Pozostałe

Mourinho daje upust swoim emocjom (21)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
401
21
Po remisie Interu Mediolan z Atalantą, Jose Mourinho ostro pokłócił się z dziennikarzem Corriere dello Sport.

Jak się okazuje, pomimo powiększenia przewagi punktowej nad drugim w tabeli AC Milanem, trener Nerazzurri był bardzo niezadowolony po remisie w Bergamo.

"The Special One" miał ponoć w niewybredny sposób obrazić dziennikarza Andrea Ramazzottiego, gdy ten chciał mu zadać pytanie na temat zakończonego meczu ligowego. Sam poszkodowany potwierdził, iż cała ta sytuacja miała miejsce i nie jest ona kolejnym wymysłem mediów.

Jak więc widać, konflikt dziennikarzy z Mourinho trwa w najlepsze…
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.12.2009 o 19:26 przez EL FENOMENO
EL FENOMENO
Nie długo JOSE wyzwie prezentera pogody ,ze Stacji RAI , że ten mu zapowiada mroźne klimaty nad Appiano Gentille hehe
14.12.2009 o 18:40 przez cuore
cuore
Ok.. sprawa jest troche inaczej przedstawiana we wloskich mediach.. <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Owy dziennikarz byl obok autobusu i zapisywal w notatkach wypowiedz Mourinho ktora dawal dla Inter Channel.. (On powiedzial ze mial zgode ) Mourinho go niegrzecznie wyprosil.. ( o ile wiem ma cisze medialna i nie pozwala na inne wywiady niz InterChannel).. na konferencji po owym incydencie Mourinho wskazal na tego dziennikarza i przywital 'Ty ktory stwierdziles ze juz nie jestem trenerem Interu' <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Moim zdaniem to troszke zmienia postac rzeczy<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
14.12.2009 o 18:40 przez cuore
cuore
Ok.. sprawa jest troche inaczej przedstawiana we wloskich mediach.. <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Owy dziennikarz byl obok autobusu i zapisywal w notatkach wypowiedz Mourinho ktora dawal dla Inter Channel.. (On powiedzial ze mial zgode ) Mourinho go niegrzecznie wyprosil.. ( o ile wiem ma cisze medialna i nie pozwala na inne wywiady niz InterChannel).. na konferencji po owym incydencie Mourinho wskazal na tego dziennikarza i przywital 'Ty ktory stwierdziles ze juz nie jestem trenerem Interu' <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Moim zdaniem to troszke zmienia postac rzeczy<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
14.12.2009 o 13:11 przez klusek
klusek
Inter mógłby wlepić mu przynajmniej symboliczną karę finansową za to notoryczne działanie na szkodę klubu.
14.12.2009 o 12:27 przez proba1
proba1
Szczerze mowiac to dziwi mnie taka oborno Murinho wsrod uzytkownikow. Dziennikarz zapytal sie o zakonczony emcz ligowy a ten na niego naskoczyl? To juz nie mozna sie pytac, taka jest przeciez praca dziennikarza a ten kolek 11 baniek zgarnia i nawet nie raczy sie wypoweidziec przeciez on nie robi tego dla dziennikara tylko dla kibicow takich jak my tu w Polsce, nie wiem moze wy jestescie medium i weicie dokladnie co sie dizeje w glowie Murinho ale ja bym chcial wiedziec co ten czloweik zamierz jakie wnioski wyciagnol na przyszlosc ale pewnie najlepiej nic nie powiedziec i liczyc na kolejny wymeczony mecz gdzie bedzie mozna grc wielkiego trenejro
14.12.2009 o 11:59 przez Seba
Seba
Bardzo dobrze, że jest zły. Gdyby był spokojny i zadowolony, to nie wyciągałby wniosków, a tak może w końcu weźmie się poważnie do roboty. Co do dziennikarzy we Włoszech, to faktycznie nie potrafią żyć bez Mourinho.
14.12.2009 o 09:10 przez LoveFist18
LoveFist18
dałby sobie spokój już, zaczyna mnie wkurzać coraz bardziej, NIECH ODEJDZIE NAJLEPIEJ bo i tak nic nie wnosi !! !
14.12.2009 o 09:09 przez proba1
proba1
Tzn jaka jest ta prasa bialoruska?
14.12.2009 o 07:42 przez interfann
interfann
dla mnie wloska prasa jest jak bialoruska i tyle. nic do dodania i nic do ujecia. Moze i mou przesadza czasem ale tez ma swoje granice wytrzymalosci<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" /> ja go bede bronil.
14.12.2009 o 00:27 przez proba1
proba1
Jak ma sie w domu panienki a nie pikarzy no to trzeba brac na siebie odpowiedzialnosc. A szkoda naszym by sie przydalo zeby zebrali opierdziel ostry moze by sie wzieli do roboty. Nie zauwazacie jeszcze jednej rzeczy takim zachowaniem Mourho zraza do Interu bardzo duza liczbe osob postronnych co nie jest juz takie fajne. Kolejna sprawa to ze on nie jest od tego zeby blyszczec w mediach i robic sobie dobry pijar tylko trenowac druzyne szkoda ze on uwaza inaczej.
14.12.2009 o 00:20 przez Tkrauze
Tkrauze
Zgadzam Sie z &quot;Interfan88&quot; Mourinho stosuje bardzo trafny zabieg socjotechniczny polegajacy na odciaganiu uwagi od zawodnikow.Jupitery sa zwrocone na trenera,nie na zawodnikow.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 22:38 przez interfan88
interfan88
i bardzo dobrze<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Mourinho robi to z czego jest znany. w chelsea było to samo, kiedy drużyna zagrała słabszy mecz lub miała słabszy okres, Mou odciągał uwagę i zwracał ją na siebie. Teraz też Inter nie wygrał od dwóch kolejek więc Jose daje chłopakom spokój przed meczem z Lazio :D
13.12.2009 o 22:19 przez tytusek25
tytusek25
I dobrze .Pierzyc dziennikarzy.I tak napiszą i przedstawią to po swojemu.Skuli mnie wogole nie musze czytac wywiadow z Mourinho z tym ze gdyby nie Portugalczyk to wloska prasa nie mialaby juz kompletnie nic ciekawego do zaproponowania poza plotami transferowymi.Bardziej oni go potrzebuja niz odwrotnie.A tak znowu jutro bedzie temat i naklad sie sprzeda<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Powinien brac od nich procent<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 22:15 przez Baszczu
Baszczu
może jakieś zawieszonko? To ostatnio w modzie wlepiać takowe osobom związanym z Interem.
13.12.2009 o 22:07 przez internazionalista1
internazionalista1
bez JOse Seria A była by bezbarwna i dziennikarze nie mieliby o czy m pisać.Mourinho to chłop z chrakterem i osobowścią <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 22:06 przez mati1908
mati1908
ahhh ten Jose <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 22:04 przez Piekarz
Piekarz
Jeśli obraził tego dziennikarza tylko dlatego, że chciał mu zadać pytanie, to serdecznie mu gratuluję.
13.12.2009 o 21:58 przez Gambit
Gambit
A niech sie nawet z wszystkimi pokloci byle byly wyniki.A ze jest niezadowolony po meczu to dobrze.
13.12.2009 o 21:57 przez Nicola Berti
Nicola Berti
Mysle ze Mourinho odejdzie jednak po sezonie,nawet jak zajdziemy daleko w LM.Fachowiec z niego jest dobry ale liga Włoska jet specyficznym miejscem dla trenerow cudzoziemcow.Zreszta wystarczy zobaczyc ilu ich obecnie pracuje w Serie A.
13.12.2009 o 21:56 przez Piwkomen
Piwkomen
a ja go uwielbiam <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Mourinho to taki niegrzeczny typ , przynajmniej jest ciekawie, jego wywiady sa trudne do przewidzenia i zaskakujące. Manicini był typowym trenerem który mówił to co inni chcą usłyszeć a ten gość jest indywidualistą i jeśli wyniki są dobre to sie do niego nie przypierdzielam.<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 21:53 przez badyl
badyl
Już mógłby darować sobie ten epizod! Czy on naprawdę chce się ze wszystkimi skłócić żeby móc odejść?!?! Trochę już go nie kumam.. i zaczyna mnie to irytować...

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:47

chyba że aż tak im się budżet spina

Cny 27.06.2026 10:47

jak nie zrobi a top4 i LM to serie B witaj

smerf1600 27.06.2026 10:44

nie dość że gość może dobije do kilkunastu goli to jeszcze będzie potem niesprzedawalny, bo kto go wezmie za takie chore pieniądze

smerf1600 27.06.2026 10:43

słoneczko w Milanie porządnie przyświeciło

martins2000 27.06.2026 10:39

Milan 2x bez LM w chłopa wkładają 115 mln chore

Claudio 27.06.2026 10:30

Ramos to nie jest zly napastnik, ale bardzo średni i coś tam strzeli moze kilkanascie goli jak bedzie jeszcze karne strzelal. Ale 80mln i 7mln NETTO?! On nigdy nie dobił do 20 goli w lidze. Może teraz mu się to uda? Jakby w Milanie nie wierzyli to nie zrobiliby tak ogromnej inwestycji. Ale przy takich brakach w zespole przepalac wiekszosc budzetu transferowego na jednego zawodnika ktory wybitny nie jest to naprawdę ogromnie zaskakujące.

Cny 27.06.2026 10:30

typ to wart może 40M sprowadzany pod widzimisię trenera. z dużym prawdopodobieństwem niewypału bo w tym... on jest wyceniany na 30M. wiadomo PSG nie musi sprzedawać ale bez przesady

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625647

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się