Pozostałe

Na derby 4-2-3-1? (30)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 11 lat temu
511
30

W Appiano Gentile trwają przygotowania do derbowego pojedynku przeciwko Milanowi. Według doniesień płynących z Włoch, Roberto Mancini rozważa wyjście na to spotkanie w formacji 4-2-3-1.

Jak donosi La Gazzetta dello Sport, w wyjściowej jedenastce znalazłoby się miejsce dla Ivana Perisicia, który najprawdopodobniej ustawiony byłby na lewej stronie, a na prawym skrzydle miałby zagrać ... Marcelo Brozović. Taki wariant zapewniłby równowagę w środku pola. Według włoskiego dziennika, na ławce rezerwowych spotkanie rozpocznie Gary Medel

udostępnij

Zobacz też

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.09.2015 o 15:21 przez Granat105
Granat105
4-3-1-2 bez kombinacji z inną taktyką, kombinować to można w meczach z outsiderami, nie w derbach.
Icardi-Jovetić
Perisić
Kondogbia-Medel-Guarin
Juan Jesus-Miranda-Murillo-Santon
Handanović
07.09.2015 o 15:17 przez Drago194
Drago194
3 zawodników ściągniętych raptem tydzień temu miałoby grać w pierwszym składzie na derby. Przy czym niektórzy na dobrą sprawę nawet nie brali udziału w ani jednym treningu. Brawo, po prostu brawo. Gdyby Mancio czytał te wypowiedzi miałby nie lada orzech do zgryzienia kogo z was by wziąć na swego asystenta.
07.09.2015 o 14:56 przez inter_21
inter_21
Akurat oglądałem ostatni sparing i Telles jako jedyny zaprezentował się na plus, a naprawdę nie jest wyczynem zagrać lepiej na LO od JJ więc nie widzę powodu dlaczego miałby nie grać. On w przeciwienstwie do JJ potrafi coś zdziałać z przodu
07.09.2015 o 14:37 przez yahoo
yahoo
Ja obstawiam taki skład 4-2-3-1
Handa
Santon-Miranda-Murillo-Telles
Medel-Kondogbia
Perisic-Jovetic-Ljajic
Icardi

Jovetic nie musi byc na skrzydle może grać jak cofnięty napastnik za Icardim na bokach nowe nabytki.
07.09.2015 o 14:06 przez timon
timon
sempre jeszcze sie nie przyzwycziles do tego? Przeciez każdy nowy, którego mało kto zna, rzucany jest od razu do pierwszego składu, a po dwóch meczach zaczyna się jazda po zarządzie, że ,,gówniaka" sprowadzili
07.09.2015 o 13:20 przez mikele
mikele
Dlaczego nie zagrać zwykłym 4-4-2? Handa - Telles, Murillo, Miranda, Santon - Ljajic, Kondogbia, Guarin/Melo, Perisic - Icardi, Jovetic
07.09.2015 o 12:35 przez Drago194
Drago194
Logika niektórych kibiców. Jojo strzela w dwóch meczach ligowych 3 gole grając na szpicy, postawmy go w derbach na skrzydle. Oj wy eksperci z FM'a...
07.09.2015 o 12:01 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
Co Wy z tym Tellesem? :-)
Koleś przyszedł tydzień temu, zanim nauczy się taktyki naszego trenejro upłynie trochę wody w Tybrze.
07.09.2015 o 11:40 przez mathias
mathias
4-3-3 i Perisić-Icardi-Jovetić wyglądało by najlepiej. W końcówce jeżeli wszedłby Ljajić, to wtedy byśmy mogli przejść na 4-2-3-1. Żadnych Brozowiciów na skrzydle. Mancini już testował tam Hernanesa, który jest mobilniejszy i szybszy od Chorwata i wszyscy wiemy jak to się skończyło.
07.09.2015 o 11:10 przez Batontoboss
Batontoboss
Handa - Telles, Murillo, Miranda, Santon - Kondogbia, Melo - Perisić, Jovetić, Ljajić - Icardi. 4-2-3-1. W tej chwili nasze najlepsze ustawienie ;)
07.09.2015 o 05:56 przez Tifosinho
Tifosinho
Skoro teraz Brozović ma grać na skrzydle to po co rozwiązywali kontrakt ze Schelotto?
07.09.2015 o 02:37 przez Klanies
Klanies
4-3-3 z Melo, Kondogbią i Guarinem w pomocy oraz Joveticem, Icardim i Perisicem w ataku pasowałoby mi bardziej niż sztuczne 4-2-3-1 z Brozoviciem na skrzydle.....
07.09.2015 o 00:23 przez interista1987
interista1987
ja tez chcialem Lamele ale okienko transferowe juz sie skonczylo wiec po co o tym myslec.
Nie wyzywajcie Manciniego od imbecyli chlop duzo widzi, odsunal od skladu najwiekszych gowniakow a co do Brozovicia to przekona sie jak przegra wazny mecz, ze to miernota i tez go odsunie.
Jesusa nie lubie ale widocznie jakis potencjal w nim drzemie skoro trener szuka dla niego pozycji nawet kosztem LO Santona.
Mancio nie dal plamy jeszcze w zadnym klubie panowie i u nas tez juz mial swietny czas. Starsi kibice pamietaja :)
06.09.2015 o 23:33 przez Czarson
Czarson
Idiotyczny pomysl z Brozo.
06.09.2015 o 23:17 przez interpolska12
interpolska12
jak tak mysle to Lamela był by idealnym uzupełnieniem zarówno lini pomocy jak i ataku co o tym sądzicie?
06.09.2015 o 22:52 przez Mateusz17
Mateusz17
z takim ustawieniem to remis max przy dobrych wiatrach 1-0 , rownie dobrze 1-0 w plecy , jest to defensywne ustawienie , na szpicy Icardi podwieszony napastnik Jovetic ok , na skrzydla wybiegani gosci no i wlasnie na jednym Perisic na drugim kto ? jedynie Guarin (napewno musi sie tam znajsc wybiegany silny gosc z dobrymi wrzutkami dobrym strzalem z dystansu :) dwoch defensywnych pomocnikow to juz obojetne kto do Kondogbi czy Medel czy Melo
06.09.2015 o 21:53 przez Klinsi64
Klinsi64
prawie zawsze awizowane składy z dnia meczu nie pokrywają się z 11 która wybiega na boisku,ale co tam zróbmy gównoburzę tydzień przed derbami,gdy nie wiadomo w jakim zdrowiu powrócą kadrowicze
06.09.2015 o 21:46 przez kulfon32
kulfon32
Handa-Telles-Miranda-Murillo-Santon-Medel-Kondogbia-Guarin-Perisic-Icardi-Jojo..
06.09.2015 o 21:02 przez mariozzzz
mariozzzz
Danio widzialem Tellesa i powiem ci ze napewno gra lepiej niz JJ...Handa-Telles-Miranda-Jeison-Santon-Guaro-Kondogbia-Melo-Perisic-Icardi-Jojo..
06.09.2015 o 20:38 przez timon
timon
Mnie dziwi to umieszczanie piłkarza w składzie, którego w ogóle się w akcji nie widziało. Najpierw Montoya umieszczony na prawej w większości jedenastek, a później Ci sami jadą go od gówniaków. Juan nie gra źle na lewej. Ja bym wystawił Handa- DD(Santon) Murillo, Miranda, Juan(Santon)- guarin, Melo, Kondo- Perisic, Icar, Jojo
06.09.2015 o 20:24 przez danioxx17
danioxx17
Ambrosio-Santon sorry
06.09.2015 o 20:24 przez danioxx17
danioxx17
timon nie oglądałem Tellesa w ogóle ale według mnie na pewno by się lepiej spisał na LO niż stoper Juan,ale nie zauważyłeś że w nawiasie napisałem Ambrosio na prawej a Santona na lewej czyli według mnie powinniśmy zagrać bokami obronny Santon-Telles bądź Ambrosio-Telles a decyzja należy do trenera on ogląda tych zawodników na treningach i to on podejmuje decyzje co do składu a my możemy tylko gdybać.
06.09.2015 o 20:15 przez timon
timon
danioxx17 w ilu meczach widziałeś Tellesa w akcji(kompila na yotube nie jest meczem)?

Ja nie wierzę w żadne 4-2-3-1. Cały okres przyg. Mancini ciśnie 4-3-1-2, ewentualnie 4-3-3(do którego nie miał wykonawców), ewentualnie próbował ustawienia z trójką w obronie. Dla mnie to zwykła plotka medialna i nie ma co się podpalać, a już całkiem mnie śmieszy robienie z Manciniego debila po każdej kaczce dziennikarskiej
06.09.2015 o 20:05 przez Kebo
Kebo
Coś czuję, że byłem dobrym prognostykiem mówiąc, że Mancini tego nie ogarnie, mamy mocny skład, ale on nadal woli Brozovicia i to jeszcze na skrzydle, jeśli serio wyjdzie takim składem to potwierdzi, że jest imbecylem.
06.09.2015 o 19:35 przez piotrekninter
piotrekninter
to juz lepiej Jojo na jedno skrzydlo a Perisic na drugie, na 10tce dalej Brozovic, przynajmnie w srodku, bo na bok jest za wolny za malo dynamiczny...ale to i tak stek bzdur
majac Ljajica Perisica Jojo i Icara, ma Mancio duzo alternatyw 433 czy 4312 czy 4231 kazde ustawienie jest dobre,ale z Brozovicem na ławce, juz Guarin sie bardziej nadaje, ma te swoje marne dryblingi i strzaly w sufit,ale ma tez dobre podanie i dynamike
06.09.2015 o 19:28 przez Nasir
Nasir
no to nie 4231 tylko 4321, icardi na 9 za nim jojo i ivan, chyba ze palacio za ikara :D
06.09.2015 o 19:27 przez danioxx17
danioxx17
Dla mnie to totalne bzdury według mnie powinniśmy zagrać taktyką 4-3-3 Handa-Santon(Ambrosio)-Miranda-Murillo-Telles(Santon)-Guarin-Medel-Kondogbia-Jovetic-Perisic-Icardi,na zmianę między innymi Palacio,Ljalic,Brozovic,Melo a nie Brozovic drewniany na skrzydło jeszcze tam go brakowało a do środka zapewne za Medela Gorszy od niego Melo ale przecież to ulubieniec Mancio bo tak o niego walczył i na obronie lewej zapewne Juan taką taktyką to raczej nie wygramy,ale do niedzieli zobaczymy myślę że wyjdzie lepszy skład i spokojnie wygramy. Forza Inter !
06.09.2015 o 19:04 przez Kondzik
Kondzik
Brozu...jego miejsce jest obok rodrigo
06.09.2015 o 19:02 przez ekspert
ekspert
Brozovic na skrzydle? Gdzie go jeszcze wsadzą? Mam nadzieję, że w końcu na trybuny.
06.09.2015 o 19:02 przez Alabaa
Alabaa
wat ?

Shoutbox

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

rchemik 25.06.2026 19:43

Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

rchemik 25.06.2026 19:42

wiesz, tu chodzi aby chłopaka urobić. Pwnie, moze Totenham czy inny everton wywalic kasę i dać mu nawet 8-10 mln za sezon gry. Z tym że to nie będzie ani LM ani prestiżowy klub, tylko jeden wielki pociąg do kasy.

Claudio 25.06.2026 19:41

po akcji z Palestrą to boję się nawet jakiegos Bournemouth....

rchemik 25.06.2026 19:40

no to wóz albo przewóz. Nie będziemy bliżej takiego talentu jeszcze na takiej pozycji przez następne 10 lat, więc tu powinna być walka o każdy mln euro. zastawmy jak farsa nawet nazwę stadionu XD

Claudio 25.06.2026 19:40

Na prawdę twierdzisz, że Como bedzie poswiecalo swoja kadrę dla Paza przed LM?

Claudio 25.06.2026 19:39

tutaj problemem są kluby angielskie. Bo wiadomo już, że Real chce kasy na swoje transfery i Jose już go skreslil, a COmo nie stac na niego.

rchemik 25.06.2026 19:39

za chwile popchają kilku za 30-50 mln i będą prawie na 0

Claudio 25.06.2026 19:38

ale co Como da jak ogranicza ich FFP?

rchemik 25.06.2026 19:38

jeśli damy tyle ile como, to wybierze como

Claudio 25.06.2026 19:38

Como tutaj nie jest problemem

rchemik 25.06.2026 19:37

namieszały nam Mylan i Jufki dając miejsce Como w LM i teraz Paziowi się pewnie zachciało chociaż 1 sezon grać z nimi w Lm.

Claudio 25.06.2026 19:37

No tak tak....bo Marotta z Perezem ostatnio rozmawiali sobie tylko o meczu legend w Madrycie. Inter dokładnie wie na czym stoi i czeka czy wskoczy jakas oferta nie do odrzucenia z Anglii dla Realu czy będą mogli na poważnie brać transfer Paza. Dyrdymały tych wszystkich pismaków to jak informacje z jakiegoś pudelka i "interes się kręci i są wyświetlenie"

Claudio 25.06.2026 19:35

„Inter w swoich życzeniach chce włączyć Nico Paza jako mezzalę w ustawieniu 3-5-2. Tu w siedzibie panuje całkowita cisza i szacunek dla sytuacji, gdy tylko pozna rzeczywistą cenę, można zacząć rozmawiać. Inter ma dwa atuty w rękawie: relacje między Marottą a Florentino Perezem oraz przyjacielską relację między tatą Nico Paza a Zanettim” @MatteoBarzaghi

martins2000 25.06.2026 18:57

Como pyta o Antonio Vergara,Napoli chce 30 mln

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625466

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się