Plotki transferowe

Pepe za darmo w Interze? (35)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 9 lat temu
1781
35

Drogi Pepe i Realu Madryt po sezonie prawdopodobnie się rozejdą ze względu na wygasający kontrakt Portugalczyka, którego nie zamierza przedłużać. Z tej okazji chce skorzystać Inter.

Wcześniej informowała o tym hiszpańska Marca, teraz doniesienia te potwierdza dziennikarz Sky, Gianluca Di Marzio. 34-letni obrońca na pewno zmieni otoczenie podczas najbliższego lata i najprawdopodobniej zdecydował się na przenosiny do Mediolanu, odrzucając ofertę PSG. Agent zawodnika spotkał się wczoraj z przedstawicielami Sunning Group i wkrótce szczegóły ma ustalić Piero Ausilio. Oznacza to, że Pepe wkrótce może zostać piłkarzem Nerazzurrich.

Tagi: mercato Pepe
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.05.2017 o 08:08 przez vader89
vader89
Gość ma charyzmę i jest twardy nie to co nasze panienki
15.05.2017 o 11:46 przez speaker
speaker
Również jestem za. Może by się udało jeszcze z Realu Morattę wyciągnąć? :)
14.05.2017 o 22:43 przez SlimShady
SlimShady
Jestem za! Pomimo 34 lat to nadal jeden z najlepszych obrońców swiata. W Realu od lat jest podstawowym piłkarzem więc to mówi samo za siebie. Teraz mają młodszych Varana i Nacho i wolą na nich postawić od nowego sezonu ale Pepe w tym momencie jest lepszy od każdego naszego stopera i ma doświadczenie. Bo to co się dzieje u nas w obronie blaga o pomstę do nieba. Po za tym za darmo swietny stoper. To on z Ronaldo doprowadzili Portugalię do finału Euro. Już dłuższy czas byłem za tym aby Inter się nim zaInteresował skoro kończył mu się po tym sezonie kontrakt. Niech tylko tego nie spiepsza. Szkoda że będzie tylko po dość długiej kontuzji żeby nie było jak z Vidicem.
14.05.2017 o 18:23 przez Dejwid
Dejwid
Potrzebny jest ktoś doświadczony z osobowością w każdej formacji, ale czemu na zeusa akurat ON hehe
14.05.2017 o 14:42 przez kachol
kachol
Po dzisiejszym meczu dochodzę do wniosku, że dawać tego psychola, przynajmniej czasami komuś :cenzor: i przerwie jakąś akcje przeciwników, lepsze to niż wyczyny tych co teraz grają w defensywie.
14.05.2017 o 14:41 przez Klanies
Klanies
hahahaha co my robimy........ kupmy PEPE to już spadniemy na samo dno.......
14.05.2017 o 10:47 przez IlCapitano
IlCapitano
O Boże NIE !! Tylko nie ta małpa ludzie litości
14.05.2017 o 03:28 przez Granat105
Granat105
No i proszę, daleko nie trzeba szukać, stulejki umysłowe typu Clud szybko się ujawniły.
14.05.2017 o 00:08 przez Jacenty
Jacenty
Świetny piłkarz, świetny transfer. Przewyższa każdego naszego obrońcę i większość obrońców Serie A. A jeśli ktoś zarzuca mu wiek, niech spojrzy na Barzagliego.
13.05.2017 o 22:40 przez szmalo
szmalo
z jednej strony dziadek i chciałoby się kogoś młodszego, z drugiej jednak bardzo dobry, doświadczny obrońca, przykład Barzagliego pokazuje, że w wieku 36 lat można grać na poziomie reprezentacyjnym, jestem za
13.05.2017 o 22:40 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Dom spokojnej starości
13.05.2017 o 22:39 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Co to ma być my chcemy się liczyć w europie a zbieramy odpady. Może my chcemy wystartować w lidze podbojów jak tak to ok.
13.05.2017 o 21:26 przez ksiazewi
ksiazewi
Heh, aż żal czytać wypociny co niektórych. Macie rację kupujmy za 15mln talenty pokroju Ranocchia. Widać od kilku dobrych lat do czego to prowadzi. Zrozumcie, że na obronie czy pomocy muszą grać doświadczeni piłkarze, a Pepe to wciąż świetny obrońca. Zapomnijcie, że przyjdzie w lecie do nas ktoś pokroju Manolasa czy Marquinho, bo to dla nich na ten moment krok wstecz. Nie mamy na chwilę obecną ŻADNYCH argumentów oprócz pieniędzy. Może to nie będzie do końca trafne porównanie, ale nawet City w pierwszym sezonie szejkow, nie kupowali niewiadomo kogo. Jedynie Robinho przeszedł, ale za gigantyczne jak na tamten moment wynagrodzenie, bo w Realu nie było dla niego miejsca. Dopiero później zaczęli przychodzić gracze znaczący coś więcej w europejskiej piłce. Nie oszukujmy się od kilku lat, to nikt nie pamięta co to Inter w Europie i co sezon to kompromitacja. Jak pokażemy coś w lidze, awansujemy do LM, to wtedy coś ruszy,a na ten moment to jesteśmy w trakcie zmian kadry menadżerskiej i nie mamy nawet trenera i ogólnie jest burdel. Nie dziwi mnie że Miranda odradzał Barbosie przyjście.
13.05.2017 o 19:19 przez iluminati
iluminati
dawać łysego !! ! i będziemy yebać rubków...dybale to on zgwałci momentalnie...a nie, bo na 99% szczawik trafi do barcy...
13.05.2017 o 18:06 przez Gambit
Gambit
Tak wybrzydzajcie. Juventus kupiło Alvesa i koleś dał im finał LM. N potzreba zwycięzców, graczy którzy coś znaczą w światowej piłce i takich z charakterem. Pepe jak najbardziej się nadaje. Zawsze może być powtórka z Vidicia ale kto nie ryzykuje nie pije szampana. U nas są tacy mistrzowie którzy nigdy nie grali w LM. Że o sukcesach nie wspomnę. Wielkie tak dla tego transferu. Mimo iż gościa nie lubię. Tylko mam jeden warunek. Niech to nie będzie jedyny środkowy obrońca jaki nas wzmocni.
13.05.2017 o 16:21 przez inter_21
inter_21
Akurat jego bym widział tutaj, lepszy od Mirandy. Tylko żeby nie wygłupili się z jakimś 4-letnim kontraktem
13.05.2017 o 16:01 przez Clud
Clud
granat, bo nie gra debilu
13.05.2017 o 16:01 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Hehe projekt "odmładzanie składu" nadal trwa :) To już wolę oglądać jakiegoś piłkarza z primavery niż go !!
13.05.2017 o 15:39 przez Rebelde
Rebelde
Vidic 2.0
13.05.2017 o 15:25 przez Granat105
Granat105
Ludzie wygłaszający opinie że Pepe to "boiskowy debil" widać mają ogromne pojęcie o piłce i mecze Realu mają w jednym paluszku. Pepe od jakiś 3 sezonów jest ogarnięty i niedotlenienia mózgu już mu się nie zdarzają jak miało to miejsce kilka lat temu, dobitnym przykładem powinno być to że od przyjścia Neymara do Barcelony ma mniej kartek od brazylijczyka. Jak dla mnie może przyjść w przypadku odejścia Mirandy.
13.05.2017 o 15:24 przez Bartek-32
Bartek-32
Kolejny dziadek do kolekcji. Będzie tylko dolowal
13.05.2017 o 15:10 przez Towarzysz
Towarzysz
ksiazewi zgadzam się, bo choć kolesia absolutnie nie szanuję i nie lubię, to przebolałbym to w imię odbudowy. Poza tym, to kolejny marketingowy strzał w 9. Pokażemy innym piłkarzom z topu, że jesteśmy atrakcyjnym kierunkiem dla gwiazd.
13.05.2017 o 15:06 przez piotrekninter
piotrekninter
Manolas de Vrij a na lawke to za darmo ogranego w serie a z Fiory Rodrigueza
Pepe to debil nie wiadomo kiedy wybuchnie, drugi Melo,w realu jest inna sytuacja, u nas sa wieksze powody do frustracji
marcinex1994 13.05.2017, 14:21 ma racje, Dani ALves byl najlepszym graczem połfinałow,wiec za darmo graczy po 30 mozna brac, moze na lawke,a moze sie przebija do 11stki
ale nie dla Pepe
13.05.2017 o 15:05 przez interpolska12
interpolska12
Świetny obrońca, razem z Miranda może stworzyć jedna z najlepszych par w serie A . Ale ma on już 34 lata, Miranda tez nie młody i to jest niepokojące.
13.05.2017 o 15:00 przez Claudio
Claudio
Może dostał ofertę z Jiangsu ;)
13.05.2017 o 14:47 przez Drago194
Drago194
Pepe zjada dupą wszystkich naszych pseudo-defensorów na śniadanie. Spokojnie pogra ze 2 sezony na poziomie nieosiągalnym dla naszych patałachów.
13.05.2017 o 14:43 przez intermed1
intermed1
Czyli żegnamy Mirande.
13.05.2017 o 14:29 przez Chuchu
Chuchu
Vidić to przychodził już jako piłkarski trup, Pepe nadal trzyma formę, więc transfery kompletnie bez porównania. A jeśli jest szykowany na zmiennika (tak podejrzewam), to taki doświadczony obrońca na ławce zawsze się przyda, a przyjśc ma za darmo przecież.
13.05.2017 o 14:21 przez marcinex1994
marcinex1994
Jakoś juvki ściągali emerytów i źle na tym nie wychodzili. A vidic miał trochę pecha bo z tego co pamiętam przychodził jak graliśmy 3 obrońców i za bardzo nie mógł się odnaleźć w tym systemie
13.05.2017 o 14:21 przez ksiazewi
ksiazewi
Heh ludzie, przecież ten "emeryt" jest prawie podstawowym piłkarzem finalisty lm i prawdopodobnie zwyciezcy La Liga. Nawet jeśli ma 34 lata to nie znaczy, że już nie potrafi grać. Chociaż osobiście nie lubię gościa i uważam, że jest to debilem, to umiejętności gry w obronie mu nie można odmówić. Na dzień dzisiejszy nie mamy lepszego obrońcy. Jeśli ma być za darmo to jak najbardziej tak! Ten zespół potrzebuje doświadczonych piłkarzy na najwyższym poziomie. Oczywiste dla mnie jest, że obronę trzeba wzmocnić klasowymi pilkarzami na lata, ale na kogoś takiego jak Pepe za darmo, to bym nie wybrzydzał. A w swoją drogą to jestem przekonany, że gdyby Mancini dostał swojego Yaya Toure, to ten sezon potoczyłby się zupełnie inaczej.

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29493

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się