Wywiady z piłkarzami

Muntari: "Nie wahałem się przejść do Milanu" (24)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad 14 lat temu
378
24

Sulley Muntari, który pod koniec zimowego mercato zamienił Inter na Milan na zasadzie wypożyczenia udzielił krótkiego wywiadu dla Gazzetta dello Sport. Oto słowa Ghańczyka:

 

- Nie wahałem się decyzji przejścia do Milanu. Nie jestem pierwszym zawodnikiem, który zmienił koszulkę, a nie zmienił miasta. Propozycja grać w Milanie to wspaniała okazja dlatego przyjąłem ją od razu. Z Allegrim rozmawiałem już przed wyjazdem na Puchar Narodów Afryki. Byłem również zapraszany przez Pana Giallaniego oraz dyrektora Braida. Nie mogłem odmówić takiej szansy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.02.2012 o 11:58 przez Kokos
Kokos
I bardzo dobrze <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.02.2012 o 10:05 przez SlimShady
SlimShady
Nic dziwnego tam mogą mu taka kase dac, ale szokuje mnie fakt że Milan jest na tyle głupie że zatrudnia tak beznadziejnego gracza który na dodatek łasy an kase. Akurat takiego transferu nie żałuje.
08.02.2012 o 22:03 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Powinien dostawać więcej szans od trenera no tak wspaniale dla dróżyny grał ja do lubię i zawsze będę go lubiał <br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
08.02.2012 o 20:01 przez piotrekninter
piotrekninter
idz mongole w cholere, zebys czasem duzo nie pogral, pewnie skonczy sie na trzech wystepach po 10 min<br />
zawodnik ktory w ostatnich latach najwiecej negatywnych emocji u mnie wyzwoli, za slynny 2 min wyczyn, juz nigdy nie powinien zalozyc koszulki w niebiesko czarne paski
08.02.2012 o 19:41 przez Fletcher97
Fletcher97
Mutari jestes pipom...<br />
08.02.2012 o 18:13 przez Ynter
Ynter
Dobra ludzie nie porównujcie Seedorfa do Muntariego <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Seedorf nie błyszczał w Interze, a Muntari błyszczał tylko na swój własny wyjątkowy sposób i mam nadzieję, że w taki sam zabłyśnie w milanie. Życzę mu aby tam tez miał swoje 5 minut czy w jego przypadku akurat kilkadziesiąt sekund jak w meczu z Catanią <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
08.02.2012 o 17:43 przez Drago194
Drago194
Faktycznie, nie to, że się czepiam ale ten news ma kilka błędów językowych.
08.02.2012 o 17:30 przez zahor
zahor
&quot;Nie wahałem się decyzji&quot;<br />
&quot;Nie mogłem odmówić takiej szansy.&quot;<br />
<br />
Wypadałoby przejrzeć najpierw tekst zanim się go umieści w celu uniknięcia tego typu rzeczy.
08.02.2012 o 16:36 przez emika
emika
kamil o ile pamiętam to czarny holender który jest jedną z najstarszych gwiazd AC Milanu, holender który przeżywa po raz 400 swoją młodość też nie świecił w Interze a Muntari zacznie walić bramy żeby nas zdenerwować.<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
08.02.2012 o 16:24 przez kamil13216
kamil13216
Oby tylko nnie okazało sie ze rozwinie sie w Milanie i zacznie sadzic bramy az miło, chybabym sie zalamał
08.02.2012 o 15:51 przez Wisniapl
Wisniapl
Spoko spoko Muntar. My też się cieszymy, że nie mogłeś odrzucić takiej propozycji <img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" />
08.02.2012 o 15:45 przez Piotr1996
Piotr1996
Nie wracaj do nas. Takiego piłkarza który przeszedł do wrogiego klubu nie chcę widzieć na oczy <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
08.02.2012 o 15:36 przez samum
samum
I mozesz juz nie wracac do nas<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
08.02.2012 o 15:19 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
To życzę, jak najwięcej strzelonych samobójów, a szczególnie w derbach.
08.02.2012 o 15:13 przez polakThomas
polakThomas
Dziekuje panie Allegri<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
08.02.2012 o 15:13 przez xeneen
xeneen
Milan robi takie wzmocnienia ajajaj chyba walczą o wszystkie trofea w tym sezonie ;/
08.02.2012 o 14:36 przez Kusy
Kusy
zostań tam!
08.02.2012 o 14:29 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Nie wiem jaką radość ma milan ze sprowadzania syfu z Interu<img src="/files/emoticons/32" alt=" :P P" />
08.02.2012 o 14:15 przez el_loco
el_loco
a i cały Inter wraz z kibicami nie wahał się Ciebie oddać. Nasz Koń Trojański<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.02.2012 o 13:57 przez Gajdzik
Gajdzik
Gorzej jak tam zacznie grać porządnie <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
08.02.2012 o 13:51 przez RdK.
RdK.
Sulley &quot;Kret&quot; Muntari.
08.02.2012 o 13:34 przez dodo_IM
dodo_IM
Skończy jak Mancini jestem tego pewien. Liczę na kilka czerwonych kartek które przyczynią się do utraty pkt. przez Milan.
08.02.2012 o 13:15 przez Snake86
Snake86
<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <br />
<br />
Mam nadzieje, ze juz tam zostaniesz.
08.02.2012 o 13:13 przez maciejos
maciejos
<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />

Shoutbox

Klinsi64 28.06.2026 08:56

chociaż Lautaro nie gra dużo lepiej

Klinsi64 28.06.2026 08:55

za wystawianie tego paralityka powinni zostać wykluczeni

Piotrek85 28.06.2026 08:55

Graja słabo jak na swój potencjał a ten Ronaldo to już kula u nogi.

ragnar 28.06.2026 08:48

7 mln to wzrosła jego wartość po tym meczu...gol, mvp' 😄

Cny 28.06.2026 08:47

a co ci Portugalia zrobiła?

Piotrek85 28.06.2026 08:42

Argentyna ,Brazylia i Anglia po drugiej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Niemcy ,Francja ,Hiszpania ,Portugalia i Holandia po jednej stronie

Piotrek85 28.06.2026 08:41

Portugalia trafiła do trudniejszej strony drabinki. Mam nadzieję,że szybko odpadną.

AveCaesar 28.06.2026 08:40

Może chciał zagrać na wahadle tylko nie umiał znaleźć

jaszczomb 28.06.2026 08:30

nie znasz sie !! !! !! !!

Tifosinho 28.06.2026 08:28

Bez przesady

jaszczomb 28.06.2026 08:22

sprzedac za 7 mln poki ktos chetny sie znajdzie

jaszczomb 28.06.2026 08:20

jest slaby

Tifosinho 28.06.2026 08:15

Sucić pod koniec meczu biegał strasznie zagubiony

jaszczomb 28.06.2026 08:12

tak, gra wszedzie

AveCaesar 28.06.2026 08:09

Śledzi ktoś ligę brazylijską ? Gugu będzie lepiej śmigał po prawej czy po lewej stronie ?

AveCaesar 28.06.2026 08:08

A te wszystkie transfery po 20 mln nie są przepłacone jeśli nie nadają się do niczego ?

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625708

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się