Pozostałe

Nowy stadion Interu i Milanu?! (17)

Autor:
Źródło: football-italia.net
ponad rok temu
2562
17
San Siro

Milan i Inter podobno pracują nad budową nowego San Siro, opartego na MetLife Stadium - miałby on zostać zbudowany do 2023 roku.

Według La Reppublica, Milan tylko czeka na decyzję Interu, aby dać zielone światło projektowi stadionu. 

Gazeta wyjaśnia, że ​​obecny San Siro zostanie zburzony i zastąpiony nowym, 60-tysięcznym stadionem, który będzie oddalony o kilkaset metrów. 

Koszt budowy wyniósłby 600 milionów euro, nieco więcej niż koszt projektu rekonstrukcji Santiago Bernabeu, i zawierałby  także prawa do nazwy warte co najmniej 25 milionów euro rocznie.

Dyrektorzy Ivan Gazidis i Alessandro Antonello, podobno już podróżowali do Stanów Zjednoczonych, aby omówić transakcję pod względem finansowym z bankiem inwestycyjnym Goldman Sachs i przestudiować inne nowoczesne stadiony, które posiadają chowane dachy czy wymienne fasady.

Jak podaje gazeta, modelem dla nowego San Siro ma być stadion MetLife Stadium w Nowym Jorku, który służy jako domowy stadion dla drużyn NFL: New York Giants i New York Jets.

La Repubblica informuje również o tym, że projekt obejmuje dodatkowo arenę na 5000 miejsc, która miałaby zostać przeznaczona na koncerty i imprezy oraz nowy kompleks handlowy, który znajdowałby się w okolicy stadionu.

Zobacz też

Ustawienie taktyka

Inter – Bologna: Przewidywane składy (6)

04.07
16:28
Victor Moses

Wypożyczenie przedłużone, ale pod jednym warunkiem (1)

02.07
17:01

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.03.2019 o 20:43 przez Claudio
Claudio
Pomysł żałosny. Jak budować to tylko swój stadion. Jedynie remont Meazza wchodzi w grę przy wspólnym użytkowaniu.
05.03.2019 o 10:52 przez Wojtala
+1
Wojtala
Parodia. Taki klub jak Inter nie ma własnego stadionu to są jakieś cyrki. Stadion powinien być tylko i wyłącznie nasz, z krzesełkami w barwach Interu i tyle. A druga sprawa ta pojemność 60 tys to też jakiś chybiony pomysł.
05.03.2019 o 09:21 przez DonDawido
DonDawido
Wolałbym żeby ten stadion był tylko nasz, mimo wszystko. Burzenie San Siro? Chyba trzeba będzie się wybrać na jakiś mecz do Mediolanu, póki ten jeszcze stoi.
04.03.2019 o 23:02 przez SlimShady
SlimShady
Never !!
04.03.2019 o 21:53 przez bobogol
+1
bobogol
życzę klubowi jak najlepiej także ekonomicznie ale ostatecznie jestem kibicem i ani mi sie śni popieranie kroków, które sprawią że wejście na mecz będzie elitarne i ekskluzywne. Na J serio nie jest łatwo sie dostac, model angielski dziekuje bardzo, against modern football.
A juz zdanie "San SIro zostanie zburzone" - nie wiem czy dziś zasnę.
04.03.2019 o 18:09 przez kibix
kibix
Zbudujemy nowy stadion, który nie ma szans być tak piękny jak obecny, po to, żeby znowu dzielić go z merdami? Przecież to są jakieś jaja
04.03.2019 o 19:31 przez Orzeu
Orzeu
i po to żeby zwiększyć zarobki meczowe, obniżyć koszta utrzymania, oraz dzięki kompleksowi handlowemu dostać dodatkowy przypływ środków.
05.03.2019 o 21:41 przez kibix
kibix
Okej to czaję, ale czemu, ale czemu z tym zafajdanym Milanem?
04.03.2019 o 17:58 przez piotrekninter
piotrekninter
Ciekawe co na to miasto
Teraz oni są właścicielem
Zburza stadion i co Kto będzie właścicielem nowego kluby czy miasto?
04.03.2019 o 17:42 przez Chuchu
+1
Chuchu
Jak co roku.
04.03.2019 o 16:56 przez Coach
Coach
a ja czytalem , ze wzorem nr jest Mercedes Benz Arena w Atlancie. I tu jestem na tak
04.03.2019 o 16:46 przez maverik
maverik
Beznadziejny pomysł, który mam nadzieje nie będzie zrealizowany.
04.03.2019 o 16:11 przez broda4991
broda4991
parodią jest to na czym oni chcą się wzorować dramat. Stadion taki :cenzor: nik i jeszcze bez dachu parodyści.
04.03.2019 o 16:22 przez KoBa
KoBa
Stadion ma chowany dach.
04.03.2019 o 16:33 przez broda4991
broda4991
Bardziej powinni patrzeć na Stadion Atletico i Totków nowy.
04.03.2019 o 15:26 przez danielinter
danielinter
Bez sensu skoro juz teraz nasza srednia na meczach wynosi okolo 60 tys to po co budowac nowy na tyle miejsc ? 70 tys co najmniej.
04.03.2019 o 16:37 przez SETE
SETE
Będzie mniejsza pojemność ale będą troszeczke wyższe ceny :) taki wariant znany choćby z Turynu

Shoutbox

inter30 07.07.2020 10:32

dlatego interesowala ich tylko kasa

Klinsi64 07.07.2020 10:31

gosc po 3 miechach dobrej gry dostanie wiecej niz mietus podwojny krol strzelcow

inter30 07.07.2020 10:31

ciekawe czy odrzucenie ofert farsy kasa+firpo bylo spowodowane tym ze po cichu pracowali nad kims powaznym na ta pozycje np alaba

jaszczomb 07.07.2020 10:31

to ze strony farsy

Nitrogen 07.07.2020 10:30

Amen Panie KoBa

inter30 07.07.2020 10:30

zdesperowany przed czym?

Kredence 07.07.2020 10:30

no gosc zarabia 2,5 mln to jaka to desperacja

Nitrogen 07.07.2020 10:30

Jak wygląda Lukaku? Jest czarny! Dalej? Ma brodę. A wygląda jak dziwka? Co?"

KoBa 07.07.2020 10:30

does he look like a bitch?

jaszczomb 07.07.2020 10:29

Inter jest zdesperowany i zaoferował Lautaro Martínezowi podwojenie pensji. [Tuttosport]

Kredence 07.07.2020 10:29

moze lukaku oddał karnego paniczowi bo wieczorami robi masaz stop jego kobiecie

Nitrogen 07.07.2020 10:29

Pan Wallace <3

Kredence 07.07.2020 10:28

amen

Alfa 07.07.2020 10:28

marcelus jest tylko jeden niestety

Kredence 07.07.2020 10:28

rządnym zemsty za krzywdy

Kredence 07.07.2020 10:28

ja byl wolał aby był bezwględnym murzynem z pulp fiction XD

KoBa 07.07.2020 10:28

a lautaro to Mr Jingles

Klinsi64 07.07.2020 10:27

lukaku to olbrzym z zielonej mili

KoBa 07.07.2020 10:27

oddać koledze na przełamanie to można jak się prowadzi 3:0

Alfa 07.07.2020 10:25

dokl

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Bologną?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • 19:30

    Lecce

    ? - ?

    Lazio

  • 21:45

    Milan

    ? - ?

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    30

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    30

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Roma

    Roma

    30

    48

  • 6

    Napoli

    Napoli

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26766

Liczba newsów: 36941