Wywiady z piłkarzami

Moratti o derbach (7)

Źródło: fcinter1908.it
ponad 15 lat temu
250
7

Inter traci do Milanu 2 punkty przed derbami, uważasz, że plan został wykonany?

 

Nie mogliśmy zrobić nic więcej. Udało nam się odrobić punkty i jesteśmy bardzo blisko.

 

W derbach nie zagrają Lucio i Zlatan Ibrahimovic. Brak którego zawodnika jest większym osłabieniem ?

 

Mam nadzieje, że Ibrahimovicia (uśmiecha się). Derby to wyjątkowe mecze.

 

Można powiedzieć, że to najważniejsze derby Morattiego?

 

Nie sądzę, każde derby są ważne z różnych powodów.

 

Nie obyło się bez kontrowersji wokół bramki zdobytej wczoraj przez Giampaolo Pazziniego. Milaniści uważają, że podobnego gola zdobył Zlatan Ibrahimovic, ale nie został on uznany. Jest to irytujące?

 

Uważam, że między tymi bramkami jest różnica.

[hide]

 

O mistrzostwo walczą tylko Milan i Inter?

 

Nie do końca. Wszyscy ciągle mówią o Milanie i Interze, jednak Napoli rozgrywa wspaniały sezon. Oni są blisko nas. O Scudetto walczą trzy ekipy.

 

Leo Messi był widziany w Mediolanie, ale nie należy to traktować, jako transfer do Interu...

 

Nie próbujemy ściągać Messiego, nawet o tym nie myśleliśmy. Istnieją między nami przyjacielskie stosunki, nic więcej.

 

Derby zostaną rozegrane po meczach reprezentacji narodowych. Czy to problem?

 

Zawodnicy są przyzwyczajeni do tego typu rzeczy. Nie sądze, aby był to problem.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.03.2011 o 15:06 przez mati1908
mati1908
derby nie rostrzygaja wszystkiego bo my i milan tracimy punkty,ale nam zwyciestwo bardziej pomaga
21.03.2011 o 13:51 przez Kusy
Kusy
messi <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
21.03.2011 o 13:27 przez Chuchu
Chuchu
&quot;Nie obyło się bez kontrowersji wokół bramki zdobytej wczoraj przez Giampaolo Pazziniego. Milaniści uważają, że podobnego gola zdobył Zlatan Ibrahimovic, ale nie został on uznany. Jest to irytujące?&quot;<br />
<br />
O jakiego gola Ibry chodzi?
21.03.2011 o 13:23 przez Kebo
Kebo
Sytuacja w tabeli jest świetna mimo ze to Milan jest na prowadzeniu to my jesteśmy faworytami do Scudetto tak trzymać panowie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
21.03.2011 o 13:10 przez ElMaslako
ElMaslako
hahaha xd rozbawiło mnie o messim...<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ciekawe co by zrobili fani jak by przeszedł do Interu;d
21.03.2011 o 13:08 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Trzeba dać z siebie wszystko i wygrać derby<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
21.03.2011 o 12:39 przez Fqrve
Fqrve
tylko dwa punkty kto by pomyslal jeszcze w styczniu ze bedzie tak pieknie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />

Shoutbox

KibicInteru 26.06.2026 14:21

nie ma nic w tweetach Romano o ffp

Orzeu 26.06.2026 14:20

szybko się telenowela skończyła

Claudio 26.06.2026 14:20

niech już nasi nie myślą o zawodnikach na literę "P" :D

timon 26.06.2026 14:19

Czyli jeszcze się okno nie zaczęło a my już mamy po strategii

pablo77 26.06.2026 14:19

niech się skupią na Solecie Stonesie Molinie i Curtisie Jonesie

Claudio 26.06.2026 14:19

a teraz Romano najpewniej pisze w drugą stronę

Claudio 26.06.2026 14:19

najlepsze jest to, że to Romano pisał, że Como ze względu na FFP nie wykupi Paza xD

timon 26.06.2026 14:19

Plus jakiś pokemon z francji

pablo77 26.06.2026 14:19

no szybko poszło. Tyle dobrego z tego ze nie bedzie telenoweli

timon 26.06.2026 14:18

Ta, Dodo wilkomen

KibicInteru 26.06.2026 14:18

Pora zająć się normalnymi celami

timon 26.06.2026 14:18

Dobrze, że to tak szybko dogadali to przynajmniej nikt naszych nie kręcił do sierpnia

timon 26.06.2026 14:17

No to tyle z Paza

KibicInteru 26.06.2026 14:17

wiem że nie mieli ale już poznałem mentalność kibiców na Twitterze

pablo77 26.06.2026 14:17

Fabrizio Romano to dobre zrodlo

Claudio 26.06.2026 14:17

Tylko jedno źródło podaje, że Como go wykupi. Poczekajmy

pablo77 26.06.2026 14:16

akurat tu nic nie mieli do gadania.

KibicInteru 26.06.2026 14:16

Teraz tylko pora na wściekłą reakcję tłumu który obróci narrację tak że to wszystko wina Marotty albo Ausillio xd

pablo77 26.06.2026 14:14

no i po frytkach

KibicInteru 26.06.2026 14:13

EXCLUSIVE: Como agree deal with Real Madrid to BUY Nico Páz on permanent move, here we go! 💣🇦🇷 Agreement reached as Como will re-buy Nico Páz from Real Madrid. Nico wanted to stay at Como. ℹ️ Real Madrid will keep control on Nico and mantain BUY BACK CLAUSE. ⚪️🫱🏻‍🫲🏼

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625505

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się