Pozostałe

Nowa kara dla Mourinho? (24)

Autor:
Źródło: sports.it
ponad 16 lat temu
350
24

Jose Mourinho, który jeszcze dwa następne mecze ligowe swojej drużyny oglądnie z trybun może mieć nie lada problem. Włoska prasa na swych łamach donosi, iż to nie koniec kar i Portugalczyk może otrzymać kolejną...

 

Wszystko za sprawą wydarzeń z Udine. Mourinho podczas opuszczania stadionu po ostatnim gwizdku Bergonziego w stronę kibiców Udinesse pokazywał charakterystyczny palec przy ustach – gest uciszania.

 

Wcześniej przedstawialiśmy wypowiedź prezydenta Udinese, Giampaolo Pozzo, który stwierdził, że zachowanie trenera mistrza Włoch było nieeleganckie. Sprawiło to, że komisja dyscyplinarna postanowiła przyglądnąć się sprawie.

 

Ciekawe, czy Lega Calcio i Pozzo słyszeli obraźliwe hasła rzucane przez kibiców Udinesse w stronę Mourinho co również wydaje się wysoce nieeleganckie...

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.03.2010 o 20:19 przez Castaignos
Castaignos
racja
02.03.2010 o 11:56 przez miczel192
miczel192
Racja Magiq
02.03.2010 o 10:58 przez Magiq
Magiq
Mourinho był na stadionie zwykłym kibicem więc powinien być traktowany jak reszta kibiców...mógł sobie gwizdać na zawodników Udine,pokazywać co chce itd.
02.03.2010 o 09:14 przez Odet
Odet
to jakieś jaja, ale poczekajmy na decyzje Lega Calcio.<br />
Pozdr.
02.03.2010 o 00:41 przez Interking_87
Interking_87
to już przesada
02.03.2010 o 00:03 przez AstronomCKR
AstronomCKR
&quot; oglądnie&quot; hmm cos nie tak<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
01.03.2010 o 23:24 przez Interfan17
Interfan17
chyba im się coś w baniach poprzewracało<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
01.03.2010 o 22:43 przez miczel192
miczel192
Najlepiej to niech mu od razu karę do końca sezonu dadzą i będą mieli spokój<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
01.03.2010 o 21:53 przez Cinek
Cinek
haha ... niedługa Lega Calcio wyśle kogoś, żeby chodził za Mou i będą go zawieszać za to że przejdzie przez ulicę w złym miejscu albo na czerwonym świetle. Jak widać dalej są równie i równiejsi, pewnie LC ma oddzielne przepisy dla zawodników, działaczy i trenerów Interu niż dla reszty ligi ... szkoda słów. Jeśli teraz Mou dostanie kolejną karę to LC zbłaźni się po raz kolejny.
01.03.2010 o 21:53 przez mati1908
mati1908
&quot;Ciekawe, czy Lega Calcio i Pozzo słyszeli obraźliwe hasła rzucane przez kibiców Udinesse w stronę Mourinho co również wydaje się wysoce nieeleganckie...&quot;-i tyle na ten temat
01.03.2010 o 21:50 przez SebaXd
SebaXd
Kurna czego oni jeszcze nie zrobią byle nas udupić!?
01.03.2010 o 21:32 przez adriano:)
adriano:)
Śmiech na sali.
01.03.2010 o 21:26 przez Dzyl
Dzyl
Niech mu jeszcze dadzą karę za to że kupi sobie nowe buty...LC już przesadza, widać że robią wszystko abyśmy nie wygrali Scudetto. Ale pokażemy tym pajacom że mimo ich śmiesznych kar i zawieszeń i tak wygramy Scudetto i ponownie udowodnimy kto jest najlepszą drużyną we Włoszech.
01.03.2010 o 20:53 przez adi1908
adi1908
za chwilę za usmiech na twarzy też Jose bedzie karany
01.03.2010 o 20:47 przez D@rtH W!nD
D@rtH W!nD
znając LC -kara na bank... jak tak dalej pójdzie do końca sezonu Mou będzie oglądał mecze z trybun<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
01.03.2010 o 20:20 przez kostrzes
kostrzes
Jak go znowu ukarają to juz będzie bezszczelne z ich strony.Nie wiem czy jak piłkarz robi takie gesty w kierunku kibiców rywali to dostaje zawieszenie?To jest staly element piłki i za takie rzeczy niepowinno dostawać się kar.Chyba że pokazał by srodkowy palec lub cos gorszego to wtedy tak.
01.03.2010 o 20:20 przez tytusek25
tytusek25
Mysle ze już za duży szum się zrobił i LC bedzie się bała tak bezczelnie nakladać te absurdalne zawieszenia na Inter by nie byc juz calkiem zasadnie oskarżona o stronniczość .Pozatym dzisiejsze mozliwosci komunikacji ośmieszają takie kary. Pomijam juz fakt ze ten gest w porownaniu z tym co pewnie Mourinho sie nasłuchał podczas meczu to Mount Everset kultury dla tych burakow ze stadionu. Smieszne wogole zeby z takich rzeczy robić jakąkolwiek sprawe.Nie do pomyślenia w cywilizowanej lidze.Szkoda Mourinho na użeranie sie z tak złodziejskim systemem i tymi karłami z LC.Wstyd i posmiewisko z siebie zrobią kompletne jak dostanie jakąkolwiek kare za no wlasnie za co? hahaTo sie w glowie nie miesci normalnie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
01.03.2010 o 20:17 przez Seba
Seba
Przesadza ? a kiedy niby ktoś został zawieszony za takie coś ? Ba ostatnio nawet tak zrobili gracze Milanu i gdzie konsekwencje ? Czyli wszyscy inni mogą wykonywać różne prowokujące gesty, a Mourinho jest wpisany na specjalną listę zabraniającą mu je wykonywać ? To jest kpina i tyle. Niedługo faktycznie za beknięcie czy puszczenie bąka będą go karać.
01.03.2010 o 20:13 przez pluto11
pluto11
Tragedia jedna wieka tragedia to co robi Lega Calcio to juz przesada widac ze chca nas udupic i niedopuscic do kolejnego scudetto czemu robia nam pod gorke. Zawodnicy milanu za to ze ostatnio pokazywali gesty do kibicow Fiory to juz nic bo wystarczylo ze powiedzieli po meczu ze zle ich zrozumiano i wystarczlo a to ze Sampa napisala ze Cuchu nie mial doczynienia z zadna przepychanka to nie ma na to patrzec bo przeciez Inter ma przegrywac. Ku.... to jest chore<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
01.03.2010 o 20:08 przez Kubusa10
Kubusa10
Niech Jose weźmie jakieś psychotropy bo juz przesadza
01.03.2010 o 20:08 przez bobogol
bobogol
serio nie ździwie się jeśli Mou wyjedzie z Włoch po zakończeniu sezonu, tak jak napisał bloow, jest zbyt poważnym człowiekiem żeby taplać się w takim łajnie jakim jest włoska piłka.
01.03.2010 o 20:07 przez BoDzIo
BoDzIo
To ju będzie szczyt, tylko czy da sie jeszcze szczyt na szczycie postawić!
01.03.2010 o 20:04 przez bloow
bloow
zarty sobie robia chyba z powaznych ludzi.
01.03.2010 o 19:58 przez and1
and1
Wszyscy widzą, że Mou robi kawał dobrej roboty z Interem, dlatego chcą go za wszelką cenę zniechęcić do słonecznej Italii, i czekają aż sam wyjedzie...

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się