Wywiady z piłkarzami

Montolivo: "Inter? Tak, chciałbym" (13)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
541
13

Wiele mówiło się o Riccardo Montolivo, jako o jednym z głównych celów Interu w letnim oknie transferowym, poprzedzającym sezon 2011/2012. Teraz, nie wykluczonym jest jednak scenariusz, w którym Inter spróbuje ściągnąć pomocnika Fiorentiny już w styczniu. Co na to Włoch?

 

-Zainteresowanie Interu moją osobą? Bardzo mnie to cieszy, niestety nie ma jeszcze żadnych konkretów. To prawda, często bywam w Mediolanie, ponieważ niedaleko leży Caravaggio - moja rodzima miejscowość.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.12.2010 o 16:28 przez Helton
Helton
tez jestem na tak w dodatku kolonia wloska sie powiekszy
31.12.2010 o 15:42 przez mati1908
mati1908
kolejny włoch,czemu nie...
31.12.2010 o 14:31 przez Cny
Cny
ma tylko 3% tkanki tłuszczowej. najmniej na mundialu :<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Mascherano też chciał, nawet sam już wchodizł do naszej szatni, a i tak nic z tego nie wyszło <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
31.12.2010 o 13:31 przez Lopez
Lopez
Jak większość brać go bo młody i ma potencjał!żebyśmy później nie żałowali ,że mogliśmy go mieć.
31.12.2010 o 12:56 przez microsoft666
microsoft666
dawac go do nas,u nas odżyje <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
31.12.2010 o 12:47 przez mAlEc7
mAlEc7
Jak najbardziej brać ziomusia<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
31.12.2010 o 12:33 przez Ajk
Ajk
Nigdy go nie lubiłem i mimo tego, że potrzebujemy pomocnika to jego nie bardzo bym chciał widzieć w Interze.
31.12.2010 o 12:12 przez coco
coco
Fiorentina gra słabo to i on słabo wygląda , jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie Włochów , jestem zdecydowanie na tak
31.12.2010 o 12:10 przez Kamikaze
Kamikaze
Jestem na tak.
31.12.2010 o 12:10 przez piotrekninter
piotrekninter
taki wieczny talent...mysle ze powinnismy najpierw skupic sie na napastniku
31.12.2010 o 12:00 przez Rebelde
Rebelde
Przereklamowany grajek jak dla mnie
31.12.2010 o 11:57 przez Adrian521995
Adrian521995
jeżeli by Kaka nie przeszedł a to prawie pewne to Montolivo mógł by się przenieść do Mediolanu
31.12.2010 o 11:48 przez BoDzIo
BoDzIo
Brać typa!

Shoutbox

Claudio 23.06.2026 23:50

Kane ale przestrzelil xD

Claudio 23.06.2026 23:49

zerknalem na rozne statystyki w obronie z zeszlego (slabszego sezonu juve i bardzo dobrego Interu) i Cambiaso w obronie duzo lepiej od Dumfriesa czy Dimarco i podobnie z Bastonim. No nie wiem, ale się nie znam

Xucatlan 23.06.2026 23:47

Ludzie tutaj hejtują Cambiaso jednocześnie rzucając jako propozycje transferów drewniaków pokroju Kayode... Cambiaso bardzo solidny zawodnik, w przeciągu całego sezonu, to można nawet zaryzykować prognozę, że mógłby się okazać równiejszy od Dumfriesa. W przeciwieństwie do Holendra jednak, raczej nie należy się po nim spodziewać momentów na długo zapadających w pamięć.

Claudio 23.06.2026 23:44

kredens wazne ze ty ogladasz juve. Tak trzymaj ;)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:44

dla tego tym bardziej gdyby to upadło na poziomie 30-40 byłoby szkoda ale 50 nie..

VVujek 23.06.2026 23:40

Szkoda Palestry ,ale on nie grał jeszcze na poziomie Cambiaso

VVujek 23.06.2026 23:40

W Interze gdzie każdy wie co na grać, jest porządek taktyczny świetnie by się odnalazł.

VVujek 23.06.2026 23:39

Nie ma co oceniać Cambiaso na podstawie gorszego sezonu , chłop grał na tyle dobrze , że kibice Juve się nim zachwycali , na mnie również zrobił wielkie wrażenie. Ma słabszy okres to niektórzy robią z niego goscia do wylotu.

Kredence 23.06.2026 23:30

Chyba nie oglądałeś juve

Kredence 23.06.2026 23:30

Claudio, Cambiaso nie jest bardzo solidny w obronie

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:26

szkoda, że go wtedy z Genoi nie braliśmy, bo chyba już wtedy się nim interesowaliśmy

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:25

i nie jest za 50 baniek (raczej)

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

potencjał ma spory

Claudio 23.06.2026 23:24

wszedzie chyba sa te glupie algorytmy, a nie prawdziwe oceny

Szczupac_FCI 23.06.2026 23:24

kto tam nie zgówniał w tym Juve..

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

ten sezon miał słabiutki

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:24

bo grał lepiej

Claudio 23.06.2026 23:23

nie wiem czemu wydawalo mi sie ze 2 sezony temu gral swietnie, a w zeszlym srednio, a wszedzie Cambiaso ma wyzsze noty za ten sezon i liczby tez lepsze

ZnawcaCalcio 23.06.2026 23:22

ale taka zapchajdziura co obskoczy dwa wahadła przydałaby się w naszej kadrze

Claudio 23.06.2026 23:22

chociaz defensywne juve, a chyba tylko my i Como od nich wiecej strzelilismy

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625225

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się