Wywiady z trenerami

Pioli: Możliwe, że zasłużyliśmy, aby prowadzić ponad 2-0 (12)

Autor:
Źródło: football-italia.net
10 miesięcy temu
1203
12
Stefano Pioli Milan

Oto co powiedział trener Stefano Pioli w pomeczowym wywiadzie dla telewizji Sky.

-W pierwszej połowie nasza strategia zadziała bardzo dobrze i możliwe, że zasłużyliśmy, żeby prowadzić więcej niż 2-0.

-Niestety te dwa incydenty w których powinniśmy się zachować lepiej, zmieniły przebieg gry w sferze mentalnej. Strata dwóch bramek w przeciągu trzech/czterech minut miała duże znaczenie.

-Mieliśmy szansę w końcówce na wyrównanie na 3-3 dzięki Ibrze. Inter jest o wiele bardziej doświadczoną drużyną od nas i bardziej przyzwyczajoną do różnych meczów, więc  dali radę wrócić. Mamy też pecha, bo dwa razy trafiliśmy w obramowanie bramki.

-Jestem zły na moich zawodników, ponieważ mieliśmy pewne defensywne obowiązki w tych sytuacjach, a gdy je odpuściliśmy, zostaliśmy ukarani.

-Naprawdę szkoda, bo mieliśmy kontrole i ogrywaliśmy silny zespół, sprawiliśmy, że 19 punktowa luka miedzy nami nie była widoczna. Mieliśmy obowiązki obronne i ich nie wykonywaliśmy.

-To była absolutnie nasza najlepsza pierwsza połowa w tym sezonie, ale przegraliśmy derby, które wygrywaliśmy, więc musimy opierać się na wartościach, które pokazaliśmy w pierwszej połowie. Mecz musi być przeanalizowany w całości.

-Nie możemy zostawiać Brozovicia niekrytego na skraju pola karnego oraz nie możemy pozwalać Alexisowi Sanchezowi na oszukanie pułapki ofsajdowe. To są rzeczy, które wiemy i powinniśmy zrobić właściwie.

-Muszę być wściekły, denerwować się, ponieważ moim zadaniem jest uświadomić tym zawodnikom, że są zdolni do wielkich rzeczy jeśli unikną tych błędów.

 

Zobacz też

Fabio Capello

Capello: Milan może wygrać Serie A (10)

02.12
13:26
Antonio Conte LM

Konferencja przed meczem z Bologną. Conte: Nainggolan i Sensi nie są gotowi (23)

04.12
14:38

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.02.2020 o 20:07 przez Klinsi64
Klinsi64
ależ bełkot :D kompleksy aż mu się uszami wylewają
11.02.2020 o 10:44 przez chmolo
chmolo
Takie dziecinne gdybanie pokazuje tylko jakiej klasy trenerem jest Pioli. Z drugiej strony można powiedzieć, że gdyby nie błędy naszego bramkarza, który oczywiscie ostatnio grał ponad 3 lata temu w Serie A to 1 polowa skonczylaby się 0:0. Pokazaliśmy prawdziwy charakter w drugiej połowie i takie mecze budują mentalność zwycięzców. Efekt Conte! Obym się nie mylił i oby miało to swój obraz w najbliższych meczach
11.02.2020 o 09:43 przez KoBa
+1
KoBa
A u nas Eriksen uderzył w poprzeczkę, będziemy się jak gimbusy licytować ?
11.02.2020 o 05:49 przez darek666sz
+1
darek666sz
Przy tych obramowaniach itak by nie uznali goli bo wczesniej były faule więc niech już skończą się tym jarać.zagrali na tyle na ile im Inter pozwolił i tyle w temacie.
10.02.2020 o 21:48 przez ragnar
ragnar
Ale trzeba przyznać że to była ich najlepsza połowa, może i 2 celne strzaly, ale był tez słupek Haka na
Wygraliśmy, super, świetna2 połowa , ale nie odbierajmy kolanie i tego, iż w 1 dobrze grali, niczym drużyna Conte, utrudniali nam kreowanie akcji
10.02.2020 o 21:49 przez ragnar
ragnar
Odbierajmy milanowi *
11.02.2020 o 04:19 przez maestro177
+2
maestro177
To tak jak by 10 km pobiec w tempie na 5 km. Pierwsza połowa świetna, a w drugiej wszyscy Cię mijają.
10.02.2020 o 21:13 przez Rebelde
+1
Rebelde
Fajny ten Milan, tylko te incydenty :D
10.02.2020 o 20:59 przez jaszczomb
+3
jaszczomb
Gościu oddaliście 2 celne strzały w meczu więc skończ bredzić. Gole które zdobyliście to zasługa raczej Padellego a nie waszych niesamowitych schematów i strategi.
10.02.2020 o 20:57 przez Bartek_32
Bartek_32
Co to Milan?
10.02.2020 o 20:37 przez ddamiann17
ddamiann17
Akurat zdobycie bramek w dużej mierze mogą zawdzięczac temu, że nie było Handanovica. Na więcej bramek nie zaslugiwali. Gdyby padła bramka Ibry, raczej byłby odgwizdany faul, bo jednak mocno wsparł się na Skriniarze. Nasze zwycięstwo było w pełni zasłużone, pomimo fatalnej pierwszej połowy. Było do przewidzenia, że Milan nie da rady grać z takim pressingiem przez 90 minut i to ich mocno zgubiło.
11.02.2020 o 04:17 przez maestro177
maestro177
Dokładnie, remis po przerwie brałem za pewnik, o więcej się obawiałem przez naszą skuteczność. Inter słabo sobie radzi z drużynami, które się zastawiają. Milan chciał z nami grać jak równy z równym i było pewne, że nie wytrzymają.

Shoutbox

JoaoMario 06.12.2020 00:06

Szacunku

JoaoMario 06.12.2020 00:06

Acu

JoaoMario 06.12.2020 00:05

U

JoaoMario 06.12.2020 00:05

Życzę mu tego z całego szacu

JoaoMario 06.12.2020 00:05

Może zlotą piłke w przyszłości wygra

JoaoMario 06.12.2020 00:05

Ma strasznie elegancki styl gry

JoaoMario 06.12.2020 00:05

Ma strz.

JoaoMario 06.12.2020 00:04

I przypomina mi troche Zinedina Zinda a

JoaoMario 06.12.2020 00:04

Gagliardiniego

Cny 06.12.2020 00:04

mysle ze mecz z napoli bedzie dobrym wyznacznikiem tego gdzie teraz jestesmy

JoaoMario 06.12.2020 00:04

Tak wogole patrze ostatnio na naszą perełkę Roberto Gagliardini

Cny 06.12.2020 00:03

poprawiamy sie w pewnych obszarach, ale nie sa to te najslabsze obszary

Cny 06.12.2020 00:03

nie no sytuacje ratuje lukaku, dobrze to wiemy, do tego wracajacy do formy skriniar i troszke lepiej to wyglada, ale nadal w naszej gry szwankuje to samo

pablo77 06.12.2020 00:01

a Sass na fali, więc jakoś mi się to kleiło...

pablo77 06.12.2020 00:01

racja, ale myślałem ze po takiej porażce z Realem mogło coś w nich pęknąć, jakiś kwas mógłbyć z Vidalem w szatni. Zresztą Real dawno tak słaby nie był to naprawdę słabo o nas swiadczylo :)

KibicInteru 05.12.2020 23:59

żeby tak przegrywac mecz za meczem

KibicInteru 05.12.2020 23:59

no ale Inter z COnte nie miał jeszcze takiej złej serii

pablo77 05.12.2020 23:58

no Barcelona coś w kratke gra

pablo77 05.12.2020 23:57

i nie, nie obstawiam piłki w ogole :)

Cny 05.12.2020 23:57

ypada sie tlyko cieszyc ze nie jestesmy w sytuacji barcelony :D

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • FT

    Spezia

    1 - 2

    Lazio

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Torino

  • FT

    Inter

    3 - 1

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Piątek, 11 grudnia

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Benevento

Sobota, 12 grudnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    10

    21

  • 3

    Juventus

    Juventus

    10

    20

  • 4

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Romelu Lukaku

    8

  • 4

    Andrea Belotti

    7

  • 5

    Ciro Immobile

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27073

Liczba newsów: 38077