/ITA),Martin Palermo (Boca Juniors)<br />
<br />
co to ma być <img src="/files/emoticons/7" alt=":o" /> ?<br />
<br />
zamiast nich Cambiasso, Zanetti, Gago i Lisandro =&gt; mega skład<br />
<br />
z ćpunem na ławce max 1/4.<br />
z normalnym trenerem nawet taki skład mógłby wygrać
20.05.2010 o 00:25 przez Filip©
Filip©
no, ale Palermo wziął <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53355

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się