Wywiady z trenerami

Pioli: Możliwe, że zasłużyliśmy, aby prowadzić ponad 2-0 (12)

Autor:
Źródło: football-italia.net
10 dni temu
948
12
Stefano Pioli Milan

Oto co powiedział trener Stefano Pioli w pomeczowym wywiadzie dla telewizji Sky.

-W pierwszej połowie nasza strategia zadziała bardzo dobrze i możliwe, że zasłużyliśmy, żeby prowadzić więcej niż 2-0.

-Niestety te dwa incydenty w których powinniśmy się zachować lepiej, zmieniły przebieg gry w sferze mentalnej. Strata dwóch bramek w przeciągu trzech/czterech minut miała duże znaczenie.

-Mieliśmy szansę w końcówce na wyrównanie na 3-3 dzięki Ibrze. Inter jest o wiele bardziej doświadczoną drużyną od nas i bardziej przyzwyczajoną do różnych meczów, więc  dali radę wrócić. Mamy też pecha, bo dwa razy trafiliśmy w obramowanie bramki.

-Jestem zły na moich zawodników, ponieważ mieliśmy pewne defensywne obowiązki w tych sytuacjach, a gdy je odpuściliśmy, zostaliśmy ukarani.

-Naprawdę szkoda, bo mieliśmy kontrole i ogrywaliśmy silny zespół, sprawiliśmy, że 19 punktowa luka miedzy nami nie była widoczna. Mieliśmy obowiązki obronne i ich nie wykonywaliśmy.

-To była absolutnie nasza najlepsza pierwsza połowa w tym sezonie, ale przegraliśmy derby, które wygrywaliśmy, więc musimy opierać się na wartościach, które pokazaliśmy w pierwszej połowie. Mecz musi być przeanalizowany w całości.

-Nie możemy zostawiać Brozovicia niekrytego na skraju pola karnego oraz nie możemy pozwalać Alexisowi Sanchezowi na oszukanie pułapki ofsajdowe. To są rzeczy, które wiemy i powinniśmy zrobić właściwie.

-Muszę być wściekły, denerwować się, ponieważ moim zadaniem jest uświadomić tym zawodnikom, że są zdolni do wielkich rzeczy jeśli unikną tych błędów.

 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Granie z głową i z sercem było kluczowe (6)

10.02
02:20
Antonio Conte

Conte: Naiwność kosztowała nas bramki (14)

17.02
05:30

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.02.2020 o 20:07 przez Klinsi64
Klinsi64
ależ bełkot :D kompleksy aż mu się uszami wylewają
11.02.2020 o 10:44 przez chmolo
chmolo
Takie dziecinne gdybanie pokazuje tylko jakiej klasy trenerem jest Pioli. Z drugiej strony można powiedzieć, że gdyby nie błędy naszego bramkarza, który oczywiscie ostatnio grał ponad 3 lata temu w Serie A to 1 polowa skonczylaby się 0:0. Pokazaliśmy prawdziwy charakter w drugiej połowie i takie mecze budują mentalność zwycięzców. Efekt Conte! Obym się nie mylił i oby miało to swój obraz w najbliższych meczach
11.02.2020 o 09:43 przez KoBa
+1
KoBa
A u nas Eriksen uderzył w poprzeczkę, będziemy się jak gimbusy licytować ?
11.02.2020 o 05:49 przez darek666sz
+1
darek666sz
Przy tych obramowaniach itak by nie uznali goli bo wczesniej były faule więc niech już skończą się tym jarać.zagrali na tyle na ile im Inter pozwolił i tyle w temacie.
10.02.2020 o 21:48 przez ragnar
ragnar
Ale trzeba przyznać że to była ich najlepsza połowa, może i 2 celne strzaly, ale był tez słupek Haka na
Wygraliśmy, super, świetna2 połowa , ale nie odbierajmy kolanie i tego, iż w 1 dobrze grali, niczym drużyna Conte, utrudniali nam kreowanie akcji
10.02.2020 o 21:49 przez ragnar
ragnar
Odbierajmy milanowi *
11.02.2020 o 04:19 przez maestro177
+2
maestro177
To tak jak by 10 km pobiec w tempie na 5 km. Pierwsza połowa świetna, a w drugiej wszyscy Cię mijają.
10.02.2020 o 21:13 przez Rebelde
+1
Rebelde
Fajny ten Milan, tylko te incydenty :D
10.02.2020 o 20:59 przez jaszczomb
+3
jaszczomb
Gościu oddaliście 2 celne strzały w meczu więc skończ bredzić. Gole które zdobyliście to zasługa raczej Padellego a nie waszych niesamowitych schematów i strategi.
10.02.2020 o 20:57 przez Bartek_32
Bartek_32
Co to Milan?
10.02.2020 o 20:37 przez ddamiann17
ddamiann17
Akurat zdobycie bramek w dużej mierze mogą zawdzięczac temu, że nie było Handanovica. Na więcej bramek nie zaslugiwali. Gdyby padła bramka Ibry, raczej byłby odgwizdany faul, bo jednak mocno wsparł się na Skriniarze. Nasze zwycięstwo było w pełni zasłużone, pomimo fatalnej pierwszej połowy. Było do przewidzenia, że Milan nie da rady grać z takim pressingiem przez 90 minut i to ich mocno zgubiło.
11.02.2020 o 04:17 przez maestro177
maestro177
Dokładnie, remis po przerwie brałem za pewnik, o więcej się obawiałem przez naszą skuteczność. Inter słabo sobie radzi z drużynami, które się zastawiają. Milan chciał z nami grać jak równy z równym i było pewne, że nie wytrzymają.

Shoutbox

Czarson 20.02.2020 22:02

Babel mocny xD

Chuchu 20.02.2020 22:01

Gdzie oceny Piekarza?

Czarson 20.02.2020 21:58

fajne studio na polsacie nic nie wiedza

horrorshow86 20.02.2020 21:42

No jak już się dostaje za sztuczki techniczne to i za takie wyśmianie bym się nie zdziwił

Yascarr 20.02.2020 21:42

dobry wariacik ten Babel

Alfa 20.02.2020 21:42

przeciez on cisnie beke

Alfa 20.02.2020 21:42

niby za co

horrorshow86 20.02.2020 21:41

Nie dostał za to kartki? XD

Alfa 20.02.2020 21:37

xddd

Nitrogen 20.02.2020 21:36

xD

horrorshow86 20.02.2020 21:29

Ma wszy?

Endru 20.02.2020 21:29

Zacząłbym grac Godinem de vrijem i bastonim a Skriniar niech odpocznie i glowe wyczyści

Claudio 20.02.2020 21:28

ale Roma się prosi o gola

Endru 20.02.2020 21:28

Biraghi Vecino dd out to pewne i to widac najlepiej w meczu z amatorami Godin dzis master class defence

horrorshow86 20.02.2020 21:26

Na miękko

maverik 20.02.2020 21:24

wyebac z zydami masakra jakas

SETE 20.02.2020 21:14

Sanchez mi się podoba , mimo ze chaotyczny , ale widać ze chce udowodnić ze stać go jeszcze na dobry poziom , szanuje

Claudio 20.02.2020 21:13

roma 1

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 21 lutego

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Napoli

Sobota, 22 lutego

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    SPAL

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Milan

Niedziela, 23 lutego

  • 12:30

    Genoa

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Lecce

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Sampdoria

Booking.com

Publicystyka

Christian Eriksen numer

(Sneijd)Eriksen. Nie dla każdego? (9)

08.02
13:07
Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    24

    57

  • 2

    Lazio

    Lazio

    24

    56

  • 3

    Inter

    Inter

    24

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    45

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    39

  • 6

    Hellas Verona

    Hellas Verona

    24

    35

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    26

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    20

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    14

  • 5

    Josip Ilicic

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27115

Liczba newsów: 35892