Pozostałe

Moggi: Mourinho to amator (41)

Autor:
ponad 16 lat temu
817
41

Luciano Moggi chcąc znów o sobie przypomnieć postanowił ponownie zaatakować Inter Mediolan.

 

Były dyrektor drużyny z Turynu jest przekonany, że obecna dominacja Nerazzurri jest konsekwencją afery Calciopoli.

 

"Mistrzostwo Włoch jest już własnością Interu. Trzeba jednak zaznaczyć przy tym, iż Serie A stała się strasznie przeciętną ligą. Wielcy piłkarze i trenerzy opuścili Półwysep Apeniński. "


"Jeśli chodzi o Mourinho to jest on wielkim szczęściarzem. Jako trener jest trochę lepszy od amatora, który został rzucony do walki, podobnie jak jego prezydent. O wiele lepiej idzie mu kreowanie własnej osoby."

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.01.2010 o 21:13 przez SlimShady
SlimShady
Niech lepiej spojrzy na siebie, jest skończony, to dopiero klęska, pajac <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
12.01.2010 o 21:13 przez SlimShady
SlimShady
Niech lepiej spojrzy na siebie, jest skończony, to dopiero klęska, pajac <img src="/files/emoticons/29" alt="&lt;mad&gt;" />
12.01.2010 o 14:34 przez adriano:)
adriano:)
Bez komentarza.....
12.01.2010 o 10:23 przez inter xD
inter xD
Moggi chyba się mocno walnął w łeb<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
12.01.2010 o 08:56 przez INTER BIKER
INTER BIKER
NIECH MOURINHO NIE WDAJE SIE W DYSKUSJE Z TYM MOGGIM.NASZYM PROBLEMEM NIE JEST TEN PALANT I SMIESZNY JUVENTUS.ZAZDROSC ICH ZŻERA I TYLE.NORMALNIE ZACZAŁEM BARDZIEJ NIENAWIDZIEC JUVE NIŻ MILAN.FORZA INTER MEDIOLAN,A NIE JAK WYNIKI SA NA ŻYWO I JEST-INTER MILAN.TAK MNIE TO WKURZA
11.01.2010 o 20:06 przez prezes777
prezes777
No tak, bo jak kupowali sędziów to wiadomo, że ci co byli fair to byli słabsi... teraz jest wszystko w normie i widać, kto jest najlepszy. Biorę tutaj także pod uwagę naszego największego rywala - AC Milan. Teraz jakby odżyli, zaczęli grać naprawdę nieźle. Ale reszta ligi słabiutko... powoli idzie w górę, za pare lat Serie A będzie dobrą ligą, trzeba czasu. Ale już lepiej żeby była słabsza i fair, niż lepsza i pełna oszustów. Ja mimo wszystko chiałbym, żeby Juve, Florentina i Genoa grały lepiej. Dlaczego? A no dlatego, że w zasadzie Inter nie ma konkurencji w lidze i nasi piłkarze nie wychodzą na max zmotywowani, bo nei ma konkurencji właśnie. Gdyby tak było, na pewno w CL bysmy dalej zachodzili... Mam nadzieję, że w tym roku dojdziemy chociaż do półfinałów... i jak najbardziej liczę na scudetto i puchar włoch<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.01.2010 o 19:38 przez cor72z
cor72z
Za to pan Moggi udowodnił jak wielkim jest człowiekiem i jak wielkim klubem jest Juve bez jego machlojek. Aha i jeśli Mourinho jest dobry w &quot;kreowaniu własnej osoby&quot; to ciekawe co można w tym momencie o tym panu powiedzieć, który tylko dzięki takim komentarzom przypomina jeszcze o swej żałosnej osobie?
11.01.2010 o 19:28 przez Gambit
Gambit
Grajas wiec wez mi wytlumacz ta metafore.Bo serio nie zrozumialem.I chcialbym sie dowiedziec jak Ty to odbierasz?
11.01.2010 o 19:26 przez scozzi
scozzi
Dawaj Jose.<br />
<br />
A Pan Moggi za dużo chyba gra w FM-a.
11.01.2010 o 18:32 przez siemanko94
siemanko94
co za cwel, nie wie z kim zadziera, Mou akcja Moggi <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" /> <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
11.01.2010 o 18:32 przez Inler
Inler
Mnie Mourinho ostatnio wkurza tym, że cały czas próbuje grać skrzydłami. To nie jest dobre ustawienie dla Interu
11.01.2010 o 17:58 przez hQ
hQ
&quot;O wiele lepiej idzie mu kreowanie własnej osoby.&quot; - i kto to mówi.
11.01.2010 o 17:55 przez Grajas
Grajas
Niektórzy nie do końca zrozumieli metafore-porównanie zastosowane przez Moggiego,nie szkodzi.
11.01.2010 o 17:41 przez Piekarz
Piekarz
El Intero, napisałem, że zgadzam się w dużej mierze. Focus. Liczyłem właśnie na to, że sprawi to, iż nikt mi nie powie, że uważam Mourinho za &quot;trochę lepszego od amatora&quot; (jakby ktoś wciąż nie ogarnął, to dodaję, że tak nie uważam). Nie sprawiło, moja pomyłka.<br />
<br />
A tak zupełnie oddzielnie od tego, co napisałem powyżej, to niektórzy, nie wiem czemu, mylą &quot;amatora&quot; z &quot;trochę lepszym od amatora&quot;.
11.01.2010 o 17:39 przez piotrekninter
piotrekninter
ten kolo to debil, uwaza mou za troche lepszego od amatora.. mou zdobyl LM z porto-czy ktos wczesniej slyszal o deco costinha maniche i reszcie to dzieki niemu sie wybili i zablysneli w europie<br />
wenger ktorego uwazam za jednego z najlepszych trenerow jakos wygraniem LM sie nie moze pochwalic wiec precz od jose mozna mu duzo zarzucic czesto zbyt defensywna gre itd ale taktykiem i trenerem jest z najwyzszej polki<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
11.01.2010 o 17:14 przez Ajk
Ajk
Jego wypowiedzi nie warto komentować, ta wypowiedź świadczy o jego poziomie i to co sobą reprezentuje. Totalne dno.
11.01.2010 o 17:13 przez cesc1233
cesc1233
a ty moye zawodowiec chyba dupa
11.01.2010 o 16:57 przez Kubusa10
Kubusa10
Moggi do Neonówki <br />
Mou czekam na ciebie i twoją riposte<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
11.01.2010 o 16:50 przez Seba
Seba
Na prawde Piekarz uważasz, że Mourinho jest troche lepszy od amatora ? Czyli wychodzi na to że ludzie są debilami. Po co tracić czas i pieniądze na wykształcenie, czy później opłacać trenera z papierami skoro można wziąć pierwszego lepszego człowieka z ulicy interesującego się piłką i go zatrudnić. Czyli Twój idol Mancini kim jest ? Zerem ? Można kogoś nie lubić, ale jak można pisać o kimś, że jest amatorem skoro zdobywa z drużynami praktycznie wszystko co jest do zdobycia ? Zobaczycie niektórzy co się będzie działo gdy Mourinho odejdzie. Nawet sprowadzenie klasowego piłkarza bedzie stanowiło problem...
11.01.2010 o 16:38 przez Piekarz
Piekarz
W dużej mierze zgadzam się z jego słowami o Mourinho.<br />
<br />
Denerwuje mnie jednak to, że ten kryminalista ma czelność bez przerwy narzekać na słabość Serie A, podczas gdy to on sam w gigantycznym stopniu się do tej słabości przyczynił.
11.01.2010 o 16:22 przez dichu
dichu
Omen zobaczymy czy przeciętna to bym poczekał z ocenami do spotkań w Chempions Legue ! Ja myślę że naprawdę to jesteśmy gdzieś 4 siła na świecie za Barcą Chelsea no i może Realem Madryt to Inter teraz moim zdaniem nie odbiega juz od nikogo i mamy naprawdę drużynę żeby wygrać te rozgrywki jeśli w spotkaniach z Chelsea nasi będą mieć formę to zobaczymy czy ta Chelsea taka dobra<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Milan jak sie patrzy na komentarze kibiców przed Manchesterem to się tak ludzie nei zachowują jak u nas i się cieszą że trafili tak a nie inaczej! A u nas panika spokojnie kiedyś ten nie fart minie może w tym roku i to my będziemy górą<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! A Moggi to się wypowiada tak jakby znał już rezultat i na tematy o których nie powinien się wypowiadać po tym co robił! Juve ma teraz swoja politykę no cóż może teraz nei są w dobrej sytuacji ale nie zapomnijmy że na początku Milan tez był nisko i Roma tez a teraz się to odwróciło więc by sobie odpuścił komentarze na temat polityki bo watpie aby Juve akceptowało takie obroty sprawy i na pewno już nie długo też zaczną grać lepiej! a co ważne teraz przynajmniej jak go nie ma to grają czysto a nei jak za niego kasę sypneli i byli niby najlepsza ekipą zaraz po Manchesterze<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Co do trenera to chyba w ogóle zapomniał spojrzeć w życiorys Mou i się odezwał żal po prostu<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
11.01.2010 o 16:13 przez Claudio
Claudio
&quot; Jako trener jest trochę lepszy od amatora, który został rzucony do walki, podobnie jak jego prezydent&quot;<br />
<br />
Jedynie z tym zdaniem sie nie zgodze bo amator nie wygrywa LM, Premier League i SerieA chocby mial galaktyczny sklad... No ale co tu wymagac od tego prostaka.<br />
Zreszta jego slowa nalezy wrzucic do kosza..nie powiedzial nic wielkiego czego bym nie wiedzial..a jak cos mu sie wymsknelo to bez zadnych argumentow..jak zwykle zreszta
11.01.2010 o 16:11 przez Gambit
Gambit
oczywiscie moggi o tym zapomnial nie omen.Sorry<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.01.2010 o 16:09 przez Gambit
Gambit
Omen ma racje tylko zapomnial o jednym.Ze w duzej mierze on sie do tego przyczynil.W wyniku calciopoli w 2006 roku serie a znacznie stracila na jakosci.A obecnosc chociazby Mourinho powoduje ze serie a zyskuje na klasie i atrakcyjnosci.wiec niech on sie juz lepiej nie wypowiada.
11.01.2010 o 15:57 przez Omen
Omen
Ale liga Włoska stała się rzeczywiście przeciętna...z tym to ma rację
11.01.2010 o 15:45 przez Jedrula
Jedrula
ten pan zawsze dostarcza mi niesamowitej rozrywki <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
11.01.2010 o 15:42 przez tytusek25
tytusek25
Od kiedy ten zlodziej jest jakims autorytetem jeszcze? A skoro jak twierdzi jest niewinny to w takim razie najwiekszym amatorem i nieudacznikiem jest on sam skoro dał sie tak zrobić na cacy.Gdzie jest dzis Moratti i Mourinho a gdzie jest Moggi? Lata tylko od drzewa do drzewa i je obszczekuje bo zebow juz dawno nie ma.Leszcz jeden<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
11.01.2010 o 15:34 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Grajas obaj jesteście siebie warci. Pierdzielisz takie same głupoty jak Modżi. Pozostaje tylko <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
11.01.2010 o 15:29 przez rafi27
rafi27
Caro Moggi, sei e sarai sempre solo ed esclusivamente un pezzo di merda.....<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> .Forza Mou!<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
11.01.2010 o 15:27 przez Seba
Seba
Dawno nie było wypowiedzi naszego &quot;asa&quot; Grajasa. Od początku roku szkolnego praktycznie go nie widać. Zasypało Polskę i z pewnością nie miał jak się dostać do szkoły i stąd jego obecność na stronie.

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się