Pozostałe

Nowy stadion Interu i Milanu?! (17)

Autor:
Źródło: football-italia.net
9 miesięcy temu
2349
17
San Siro

Milan i Inter podobno pracują nad budową nowego San Siro, opartego na MetLife Stadium - miałby on zostać zbudowany do 2023 roku.

Według La Reppublica, Milan tylko czeka na decyzję Interu, aby dać zielone światło projektowi stadionu. 

Gazeta wyjaśnia, że ​​obecny San Siro zostanie zburzony i zastąpiony nowym, 60-tysięcznym stadionem, który będzie oddalony o kilkaset metrów. 

Koszt budowy wyniósłby 600 milionów euro, nieco więcej niż koszt projektu rekonstrukcji Santiago Bernabeu, i zawierałby  także prawa do nazwy warte co najmniej 25 milionów euro rocznie.

Dyrektorzy Ivan Gazidis i Alessandro Antonello, podobno już podróżowali do Stanów Zjednoczonych, aby omówić transakcję pod względem finansowym z bankiem inwestycyjnym Goldman Sachs i przestudiować inne nowoczesne stadiony, które posiadają chowane dachy czy wymienne fasady.

Jak podaje gazeta, modelem dla nowego San Siro ma być stadion MetLife Stadium w Nowym Jorku, który służy jako domowy stadion dla drużyn NFL: New York Giants i New York Jets.

La Repubblica informuje również o tym, że projekt obejmuje dodatkowo arenę na 5000 miejsc, która miałaby zostać przeznaczona na koncerty i imprezy oraz nowy kompleks handlowy, który znajdowałby się w okolicy stadionu.

Zobacz też

Cagliari

Cagliari rywalem Interu w Pucharze Włoch, w piątek losowanie (3)

05.12
23:23
Lautaro Martinez SPAL

Inter przyspiesza rozmowy kontraktowe z Lautaro (7)

05.12
14:34

Komentarze (17)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.03.2019 o 20:43 przez Claudio
Claudio
Pomysł żałosny. Jak budować to tylko swój stadion. Jedynie remont Meazza wchodzi w grę przy wspólnym użytkowaniu.
05.03.2019 o 10:52 przez Wojtala
+1
Wojtala
Parodia. Taki klub jak Inter nie ma własnego stadionu to są jakieś cyrki. Stadion powinien być tylko i wyłącznie nasz, z krzesełkami w barwach Interu i tyle. A druga sprawa ta pojemność 60 tys to też jakiś chybiony pomysł.
05.03.2019 o 09:21 przez DonDawido
DonDawido
Wolałbym żeby ten stadion był tylko nasz, mimo wszystko. Burzenie San Siro? Chyba trzeba będzie się wybrać na jakiś mecz do Mediolanu, póki ten jeszcze stoi.
04.03.2019 o 23:02 przez SlimShady
SlimShady
Never !!
04.03.2019 o 21:53 przez bobogol
+1
bobogol
życzę klubowi jak najlepiej także ekonomicznie ale ostatecznie jestem kibicem i ani mi sie śni popieranie kroków, które sprawią że wejście na mecz będzie elitarne i ekskluzywne. Na J serio nie jest łatwo sie dostac, model angielski dziekuje bardzo, against modern football.
A juz zdanie "San SIro zostanie zburzone" - nie wiem czy dziś zasnę.
04.03.2019 o 18:09 przez kibix
kibix
Zbudujemy nowy stadion, który nie ma szans być tak piękny jak obecny, po to, żeby znowu dzielić go z merdami? Przecież to są jakieś jaja
04.03.2019 o 19:31 przez Orzeu
Orzeu
i po to żeby zwiększyć zarobki meczowe, obniżyć koszta utrzymania, oraz dzięki kompleksowi handlowemu dostać dodatkowy przypływ środków.
05.03.2019 o 21:41 przez kibix
kibix
Okej to czaję, ale czemu, ale czemu z tym zafajdanym Milanem?
04.03.2019 o 17:58 przez piotrekninter
piotrekninter
Ciekawe co na to miasto
Teraz oni są właścicielem
Zburza stadion i co Kto będzie właścicielem nowego kluby czy miasto?
04.03.2019 o 17:42 przez Chuchu
+1
Chuchu
Jak co roku.
04.03.2019 o 16:56 przez Coach
Coach
a ja czytalem , ze wzorem nr jest Mercedes Benz Arena w Atlancie. I tu jestem na tak
04.03.2019 o 16:46 przez maverik
maverik
Beznadziejny pomysł, który mam nadzieje nie będzie zrealizowany.
04.03.2019 o 16:11 przez broda4991
broda4991
parodią jest to na czym oni chcą się wzorować dramat. Stadion taki :cenzor: nik i jeszcze bez dachu parodyści.
04.03.2019 o 16:22 przez KoBa
KoBa
Stadion ma chowany dach.
04.03.2019 o 16:33 przez broda4991
broda4991
Bardziej powinni patrzeć na Stadion Atletico i Totków nowy.
04.03.2019 o 15:26 przez danielinter
danielinter
Bez sensu skoro juz teraz nasza srednia na meczach wynosi okolo 60 tys to po co budowac nowy na tyle miejsc ? 70 tys co najmniej.
04.03.2019 o 16:37 przez SETE
SETE
Będzie mniejsza pojemność ale będą troszeczke wyższe ceny :) taki wariant znany choćby z Turynu

Shoutbox

ZnawcaCalcio 06.12.2019 23:33

ale bez niego jakoś ciężko mi sobie wyobrazić nas pokonujących Barcelonę

Klinsi64 06.12.2019 23:33

kto tam wie

ZnawcaCalcio 06.12.2019 23:32

Jakby był Barelka to tak

ZnawcaCalcio 06.12.2019 23:32

ale w LM to daje nam małe szanse ;/

Klinsi64 06.12.2019 23:32

ważne że jest progres

Xucatlan 06.12.2019 23:32

To prawdopodobne. Lepiej zawczasu przygotować się psychicznie na to.

Klinsi64 06.12.2019 23:32

szanse na scudetto niby są ale jest tak wczesnie ze nie ma co histeryzować

bitels10 06.12.2019 23:32

xd takie życie

Kredence 06.12.2019 23:31

ale znajac zycie skuteczny Immobile akurat zmarnuje karnego i nie trafi na pusta bramke xD

Xucatlan 06.12.2019 23:31

No trzeba ściskać kciuki żeby Immobile ich porobił.

Kredence 06.12.2019 23:30

dokl

Klinsi64 06.12.2019 23:30

jak jutro juve nie wygra to bede miał w dupie ten remis

Kredence 06.12.2019 23:30

general

Kredence 06.12.2019 23:30

dobrze gral mimo wszystko

bitels10 06.12.2019 23:30

Brozo jakby zaskoczony był że piłkę dostał

ZnawcaCalcio 06.12.2019 23:30

Brozowik czasami jest mega irytujący

Klinsi64 06.12.2019 23:30

on jeszcze nie strzelił a już łapami machał ze nie trafił :D

ZnawcaCalcio 06.12.2019 23:30

to też fajne było

bitels10 06.12.2019 23:29

9/10 by wpadło z tych pozycji

ZnawcaCalcio 06.12.2019 23:29

o

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28998

Liczba newsów: 35348