Pozostałe

Mourinho daje upust swoim emocjom (21)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
402
21
Po remisie Interu Mediolan z Atalantą, Jose Mourinho ostro pokłócił się z dziennikarzem Corriere dello Sport.

Jak się okazuje, pomimo powiększenia przewagi punktowej nad drugim w tabeli AC Milanem, trener Nerazzurri był bardzo niezadowolony po remisie w Bergamo.

"The Special One" miał ponoć w niewybredny sposób obrazić dziennikarza Andrea Ramazzottiego, gdy ten chciał mu zadać pytanie na temat zakończonego meczu ligowego. Sam poszkodowany potwierdził, iż cała ta sytuacja miała miejsce i nie jest ona kolejnym wymysłem mediów.

Jak więc widać, konflikt dziennikarzy z Mourinho trwa w najlepsze…
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.12.2009 o 19:26 przez EL FENOMENO
EL FENOMENO
Nie długo JOSE wyzwie prezentera pogody ,ze Stacji RAI , że ten mu zapowiada mroźne klimaty nad Appiano Gentille hehe
14.12.2009 o 18:40 przez cuore
cuore
Ok.. sprawa jest troche inaczej przedstawiana we wloskich mediach.. <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Owy dziennikarz byl obok autobusu i zapisywal w notatkach wypowiedz Mourinho ktora dawal dla Inter Channel.. (On powiedzial ze mial zgode ) Mourinho go niegrzecznie wyprosil.. ( o ile wiem ma cisze medialna i nie pozwala na inne wywiady niz InterChannel).. na konferencji po owym incydencie Mourinho wskazal na tego dziennikarza i przywital 'Ty ktory stwierdziles ze juz nie jestem trenerem Interu' <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Moim zdaniem to troszke zmienia postac rzeczy<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
14.12.2009 o 18:40 przez cuore
cuore
Ok.. sprawa jest troche inaczej przedstawiana we wloskich mediach.. <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Owy dziennikarz byl obok autobusu i zapisywal w notatkach wypowiedz Mourinho ktora dawal dla Inter Channel.. (On powiedzial ze mial zgode ) Mourinho go niegrzecznie wyprosil.. ( o ile wiem ma cisze medialna i nie pozwala na inne wywiady niz InterChannel).. na konferencji po owym incydencie Mourinho wskazal na tego dziennikarza i przywital 'Ty ktory stwierdziles ze juz nie jestem trenerem Interu' <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Moim zdaniem to troszke zmienia postac rzeczy<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
14.12.2009 o 13:11 przez klusek
klusek
Inter mógłby wlepić mu przynajmniej symboliczną karę finansową za to notoryczne działanie na szkodę klubu.
14.12.2009 o 12:27 przez proba1
proba1
Szczerze mowiac to dziwi mnie taka oborno Murinho wsrod uzytkownikow. Dziennikarz zapytal sie o zakonczony emcz ligowy a ten na niego naskoczyl? To juz nie mozna sie pytac, taka jest przeciez praca dziennikarza a ten kolek 11 baniek zgarnia i nawet nie raczy sie wypoweidziec przeciez on nie robi tego dla dziennikara tylko dla kibicow takich jak my tu w Polsce, nie wiem moze wy jestescie medium i weicie dokladnie co sie dizeje w glowie Murinho ale ja bym chcial wiedziec co ten czloweik zamierz jakie wnioski wyciagnol na przyszlosc ale pewnie najlepiej nic nie powiedziec i liczyc na kolejny wymeczony mecz gdzie bedzie mozna grc wielkiego trenejro
14.12.2009 o 11:59 przez Seba
Seba
Bardzo dobrze, że jest zły. Gdyby był spokojny i zadowolony, to nie wyciągałby wniosków, a tak może w końcu weźmie się poważnie do roboty. Co do dziennikarzy we Włoszech, to faktycznie nie potrafią żyć bez Mourinho.
14.12.2009 o 09:10 przez LoveFist18
LoveFist18
dałby sobie spokój już, zaczyna mnie wkurzać coraz bardziej, NIECH ODEJDZIE NAJLEPIEJ bo i tak nic nie wnosi !! !
14.12.2009 o 09:09 przez proba1
proba1
Tzn jaka jest ta prasa bialoruska?
14.12.2009 o 07:42 przez interfann
interfann
dla mnie wloska prasa jest jak bialoruska i tyle. nic do dodania i nic do ujecia. Moze i mou przesadza czasem ale tez ma swoje granice wytrzymalosci<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> ja go bede bronil.
14.12.2009 o 00:27 przez proba1
proba1
Jak ma sie w domu panienki a nie pikarzy no to trzeba brac na siebie odpowiedzialnosc. A szkoda naszym by sie przydalo zeby zebrali opierdziel ostry moze by sie wzieli do roboty. Nie zauwazacie jeszcze jednej rzeczy takim zachowaniem Mourho zraza do Interu bardzo duza liczbe osob postronnych co nie jest juz takie fajne. Kolejna sprawa to ze on nie jest od tego zeby blyszczec w mediach i robic sobie dobry pijar tylko trenowac druzyne szkoda ze on uwaza inaczej.
14.12.2009 o 00:20 przez Tkrauze
Tkrauze
Zgadzam Sie z &quot;Interfan88&quot; Mourinho stosuje bardzo trafny zabieg socjotechniczny polegajacy na odciaganiu uwagi od zawodnikow.Jupitery sa zwrocone na trenera,nie na zawodnikow.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 22:38 przez interfan88
interfan88
i bardzo dobrze<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Mourinho robi to z czego jest znany. w chelsea było to samo, kiedy drużyna zagrała słabszy mecz lub miała słabszy okres, Mou odciągał uwagę i zwracał ją na siebie. Teraz też Inter nie wygrał od dwóch kolejek więc Jose daje chłopakom spokój przed meczem z Lazio :D
13.12.2009 o 22:19 przez tytusek25
tytusek25
I dobrze .Pierzyc dziennikarzy.I tak napiszą i przedstawią to po swojemu.Skuli mnie wogole nie musze czytac wywiadow z Mourinho z tym ze gdyby nie Portugalczyk to wloska prasa nie mialaby juz kompletnie nic ciekawego do zaproponowania poza plotami transferowymi.Bardziej oni go potrzebuja niz odwrotnie.A tak znowu jutro bedzie temat i naklad sie sprzeda<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Powinien brac od nich procent<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 22:15 przez Baszczu
Baszczu
może jakieś zawieszonko? To ostatnio w modzie wlepiać takowe osobom związanym z Interem.
13.12.2009 o 22:07 przez internazionalista1
internazionalista1
bez JOse Seria A była by bezbarwna i dziennikarze nie mieliby o czy m pisać.Mourinho to chłop z chrakterem i osobowścią <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 22:06 przez mati1908
mati1908
ahhh ten Jose <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 22:04 przez Piekarz
Piekarz
Jeśli obraził tego dziennikarza tylko dlatego, że chciał mu zadać pytanie, to serdecznie mu gratuluję.
13.12.2009 o 21:58 przez Gambit
Gambit
A niech sie nawet z wszystkimi pokloci byle byly wyniki.A ze jest niezadowolony po meczu to dobrze.
13.12.2009 o 21:57 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Mysle ze Mourinho odejdzie jednak po sezonie,nawet jak zajdziemy daleko w LM.Fachowiec z niego jest dobry ale liga Włoska jet specyficznym miejscem dla trenerow cudzoziemcow.Zreszta wystarczy zobaczyc ilu ich obecnie pracuje w Serie A.
13.12.2009 o 21:56 przez Piwkomen
Piwkomen
a ja go uwielbiam <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Mourinho to taki niegrzeczny typ , przynajmniej jest ciekawie, jego wywiady sa trudne do przewidzenia i zaskakujące. Manicini był typowym trenerem który mówił to co inni chcą usłyszeć a ten gość jest indywidualistą i jeśli wyniki są dobre to sie do niego nie przypierdzielam.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 21:53 przez badyl
badyl
Już mógłby darować sobie ten epizod! Czy on naprawdę chce się ze wszystkimi skłócić żeby móc odejść?!?! Trochę już go nie kumam.. i zaczyna mnie to irytować...

Shoutbox

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Claudio 27.06.2026 12:00

Jestes swietnie zorientowany w srodowisku Milanu to powinienes nam powiedziec :)

AveCaesar 27.06.2026 12:00

może się okazać, że zamknie się w 60 z bomusami

AveCaesar 27.06.2026 11:59

Jest Oficjalka już ?

Cyrax 27.06.2026 11:59

bo ciężko mi znaleźć argumenty, że Ramos za prawie 80 mln to dobry ruch xD

Claudio 27.06.2026 11:58

Ale tutaj nawet wybrzydalismy kwotą 50mln za Palestrę :D a co dopiero 80mln na Ramosa :D

AveCaesar 27.06.2026 11:58

Ale co ma do tego Inter ?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625662

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się