Wywiady z trenerami

Pioli: Możliwe, że zasłużyliśmy, aby prowadzić ponad 2-0 (12)

Autor:
Źródło: football-italia.net
5 miesięcy temu
1143
12
Stefano Pioli Milan

Oto co powiedział trener Stefano Pioli w pomeczowym wywiadzie dla telewizji Sky.

-W pierwszej połowie nasza strategia zadziała bardzo dobrze i możliwe, że zasłużyliśmy, żeby prowadzić więcej niż 2-0.

-Niestety te dwa incydenty w których powinniśmy się zachować lepiej, zmieniły przebieg gry w sferze mentalnej. Strata dwóch bramek w przeciągu trzech/czterech minut miała duże znaczenie.

-Mieliśmy szansę w końcówce na wyrównanie na 3-3 dzięki Ibrze. Inter jest o wiele bardziej doświadczoną drużyną od nas i bardziej przyzwyczajoną do różnych meczów, więc  dali radę wrócić. Mamy też pecha, bo dwa razy trafiliśmy w obramowanie bramki.

-Jestem zły na moich zawodników, ponieważ mieliśmy pewne defensywne obowiązki w tych sytuacjach, a gdy je odpuściliśmy, zostaliśmy ukarani.

-Naprawdę szkoda, bo mieliśmy kontrole i ogrywaliśmy silny zespół, sprawiliśmy, że 19 punktowa luka miedzy nami nie była widoczna. Mieliśmy obowiązki obronne i ich nie wykonywaliśmy.

-To była absolutnie nasza najlepsza pierwsza połowa w tym sezonie, ale przegraliśmy derby, które wygrywaliśmy, więc musimy opierać się na wartościach, które pokazaliśmy w pierwszej połowie. Mecz musi być przeanalizowany w całości.

-Nie możemy zostawiać Brozovicia niekrytego na skraju pola karnego oraz nie możemy pozwalać Alexisowi Sanchezowi na oszukanie pułapki ofsajdowe. To są rzeczy, które wiemy i powinniśmy zrobić właściwie.

-Muszę być wściekły, denerwować się, ponieważ moim zadaniem jest uświadomić tym zawodnikom, że są zdolni do wielkich rzeczy jeśli unikną tych błędów.

 

Zobacz też

Crisitan Stellini

Stellini: Inter uczy się na błędach (5)

28.06
11:25
Roberto D'Aversa Parma

D’Aversa: Okażemy szacunek Interowi, ale… (3)

28.06
12:01

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.02.2020 o 20:07 przez Klinsi64
Klinsi64
ależ bełkot :D kompleksy aż mu się uszami wylewają
11.02.2020 o 10:44 przez chmolo
chmolo
Takie dziecinne gdybanie pokazuje tylko jakiej klasy trenerem jest Pioli. Z drugiej strony można powiedzieć, że gdyby nie błędy naszego bramkarza, który oczywiscie ostatnio grał ponad 3 lata temu w Serie A to 1 polowa skonczylaby się 0:0. Pokazaliśmy prawdziwy charakter w drugiej połowie i takie mecze budują mentalność zwycięzców. Efekt Conte! Obym się nie mylił i oby miało to swój obraz w najbliższych meczach
11.02.2020 o 09:43 przez KoBa
+1
KoBa
A u nas Eriksen uderzył w poprzeczkę, będziemy się jak gimbusy licytować ?
11.02.2020 o 05:49 przez darek666sz
+1
darek666sz
Przy tych obramowaniach itak by nie uznali goli bo wczesniej były faule więc niech już skończą się tym jarać.zagrali na tyle na ile im Inter pozwolił i tyle w temacie.
10.02.2020 o 21:48 przez ragnar
ragnar
Ale trzeba przyznać że to była ich najlepsza połowa, może i 2 celne strzaly, ale był tez słupek Haka na
Wygraliśmy, super, świetna2 połowa , ale nie odbierajmy kolanie i tego, iż w 1 dobrze grali, niczym drużyna Conte, utrudniali nam kreowanie akcji
10.02.2020 o 21:49 przez ragnar
ragnar
Odbierajmy milanowi *
11.02.2020 o 04:19 przez maestro177
+2
maestro177
To tak jak by 10 km pobiec w tempie na 5 km. Pierwsza połowa świetna, a w drugiej wszyscy Cię mijają.
10.02.2020 o 21:13 przez Rebelde
+1
Rebelde
Fajny ten Milan, tylko te incydenty :D
10.02.2020 o 20:59 przez jaszczomb
+3
jaszczomb
Gościu oddaliście 2 celne strzały w meczu więc skończ bredzić. Gole które zdobyliście to zasługa raczej Padellego a nie waszych niesamowitych schematów i strategi.
10.02.2020 o 20:57 przez Bartek_32
Bartek_32
Co to Milan?
10.02.2020 o 20:37 przez ddamiann17
ddamiann17
Akurat zdobycie bramek w dużej mierze mogą zawdzięczac temu, że nie było Handanovica. Na więcej bramek nie zaslugiwali. Gdyby padła bramka Ibry, raczej byłby odgwizdany faul, bo jednak mocno wsparł się na Skriniarze. Nasze zwycięstwo było w pełni zasłużone, pomimo fatalnej pierwszej połowy. Było do przewidzenia, że Milan nie da rady grać z takim pressingiem przez 90 minut i to ich mocno zgubiło.
11.02.2020 o 04:17 przez maestro177
maestro177
Dokładnie, remis po przerwie brałem za pewnik, o więcej się obawiałem przez naszą skuteczność. Inter słabo sobie radzi z drużynami, które się zastawiają. Milan chciał z nami grać jak równy z równym i było pewne, że nie wytrzymają.

Shoutbox

maverik 06.07.2020 02:40

przyjscie i gra Lukaku

WTC 06.07.2020 00:07

są jakieś plusy tej naszej grzywki, co?

WTC 06.07.2020 00:07

no właśnie jaszczombie też to czytałem

jaszczomb 05.07.2020 23:15

Ten fakt wykorzystał Antonio Conte, który osobiście włączył się w rozmowy w sprawie pozyskania Achrafa Hakimiego i tym samym odegrał bardzo istotną rolę w przekonaniu Marokańczyka do przeprowadzki na Półwysep Apeniński, co podkreślił agent piłkarza w na łamach „Al Mountakhab”.

pluto11 05.07.2020 23:10

Zaniolo wchodzi, nie zdziwie sie jaj, zerwie zaraz drugie albo to samo więzadło

jaszczomb 05.07.2020 23:09

latego nie rozumiem radosci po golu sromki xd

jaszczomb 05.07.2020 23:09

dokl

Nitrogen 05.07.2020 23:08

I w interesie Milanu jest żeby Napoli tu wygrało

Nitrogen 05.07.2020 23:08

No to Roma powinna bardziej interesować

rroossoonneerii 05.07.2020 23:08

zeby nie grac eliminacji tylko taka roznica

Nitrogen 05.07.2020 23:08

Wątpliwe

jaszczomb 05.07.2020 23:07

najpierw to ograjcie jude

Nitrogen 05.07.2020 23:07

Napoli i tak jest już w LE

Nitrogen 05.07.2020 23:07

A co to za różnica?

rroossoonneerii 05.07.2020 23:07

a napoli w weekend moga przegonic jesli wygraja z nimi

rroossoonneerii 05.07.2020 23:06

wole remis

jaszczomb 05.07.2020 23:06

latwiej milanowi bedzie wyprzedzic rome niz napoli

jaszczomb 05.07.2020 23:06

i z czego sie cieszysz roso xd

rroossoonneerii 05.07.2020 23:05

gool

jaszczomb 05.07.2020 23:04

dlateego ten dualizm w pl zyje i ma sie swietnie\

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • 19:30

    Lecce

    ? - ?

    Lazio

  • 21:45

    Milan

    ? - ?

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    30

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    30

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Roma

    Roma

    30

    48

  • 6

    Napoli

    Napoli

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27036

Liczba newsów: 36928