Pozostałe

Moggi: Mourinho to amator (41)

Autor:
ponad 16 lat temu
818
41

Luciano Moggi chcąc znów o sobie przypomnieć postanowił ponownie zaatakować Inter Mediolan.

 

Były dyrektor drużyny z Turynu jest przekonany, że obecna dominacja Nerazzurri jest konsekwencją afery Calciopoli.

 

"Mistrzostwo Włoch jest już własnością Interu. Trzeba jednak zaznaczyć przy tym, iż Serie A stała się strasznie przeciętną ligą. Wielcy piłkarze i trenerzy opuścili Półwysep Apeniński. "


"Jeśli chodzi o Mourinho to jest on wielkim szczęściarzem. Jako trener jest trochę lepszy od amatora, który został rzucony do walki, podobnie jak jego prezydent. O wiele lepiej idzie mu kreowanie własnej osoby."

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.01.2010 o 21:13 przez SlimShady
SlimShady
Niech lepiej spojrzy na siebie, jest skończony, to dopiero klęska, pajac <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
12.01.2010 o 21:13 przez SlimShady
SlimShady
Niech lepiej spojrzy na siebie, jest skończony, to dopiero klęska, pajac <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
12.01.2010 o 14:34 przez adriano:)
adriano:)
Bez komentarza.....
12.01.2010 o 10:23 przez inter xD
inter xD
Moggi chyba się mocno walnął w łeb<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
12.01.2010 o 08:56 przez INTER BIKER
INTER BIKER
NIECH MOURINHO NIE WDAJE SIE W DYSKUSJE Z TYM MOGGIM.NASZYM PROBLEMEM NIE JEST TEN PALANT I SMIESZNY JUVENTUS.ZAZDROSC ICH ZŻERA I TYLE.NORMALNIE ZACZAŁEM BARDZIEJ NIENAWIDZIEC JUVE NIŻ MILAN.FORZA INTER MEDIOLAN,A NIE JAK WYNIKI SA NA ŻYWO I JEST-INTER MILAN.TAK MNIE TO WKURZA
11.01.2010 o 20:06 przez prezes777
prezes777
No tak, bo jak kupowali sędziów to wiadomo, że ci co byli fair to byli słabsi... teraz jest wszystko w normie i widać, kto jest najlepszy. Biorę tutaj także pod uwagę naszego największego rywala - AC Milan. Teraz jakby odżyli, zaczęli grać naprawdę nieźle. Ale reszta ligi słabiutko... powoli idzie w górę, za pare lat Serie A będzie dobrą ligą, trzeba czasu. Ale już lepiej żeby była słabsza i fair, niż lepsza i pełna oszustów. Ja mimo wszystko chiałbym, żeby Juve, Florentina i Genoa grały lepiej. Dlaczego? A no dlatego, że w zasadzie Inter nie ma konkurencji w lidze i nasi piłkarze nie wychodzą na max zmotywowani, bo nei ma konkurencji właśnie. Gdyby tak było, na pewno w CL bysmy dalej zachodzili... Mam nadzieję, że w tym roku dojdziemy chociaż do półfinałów... i jak najbardziej liczę na scudetto i puchar włoch<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.01.2010 o 19:38 przez cor72z
cor72z
Za to pan Moggi udowodnił jak wielkim jest człowiekiem i jak wielkim klubem jest Juve bez jego machlojek. Aha i jeśli Mourinho jest dobry w &quot;kreowaniu własnej osoby&quot; to ciekawe co można w tym momencie o tym panu powiedzieć, który tylko dzięki takim komentarzom przypomina jeszcze o swej żałosnej osobie?
11.01.2010 o 19:28 przez Gambit
Gambit
Grajas wiec wez mi wytlumacz ta metafore.Bo serio nie zrozumialem.I chcialbym sie dowiedziec jak Ty to odbierasz?
11.01.2010 o 19:26 przez scozzi
scozzi
Dawaj Jose.<br />
<br />
A Pan Moggi za dużo chyba gra w FM-a.
11.01.2010 o 18:32 przez siemanko94
siemanko94
co za cwel, nie wie z kim zadziera, Mou akcja Moggi <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" /> <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
11.01.2010 o 18:32 przez Inler
Inler
Mnie Mourinho ostatnio wkurza tym, że cały czas próbuje grać skrzydłami. To nie jest dobre ustawienie dla Interu
11.01.2010 o 17:58 przez hQ
hQ
&quot;O wiele lepiej idzie mu kreowanie własnej osoby.&quot; - i kto to mówi.
11.01.2010 o 17:55 przez Grajas
Grajas
Niektórzy nie do końca zrozumieli metafore-porównanie zastosowane przez Moggiego,nie szkodzi.
11.01.2010 o 17:41 przez Piekarz
Piekarz
El Intero, napisałem, że zgadzam się w dużej mierze. Focus. Liczyłem właśnie na to, że sprawi to, iż nikt mi nie powie, że uważam Mourinho za &quot;trochę lepszego od amatora&quot; (jakby ktoś wciąż nie ogarnął, to dodaję, że tak nie uważam). Nie sprawiło, moja pomyłka.<br />
<br />
A tak zupełnie oddzielnie od tego, co napisałem powyżej, to niektórzy, nie wiem czemu, mylą &quot;amatora&quot; z &quot;trochę lepszym od amatora&quot;.
11.01.2010 o 17:39 przez piotrekninter
piotrekninter
ten kolo to debil, uwaza mou za troche lepszego od amatora.. mou zdobyl LM z porto-czy ktos wczesniej slyszal o deco costinha maniche i reszcie to dzieki niemu sie wybili i zablysneli w europie<br />
wenger ktorego uwazam za jednego z najlepszych trenerow jakos wygraniem LM sie nie moze pochwalic wiec precz od jose mozna mu duzo zarzucic czesto zbyt defensywna gre itd ale taktykiem i trenerem jest z najwyzszej polki<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
11.01.2010 o 17:14 przez Ajk
Ajk
Jego wypowiedzi nie warto komentować, ta wypowiedź świadczy o jego poziomie i to co sobą reprezentuje. Totalne dno.
11.01.2010 o 17:13 przez cesc1233
cesc1233
a ty moye zawodowiec chyba dupa
11.01.2010 o 16:57 przez Kubusa10
Kubusa10
Moggi do Neonówki <br />
Mou czekam na ciebie i twoją riposte<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
11.01.2010 o 16:50 przez Seba
Seba
Na prawde Piekarz uważasz, że Mourinho jest troche lepszy od amatora ? Czyli wychodzi na to że ludzie są debilami. Po co tracić czas i pieniądze na wykształcenie, czy później opłacać trenera z papierami skoro można wziąć pierwszego lepszego człowieka z ulicy interesującego się piłką i go zatrudnić. Czyli Twój idol Mancini kim jest ? Zerem ? Można kogoś nie lubić, ale jak można pisać o kimś, że jest amatorem skoro zdobywa z drużynami praktycznie wszystko co jest do zdobycia ? Zobaczycie niektórzy co się będzie działo gdy Mourinho odejdzie. Nawet sprowadzenie klasowego piłkarza bedzie stanowiło problem...
11.01.2010 o 16:38 przez Piekarz
Piekarz
W dużej mierze zgadzam się z jego słowami o Mourinho.<br />
<br />
Denerwuje mnie jednak to, że ten kryminalista ma czelność bez przerwy narzekać na słabość Serie A, podczas gdy to on sam w gigantycznym stopniu się do tej słabości przyczynił.
11.01.2010 o 16:22 przez dichu
dichu
Omen zobaczymy czy przeciętna to bym poczekał z ocenami do spotkań w Chempions Legue ! Ja myślę że naprawdę to jesteśmy gdzieś 4 siła na świecie za Barcą Chelsea no i może Realem Madryt to Inter teraz moim zdaniem nie odbiega juz od nikogo i mamy naprawdę drużynę żeby wygrać te rozgrywki jeśli w spotkaniach z Chelsea nasi będą mieć formę to zobaczymy czy ta Chelsea taka dobra<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Milan jak sie patrzy na komentarze kibiców przed Manchesterem to się tak ludzie nei zachowują jak u nas i się cieszą że trafili tak a nie inaczej! A u nas panika spokojnie kiedyś ten nie fart minie może w tym roku i to my będziemy górą<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! A Moggi to się wypowiada tak jakby znał już rezultat i na tematy o których nie powinien się wypowiadać po tym co robił! Juve ma teraz swoja politykę no cóż może teraz nei są w dobrej sytuacji ale nie zapomnijmy że na początku Milan tez był nisko i Roma tez a teraz się to odwróciło więc by sobie odpuścił komentarze na temat polityki bo watpie aby Juve akceptowało takie obroty sprawy i na pewno już nie długo też zaczną grać lepiej! a co ważne teraz przynajmniej jak go nie ma to grają czysto a nei jak za niego kasę sypneli i byli niby najlepsza ekipą zaraz po Manchesterze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Co do trenera to chyba w ogóle zapomniał spojrzeć w życiorys Mou i się odezwał żal po prostu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
11.01.2010 o 16:13 przez Claudio
Claudio
&quot; Jako trener jest trochę lepszy od amatora, który został rzucony do walki, podobnie jak jego prezydent&quot;<br />
<br />
Jedynie z tym zdaniem sie nie zgodze bo amator nie wygrywa LM, Premier League i SerieA chocby mial galaktyczny sklad... No ale co tu wymagac od tego prostaka.<br />
Zreszta jego slowa nalezy wrzucic do kosza..nie powiedzial nic wielkiego czego bym nie wiedzial..a jak cos mu sie wymsknelo to bez zadnych argumentow..jak zwykle zreszta
11.01.2010 o 16:11 przez Gambit
Gambit
oczywiscie moggi o tym zapomnial nie omen.Sorry<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.01.2010 o 16:09 przez Gambit
Gambit
Omen ma racje tylko zapomnial o jednym.Ze w duzej mierze on sie do tego przyczynil.W wyniku calciopoli w 2006 roku serie a znacznie stracila na jakosci.A obecnosc chociazby Mourinho powoduje ze serie a zyskuje na klasie i atrakcyjnosci.wiec niech on sie juz lepiej nie wypowiada.
11.01.2010 o 15:57 przez Omen
Omen
Ale liga Włoska stała się rzeczywiście przeciętna...z tym to ma rację
11.01.2010 o 15:45 przez Jedrula
Jedrula
ten pan zawsze dostarcza mi niesamowitej rozrywki <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.01.2010 o 15:42 przez tytusek25
tytusek25
Od kiedy ten zlodziej jest jakims autorytetem jeszcze? A skoro jak twierdzi jest niewinny to w takim razie najwiekszym amatorem i nieudacznikiem jest on sam skoro dał sie tak zrobić na cacy.Gdzie jest dzis Moratti i Mourinho a gdzie jest Moggi? Lata tylko od drzewa do drzewa i je obszczekuje bo zebow juz dawno nie ma.Leszcz jeden<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
11.01.2010 o 15:34 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Grajas obaj jesteście siebie warci. Pierdzielisz takie same głupoty jak Modżi. Pozostaje tylko <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
11.01.2010 o 15:29 przez rafi27
rafi27
Caro Moggi, sei e sarai sempre solo ed esclusivamente un pezzo di merda.....<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> .Forza Mou!<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
11.01.2010 o 15:27 przez Seba
Seba
Dawno nie było wypowiedzi naszego &quot;asa&quot; Grajasa. Od początku roku szkolnego praktycznie go nie widać. Zasypało Polskę i z pewnością nie miał jak się dostać do szkoły i stąd jego obecność na stronie.

Shoutbox

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się