Pozostałe

Nowy kontrakt dla Jose Mourinho? (28)

Autor:
Źródło: goal.com
około 16 lat temu
390
28

Inter Mediolan już w najbliższym czasie ma zamiar przedłużyć kontrakt z Jose Mourinho.

 

Il Corriere dello Sport donosi, że Massimo Moratti jest gotów podnieść wynagrodzenie "The Special One" tylko po to aby obecny trener Nerazzurri pozostał w obecnym klubie do 2013 roku.

 

Szef Interu Mediolan ma nadzieję, że podpisanie nowego kontraktu przez Jose Mourinho sprawi, iż Real Madryt nie pozyska charyzmatycznego Portugalczyka.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.05.2010 o 16:06 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Bylo by super jak by podpisal Mou nowy kontrakt licze na to<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
09.05.2010 o 09:04 przez mati1908
mati1908
zaoferowac to moze i mu zaoferuje,ale watpie zeby podpisał
09.05.2010 o 07:55 przez Adriano Powrócił
Adriano Powrócił
ja mysle tak : skor mu tak nie pasuje i chce odejsc to niech odejdzie / zarabia prawie najwiecej z wszystkich trenerow na świecie i jeszcze mu chcecie podnosic pensje ? wiem ze jest bardzo dobrym trenerem i chcialbym zeby zostal , ale zeby mu doplacać czy cos to sie nie oplaca .... jak tak bardzo chce isc to niech idzie / jak nie ma wstydu opuszczac swojej duzyny .. ja bym tak napewno nie odszedl na jego miejscu /ale to tylko moje zdanie , widze ze wy macie inne ;)
08.05.2010 o 22:24 przez kachol
kachol
Jeżeli nowy kontrakt go zatrzyma to na pewno warto wyłożyć trochę pieniędzy, albo iść na inne ustępstwa wobec Mou, bo na pewno nie pożałujemy tego...
08.05.2010 o 22:11 przez Ajk
Ajk
Miejmy nadzieję, że kasa go przekona i zostanie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> mimo, że jest wspaniałym taktykiem to jest też łasy na pieniądze. Nie oszukujmy się jednak, że jeżeli Real go chce to zaproponują mu mnóstwo kasy.
08.05.2010 o 22:07 przez Kubusa10
Kubusa10
Ja jednak coś czuje że Jose nas opuści nie ukrywajmy jest on trenerem ambitnym ktory we Włoszech zdobył już wszystko i udowodnił już wszystkim że jest najlepszy.Oczywiście chciał bym żeby został ale nie oszukujmy się po sezonie Real po niego sięgnie
08.05.2010 o 21:17 przez piter0806
piter0806
Mam nadzieję, że Mou zostanie z nami jeszcze przez 2 lata. Jednak coś mi mówi, że jak wygramy Lm to przejdzie do Realu gdzie po pierwszym sezonie bedą go chcieli wywalić bo będzie chciał kontrolować real doprowadzając do konfliktu z Valdano bądź Perezem&gt; <img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
08.05.2010 o 21:00 przez 1+8
1+8
Ja nie widzę trenera który by mógł go zastąpić więc nie ma na co czekać niech Moratti wyciąga kasę Mourinho podpisuje a Inter stanie się czołową Europejską drużyną na lata<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
08.05.2010 o 20:49 przez inter093
inter093
Jose Mourinho musi koniecznie zostać z nami. Forza Inter <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
08.05.2010 o 20:44 przez raod
raod
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> inter wygra tesz puchar ligi misztszuw
08.05.2010 o 20:19 przez hQ
hQ
TAK TAK TAK! Zróbcie wszystko aby Mou został!
08.05.2010 o 20:11 przez Mate1908
Mate1908
Jose trzeba zatrzymać w klubie. Nie ważne jak, po prostu on musi zostać. Teraz drużyna gra według jego filozofii. Przyjdzie nowy trener i wszystko może się spieprzyć. Mourinho powinien dalej kontynuować swoją wspaniałą pracę z Interem i jeszcze bardziej udoskonalać naszą drużynę.
08.05.2010 o 20:02 przez PanNiemeKino
PanNiemeKino
Trener świetny, idealny dla naszej drużyny, a kasa jest Morattiego, jeśli uważa to za konieczne to niech podnosi mu zarobki, ale ja mimo wszystko czuje jakiś niesmak, dopłacać do tego, zeby wypełniił kontrakt.
08.05.2010 o 18:37 przez Harvester
Harvester
Haha, nie mogę...<br />
Kondaros wygrałeś. <br />
Piszesz, że Mou jeszcze mało kasy?! Jeśli choć trochę <br />
kibicujesz Interowi, to powinieneś wiedzieć ile lat nie mieliśmy takiego trenera... Jeśli nie daj Boże odejdzie a wraz z nim wyniki to jeszcze zapłaczesz. Ja to gdyby mógł to bym sam do tej pensji sie dorzucił. Forza Jose!
08.05.2010 o 17:43 przez Clud
Clud
tyle tylko,że Mou nie strzeli w nim bramki,zrobi to Eto'o <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
08.05.2010 o 17:31 przez filip85
filip85
hahaa, @Slepy, Inter dzięki Mourinho i awansowi do finału LM zarobił tyle kasy, że te 3mln to jest NIC.
08.05.2010 o 17:22 przez Mechuto
Mechuto
<img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
08.05.2010 o 16:52 przez Dzyl
Dzyl
Opłaca się wydać na niego kupę forsy bo jest tego wart. Dokonał z Interem wiele, jeżeli zdobędziemy potrójną koronę to będzie naprawdę wielki wyczyn Mourinho, Inter nie mógł przebić bariery 1/8 w LM a gdy przyszedł Mou jesteśmy w finale. Oby został jak najdłużej, choć na pewno kiedyś odejdzie bo sam mówił że chce zdobyć trofea w trzech największych ligach Angielskiej, Włoskiej i Hiszpańskiej.
08.05.2010 o 16:39 przez tytusek25
tytusek25
Skoro to nie jest inicjatywa Mourinho tylko Morattiego to w czym problem? Oczywiscie ze TAK<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
08.05.2010 o 15:56 przez konrados
konrados
niezłą kase zgrania murinhio i jeszcze mu mało
08.05.2010 o 15:48 przez kostrzes
kostrzes
Jak są wyniki to i niech mu podwoja pensje oby został.
08.05.2010 o 15:36 przez dodo_IM
dodo_IM
Jak Morattiego stać na płacenie takiego wynagrodzenia to proszę bardzo, przy takich wynikach i tak Massimo zarobi, a na pewno nie straci.
08.05.2010 o 15:35 przez g0raFCI
g0raFCI
To jest prawdziwy następca Hellenio Herrery! <img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> Massimo<img src="/files/emoticons/26" alt="&lt;piwko&gt;" />
08.05.2010 o 15:33 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Dobrze, że robią wszystko, by tylko go zatrzymać.
08.05.2010 o 15:28 przez andyvdm
andyvdm
Buahha, Slepy a co ty jesteś księgowym Interu? <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Jakie znaczenie maja dla Ciebie te 3 mln? Dla mnie Moratti moze i 20 placic skoro chce, ja chce ogladac taki Inter jak w tym sezonie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
08.05.2010 o 15:25 przez Claudio
Claudio
Slepy 3 mln na +/- to bez roznicy przy takim trenerze...<br />
<br />
Zreszta to nie nasze pieniadze
08.05.2010 o 15:23 przez Slepy
Slepy
Jeśli ma zarabiać 15 baniek, to jestem na nie.
08.05.2010 o 15:21 przez Seba
Seba
Jeśli zagwarantuje to jego pozostanie, to jestem za.

Shoutbox

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625102

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się