Transfery oficjalne

OFICJALNIE - Belfodil w Interze [AKTUALIZACJA] (25)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 5 lat temu
36
25
fcinter serwisowe

Ishak Belfodil oficjalnie piłkarzem Interu. Podpisał pięcioletni kontrakt, na mocy którego zarobi milion euro rocznie. Belfodil przechodzi do Interu na zasadzie współwłasności z Parmą. Wcześniejsze doniesienia potwieził sam zawodnik.

 

Kilkadziesiąt minut temu algierski piłkarz grający na pozycji napastnika złożył podpis pod kontraktem wiążącym go z drużyną Nerazzurrich. Chwilę później Belfodil udzielił krótkiego wywiadu, w którym potwierdził, że jest graczem Interu.

 

Czy to marzenie, być tutaj?

- Tak, jestem bardzo szczęśliwy, to wspaniały zespół i jestem gotowy do gry na wysokim poziomie.

 

Rozmawiałeś z Mazzarrim?

- Nie, jeszcze nie. W poniedziałek zaplanowany jest początek treningów. Wtedy na pewnoe będziemy mieli okazję do spotkania.

 

Co sądzisz o grze z Icardim?

- Obaj chcemy grać bardzo dobrze, jesteśmy młodzi. Mam nadzieję, że wszystko potoczy się po naszej myśli.

 

Szczegóły dotyczące kwoty transferu na razie nie są znane. 

 

[AKTUALIZACJA]

 

Transfer Belfodila został również potwierdzony przez Mediolański klub, który za pośrednictwem oficjalniej strony internetowej poinformował o transakcji.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

fcinter serwisowe

Oficjalnie - Kwadwo Asamoah zawodnikiem Interu! (6)

02.07
19:16
Yann Karamoh Bordeaux

Oficjalnie - Yann Karamoh w Bordeaux! (18)

31.08
22:02

Komentarze (25)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
06.07.2013 o 14:51 przez franek89
franek89
Pewnie była wymiana Cassano za Belfordiego
06.07.2013 o 12:56 przez SlimShady
SlimShady
Pewnie Cassano za połowę karty Belfodiliego, nie ma to za bardzo sensu, patrząc na różnicę klas obydwóch piłkarzy ale skoro Mazzari nie chciał kaprysów Cassano to trudno, jednka warto było zainwestować w lepszego pokroju napadziora, bo duet Icardi i Belfodil nie wróży dobrze sezonowi.
06.07.2013 o 00:16 przez sas111
sas111
mam nadzieje ze duet Belfodil i Icardi to duet ktory jest tykajaca bomba zegarowa ktora eksploduje juz we wrzesniu i zamknie buzie wszystkim niezadowolonym i wiecznie wybrzydzajacym :) trzymam za nich kciuki a i finansowo Inter niezle na tym wyszedl bo Cassano nie byl tani w utrzymaniu
05.07.2013 o 23:11 przez Wojtala
Wojtala
Kolejny leszcz na pokładzie witamy
05.07.2013 o 22:25 przez Mati0INTER
Mati0INTER
Zajebioza ... :D tylko żeby duet z Icardim wypalił i będzie super ... hmmm kto wie a może to będzie za 2 lata najlepszy duet napastników w Serie A na to liczę...
:forza:
05.07.2013 o 21:05 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Szału nie ma to kazdy wie, ale dopoki sezon sie nie zaczoł to sie wstrzymam z ocena.
05.07.2013 o 18:38 przez Michellaga
Michellaga
21-letni napastnik podpisał pięcioletnią umowę z klubem z Mediolanu. Za sezon gry zarobi milion euro. W ramach rozliczenia za 50% karty Belfodila do Parmy powędrował Antonio Cassano. cytat z transfery.info
za cassano = 50% karty belfodila bez zadnej dopłaty z naszej strony jesli to brawda to dobry deal
05.07.2013 o 18:04 przez KochamInter
KochamInter
Super, mam nadzieję, że duet Icardi - Belfodil wypali :)
05.07.2013 o 18:01 przez Gajdzik
Gajdzik
Mam nadzieję, że ten ruch się na zwróci !!
05.07.2013 o 17:29 przez kusy
kusy
Obyś nas pozytywnie zaskoczył i dał nam dużo szczęścia.
05.07.2013 o 17:14 przez karolek inter
karolek inter
w tej chwili Inter wyszedł na plus w tej operacji ... pensja Cassano + pensja Silvestre jeśli odejdzie to i tak daje więcej niż 10 mln ... a łatwiej jest sprzedać połowę karty jeśli by się nie sprawdził, choć w niego wierzę, niż całość zawodnika ... także tutaj Inter nawet nieźle pomyślał ;)
05.07.2013 o 17:07 przez Altaid
Altaid
Aubameyang po prostu nie chciał być u nas... Dawaliśmy hajs a oni chcieli 15mln, a do BVB przeszedł za 13. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Teraz musimy szlifować młodych co kupiliśmy.
05.07.2013 o 16:40 przez Bandyta
Bandyta
Wolałbym messiego , no ale cóż...

ta wasza gadka jest żałosna

Powodzenia Ishak , mamy 2 świetne talenty w ataku on i mauro !
05.07.2013 o 16:39 przez Darkos
Darkos
To ten napastnik droższy niż Gomez? Musi być z niego gwiazda skoro wart 20+ mln :D
05.07.2013 o 16:33 przez DonDawido
DonDawido
Wolałbym Aubameyanga, ale Belfodil też powinien dać radę. :) Tylko nie wiem czy przypadkiem trochę nie przepłaciliśmy, tym bardziej biorąc pod uwagę transfer Aubameyanga.
05.07.2013 o 16:30 przez Claudio
Claudio
No nic pozostaje życzyć powodzenia i liczyc ze jakims cudem stanie sie dobrym pilkarzem. Milo by bylo jakby mnie pozytywnie zaskoczyl, ale niema co robic sobie nadziei.
05.07.2013 o 16:30 przez piotrekninter
piotrekninter
witamy,zyczymy powodzenia
ciekawe jaka kwota, 1 mln na 5 lat, nie duzy kontrakt, ciekawe czy to Mazzari go chcial, oby to byl drugi Cavani, oby chociaz jeden z dwojki Icardi/Belfodil wypalil
pierwszy transfer ktory nie byl zaklepany wczesniej
jak damy 10 mln za wspolwlasnosc a Abumayang za 13 w BVB to jestesmy skonczonymi debilami
05.07.2013 o 16:27 przez Piter
Piter
powodzenia życzę
05.07.2013 o 16:23 przez Chuchu
Chuchu
Drugi Benzema, póki co tylko z twarzy, ale mam nadzieję, że się rozwinie.
05.07.2013 o 16:22 przez kajtek213
kajtek213
poczekamy , zobaczymy
05.07.2013 o 16:19 przez Altaid
Altaid
Chwila chwila... POŁOWA KARTY?! CZY WAS BÓG OPUŚCIŁ?! Wierze w Niego, ale żeby za połowe karty dać tyle?! Bez przesady:klnie:
05.07.2013 o 16:17 przez peter0512
peter0512
Co Wy macie z tym Belfoldim? BelfoDIL. Odmienia się Belfodila, Belfodilowi, itd.
05.07.2013 o 16:15 przez czarnoksieznik
czarnoksieznik
ciekawe jaka kwota bo jak zapłaciliśmy 10 baniek plus Cassano to ja dziękuję za takie transfery...
05.07.2013 o 16:14 przez RedBull
RedBull
Cassano plus ile baniek 8-10 euro ?? za połowe tej karty niech Branca się pochwali.... w końcu Pierre-Emerick Aubameyanga za całą kartre dała 13mln euro... a Pierre jest z 2 razy na obecną chwilę lepszy od Belfoldiego
05.07.2013 o 16:13 przez Pjerun
Pjerun
Witaj Ishak. Wierze w ten transfer. Nie moge też doczekać się hejtów na sb lub w komentarzach jak zagra jakiś słaby mecz.

Shoutbox

Endru 21.01.2019 23:38

Bedzie hype niesamowity

miniu86 21.01.2019 23:36

czy zdajecie sobie sprawę jaki będzie kisiel w majtkach na Milan bo teraz tam gra Piątek? Ile sie speców znajdzie co to przed derbami z nami będą zajmować stanowisko?

maverik 21.01.2019 23:29

kredenc opisz

maniekfci 21.01.2019 23:06

XDDD

IlCapitano 21.01.2019 23:06

albo jakoś tak

maniekfci 21.01.2019 23:06

o właśni

IlCapitano 21.01.2019 23:05

ćwiczenie tylko wtedy jest prawdziwe kiedy odwzajemnione

IlCapitano 21.01.2019 23:05

no i co mu z tych ćwiczeń jak i tak umrze jak wszyscy

maniekfci 21.01.2019 23:05

ćwiczę

Chuchu 21.01.2019 23:04

maniek a nogi też ćwiczysz czy olewasz?

Nitrogen 21.01.2019 23:04

dokładnie

IlCapitano 21.01.2019 23:03

nie wiem gościu

maniekfci 21.01.2019 23:02

czemu mi dokuczas

IlCapitano 21.01.2019 23:01

za 20 lat na weselu swej córki będziesz gościu pił kompocik zamiast wódki zrozum to typie

Nitrogen 21.01.2019 23:01

Skoro żołnierze III rzeszy zbuntowali się przeciwko Hitlerowi w kwietniu to wychodzi na to że Adolf był betonem

IlCapitano 21.01.2019 23:01

o trzustce nie wspominając

IlCapitano 21.01.2019 23:00

maniekfci nie żryj tyle jajek gościu bo Ci wątroba wysiądzie

maniekfci 21.01.2019 23:00

dokładnie

IlCapitano 21.01.2019 22:59

nie wiem gościu

Nitrogen 21.01.2019 22:58

Ale przynajmniej wyjaśnili tę podrzędną Warszawę co

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    20

    56

  • 2

    Napoli

    Napoli

    20

    47

  • 3

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 4

    Milan

    Milan

    20

    34

  • 5

    Roma

    Roma

    20

    33

  • 6

    Lazio

    Lazio

    20

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    14

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 3

    Duvan Zapata

    14

  • 4

    Krzysztof Piatek

    13

  • 5

    Ciro Immobile

    11

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • FT

    Roma

    3 - 2

    Torino

  • FT

    Udinese

    1 - 2

    Parma

  • FT

    Inter

    0 - 0

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • FT

    Frosinone

    0 - 5

    Atalanta

  • FT

    Fiorentina

    3 - 3

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    1 - 1

    Bologna

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Empoli

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • FT

    Genoa

    0 - 2

    Milan

  • FT

    Juventus

    3 - 0

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21850

Liczba newsów: 32582