Pozostałe

Mourinho: „Inter na zawsze w moim sercu” (35)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 16 lat temu
752
35

Jose Mourinho, który prawdopodobnie już w poniedziałek zwiąże się z Realem Madryt, postanowił przed podpisaniem nowej umowy podziękować wszystkim osobom związanym z Interem za dwa lata wspólnej pracy.

 

- Przed podpisaniem kontraktu z Realem Madryt chciałbym podziękować moim kibicom oraz wszystkim tym, którzy pomagali mi w tej przygodzie, która została zwieńczona Pucharem Mistrzów – mówi Portugalczyk w La Gazzetta dello SportPocząwszy od fanów Interu, pracowników klubu aż po samego prezydenta Morattiego. Ściskam was wszystkich. Na zawsze będziecie w moim sercu.

 

W ciągu dwóch lat pobytu w Mediolanie Mourinho zdobył z Interem aż pięć tytułów: dwa Mistrzostwa Włoch, Puchar i Superpuchar Włoch oraz Puchar Mistrzów.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.01.2012 o 04:41 przez Kusy
Kusy
wróć :( dzisiaj derby nasze !
04.06.2010 o 12:12 przez pingfin
pingfin
Tak, powtarzał, że kocha <span style="color: red">I</span>nter i kibiców. Ale też zawsze mówił &quot;najlepszy klub na świecie to ten, w którym aktualnie pracuję&quot;. Jak był Zlatan to najlepszym napastnikiem świata był dla niego Zlatan, rok później już Eto'o. To już taki człowiek jest<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
30.05.2010 o 22:15 przez mati1908
mati1908
sciskamy i buziale <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
30.05.2010 o 22:08 przez pawelli
pawelli
pingfin - Mou wiele razy powtarzał że kocha Inter i kibiców Interu, ale nie lubi włoskiej piłki... Mówił też że wypełni kontrakt, który obowiązywał do 2012 roku. Stąd wynika moje rozczarowanie... a kolejny powód to chęć podkupienia Maicona. Porto po sukcesie w LM się rozpadło i to nie przez to że Mou odszedł, ale przez to że zabrał z sobą Carvalho i Deco.
30.05.2010 o 20:47 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
@mw121 skończ już z tą kasą bo to się nudne robi... każdy argument przeciwko Mou jest lepszy niż finansowy... żeby Go zatrzymać Moratti płaciłby Mu i po 15 mln na sezon... tak że przestań powtarzać jak zdarta płyta o kasie, bo to brednie po prostu są... GRAZIE Mou ... może pożegnanie nie było do końca takie jak powinno, ale dla mnie zawsze będziesz The Special One ... Boże jak mi Go będzie brakowało<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.05.2010 o 19:53 przez hQ
hQ
Najlepszy trener świata. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Ja go kocham!<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <br />
<br />
Mam nadzieję, że jeszcze tu wróci chociaż wiem, że chce jeszcze poprowadzić w swoim życiu reprezentację Portugalii.
30.05.2010 o 19:19 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
My też Cie sciskamy Mou<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> KOCHAMY CIE<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Powodzenia W Realu, bede trzymal kciuki <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.05.2010 o 18:35 przez kubbbaaa
kubbbaaa
A Ty będziesz w moim <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
30.05.2010 o 18:35 przez kubbbaaa
kubbbaaa
A Ty będziesz w moim <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
30.05.2010 o 18:31 przez Rufus
Rufus
Dzięki Mou <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <br />
<br />
Jesteś Wielki !
30.05.2010 o 16:46 przez micom
micom
Znakomity trener - będę miał do niego szacunek zawsze... Zrobił wiele dla klubu, ale słowa, które zawsze mówił, że kocha Inter są trochą nie na miejscu. Jeśli się &quot;kocha&quot;, to się nie odchodzi. Scena z Materazzim - wyglądała trochę sztucznie w kontekście tego, co zrobił Mou. Wg mnie mógł poczekac z ogłoszeniem odejścia, bo zepsuł fetę kibicom i wkurzył Morattiego. Nie życzę mu porażki w Realu, ale nie życzę też powodzenia. Kibice Interu kochają takich jak Zanetti, Materazzi, tacy jak Mou przemijają...
30.05.2010 o 16:35 przez pingfin
pingfin
@pawelli - Nie każdy musi być kibicem Interu (nawet wśród osób związanych z klubem) i powinniśmy to zrozumieć i uszanować. Nie można wpoić komuś miłości do danego klubu, dlatego mówienie, że przełożył własne ambicje ponad miłość do Interu jest nie na miejscu. On Interu nigdy tą miłością nie darzył. Traktował Inter jako pracę, kolejny przystanek na drodze do wygrania wszystkiego. Osiągnął swój cel we Włoszech i poszedł REALizować swoje marzenia dalej. Można mówić, że powinien zostać i obronić tytuł, jak nikt wcześniej. Wybrał inną drogę i powinniśmy to uszanować ze względu na Jego zasługi dla Naszego klubu. Nie napiszę, że kocham tego człowieka, bo kocham tylko swoją dziewczynę i rodziców, ale jestem wdzięczny za to, co zrobił. Jose, jaki by nie był, cyniczny, zarozumiały, arogancki, zbyt pewny siebie - ma do tego powody, bo wyniki mówią za nim. Cieszmy się, że te wyniki osiągnął również z Naszym ukochanym zespołem i dziękujmy mu za to. Nikt przez tyle lat tego nie osiągnął.
30.05.2010 o 15:51 przez xXRobsonXx
xXRobsonXx
ok dzieki za wszystko a teraz z realem ma byc slabo <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
30.05.2010 o 15:49 przez pawelli
pawelli
Zawsze będę go lubił i darzył szacunkiem, jednak to że przedłożył własne ambicje ponad miłość do klubu i kibiców bardzo mnie zmartwiło...
30.05.2010 o 15:45 przez dudek.ed
dudek.ed
Brawo Jose <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Dobrze, że poprowadził nasz klub przez te 2 lata, zbawienne dla nas było wpojenie jego filozofii gry i chęci wygrywania, dzięki niemu jesteśmy silniejszym i skuteczniejszym w grze klubem niż dotychczas <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Oby następca The One kontynuował już rozpoczęte dzieło <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.05.2010 o 15:38 przez Kubusa10
Kubusa10
Jose nie zapomnimy ci tego co u nas zrobiłeś <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
30.05.2010 o 15:16 przez Omen
Omen
Mw121 on za kasą na pewno nie poleciał bo to w Interze więcej zarabiał.On po prostu chce zaspokoić swoje wszystkie ambicje czyli zwycięstwa w najważniejszych ligach.Tak to rozumiem...Nigdy o nim nie zapomnę jednak gdy przyjdzie nam się mierzyć w meczu z Realem...Jose będzie dla mnie tylko przeciwnikiem.
30.05.2010 o 14:48 przez adriano:)
adriano:)
Trener nie do zastąpienia. Grazie Jose.
30.05.2010 o 14:35 przez mw121
mw121
Kazdy tak mowi, ale gdyby to byla prawda, to Jose nie polecialby do Realu za kasa. To sa puste slowa.
30.05.2010 o 14:30 przez Janosv360
Janosv360
Jesteś Najlepszy <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> mam nadzieje że wygrasz z Realem tytuł Lm i wrócisz do nas <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
30.05.2010 o 14:27 przez SlimShady
SlimShady
My też ci dziękujemy, przez dwa lata zrobiłeś imponującą rzecz,a trofea mówią same za siebie. Dzięki Mou <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <br />
też na zawsze w moim kibicowskim sercu.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.05.2010 o 14:20 przez LuisSuarez
LuisSuarez
tak to juz jest e fussbalu ze trener przychodzi i odchodzi jose wroci do nas wczesniej albo poznij! za te dwa lata ogromne dzieki to byl najlepszy trener od czasu herrary ale wroci<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
30.05.2010 o 14:08 przez Interking_87
Interking_87
trzymaj sie mam nadzieje ze wrócisz jeszcze do nas
30.05.2010 o 14:00 przez Claudio
Claudio
Ja tam mu nie zycze dobrze w Realu.<br />
<br />
Dzieki Jose za te 2 lata, ale mimo wszystko mam zal do niego. Te jego odejscie z klubu bylo niezabardzo. Puchar Ligi Mistrzow nie smakowal tak jak powinien..nawet z druzyna nie jechal do Mediolanu.. Nie zachowal sie jak profesjonalista..nie byl z Interem do konca. <br />
A te gadanie ze wypelni kontrakt, a pozniej nagle odchodzi..no pokazuje iz na pelne zaufanie nie zasluguje.<br />
Przynajmniej odemnie go nie dostanie..<br />
Powtorze jeszcze raz iz ciesze sie ze pomogl nam zdobyc LM..ale to pilkarze wywalczyli te zwyciestwo na boisku.<br />
Grazie..INTER
30.05.2010 o 13:57 przez Seba
Seba
Drugiego takiego już nie będziemy mieć. Chyba, że jeszcze kiedyś wróci do Interu, co byłoby wspaniałą rzeczą.
30.05.2010 o 13:55 przez filip85
filip85
Bez kita płakać się chce, wygrał wszystko, to trenerski cudotwórca i teraz odchodzi do tego madryckiego burdla<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Dzięki Ci Mou za wszystko, My mamy nadzieję, że znajdzie się godny Ciebie następca, który poprowadzi Inter wytyczoną przez Ciebie drogą.
30.05.2010 o 13:51 przez Ajk
Ajk
Ty w moim sercu nie byłeś, nie jesteś i nigdy nie będziesz. Mourinho wygrał z nami wiele ale teraz trzeba udowodnić wszystkim i jemu również, że te sukcesy nie są tylko jego zasługą. Życzę mu żeby ta przeprowadzka odbiła mu się czkawką.
30.05.2010 o 13:49 przez Gajdzik
Gajdzik
Aj nie ma takiego drugiego trenera <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
30.05.2010 o 13:45 przez Internazionalista
Internazionalista
Kiedyś powiedział że Barca w jego sercu na zawsze, a teraz tego nie widać więc nie wiem czy mogę mu zaufać :s
30.05.2010 o 13:43 przez miczel192
miczel192
Ehhh, szkoda, ale trzeba myśleć o przyszłości drużyny...<br />
<br />
Dziękujemy Trenerze!

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się