Wywiady z piłkarzami

Moggi: "Inter ma problemy w obronie" (18)

Autor:
ponad 15 lat temu
789
18

Luciano Moggi w swoim telewizyjnym show tradycyjnie przeanalizował piłkarski dzień Serie A. Oto co powiedział na temat Interu:

Opierając się na rezultacie można pomyśleć, że Inter rozegrał dobry mecz, ale tak nie było. Drużyna próbuje wyjść z kryzysu, ale póki co ma kłopoty w linii defensywnej. Zwycięstwo przyszło dzięki kilku przypadkom, częściowo gospodarzom się poszczęściło, ale chciałbym wyróżnić świetną pracę Stankovicia. On był jednym z tych, którzy wyglądali na mniej więcej zrównoważonych w ekipie Beniteza.

O Cassano: Co jeśli Cassano postąpiłby ze mną tak jak z Garrone? Oglądałby cały sezon z trybun i musiałby jeszcze płacić za bilety.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Bisseck: Zagraliśmy całkiem nieźle, ale mogliśmy lepiej bronić (0)

25.05
03:07

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.11.2010 o 22:02 przez tytusek25
tytusek25
Po co cytowac tu wypowiedzi kryminalistow i oszustow takich jak Moggi? Z tego co sie orientuje jak kogos przylapia na dopingu albo na sprzedawaniu meczow to nie staje sie on z miejsca ekspertem w swojej dziedzinie,wręcz przeciwnie.
30.11.2010 o 20:20 przez hQ
hQ
zozol - wiem, ten avatar to moje marzenie, mam nadzieję, że kiedyś się spełni<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
30.11.2010 o 18:51 przez Gajdzik
Gajdzik
Do pierdla z nim <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.11.2010 o 18:36 przez g0raFCI
g0raFCI
Lucjan odkrywa Ameryke ! <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
30.11.2010 o 17:28 przez Chuchu
Chuchu
Dzięki Lucek, gdybyś nam tego nie powiedział to byśmy tego nie zobaczyli a tak to wszystko nam ładnie wyjaśniłeś.<br />
<br />
#6 No tak bo przecież byłeś na procesie sądowym i wiesz jakie dowody przedstawiła prokuratura(czy jak oni się tam nazywaj - może oskarżyciel?)
30.11.2010 o 16:42 przez hQ
hQ
My mamy w obronie, a Moggi w głowie.
30.11.2010 o 16:30 przez SpecialONE
SpecialONE
Moggi ma racje. Wszyscy jaraja sie meczem z Parmą, ale tak naprawde powinno byc 5-0, obrona grała chaotycznie i mogło być nawet 5-5.
30.11.2010 o 15:15 przez MatiInter
MatiInter
co za upierdliwy dziad
30.11.2010 o 14:56 przez Ynter
Ynter
Moggi chyba chce zęby zgubić, bo gada i gada...<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.11.2010 o 14:45 przez snuffy
snuffy
&quot;tym bardziej, że chyba 2 z nich nie wygrało.&quot; buhehe wybrac sędziego i jeszcze nie wygrac <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.11.2010 o 14:39 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Jego twarz przypomina mi teletubisia<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
30.11.2010 o 14:26 przez Kamikaze
Kamikaze
Stworzyłas swoją wersje tej afery czy puudelek CI podał takie info ? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.11.2010 o 14:22 przez krzynao
krzynao
#6 Poczytaj może jeszcze na temat tej afery...bo widze, ze masz zawężone pojęcie na ten temat...
30.11.2010 o 14:13 przez bigubossu
bigubossu
Ani Moggi, ani Juve żadnego meczu nie kupili! Był motyw taki, że Moggi oraz dyrektorzy Lazio, ACF i jeszcze kogoś mogli mieć wpływ na obsadę sędziów w 4 meczach. I tylko za ten fakt poszły te kary, bo w żadnym z tych meczów nie było dowodów, że Juve je kupiło, tym bardziej, że chyba 2 z nich nie wygrało. Zapamiętajcie to sobie, jak się tu znów Moggi w newsie pojawi!
30.11.2010 o 14:10 przez olgierd
olgierd
co0 do defensywy ćwok ma troche racji
30.11.2010 o 14:08 przez olgierd
olgierd
haha krzynao dobry komentarz zdrówko<img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
30.11.2010 o 14:06 przez keloo08
keloo08
#1 hehe dobre<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.11.2010 o 14:01 przez krzynao
krzynao
taaa...Cassano by kupowal bilety a Ty mecze...

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625334

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się