
Były prezydent Interu, Massimo Moratti wciąż wierzy w zdobycie Scudetto w tym sezonie i ma nadzieję, że Giovanni Simeone zrekompensuje to, co jego ojciec Diego odebrał mu w 2002 roku, pokonując Milan. Nerazzurri tymczasowo znajdują się na szczycie tabeli po tym, jak wczoraj wieczorem wygrali z Empoli 4-2, przegrywając 2-0.
W niedzielę wieczorem Milan musi jeszcze zagrać na wyjeździe z Hellasem Verona i potrzebuje zwycięstwa, aby utrzymać dwupunktową przewagę.
- To już czas przesądów i czekania na wpadkę Milanu. Oczywiście nadal wierzę w Scudetto, tak jak wierzyłem od pierwszego dnia. Z pewnością udowodniliśmy, że mamy charakter, aby to zrobić i spróbować zdobyć ten tytuł.
Fakt, że Milan musi zagrać z Veroną na Stadio Bentegodi nie pozostał niezauważony, z Giovannim Simeone na czele. Wspomnienia sięgają 5 maja 2002 roku, kiedy to Diego Simeone - ojciec Giovanniego - trafił do bramki, gdy Lazio pokonało Inter 4-2 i tym samym "przekazało" Scudetto Juventusowi.
- To może być idealne rozwiązanie, aby zakończyć krąg i przywrócić naszą przyjaźń ze wspaniałym Cholo! Mam nadzieję, że tak się stanie! Żartuję, zawsze będziemy przyjaciółmi z Simeone, nawet jeśli trudno jest zapomnieć o niektórych rzeczach, niezależnie od tego, ile lat minęło.
Komentarze (5)