Pozostałe

Mourinho trafi do...Liverpoolu? (30)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: goal.com
ponad 16 lat temu
317
30

Jose Mourinho może od przyszłego sezonu nie być trenerem Interu.

 

Jak podaje angielska gazeta "News of the World" Portugalczyk ma objąć posadę trenera Liverpoolu. Po fatalnym sezonie The Reds prawdopodobnie zwolnią Rafaela Beniteza a jego miejsce ma zająć właśnie Mourinho. Sam The Special One podobno jest zainteresowany pracą na Anfield Road.

 

Angielski klub szykuje rewolucję na najbliższe letnie okno transferowe zaczynając od zmiany trenera. Kandydatem numer jeden ma być właśnie Jose Mourinho.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.03.2010 o 16:17 przez Castaignos
Castaignos
Ten news wogule mi się nie podoba, ostatnio mourinho był w realu
22.03.2010 o 17:59 przez adriano:)
adriano:)
Zwykła plotka i nic więcej.
22.03.2010 o 16:35 przez Mate1908
Mate1908
Już to widzę... Nie ma szans na przejście Jose do Liverpoolu. Myślę że Portugalczyk zostanie z nami, a nawet jeśli miałby odejść to uda się do Realu bądź ManC,
21.03.2010 o 23:29 przez Lucca
Lucca
Ten news to jakaś farsa...
21.03.2010 o 21:08 przez bobogol
bobogol
zadłużony na 274 mln funtów L'pool podpisuje kontrakt z Mou, który w Interze dostaje przeszło 10 mln euro rocznie?
21.03.2010 o 20:56 przez matrix991
matrix991
Ja osobiście jestem spokojny o Mourinho i jego umiejętności. W każdym roku pracy począwszy od Porto zdobywał jakieś trofea więc i tym razem nie powinno być inaczej. Można panikować i tak jak cor72z myśleć o najgorszym scenariuszu z możliwych, ale ja żyję myślą iż możemy zdobyć w tym sezonie potrójną koronę i tego się będę trzymał.
21.03.2010 o 20:51 przez cor72z
cor72z
Lucca daruj sobie komentarze o moim życiu, bo to słabo świadczy o twoim poziomie, dzieciaku. Tłumaczę, że mówiąc &quot;bagno&quot; miałem na myśli nasze wyniki w ostatnich 7 kolejkach. Aby się z tego bagna wygrzebać musimy zacząć wygrywać bo nie możemy sobie pozwolić na stratę kolejnych punktów. Z każdym kolejnym remisem coraz bardziej w tym bagnie toniemy, a rywal nam depcze po piętach. Całe szczęście, że Milan jest na tyle nieudolny, a Napoli na tyle mocne, że dzisiaj pozycji lidera nie straciliśmy.<br />
Owszem, na razie mamy ćwierćfinał LM, jedną nogą jesteśmy w finale Pucharu Włoch i mamy jeden punkt przewagi jako lider Serie A, ale jak dalej będziemy grać taki piach to skończymy bez trofeów w tym sezonie i wtedy nie będzie tak wesoło. Ostatni nasz dobry występ w lidze był 1,5 miecha temu, czas ratować scudetto.
21.03.2010 o 20:09 przez piotrekninter
piotrekninter
ta jak odejdzie to tylko do Realu, no chyba zeby ferguson na emeryture sie wybrał to do Manch bo zawsze mowil ze to jego marzenie
21.03.2010 o 18:54 przez Lucca
Lucca
cor72z - i co !? straciliśmy fotel lidera ? jakie bagno ? o czym ty mówisz człowieku, Ty musisz chyba mieć ciężkie życie... szkoda mi takich ludzi jak ty, poważnie...
21.03.2010 o 18:50 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
Jeśli już odejdzie to do Realu, albo po tym, albo po nastepnym sezonie <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/31" alt="&lt;milan&gt;" />
21.03.2010 o 17:52 przez SneakyGit
SneakyGit
Jose może i trafi do Liverpoolu, ale dopiero po wypełnieniu obecnego kontraktu, chociaż mam nadzieje, że zostanie w Mediolanie na dłużej.<br />
<br />
cor72z &quot;wygrzebie nas z tego bagna&quot;?!<br />
<br />
Z całym szacunkiem, ale takich bzdur już dawno nie czytałem. <br />
O jakie bagno właściwie chodzi? Pierwsze miejsce w tabeli Serie A? Awans do 1/4 CL? Zaliczka przed rewanżem w 1/2 Coppa Italia? Czy może 6:0 w tegorocznych derbach?<br />
Pozytywne rezultaty we wszystkich rozgrywkach, prawdziwe bagno...
21.03.2010 o 16:51 przez mati1908
mati1908
a ja bede jego asystentem...<br />
Plota
21.03.2010 o 16:32 przez cor72z
cor72z
Wolę być pesymistą i mieć miłą niespodziankę jeśli Mourinho faktycznie wygrzebie nas z tego bagna.
21.03.2010 o 16:00 przez adi1908
adi1908
po pierwsze Jose nie odejdzie po drugie Liverpool nawet na LM się nie załapie więc Jose nie miałby po co tam iść
21.03.2010 o 15:50 przez bunny11
bunny11
po pierwsze MOU nie odejdzie a po drugie benitez ma taką klauzulę ze liverpool musiałby sprzedać paru zawodników
21.03.2010 o 15:45 przez SlimShady
SlimShady
Tak już to widzę <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <br />
Chyba że Jose spieprzy ligę i LM też nie pogramy wtedy sie wszystko może zmienić.<br />
Praktycznie to jedyny sposób aby trenował Toressa i ulubieńca Mou czyli Gerrada. ja jestem zadowolony stylem Mourinho, a najlepszych dowodem jest na to zwycięstwo z Chelsea i przeskoczenie pewnej bariery, a końcówki są zawsze nerwowe, a tym sezonie to sie i tak nieźle pokręciło.
21.03.2010 o 15:20 przez Castaignos
Castaignos
cor72z ty to jesteś optymistom, a poza tym liverpool ma sprzedawać torresa, więc może będzie ich stać<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
21.03.2010 o 14:30 przez snuffy
snuffy
cor72z w twoim kometarzu zabrało jeszcze że w 2012 będzie koniec świata... ale widać niektórzy wszedzie potrafia doszukać się klęski i porażki:]
21.03.2010 o 14:25 przez rdr3
rdr3
ciekawe skąd liverpool weźmie kase na maurinho jak by odszedł ta by była potężna strata dla nas
21.03.2010 o 14:16 przez cor72z
cor72z
Nie jestem pewien czy Mou u nas zostanie i czy te plotki nie są bardziej realne niż nam się zdaje. Ten sezon nie zapowiada się wcale na udany. Owszem, weszliśmy do ćwierćfinału Ligi Mistrzów, mamy ogromne szanse na półfinał ale to wszystko. Barca i Man Utd już nam w 2009 roku pokazały na ile możemy sobie pozwolić i o zdobyciu trofeum mogą marzyć tylko najwięksi optymiści. W Serie A właśnie dzisiaj stracimy fotel lidera i nie zapowiada się na to żebyśmy go szybko odzyskali. Ba, z taką grą jak ostatnio to nie wiadomo czy chociaż 10 punktów do końca sezonu uciułamy. A puchar Włoch to marne pocieszenie, zresztą skoro nie potrafimy ograć Catanii czy Genoi to finał z Romą też będzie lekko mówiąc trudny (o ile nie schrzanimy w ogóle rewanżu z Violą).<br />
Większość kibiców chyba wciąż jest wniebowzięta po przejściu 1/8 finału LM ale mi tu coraz bardziej zaczyna pachnieć &quot;0 tituli&quot;, a to może się skończyć dymisją The Special One... lub jego własną rezygnacją.
21.03.2010 o 14:01 przez tytusek25
tytusek25
No i ZNOWU odpowie Mourinho czy jego agent i ZNOWU powie ze to bzdury i Jose wypelni kontrakt.Za tydzień ZNOWU bedzie news że odchodzi do Realu i tak do zerzygania<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
21.03.2010 o 13:37 przez k-rach
k-rach
ta do liverpoolu co nie ma kasy i będzie miał zapłacić 10 mln/ sezon dla Mourinho <br />
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
Chuchu nie czytaj tego &quot;News of the World&quot; <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
21.03.2010 o 13:35 przez miczel192
miczel192
Chcę to zobaczyć<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> Pewnie do Realu pójdzie, ale jeszcze nie po tym sezonie. Rok to na pewno z nami zostanie
21.03.2010 o 13:32 przez Seba
Seba
niektóre gazety jak coś wymyślą to można jajo znieść...
21.03.2010 o 13:26 przez pietrasowy
pietrasowy
Liverpool? Nie stać ich
21.03.2010 o 13:22 przez Kubusa10
Kubusa10
Nie ma mowy
21.03.2010 o 13:15 przez Pavlo
Pavlo
hahaha kto to napisał hahah<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
21.03.2010 o 13:08 przez Belweder
Belweder
plota ;p
21.03.2010 o 13:07 przez RafiQ
RafiQ
Jose po Interze obejmie Real lub Barce . Mam nadzieje , że zostanie z nami jeszcze troche lecz sam wielokrotnie powtarzał , że ma jeszcze inne cele w swojej karierze
21.03.2010 o 13:04 przez bloow
bloow
jezeli Mou gdzies odejdzie, jesli w ogole w co szczerze watpie, to bedzie to Real Madryt.

Shoutbox

ragnar 22.06.2026 19:10

Messi haha

Jacenty 22.06.2026 19:09

Real potrzebuje kasy na konkretnego pomocnika w okolicach 100mln euro, więc raczej nie możemy oczekiwać jakichś wymyślnych korzystnych formuł. Mou chce kogoś kto pracuje fizycznie i jest dobry tehcnicznie. Na liscie m.in. Enzo, ale nie tylko

AveCaesar 22.06.2026 19:09

Jakbyśmy mieli

AveCaesar 22.06.2026 19:09

Czyli w sumie wychodzi na to, że nawet jakbyśmy pieniądze na Pazia lepiej je wrzucić w młodego środkowego obrońcę, którego moglibyśmy ustawić centralnie. Oprócz Soleta i przy pozostaniu Bastoniego oczywiście🤔

ragnar 22.06.2026 19:09

Vancore dokładnie

ragnar 22.06.2026 19:08

Niecodzienny faul, dwa wslizgi, karny

Vancore 22.06.2026 18:57

z akanjim to troche krotka pamiec bo on tych bledow nawalil nie tylko z bodo, bo mecze z milanem napoli arsenalem bologna i juve

Cny 22.06.2026 18:34

oddanie Basto by wziąć dwóch takich nie wyrazistych typów z pogranicza ławki i pierwszego składu to byłby kosmiczny błąd

Cny 22.06.2026 18:33

tutaj nie ma co rozważać. a jeszcze dodajesz jonesa który absolutnie nie jest pomocnikiem którego potrzebujemy. ni to zdrowy silny czarnoskóry dynamiczny pomocnik, nie to fantasista z dryblingiem.

Cny 22.06.2026 18:31

nie no ten Muhamerovic to dramat. przecież on na ławce by siedział tak czy siak.

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:28

A bez szybszej gry z kontry z kontry nie ma postępu dla nas w tym momencie...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:27

Przyszedł Ivan z czego się cieszę bo jak się okazuje to jest Interista, grę defensywną organizacją da sie ogarnąć...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:21

Basto jest już u nas trochę (zgarnął 3 scuda przegrał 2 finały które pewnie gdzieś siedzą w głowie do tego ta chryja z Kalulu) ten Muhomor nie wygląda tak źle, przyjdzie Solet, Stanko bym zostawił bo to jest Interista urodzony w tym klubie, świetnie wygląda na DPM (oglądałem kilka razy dla niego Brugge) jest silny fizycznie i dobry w odbiorze. Do tego nigdy napływ świeżej krwi nie zrobił nam na niekorzyść. Ambicją i głodem na prawdę w piłce wiele da się zrobić, zawodnikami którzy mają coś do udowodnienia. Moim zdaniem to jest bardzo prawdopodobny scenariusz na ten moment...

Cny 22.06.2026 18:05

ja myślę że ten sam poziom. trochę za mało na topowego obrońcę do 11, a za dużo żeby być rezerwowym nawet w Interze w ich własnym odczuciu

Cny 22.06.2026 18:02

a to nie tak że u nas było pełno baboli. babole jak były to na bramce

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:02

Solet to upgrade IMHO względem Bissecka ale gra zweryfikuje

Cny 22.06.2026 18:02

no tak ale to nie ma drużyny w której nie ma takich wpadek.

Cny 22.06.2026 18:01

poza takimi pojedynczymi incydentami jak akanjiego z bodo

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:01

choć zdażało się że byli..

Cny 22.06.2026 18:00

a kiepsko broniliśmy drużyną całą momentami a nie że Akanji czy Bisseck byli indywidualnie odpowiedzialni za wpadki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625119

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się