Kontuzje

Novastudio - Icardi wraca w piątek (32)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
11 miesięcy temu
2579
32
Mauro Icardi

Dziennikarz Novastudio Michele Marchetti poinformował na twitterze, że Mauro Icardi wraca do trenowania z zespołem!

Oto treść komunikatu:

Mauro Icardi wraca do składu już w piątek. Spotkanie z Marottą było pozytywne, bardzo dobrze spisał się też Paolo Nicoletti (polecony przez Morattiego dla Icardiego), którego rola mediatora była bardzo ważna. 

Inter gra w niedzielę ze Spal i byłoby to bardzo interesujące, by zobaczyć Icardiego grającego na własnym stadionie po całej sytuacji. Czekamy na potwierdzenia z innych źródeł. 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Danilo D'Ambrosio

Danilo D'Ambrosio kontuzjowany (2)

02.01
19:46
Stefano Sensi

CDS - Sensi może wrócić już na spotkanie z Genoą (6)

10.12
12:21

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.03.2019 o 20:36 przez mooniaka8
mooniaka8
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu www.naszefotki.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!
07.03.2019 o 18:02 przez Imrahil_Lopez
+1
Imrahil_Lopez
To co nagle mu już przeszło i nie ma problemów z kolanem? Marotta mu gęsim tłuszczem kolanko posmarował? On nie zapomni tej sytuacji i wie dobrze, że tylko grając w Interze i zdobywając bramki będzie mógł odejść w lecie do innego klubu. W lecie spodziewam się, że będzie i tak chciał odejść. Nie wierze, żeby Wanda to wybaczyła, a ona steruje nim i jego karierą.
07.03.2019 o 21:28 przez bitels10
bitels10
no chyba, że wypowiedzi wielu osób jak np Capello, Pirlo oraz to, że zobaczył w jakimś programie jak gość w koszulce Interu z jego numerem, na czworaka jest prowadzony na smyczy przez pewną blondynkę dało mu do myślenia, stąd prawdopodobny piątkowy powrót do treningów, wtorkowa kolacja w celu naprawienia stosunków z zespołem m.in. z bałkanami itp., cholera to wszystko wie :)
07.03.2019 o 17:27 przez cukier17
cukier17
Ja bym chciał żeby wrócił lubię dziada. Ile kolo nam pkt zdobył i dupe ratował. Nie chciałbym żeby odszedł bo wg mnie robi różnicę.
07.03.2019 o 14:56 przez Guarin
+2
Guarin
Co tam chorągiewki?
07.03.2019 o 15:21 przez kibix
kibix
Ty no kuźwa, łaski nie robi.
07.03.2019 o 15:54 przez Guarin
Guarin
Nie o to chodzi ale nie ważne, Forza!
07.03.2019 o 14:04 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Maurito wracaj i strzelaj bo brakuje ciebie i twoich bramek.Forza Icardi
07.03.2019 o 13:40 przez djguclo87
djguclo87
Nainggolan kontuzja nie wiadomo jak dlugo ja to bym gral Lautaro z Icardim w 1 skladzie w tym ze Lautaro na pozycji tak jak kiedys Lewy w Dortmundzie na poczatku przygody jako cofniety napastnyk bo jak juz widzielismy lautaro potrafi ladnie zgrac piłke i otworzyc droge do bramki
07.03.2019 o 13:42 przez djguclo87
djguclo87
I nie tylko my mamy problemy popatrzcie na Real :P Marcelo Isco Bale na wylocie :P
ja bym cala 3ke widzial u nas w skladzie :)
07.03.2019 o 15:01 przez SETE
SETE
pisalem wczoraj, ze porazka Realu w taki stylu spowoduje, ze Perez MUSI zrobic rewolucje w skladzie. Mysle, ze moze zaplacic dobre pieniadze za Icardiego w lecie.
07.03.2019 o 12:56 przez coalmeluck
+1
coalmeluck
@Kondzik, zgadzam sie w 100% ale kibice powinni zachowac zero-jedynkowe osady zanim sprawa dojdzie do konca. Wiadomo, wszyscy przezywamy i sa nerwy. Tak czy siak umowa dalej obowiazuje i nie jest jasno powiedziane, ze latem odchodzi. To co pisza pismaki, mowi DeLaurentis czy Angelii - :cenzor: w nich.
07.03.2019 o 12:28 przez danielinter
-1
danielinter
zbawca nadchodzi najpierw niech sportowo wywalczy miejsce w składzie bo sportowo przed "kontuzja" do 1 skladu sie nie nadawal.
07.03.2019 o 12:02 przez DonDawido
DonDawido
I tak się zastanawiam... co z tym zrobi Spalletti?
Wystawi go od razu do pierwszego składu i zasygnalizuje Martinezowi, że "spoko, spoko, fajnie, że się w każdym meczu starasz, ale wiesz, Wanda się wkurzy" czy może jednak postawi na tego zawodnika, który nie gwiazdorzy i za każdym razem daje z siebie wszystko co ma?
07.03.2019 o 14:55 przez Guarin
Guarin
Starać się to sobie można, napastnik ma strzelać bramki jak ich nie strzela to nie jest napastnikiem a jak ktoś uważa, że Lautaro to zawodnik na 1 skład to proponuje odstawić używki
13.03.2019 o 21:16 przez DonDawido
DonDawido
Nie wiem jak to Interpretować od osoby, która ma "trust Guarin" w avatarze... :D
07.03.2019 o 12:01 przez Endru
+2
Endru
Niech sie zjednocza i zrobia to 4 miejsce chociaz, a latem zrobic porzadki.
07.03.2019 o 11:59 przez Jacenty
+2
Jacenty
Zastanawia mnie tylko fakt, jak to wpłynie na resztę drużyny. Znamy za mało szczegółów. Nie wiadomo na jakich warunkach miałby wrócić do drużyny, a to sprawa kluczowa. Wierzę, że Pan Marotta nie dopuściłby do kolejnych nieporozumień w drużynie, co oznacza, że Mauro będzie się musiał dogadać z szatnią.
07.03.2019 o 11:46 przez Roni86
-2
Roni86
Nie bede oglądał meczy z tym kołkiem w składzie. Mam nadzieje że kibice pokażą co o nim myślą. Pozdro
07.03.2019 o 11:36 przez inter30
+1
inter30
Ciekawe co z przeprosinami, żeby się nie okazało że nadal jest jakis kwas miedzy zawodnikami i przydupasowi perisicowi znowu odechce się grać w pilke
07.03.2019 o 11:20 przez bitels10
+5
bitels10
@coalmeluck ja jestem kibicem Interu, znaleźliśmy się w takim miejscu że potrzebujemy każdego kto może pomóc wywalczyć LM, obojętne dla mnie jest czy bramki będą strzelać Icar, Lautaro czy co mecz hat-tricka będzie walił Borja Valero. Nikt z nas nie wie na pewno po czyjej stronie leży wina, Icara, Marotty, Chorwatów czy może jeszcze coś innego głównie wpłynęło na taki stan rzeczy jaki jest obecnie. Takich szopek w poważnym klubie być nie powinno, Icar nie powinien się tak zachowywać, działa to na niekorzyść wszystkich związanych z Interem, włącznie z nim. Pora schować dumę w portki i zająć się tym co dobre dla klubu, czyli awansem do LM.
07.03.2019 o 11:06 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Nie nadążam już za tym wszystkim...
07.03.2019 o 10:52 przez Odet
Odet
Czyli tak, podsumuję:
najpierw "nowoczesna inteligencjo ze strony" wręcz entuzjastycznie witacie decyzję o odebraniu Miętusowi opaski, choć wiadome jest jak na to Miętus (pod wpływem Wandy) zareaguje. Piszecie o tym, że zespół wreszcie przestanie być ograniczany, że odzyskał radość, że jest kolektyw, że będzie wreszcie super itp itd podobne pierdoły !!
Tymczasem nie mija nawet miesiąc i zaczyna się błaganie Miętusa o powrót, bo wreszcie zaczyna docierać do głów, że bez niego (i tylko z 1 napastnikiem w składzie) będzie bardzo ciężko dostać się do LM.
No komedia :)
Przecież to było oczywiste już 13 lutego.
Pozdr.
07.03.2019 o 11:03 przez Kredence
+9
Kredence
Co Ty chcesz udowodnić tym komentarzem? I rozumie , że fakt, że Icardi będzie strajkował i symulował kontuzje również przewidziałeś 13 lutego...
07.03.2019 o 12:47 przez Odet
-1
Odet
Nie tylko ja to przewidziałem.
Pozdr.
07.03.2019 o 14:55 przez Odin91
+1
Odin91
Dokładnie, to było oczywiste, że tak to się skończy. Słyszał ktoś o kapitanie, który by na luzie zareagował na odebranie mu opaski? Na dodatek wszystko na to wskazuje, że jednak powodem były.. pieniądze. I być może irytująca Wanda. No szok, że mu się grać odechciało.
07.03.2019 o 10:25 przez InteristaNagato
-1
InteristaNagato
Wracaj do nas i daj nam Lige Mistrzów! Prowadź Maurito !! !
07.03.2019 o 10:22 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Czwartek dzień obgryzania paznokci przez Państwo Icardi jak i co to będzie w piątek 😂😜. Czy normalne przyjecie przez resztę grupy czy może jakies pretensje i żale. Oby wszytko poszło dobrze tak dla dobra klubu!
07.03.2019 o 10:17 przez Kondzik
+3
Kondzik
I bdb bez niego o top 4 mogłoby być ciężko. Niech wraca zrobi swoje i odkupi swoje winy.
07.03.2019 o 10:20 przez bitels10
+1
bitels10
dokładnie tak, teraz jest potrzebny więc wracaj, strzelaj, a po sezonie żegnaj
07.03.2019 o 10:57 przez coalmeluck
+2
coalmeluck
Zabawne. Kibice zarzucali mu bycie 'najemnikiem' a sami go tak traktuja. 'Wracaj, strzelaj a po sezonie zegnaj' Jak jest wszystko cacy to warto ponarzekac bo czemu nie ale jak sie wali to bez zbednych ceregieli wiekszosc tutaj zaczela po nim cisnac. Nagle wszyscy zdali sobie sprawe, ze 'jednak to, jednak tamto'. Trzeba nazwac rzeczy po imieniu. :cenzor: enie. Fakt, na opaske nie zasluguje ale dalej trzymam za niego kciuki. Mam nadzieje, ze moj scenariusz sie sprawdzi. Wygra derby i zamknie morde. Macie dosc szopki? Sami przestancie nakreac szopke i siebie nawzajem.
07.03.2019 o 12:29 przez Kondzik
+2
Kondzik
Każdy chyba zdaje sobie sprawę ile daje Icar i chyba każdy wie że dla dobra klubu (top 4) jego powrót dużo nam da. Co nie zmienia faktu że jego zachowanie było nie na miejscu. Życie klubu nie może toczyć się wokół jednego zawodnika, może się ogarnie i weźmie przykład z Mario który zna jedno magiczne słowo.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 18.01.2020 11:03

I Castrovilli nie zostanie nawet do konca sezonu we Violi

ZnawcaCalcio 18.01.2020 11:02

Juz dalbym 10 mln +Politano za Castrovillego

ZnawcaCalcio 18.01.2020 10:59

Lazio ich osmiesza od paru lat

WTC 18.01.2020 10:59

mogą się nawet za fujary złapać jeśli myślą że im to w czymś pomoże

ZnawcaCalcio 18.01.2020 10:59

Taki podklub obrzydliwy, ze smiac mi sie chce

ZnawcaCalcio 18.01.2020 10:58

Za kogos musza, bo oni nigdy nie wygraja

SETE 18.01.2020 10:58

zalosne

ZnawcaCalcio 18.01.2020 10:58

Wiadomo

SETE 18.01.2020 10:58

teraz ROma trzyma kciuki za JUve zeby mistrza zdobyli :)

ZnawcaCalcio 18.01.2020 10:58

Jacy oni sa glupi

Adriano_forever 18.01.2020 10:57

chyba coś cie piecze

SETE 18.01.2020 10:57

dupy szczypia :)

ZnawcaCalcio 18.01.2020 10:56

Ale kibice sromy placza xdddd

ZnawcaCalcio 18.01.2020 10:56

Hahhahaa

WTC 18.01.2020 10:49

takie*

WTC 18.01.2020 10:49

take to są tuzy Interesu

WTC 18.01.2020 10:49

cebule zgarnęły chyba 70 baniek za Alissona i szkoda im było pieniędzy na bramkarza to ręcznika Olsena kupili

IlCapitano 18.01.2020 10:49

DEJ MJE POLITANA MAM HOROM SPINACOLE

Pader88 18.01.2020 10:49

roma=meme

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w pucharowym starciu z Cagliari był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 18 stycznia

  • 15:00

    Lazio

    ? - ?

    Sampdoria

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Fiorentina

Niedziela, 19 stycznia

  • 12:30

    Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Verona

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Inter

  • 18:00

    Genoa

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

Poniedziałek, 20 stycznia

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    SPAL

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    48

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    46

  • 3

    Lazio

    Lazio

    18

    42

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    35

  • 5

    Roma

    Roma

    19

    35

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    19

    29

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    20

  • 2

    Romelu Lukaku

    14

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 4

    Joao Pedro

    11

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29146

Liczba newsów: 35638