Wywiady z piłkarzami

Mourinho: "Pewnego dnia wrócę do Interu" (39)

Źródło: fcinternews.it
ponad 15 lat temu
624
39

Nie milkną echa na temat odejścia Jose Mourinho z Realu Madryt już w czerwcu. Portugalczyk nie jest szczęśliwy w ekipie Blancos.

 

The Special one pozostaje w nienajlepszych stosunkach z dyrektorem generalnym, Jorge Valdano. Mourinho nie chce komentować doniesień prasy, jednak mówi:

 

Na pewno zostanę w Madrycie do czerwca, zobaczymy, czy będe tu szczęśliwy. Będziemy rozmawiać. We Włoszech tęsknią za mną? Tak, kiedyś z pewnością wrócę do Interu.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Pio Esposito: Cieszę się, że mogłem pomóc Włochom (3)

04.06
12:35

Komentarze (39)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.01.2011 o 15:26 przez groch
groch
Oszalałbym gdyby wrócił <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> oczywiście ze szczęścia... Melanż 2 tygodniowy
23.01.2011 o 18:28 przez SlimShady
SlimShady
Wracaj jak najprędzej <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
23.01.2011 o 17:10 przez mAlEc7
mAlEc7
Z niecierpliwością czekam na Ciebie Jose<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Nasz ukochany trener<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
23.01.2011 o 10:19 przez mati1908
mati1908
ja czekam
22.01.2011 o 23:01 przez internista1001
internista1001
Kocha INTER a my kochamy ciebie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
22.01.2011 o 19:46 przez Adrian521995
Adrian521995
czekamy Mou, zawsze jest dla Ciebie miejsce<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
22.01.2011 o 16:39 przez Falco
Falco
Nie mielismy zadnego trenera za kadencji Benka, teraz mozemy miec dwoch, jeden lepszy od drugiego<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
22.01.2011 o 14:57 przez KowalMalbork
KowalMalbork
Trzymam Cię za słowo.
22.01.2011 o 14:14 przez mourinho93
mourinho93
dobre: <a href="http://calcionews.pl/c/k_inter/etoo-nie-przyjal-40-milionow-od-klubu-z-uzbekistanu">http://calcionews.pl/c/k_inter/etoo-nie-&shy;przyjal-40-milionow-od-klubu-z-uzbekista&shy;nu</a>
22.01.2011 o 14:13 przez Urys92
Urys92
Forza Jose <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Wracaj <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
22.01.2011 o 13:50 przez Omen
Omen
Del Bosque niech wraca do Realu a Mou do nas i zostanie tak długo jak Ferguson w Manchesterze <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
22.01.2011 o 13:21 przez Gajdzik
Gajdzik
To dawaj Mou <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
22.01.2011 o 13:08 przez Helton
Helton
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> mou i po co to ci bylo<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Z perezem jeszcze nikt nie wytrzymal chyba tyl del bosque
22.01.2011 o 12:21 przez Interfun3
Interfun3
Czekamy Mou :*
22.01.2011 o 12:09 przez dudu
dudu
&quot;na puchar LM czekalismy kawal czasu to i na niego tez bedziemy czekac ;) &quot; ja tam na nego czekac z utesknieniem nie bede zwial jak zwykły tchórz a teraz wszystko pod publike robi bo mu nie idze w realu ....byl zdobyl co miał zdobyc a raczej pilkarze zdobyli nie on ... i zwial za kasa ...adios ...... ps wiem ze mnie zjedziecie ale ja to tak odbieram jak by kochał tak Inter jak mowi to by walczył z nami teraz o powtorzenie poprzedniego sezonu a takk nie jest wiec zapomnijcie wkoncu o nim i pilkarze tez powinni zapomniec i grac a nie co 2 wywiad wspomnienia o mou zal. FORZA INTER
22.01.2011 o 12:03 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Mou wracaj do domu
22.01.2011 o 11:59 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Jose to cholerny karierowicz, ale ma prawo, jest najlepszy. Póki co, Leonardo jest świetny ale 10 tu chyba nie da rady wytrzymac.
22.01.2011 o 11:51 przez ciechan
ciechan
zeby leo odszedl musi wygrac LM . czyli realny jest powrot mou do Interu xD
22.01.2011 o 11:46 przez Gihu
Gihu
nie chcemy cie xD
22.01.2011 o 11:40 przez Eminem
Eminem
Gdyby Mou wrócił to Leo zostałby jego asystentem<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
22.01.2011 o 11:34 przez piotrekninter
piotrekninter
jesli ma kiedys wrocic, to chcialbym zeby to bylo za 5-10 lat, bo jakby np wrocil za rok czy dwa, to pozniej zwolni Alex miejsce w MU i odejdzie,albo pojdzie repre trenowac,i po nam to, niech spelni swoje marzenia, zdobedzie LM 3 razy, poprowadzi Manu, i wtedy ok zapraszamy,a narazie dajmy szanse Leo, poczatek ma git
22.01.2011 o 11:20 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
&quot; Portugalczyk nie jest szczęśliwy &quot; dziennikarskie nadużycie, moim zdaniem dla Mou jest tam bardzo dobrze i mimo wszystko jest bardzo zadowolony
22.01.2011 o 11:08 przez Fqrve
Fqrve
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
22.01.2011 o 11:05 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
Na mecz z Interem <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
22.01.2011 o 11:00 przez Pietro878787
Pietro878787
na fcinternews pisza ze Czelsi dogadala sie z Sanczezem<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> bez jaj czy my kiedys kupimy dobrego zawodnika czy tak beda na wykupywac po kolei . i niedlugo dziadkami samymi bedzimy grac . moratti obudz sie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
22.01.2011 o 11:00 przez jarekddz
jarekddz
Może i KIEDYŚ wróci, ale na pewno nie w najbliższych latach... Moim zdaniem Mou tymi wywiadami daje do zrozumienia zarządowi, że chce transferu, a dokładnie napastnika. Jestem pewny, że w Realu jeszcze ze 2 lata będzie. <br />
Ferguson w końcu odejdzie na emeryturkę i Mou wtedy sobie pójdzie do Manchesteru ;]
22.01.2011 o 10:56 przez el_loco
el_loco
#12 dobrze prawi.
22.01.2011 o 10:36 przez Pietro878787
Pietro878787
dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi ale fajnie by bylo ,tylko nie chcial bym zebys my stracili Leonardo bo spoko typ z niego i super sobie radzi i mysle ze z nim mamy szanse na ciaglasc na lawce trenerskiej &lt;co jest bardzo potrzebne a Mou znowu pobedzie z 2 lata i zostawi nas na rzecz MU np<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
22.01.2011 o 10:35 przez mac1989
mac1989
Gdyby wrócił to było by nie fair w stosunku do Leonardo...
22.01.2011 o 10:27 przez mourinho93
mourinho93
Wracaj jak najszybciej!

Shoutbox

Lopez 25.06.2026 14:52

ale to już chyba dawno

Jaszczu91 25.06.2026 14:52

Wanda już ma młodszego naganiacza :brawo:

Lopez 25.06.2026 14:52

chciałbym icardiego w serie a znowu

Est 25.06.2026 12:58

dawno nie wiedziałem o nim żadnych newsów, ale on chyba już bez Wandy

Claudio 25.06.2026 12:57

Na wahadle to tylko Wanda

Jaszczu91 25.06.2026 12:46

Icardi nie ma klubu. Może on na wahadełko? :lol:

HB 25.06.2026 12:43

:serce:

Rebelde 25.06.2026 12:39

Ale uda sie z Dodo

HB 25.06.2026 12:21

jak nie udalo sie z Palestrą, to tym bardziej nie uda się z Pazem

Claudio 25.06.2026 12:18

Dobrze ze Bayern ma dobrze obsadzone pozycje i Musiała wrócił bo jeszcze by oni się rzucili na Paza

El_Imprezatore 25.06.2026 12:12

albo się dogadaja albo pójdzie do anglii, Inter ma szanse na ten transfer tak może 5%

broda4991 25.06.2026 12:11

Real na pewno będzie chciał od nas 60 plus odkup za 80 mln to jest na bank pewne. To że on do nas przyjdzie nie znaczy że będzie nasz

broda4991 25.06.2026 12:08

Coś mam jakieś złe przeczucie ze jednak Como się dogada.

Jacenty 25.06.2026 12:03

Nie kupią teraz Olise, mają pakt z Niemcami o "wzajemnym szacunku" to jedna rzecz, a druga - napastnik to 3 pozycja w ich kolejce. Przede wszystkim Mourinho zależy na technicznym i pracującym w obydwu fazach rozgrywającym w stylu Modricia (stąd zainteresowanie Enzo Fernandezem). Mają sporo piłkarzy do pożegnania, ale żaden z zawodników nie chce odchodzić, Ceballos nawet za darmo nie chce. Agenci Camavingi też wydają komunikaty, ze jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Sta też pomysł, że nawet Tchoumenii, który w tym sezoni był naprawdę dobry, moze odejść. Real potrzebuje gotówki na cito, bo inaczej będzie zablokowany, a Mourinho żąda właśnie ww. pomocnika i środkowego obrońcy, a w sprzyjających warunkach jak zrealizują dwa powyższe cele mają poszukać srodkowego napastnika.

Dzonyy 25.06.2026 11:56

Klinsi a jakie warunki ma Real?

Matti 25.06.2026 11:51

wiec jak Real go wykupi z Como za 9 baniek to nie bedzie mogl go sprzedac definitiywnie Interowi z tego co kojarze

Matti 25.06.2026 11:51

nie wiem jak tam dokladnie te przepisy UEFA wygladaja, ale nie mozna w przeciagu 16 tygodni dwa razu klubu zmienic

Klinsi64 25.06.2026 11:51

ale nie ma sie co podniecać bo juz tyle mokrych szmat na morde dostalismy

Matti 25.06.2026 11:50

Paz to może nawet być na wypo z obligo wziety

Klinsi64 25.06.2026 11:50

co do Paza to warunki Realu są skrojone pod Inter

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625442

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się