Relacje

Perisic wprowadza Chorwację do finału! (16)

Autor:
Źródło: inf. własna
około rok temu
308
16
Perisic Brozovic Chorwacja

Po raz kolejny Inter będzie miał swojego przedstawiciela w finale Mistrzostw Świata! Tym razem będzie ich dwóch - Ivan Perisic i Marcelo Brozovic. Chorwacja w dniu dzisiejszym ograła 2-1 Anglię i  w niedzielę zagra o mistrzowski tytuł przeciwko Francji.

Spotkanie lepiej rozpoczęli Anglicy. Już w 4. minucie meczu wyniki otworzył Kieran Trippier, który zdobył bramkę po fenomenalnym uderzeniu z rzutu wolnego. Chorwaci długo nie potrafili złapać odpowiedniego rytmu, a dobrze ustawieni na swojej połowie Wyspiarze za każdym razem rozbijali próby ataków przeciwnika. Impuls do zmiany sposobu gry dał zawodnikom z Bałkanów Ivan Perisic, który w akrobatyczny sposób w 68. minucie pokonał Jordana Pickforda. Niewiele później zawodnik Interu mógł zdobyć drugie trafienie, ale piłka po typowej dla niego akcji odbiła się od słupka. 90 minut gry nie przyniosło rozstrzygnięcia, więc konieczna była dogrywka. W 109. minucie gola na wagę awansu zdobył Mario Mandzukic, wykorzystując przy tym dobre zgranie piłki głową przez Perisicia, który tym samym zapracował sobie na miano MVP spotkania. Całe spotkanie rozegrał również drugi z Nerazzurrich - Marcelo Brozovic. Ustawiony przed linią obrony 26-latek był zawodnikiem, przez którego przechodziła większość akcji Chorwatów, dużo biegał i również zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

 

 

 

 

Zobacz też

Antonio Candreva

Nerazzurri rozbijają rywala na inaugurację | Inter 4-0 Lecce (79)

26.08
19:45
Sebastiano Esposito

Youth Champions League - Inter pokonał Slavię (3)

17.09
18:38

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.07.2018 o 14:01 przez Towarzysz
Towarzysz
Perisić nie jest wart 100 mln, bo piłka nożna to coś więcej niż mecze na boisku. Może gdyby miał 22 lata i był przystojnym hiszpanem, to ktoś by tyle za niego dał, a tak, przy dobrych wiatrach jakiś angielski klub mógłby dać 70 mln.
12.07.2018 o 13:18 przez Ibra1908
Ibra1908
"zakochani w Icardim że nawet jak nie gra dobrze to jest dobrze" a w drugą stronę można napisać "niechęć do Icardiego, nawet jak gra dobrze, to jest źle" to jest ewidentne niechęć do Icardiego, nie poparta żadnymi argumentami (jak Maradona) Można mieć swoje zdanie, ale przecież ty po każdym meczu narzekasz na Icardiego. Kiedyś stwierdziłeś, że jest ujowy i będziesz teraz bronić tego zdania, za wszelką cenę, nawet jak strzeli 40 bramek w sezonie, to i tak będzie beee... Perisic I Brozo na MŚ grają bardzo dobrze, zresztą jak cała ich Repra, ale w Interze mieli swoje wzloty i upadki, tak samo jak Icardi, ale w optymalnej formie potrafią zrobić różnice i to jest Fakt, a nie miłość lub jej brak !!
12.07.2018 o 12:53 przez cuba
cuba
Towarzysz ... nie zejde do poziomu obrażania więc omijam Twój poziom odpowiedzi bo wyrażam opinię i SWOJE zdanie,nikogo nie obrażając,wartość teraz piłkarza jak np Perisic po mistrzostwach nie będzie 100? nawet nie pytam ,Timon co do powodów to ...no jak często mówię każdy ma swoje zdanie ale trudniej byłoby mi dostać takiego pomocnika jak Perisic z lewą nogą i .. jest bardziej kreatywny do tego dodam ż to jest BIZNES a nie tylko bo kibicom sie coś nie widzi,ile razy już to przerabiał Inter .. jeszcze pamiętam i oglądałem mecze z np Zamorano,Recoby .. nie obrażam,to moje zdanie
12.07.2018 o 12:04 przez Towarzysz
Towarzysz
cuba, przepraszam za określenie, ale coś takiego mógłby powiedzieć ktoś, kto zna się na piłce tyle co Grażynka z monopolowego, która obejrzy sobie mecz Polaków raz na cztery lata. Icardi jest napastnikiem i ma zadania napastnika, jeśli wiesz co to znaczy, to powinieneś rozumieć, że Icardi jest w swoim fachu jednym z najlepszych na świecie, poza tym, jest królem strzelców Serie A. Pewnie i tak jesteś trollem, ale tak tylko dopowiem, że nikt nie da za Perisića 100 mln. W meczu z Anglią co najwyżej udowodnił swoją wartość, nikt o zdrowych zmysłach nie powinien być zaskoczony.
12.07.2018 o 11:02 przez timon
timon
cuba wolałbyś zostawić Perisicia kosztem Icardiego? Mógłbyś podać powody?
12.07.2018 o 10:02 przez cuba
cuba
100mln euro za Perisica to tak na dzień dobry o czym pisałem już przed 1/2 finału ,wolałbym sprzedać Icardiego ale tu są tak zakochani w Icardim że nawet jak nie gra dobrze to jest dobrze :)
12.07.2018 o 08:15 przez Gajdzik
Gajdzik
Brawo Chorwacja, pokazali wczoraj charakter!
Brozo bardzo dobry mecz i świetna piła do Mandžukića (nie było bramki, ale zagranie genialne), Perišić po strzeleniu bramki odpalił i chodził jak "dzik" do końca meczu. Gol, asysta, słupek i tak jak podkreślił *danielInter gdyby Kramarić podał miałby pewną drugą bramę. Trzymam mocno kciuki w finale !! :)
11.07.2018 o 23:41 przez IlCapitano
IlCapitano
Brawo nasi!
11.07.2018 o 23:39 przez danielinter
danielinter
36 letnia tradycja podtrzymana pilkarz Interu musi byc w finale MŚ! Perisic dzis jak w pierwszej czesci sezonu kapitalny gol , asysta , slupek i gdyby oczy mial Kramaric to mialby dublet.Brozo tez robi postepy i w zyciu bym tego nie przewidzial , ale jest duzo lepszy niz Kovacic.
11.07.2018 o 23:36 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Perisic,Brozovic grali jak by byli z innej planety a Mandzukic jest klasa sama sobie chociaż gra dla Jude to wielki szacun dala niego i całej Chorwacji.Mam wielkie nadzieje że Chorwacja zdobędzie Mistrza Świata !! !
11.07.2018 o 23:32 przez ciechan
ciechan
Perisic mvp, dalej do wyróżnienia brozo, vida, lovren. Kapitalna drużyna. Liczylem na nich i mnie nie zawiedli :)
11.07.2018 o 23:29 przez Jovetic10
Jovetic10
Generalnie to w półfinałach wystąpiła jedna drużyna ze Starego Kontynentu, na szczęście awansowała do finału i trzeba trzymać za nią kciuki do końca.
11.07.2018 o 23:24 przez Loon
Loon
Oster - tak samo możesz pierdzieć, że Argentyna to reprezentacja Hiszpanii i Włoch, a nawet Polaków
11.07.2018 o 23:20 przez oster
oster
wkradł się błąd bo Chorwacja zagra w fi nale z reprezentacją Afryki , rodowitych francuzów to tam za bardzo nie widać więc tej reprezentacji Francją to nazwać nie można, dziwne że fifa zezwala na grę takiego tworu w turniejach
11.07.2018 o 23:18 przez Pjerun
Pjerun
Perisic dopiero po strzelonym golu odpadlił. Brozovic cały mecz kapitalnie, mam nadzieję, ze nikt go nam nie wykupi.
11.07.2018 o 23:16 przez Towarzysz
Towarzysz
Pochwalić trzeba Brozovicia, z meczu na mecz na mistrzostwach się rozkręcał, a dzisiaj zagrał jak prawdziwy profesor. Rozgrywał, przejmował, zagrywał genialne długie piłki, szkoda paru strzałów, ale pomimo ich, liczę, że to będzie zapowiedź jego bardzo dobrego sezonu.

Shoutbox

Piter 19.09.2019 21:01

Juan dość stabilny, ale "zimna wojna" z USA może zachwiać tą walutą

Piter 19.09.2019 21:00

kusy szukałem cię wcześniej, co sądzisz o wymianie PLN na Juana?

kusy 19.09.2019 20:58

Klinsi jak przejdzie na emeryture PiS wprowadzi już 20 emeryturę, tak więc luzik

KoBa 19.09.2019 20:58

A on faktycznie wypożyczony został xD

Piter 19.09.2019 20:57

Klinsi jeśli nie masz pomysłu to może łamaczki od zońka?

KoBa 19.09.2019 20:57

Na livescore Defrel

Piter 19.09.2019 20:56

klinsi jak zamierzasz zabezpieczyć swoje oszczędności życia jeśli PiS wygra wybory

Klinsi64 19.09.2019 20:54

jak on w sassuolo

Klinsi64 19.09.2019 20:53

Defrel na szpicy :D

kusy 19.09.2019 20:53

Bo jest Dzeko, graja w mocnym składzie, na luzie win

Piter 19.09.2019 20:52

i podstawowy skład romy generalnie

Piter 19.09.2019 20:52

ja widzę Dżeko w 11

kusy 19.09.2019 20:52

W takich spotkaniach drugi garnitur ma większa motywacje

KoBa 19.09.2019 20:51

Tym bardziej ,e Roma 2 garniturem z Defrelem na szpicy

Piter 19.09.2019 20:50

widzę że na tych przeciwników romy ogromny kurs, a oni nie są takimi cipami, ja bym zaryzykował x2

kusy 19.09.2019 20:49

Taka nie za mocna ta ukraina w siatkówka cała ta

KoBa 19.09.2019 20:48

Za Stramy

Piter 19.09.2019 20:48

chyba wtedy Milito doznał kontuzji kolana

Piter 19.09.2019 20:48

no Kluż, chyba kiedyś ich obiliśmy

KoBa 19.09.2019 20:48

Tak

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    3

    9

  • 2

    Bologna

    Bologna

    3

    7

  • 3

    Juventus

    Juventus

    3

    7

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    6

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    3

    6

  • 6

    Torino

    Torino

    3

    6

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Domenico Berardi

    5

  • 2

    Dries Mertens

    3

  • 3

    Alfredo Donnarumma

    3

  • 4

    Ciro Immobile

    3

  • 5

    Luis Muriel

    3

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 20 września

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Genoa

Sobota, 21 września

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Brescia

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Verona

  • 20:45

    Milan

    ? - ?

    Inter

Niedziela, 22 września

  • 12:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SPAL

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Roma

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Lecce

    ? - ?

    Napoli

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Parma

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu przeciwko Slavii Praga

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28443

Liczba newsów: 34730