Reprezentacje

Oficjalnie - Correa opuści mundial z powodu zapalenia ścięgna Achillesa [akt.] (43)

Autor:
Źródło: różne
3 miesiące temu
2512
43

Potwierdziły się poranne doniesienia o kontuzji Joaquina Correi. Napastnik Interu oficjalnie został wykluczony ze składu reprezentacji Argentyny. Obecnie nie wiadomo, kto zastąpi 28-latka, lecz ta informacja ma zostać podana w ciągu najbliższych godzin.

Dzisiaj również wypadł ze składu inny zawodnik z linii ofensywnej Argentyny, Nico Gonzalez. W miejsce piłkarza Fiorentiny został powołany Angel Correa.

 

Aktualizacja:

W miejsce Joaquina Correi został powołany Thiago Almada z Atlanty United FC.

 

Aktualizacja nr 2:

Argentyński Związek Piłki Nożnej w oficjalnym oświadczeniu poinformował, że Joaquin Correa nabawił się zapalenia ścięgna Achillesa w lewej nodze. 

Zobacz też

Brozoshow podczas celebrowania brązowego medalu MŚ [VIDEO] (0)

19.12
08:38

Brozo i Lautaro zagrają o medale, Dumfries i De Vrij kończą turniej - Rzuty karne rozstrzygnęły ćwierćfinały (18)

09.12
22:57

Komentarze (43)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.11.2022 o 03:31 przez Mateusz17
Mateusz17
Ta wydana kasa tak boli . Chłop w nowym roku konczy 29 lat , więc uważam ze juz wielkiej kariery nie zrobi , odrazu wiedziałem ze to będzie nie wypał , statystycznie ani to napastnik ,bardzo mało bramek w karierze ani dobry asystent.Gracz który jakąś tam technike ma ale nigdy nie odpalił i nie odpali,zwłaszcza jak tyle lat gra we włoszech i dalej pewnego poziomu nie przeskoczył. Pozbyc się go zeby nie ciągnął wypłat .Gra w dobrej druzynie ma trenera który go wspiera i nie pokazuje niczego specjalnego. Jak go będziemy trzymac to moze ciągnąc kase a miec co chwile uraz. To jest zawodnik na takiego sredniaka Serie A.
18.11.2022 o 21:35 przez Marcins87
+1
Marcins87
Nie wiem jakim cudem był w ogóle w kadrze takiej reprezentacji jak Argentyna...
Ale już człowiek miał nadzieję, że komuś na tym Mundialu się spodoba i zechce go mieć u siebie... a tak to d... zbita, będzie siedział do końca kontraktu... ehhh
18.11.2022 o 13:11 przez Dyl87
+4
Dyl87
Cobra powinien sam decydować kogo do klubu sprowadzać i jak powinien projekt wyglądać bo później kończy się tak/ Pupile trenera: Spall ---> Radja ( plus oddanie Zaniolo ), Conte ---> Vidal ( strata Tonali)jeszcze wzieliśmy Kolarova zamiast Kumbulli , Inzagihi ----> Correa ( Dybala ).
18.11.2022 o 15:04 przez chonciak
+2
chonciak
Co do Dybali to Panie kolego się mylisz. To nie kwestia Correi tylko Sancheza i niechęci trenejro do jego osoby. Bo klub/trener mocno naciskał na Alexisa, a on im pokazał, że to oni powinni robić wszystko a nie prosić go o obniżkę. Także Correa i Dybala to dwie różne sprawy. Ale ogóra powinni się pozbyć.
18.11.2022 o 18:09 przez BartekBartek
+2
BartekBartek
Na konto pana Conte trzeba doliczyć jeszcze Valentino Lazarro (22,4 mln) i "darmowy" Diego Godin. Co do Kolarowa to jego sprowadzenie to był kryminał ale nie mniejszą kpiną było przedłużenie z nim kontraktu.
18.11.2022 o 10:47 przez chonciak
chonciak
Co za ziomo xD Zagra nie ważne ile minut w meczu i zaraz kontuzje. Znowu wyleczy kontuzje, zagra pare minut i kontuzja. To już sensi nie był aż tak szklany.
18.11.2022 o 10:41 przez MrHype
+2
MrHype
zapalenie ścięgna to niby nic wielkiego ale żeby to doleczyć faktycznie musi mieć parę tygodni przerwy... szkoda typa bo miał szanse coś pograć, nabrać pewności i wrócić do klubu jako mistrz świata a tu zonk :(
18.11.2022 o 09:49 przez ANIOL
+2
ANIOL
To że w ogóle pojechał to kpina
18.11.2022 o 09:28 przez kontousuniete
+8
kontousuniete
Dobrze, że to tylko zapalenie, a nie zerwanie achillesa... Bo co tu można napisać?

I składam klasyczne życzenia:

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.
Tego pierwszego dla Correi.
A tego drugiego dla Interu po transferze.
18.11.2022 o 16:46 przez Matiinterlegia
+1
Matiinterlegia
Heh,props
18.11.2022 o 06:38 przez Kondzik
+2
Kondzik
Gość wchodzi w buty sensiego oj wchodzi...
18.11.2022 o 09:25 przez kontousuniete
-1
kontousuniete
@Kondzik z tą różnicą, że Sensi potrafił w jednym meczu wykonać tyle klasowych (często kluczowych) zagrań, co Correa przez pół rundy.
18.11.2022 o 10:23 przez Kondzik
+2
Kondzik
Mój wpis dotyczy zdrowia obu graczy nie umiejętności. Co mi po jego zagraniach jak zaraz po tym leży pół roku w szpitalu. Correa coś tam strzelił i też go wiecznie nie ma. Mogą sobie żółwika zbić.
18.11.2022 o 15:15 przez kontousuniete
kontousuniete
@Kondzik pełna zgoda :)
Zaznaczyłem tylko, że Sensi jednak zdążył nas oczarować. Correa niestety nie.
18.11.2022 o 05:53 przez Paolo87
+2
Paolo87
No i tyle z naszego potencjalnego zarobku ze sprzedaży Correi.
18.11.2022 o 04:25 przez acmilanowek
acmilanowek
Angel Correa nie byl powolany tylko jakis gonzalez z fiorentiny?
18.11.2022 o 13:08 przez kibix
+1
kibix
No właśnie też się zdziwiłem. Może lessi go nie lubi :D
18.11.2022 o 03:33 przez oster
+4
oster
I tak nie zasłużył na ten wyjazd...
18.11.2022 o 03:09 przez kibix
kibix
Pomimo że nie trawie chłopa to współczuję, żal go to raz, dwa że nikłe szanse na zimowy transfer również umarły. Sytuacja dla nikogo fajna
18.11.2022 o 00:14 przez Granat105
+1
Granat105
Żałośni jesteście z tymi komentarzami. Nikomu nie życzę takiej sytuacji, gdy względy zdrowotne uniemożliwiają ci spełnienie jednego z największych marzeń w karierze zawodnika. Wracaj do zdrowia Joaquin!
18.11.2022 o 07:37 przez inter30
+7
inter30
Mnie bardziej interesuje fakt że klub wywalił 30 baniek na bezużytecznego piłkarza i w tym momencie może zapomnieć o Thuramie zima,co mnie obchodzą w tej sytuacji uczucia gościa który tak czy siak będzie tu dalej kosił ciężka kasę za to że czasami wyjdzie na boisko pokaleczyc, może jeszcze mu list pocieszający wysłać?
20.11.2022 o 17:24 przez Granat105
Granat105
Typowy myślenie ignoranta. My wtapiamy kasę praktycznie cały czas, kto nam zwrócił 40 mln za alkoholika z Belgii? Za Gabigola którego każdy tu zawzięcie bronił i który strzelił dla nas 1 gola kto nam zwrócił? Kolejne wtopione 20 baniek bo Flamengo dało jakieś śrubki. Joao Mario? Można tak wymieniać bez końca.
I żaden z nich nie był tak mieszany z gownem jak Correa. Gdyby był tak fatalny jak widzą to ćwierć inteligenci z fci to nie dostał by powołania, czekam na komentarze ze to kolega Messiego.
Przez was wstydzę się komukolwiek przyznać ze jestem za Interem, stfuuuu
On sam się zakupił do Interu? Czy powinnismy gnoić trenera który go tu sprowadził?
18.11.2022 o 00:07 przez Est
+1
Est
To jest właśnie ta głębia składu, jakim dysponuje Inzaghi - dobrze, że teraz nie gramy, bo w ataku mielibyśmy tylko możliwość grania duetem Lautaro/Dzeko i nie byłoby nikogo, kto mógłby ich zmienić.
18.11.2022 o 07:33 przez inter30
+2
inter30
A zgadnij kto właśnie tu chciał corree i kto wykopał sancheza z tego klubu? Jak chciał tak ma
18.11.2022 o 10:14 przez kontousuniete
kontousuniete
@Est znam drużynę, która grając prawie samym Giroud wygrała mistrza Włoch.

Przypominam, że Inzaghi ma Dżeko, Lautaro, czasem Corree :) rok temu miał też Sancheza. Romelu tak jakby nie miał.
Ma też talenty pokroju Ilieva i Carboniego.

Ma też 5ciu poważnych pomocników i może czasem zagrać na jedną 9tkę i podwiesić np. Hakana, Mikiego czy Barelle.

Inzaghi za to bierze pieniądze, żeby wyciągnąć z kadry to co najlepsze, a tego nie robi.
Elastyczność taktyczna też jest już normą.

Także uważam, że głębia składu jest w pełni wystarczająca jak na Włoskie warunki. Bo nie będę np. do City kadry porównywał.

Oprócz Lukaku to kontuzje nas specjalnie nie dotykają. A Inzaghi ma kim grać. Była chwila z Brozo ale jak widać, można było go śmiało zastąpić.
18.11.2022 o 18:13 przez BartekBartek
BartekBartek
Drużyna która grała prawie samym Giroud miała obok niego gościa który jest porównywany do M'bape. Można nie lubić Leao, ale on ma coś czego nie ma obecnie żaden z naszych piłkarzy - a mianowicie ma drybling i potrafi sam pociągnąć gre do przodu.
18.11.2022 o 19:35 przez kontousuniete
+2
kontousuniete
@BartekBartek a Mesiasa, Diaza, Saelamekarsa, Krunicia do kogo porównują?
18.11.2022 o 21:29 przez BartekBartek
BartekBartek
Prawdopodobnie do nikogo. Jeśli ktoś poprowadził milan do mistrzostwa to był to Leao. Jego liczby z zeszłego sezonu, wycena rynkowa i zainteresowanie czołowych klubów nie wzięły się z nikąd. 2 bramki Giroud które nam wklepał nie powodują że to on był ich siłą napędową.
17.11.2022 o 23:39 przez Dybuk
+1
Dybuk
Sanchez odszedł ale Correa zastąpił go u lekarza.
17.11.2022 o 23:20 przez Nerazzurx10
+1
Nerazzurx10
Ależ to jest nieudacznik, w klubie :cenzor: a Gra, miał jedno zadanie, żeby skorzystać na tym że Argwntynie dobrze poszło na mundialu i wtedy może by ktoś się na niego nabral i byśmy go spieniezyli a tak to my go będziemy leczyć na nasz koszt.. Boże daj nam siły na takich gownopilkarzy
17.11.2022 o 23:13 przez Odet
+4
Odet
Piłkarz Mem za 30 mln. Pozdr.
17.11.2022 o 22:59 przez SETE
+4
SETE
30 Correa plus 28 Gosens. Prawie 60 baniek wyrzucone w błoto w ciągu jednego roku. Obyśmy do tej dwójki nie dopisywali wkrótce Lukaku, którego rok gry kosztuje Inter 22 mln euro :/ niesamowite
17.11.2022 o 22:50 przez Endru
+2
Endru
Niech nie wraca
17.11.2022 o 22:48 przez Orrin
+1
Orrin
wejsc do samolotu nawet nie umie echh. sprzedaż go za worek piłek
17.11.2022 o 22:46 przez Towarzysz
+2
Towarzysz
You had one job.....
18.11.2022 o 09:26 przez kontousuniete
+1
kontousuniete
@Towarzysz nie ukrywam, że jestem fanem Twoich komentarzy :D
17.11.2022 o 22:46 przez Dyl87
+4
Dyl87
Strzelił gola i uznał że może się zawijać Xd a tak na serio to styczniowy transfer hu… strzelił
17.11.2022 o 22:43 przez Kacpi26tv
+1
Kacpi26tv
XDDD żegnamy pana w styczniu i proszę nie wracaj już
17.11.2022 o 22:55 przez SETE
+2
SETE
Z kontuzja ? Jaki klub kupi gracza z kontuzja ? :)
17.11.2022 o 22:42 przez Kanciano
+6
Kanciano
Ja jednak niewiarygodnie mu współczuję, chłop mógł spełnić marzenie każdego piłkarza i niecały tydzień przed pierwszym gwizdkiem może wracać do domu. Mimo wszystko to nasz piłkarz. Forza Tuco💙
17.11.2022 o 22:36 przez NOVY
NOVY
Szymek i jego niewypał transferowy
17.11.2022 o 22:35 przez NOVY
NOVY
...a tak liczyłem na podbicie ceny tego piłkarza ale to nie mogło się zdarzyć.

Zagra sobie z Salzburgiem w grudniu, prawie jego poziom
17.11.2022 o 22:24 przez TONYSOSA
+1
TONYSOSA
Niee wracaj!

Shoutbox

Xucatlan 01.02.2023 10:24

On tylko odlicza dni do konferencji prasowej, na której oznajmi, że zawsze marzył o grze w PSG xD

Xucatlan 01.02.2023 10:23

Skriniar z Empoli pokazał jakim jest wzmocnieniem. On już nie ma żadnej motywacji żeby ciągnąć grę w tym klubie. Wystawianie go, to sabotaż.

Andrzej1985 01.02.2023 10:17

Jak dla mnie nie mam z Tym problemu jak nie będzie grał tutaj..Jak to Powiedział Morata romantyzm w piłce się skończył jak i w jedną i drugą stronę.Klub sadzając go na Trybunach lub na ławce zrobi dobrze (romantyzm się skończył)Skiniar też nie powinien być z Tego powodu zły wybrał jak chciał miał prawo romantyzm się skończył)🤣🤣🤣.

nicolas80 01.02.2023 10:14

Witam Nasir i dziękuję że czekasz na ten moment. Tucu będzie szczytował za koło 14 dni

HB 01.02.2023 10:02

to dopiero upokorzenie

HB 01.02.2023 10:02

Inter jest 13 pkt za Napoli a Wy chcecie oslabiac sklad jeszcze bardziej w imie jakiejs gimbusiarskiej histerii. chcecie, zeby de facto Skriniar dostawal kase za darmo zamiast pracowac na nia

HB 01.02.2023 10:01

Luki mordo opisz kto w takim razie bedzie wchodzic za Darmiana i Dumfriesa z ławki

Andrzej1985 01.02.2023 09:59

Dla dobra wszystkich Klubu, drużyny, kibiców i Słowaka będzie jak już nie zagra dla nas.Nie którzy liczą że on zagra w derbach przecież Tam wtedy czeksa na Niego Piekło 😃

Dzonyy 01.02.2023 09:55

Correa odpali w walentynki jako prezent Nicolasa

Dzonyy 01.02.2023 09:55

To beda magiczne 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

zostalo 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

witam nicolas moze opisz forme korei wczoraj

Dzonyy 01.02.2023 09:52

No i Inzi odkryje na nowo Bellanove xD

Dzonyy 01.02.2023 09:52

Podobno Fontannorosa ma grac

Dzonyy 01.02.2023 09:52

marotta dal sie ograc szejka.

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Niestety musi sie kisic

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Ogolnie to Skriniar pokazal na co go stac z empoli

Luki165 01.02.2023 09:40

I zapewne tak będzie, ale pierwszym wyborem juz nie

Luki165 01.02.2023 09:39

No przecież podgarlak opisal, ze od czasu do czasu ściągnie go z trybun

andyvdm 01.02.2023 09:38

I kto będzie grał co 3 dni Darmian i D'Ambrosio w odwodzie

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu przeciwko Atalancie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 27 stycznia

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Spezia

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Salernitana

Sobota, 28 stycznia

  • FT

    Empoli

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Cremonese

    1 - 2

    Inter

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

Niedziela, 29 stycznia

  • FT

    AC Milan

    2 - 5

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    0 - 2

    Monza

  • FT

    Lazio

    1 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Poniedziałek, 30 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Verona

Sobota, 04 lutego

  • 15:00

    Cremonese

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Empoli

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 05 lutego

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 06 lutego

  • 18:30

    Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Monza

    ? - ?

    Sampdoria

Wtorek, 07 lutego

  • 20:45

    Salernitana

    ? - ?

    Juventus

Publicystyka

GDS - Taki jest Barella (2)

04.01
13:49

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    20

    53

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    38

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    20

    38

  • 5

    Milan

    Milan

    20

    38

  • 6

    Roma

    Roma

    20

    37

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Victor Osimhen

    14

  • 2

    Ademola Lookman

    12

  • 3

    Lautaro Martínez

    11

  • 4

    M'Bala Nzola

    9

  • 5

    Marko Arnautovic

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27644

Liczba newsów: 44458