Dzisiaj o godzinie 12:00 odbył się pogrzeb Franco Sensi'ego. Jedną z osób które przyszły niezaproszone był właśnie prezydent Interu.
Gdy Moratti pojawił się przed kościołem został wygwizdany. Ten los nie spotkał jednak prezydenta Juventusu Turyn, Giovanniego Cobolli Gigliego.
Córka zmarłego, Rosella Sensi, przybyła na pogrzeb godzinę wcześniej. Inni VIP'owie, którzy także pojawili się w kościele w Rzymie, to Gianni Alemanno, prezydent Włoskiej Federacji Piłkarskiej, Giancarlo Abete oraz były trener Romy, Cesare Prandelli.
Nagła oferta za Thurama, czy Bonny aż tak słabo wygląda w oczach Chivu? Odejście Lautaro raczej nierealne. Ten długi wywiad wskazywał na to, że on woli spokój i atmosferę Interu, nie będzie szukał wrażeń i medialności Barcelony
Komentarze (21)