Plotki transferowe

Onana dołączy do Interu już w styczniu? (34)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 4 lata temu
3002
34

Inter posiada wstępne porozumienie z Andre Onaną, który ma dołączyć do Nerazzurrich jako wolny zawodnik w lipcu 2022 roku. W ostatnich dniach pojawiły się z kolei informacje, że bramkarz Ajaxu może trafić na Półwysep Apeniński już w styczniu przyszłego roku.

Nierówna i niepewna forma Samira Handanovicia na początku sezonu sprawiła, że kierownictwo klubu zaczęło poważnie się zastanawiać nad transferem Andre Onany już na początku roku. Inter posiada jeszcze miejsce na transfer zawodnika spoza Unii Europejskiej, dlatego potencjalne sprowadzenie zawodnika jeszcze w tym sezonie nie stanowiłoby żadnego problemu, o czym donosi w dniu dzisiejszym Corriere dello Sport

Kameruńczyk liczy się z tym, że po zawieszeniu nie wróci do składu Ajaxu bez przedłużenia umowy, dlatego liczy się z tym, że do końca sezonu 2021/22 będzie zmuszony przebywać głównie na ławce rezerwowych. Takie rozwiązanie może skłonić go do szybszego pożegnania się z Amsterdamem. 

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (34)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.09.2021 o 17:37 przez Dyl87
+3
Dyl87
Za free to brać , jak nie wypali to do farcy się go pchnie ponoć klecą drużynę z wychowanków hehe
27.09.2021 o 17:20 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Mógłby przyjść w styczniu żeby już robić formę na przyszły sezon. Jakby nie było trochę był bez gry.
27.09.2021 o 17:34 przez Dyl87
+2
Dyl87
Pasowało by tez się kogoś pozbyć zaczyna tych bramkarzy być trochę dużo żeby drugie Psg tu nie było jeśli chodzi o bramkarzy
27.09.2021 o 17:52 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Pewnie odejdzie Radu bo można na nim zarobić
27.09.2021 o 16:57 przez tytusek25
+1
tytusek25
Co 2 lata w styczniu przez PNA mozemy zostac bez bramkarza przez miesiąc. Nieciekawa opcja.
27.09.2021 o 21:03 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Tylko, że od kolejnej edycji PNA rozgrywany będzie latem...
27.09.2021 o 16:44 przez maverik
+1
maverik
Z jednej strony patrząc na popisy Handanovicia trzeba znaleźć nowego bramkarza, a z drugiej strony Onana mnie nie do końca przekonuje. Szkoda, że nie wzieliśmy latem Maignana.
27.09.2021 o 17:35 przez Dyl87
+1
Dyl87
Albo Gigiego był do wyciagnięcia
27.09.2021 o 16:31 przez CzarodziejCzasu
+1
CzarodziejCzasu
Walka o miano numeru dwa między Radu i Onana zapowiada się więc fascynująco.
27.09.2021 o 15:17 przez oster
+1
oster
Nie podoba mi się ten dopingowicz ale patrząc co w bramce wyprawia Handa to jestem skłonny go zaakceptować...
27.09.2021 o 15:11 przez FENDI_SOSA
+2
FENDI_SOSA
Dawac go, potrzebny jak nie wiem
Szczególnie jak Radu dalej miałby miec nie dostawać szans.
27.09.2021 o 13:37 przez cuba
+3
cuba
Nowy bramkarz obowiązkowy.
27.09.2021 o 13:13 przez Reevan
+3
Reevan
A tak z innej beczki, to kto odpowiada ze sztabu za bramkarzy, pracę nad nimi, oceną przydatności, treningi, gry wewnętrzne. W tej chwili jest Handa, Radu, Cordaz i Brazao. Oddali młodego Stankovica, niby ultra talent.
A teraz chcemy Onane za grosze, ze sporą przerwą w grze. Wybaczcie, ale za tą sekcje chyba nie odpowiada ktoś kompetentny, tutaj widzę problem.
27.09.2021 o 16:35 przez bobogol
+1
bobogol
chcę wierzyć, że wszyscy wymienieni nie są ślepcami i Marotta dostał na biurko odpowiednie raporty.
wydaje mi sie ze to Pepe ocenił potrzeby i wobec pustego portfela wybrał mniejsze zło, skupiając się na Korei i Dzeko. nie mógł się spodziewać, że będzie aż tak źle z postawą Samira
27.09.2021 o 16:36 przez bobogol
bobogol
tzn no mógł, ale aż tak to chyba nie
27.09.2021 o 12:56 przez Dyl87
+4
Dyl87
Transfer na tak Onana to Kot
27.09.2021 o 23:25 przez WTC
WTC
Chyba kot w worku. Niemniej i tak nikt lepszy w plotkach się nie przewija, a Handanović to już powinien rok temu zejść ze sceny.
28.09.2021 o 01:42 przez Gaspare
+1
Gaspare
Polecam pooglądać jak chłop broni
27.09.2021 o 12:38 przez wegorz
+3
wegorz
To nawet lepiej, bo gość po zawieszeniu jest niewiadomą, więc lepiej go przetestować już teraz... Handa i tak wiele nie daje, więc wpuszczenie Radu, czy Onany to nie jest duże ryzyko, a można tylko zyskać... Jeśli gość się nie spisze, to latem będzie wiadomo, że musimy zrobić atak na porządny nr 1... Jeśli będziemy czekać z Nim do lata, a gość okaże się słaby, to możemy stracić początek kolejnego sezonu...
27.09.2021 o 12:28 przez Omen
+2
Omen
Troszkę mnie martwi, że był zawieszony i czy będzie w formie aby reprezentować nasze barwy? Ale z drugiej strony jak się patrzy na nasz obecny "ręcznik" w bramce to dlaczego by nie spróbować. I to chyba będzie pierwszy czarny bramkarz w Interze? Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.
27.09.2021 o 12:25 przez Gaspare
+2
Gaspare
Ja rozumiem wszystko, ale wyzywać bramkarza który nam przez lata ratował dupsko? Pie***lone chorągiewki
27.09.2021 o 12:30 przez Reevan
+6
Reevan
Swego czasu nie spadlismy do SerieB, gdyby za uszy nie ciągnęli nas... Palacio z Alvarezem. Handa ma szacunek kibiców, spokojnie, chodzi o to, że musi ustąpić miejsce, jego czas już minął.
27.09.2021 o 17:14 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Pomyśleć, że taki Ricardo Alvarez ma 9 meczy w kadrze Argentyny XD
28.09.2021 o 01:39 przez Gaspare
Gaspare
Chodzi mi o tych którzy mu ubliżają w komentarzach, a zapomnieli jak nam dupę ratował i ile radości nam sprawiał
27.09.2021 o 12:10 przez ragnar
ragnar
Kończy się umowa, Ajax na siłę go nie będzie trzymał
Pewnie symbolixzne milion euro
27.09.2021 o 11:51 przez Dzyl
+1
Dzyl
Dawać go na bramke i opaske kapitańską dla Barelli
27.09.2021 o 11:36 przez pluto11
pluto11
Jak najszybciej niech wpada już 1 stycznia bo ten ręcznik u nas n bramce już jest tak tragiczny że strach o każde uderzenie z każdej odległości
27.09.2021 o 11:30 przez Pader88
+3
Pader88
Możliwa wymiana Eriksen -Onana
27.09.2021 o 12:40 przez El_Imprezatore
+2
El_Imprezatore
Jeśli nie będzie u nas już mógł grać (co jest bardzo prawdopodobne) to jak najbardziej ale chyba raczej będziemy chcieli kase za niego bo wiadomo jak u nas z budżetem.
27.09.2021 o 12:57 przez Dyl87
+1
Dyl87
Tylko kto nam za niego zapłacił jak był zdrowy nikt nie chciał dać 20 mln a teraz z rozrusznikiem cena spadła do 0 a nawet jest na minusie przez wysoką gażę zawodnika
27.09.2021 o 11:20 przez Pjerun
+1
Pjerun
Niepewna i nierówna forma Handanovica to jest od 3 lat, a nie od początku sezonu.
27.09.2021 o 11:14 przez Ojciec SB
Ojciec SB
Zapraszam już dzisiaj, paralityka na bramce nie da się oglądać, a każda akcja przeciwnika i strzał to praktycznie utrata bramki.
27.09.2021 o 11:11 przez Dyl87
+7
Dyl87
Dawać go w styczniu już mam dość tego Elektryka cały czas człowiek się dyga jak nas atakują czy jakiegoś bobola nie wpuści
27.09.2021 o 10:58 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Oby

Shoutbox

intermed1 22.06.2026 21:15

Dawać Messiego na jeden sezon

Claudio 22.06.2026 21:10

Klinsi szukaj nadal dziury w całym. W sumie to powinieneś w końcu inną dziurę znaleźć i nie marudzić :P

Claudio 22.06.2026 21:09

masz tu z czata nawet :D

Claudio 22.06.2026 21:08

To zdanie jest pochwałą, choć ma nieco specyficzny odcień. Można je rozłożyć na dwa kluczowe elementy: "Messiemu trzeba oddać, że..." – ten zwrot oznacza uznanie faktów, często nawet przez kogoś, kto na co dzień nie jest największym fanem danego zawodnika. To sportowy szacunek i oddanie sprawiedliwości jego umiejętnościom. "...znajduje się w odpowiednim miejscu" – w piłce nożnej tzw. zmysł ustawiania się, intuicja czy umiejętność "szukania gry" to absolutnie elitarna cecha. Najlepsi napastnicy i napastniczki świata nie biegają bez celu; potrafią przewidzieć, gdzie spadnie piłka, i urwać się obrońcom w ułamku sekundy.

Klinsi64 22.06.2026 21:08

gość sam sobie długą piłkę zagrał i to skonczył

Klinsi64 22.06.2026 21:07

trzeba oddać że potrafi sugeruje że w innych aspektach jest słaby

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

klinsi już prawie wiek emerytalny

Adriano_forever 22.06.2026 21:07

weź pod uwagę jego wiek

Klinsi64 22.06.2026 21:07

xd

Claudio 22.06.2026 21:06

wiem ze czytanie ze zrozumieniem nigdy nie bylo twoja mocną stroną ale nie przesaddzaj już

Claudio 22.06.2026 21:06

"ale Messiemu trzeba oddać, że znajduje się w odpowiednim miejscu "

Klinsi64 22.06.2026 21:06

przestań patrzeć na niego jako antyfan barcelony

Klinsi64 22.06.2026 21:05

gość ma 38 lat i 5 goli na MŚ co ty mu chcesz oddawać?

Claudio 22.06.2026 21:05

no to ze na siłę go szukają to fakt

ragnar 22.06.2026 21:03

Niby tak, ale Paredes mógł strzelać, miał dobrą pozycję...a i tak szukał mesjasza

Claudio 22.06.2026 21:00

ale Messiemu trzeba oddać, że znajduje się w odpowiednim miejscu

Claudio 22.06.2026 20:59

Dobrze, że Alvarez wszedł za Lautaro i pokazał, że naprawdę jest wart tych 150mln

ragnar 22.06.2026 20:59

Jeszcze wcisnął, zaraz się tam pos raja

Adriano_forever 22.06.2026 20:59

alvarez 150 mln hehehehe

rchemik 22.06.2026 20:58

tam zawsze był team farselona, z resztą to samo robią w LM jak miało TVP i jak przy piłce jest jamal

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się