Wywiady z trenerami

Pioli: Wynik powinien być inny (9)

Autor:
Źródło: football-italia.net
około rok temu
788
9
Stefano Pioli

W udzielonym po meczu z Interem wywiadzie, Stefano Pioli twierdził, że jest zadowolony z postawy swoich piłkarzy oraz zakwestionował kilka decyzji sędziego.

Uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie, mimo że druga bramka dla Interu padła z naszej winy. Myślę, że rezultat spotkania powinien być inny.

- Nigdy nie każę swoim obrońcom chować rąk za plecami, gdyż ręce są naturalnie wyciągnięte podczas biegu. Kiedy słyszę o dotknięciu piłki końcówkami palców, jest to dla mnie po prostu przesadna drobiazgowość. Uważam, że karny został podyktowany niesłusznie, ponieważ zawodnik nie chciał dotknąć piłki umyślnie.

- Chętnie zobaczyłbym, jak sędzia używa VAR'u, kiedy Asamoah ponownie faulował Chiesę, moim zdaniem na drugą żółtą kartkę oraz czy w późniejszym czasie nie było faulu na Federico w polu karnym. Szkoda takich sytuacji, ponieważ graliśmy naprawdę dobre zawody przeciwko silnej drużynie.

- Mecz był bardzo zacięty, obie drużyny stosowały wysoki pressing i chciały walczyć o każdą piłkę. Zaraz po przerwie wyrównaliśmy i wróciliśmy do gry, mieliśmy kilka dogodnych szans na objęcie prowadzenia, ale grając przeciwko klubom takim jak Inter, zawsze jest ryzyko porażki. Żałuję naszej nieskuteczności pod bramką przeciwnika, ale i tak moim zdaniem zagraliśmy lepiej niż w meczu z Napoli.

- Każdy, kto choć trochę zna się na piłce, wie, że psychika zrobiła różnicę w ciągu tych 95 minut. Kiedy młody zespół, taki jak mój, czuje że przejął kontrolę nad meczem i powinien otrzymać karnego, chwilę później traci gola, to po prostu traci wiarę w siebie.

- Wielka szkoda. Jednak sporo się dzisiaj nauczyliśmy i chcemy grać z każdym meczem coraz lepiej.

Zobacz też

Antonio Conte

Conte na konferencji: Po Slavii nie może przyjść rozluźnienie (1)

30.11
17:56
Antonio Conte

Conte po meczu ze SPAL: Jesteśmy dumni z pozycji lidera (10)

01.12
19:00

Komentarze (9)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.09.2018 o 18:19 przez Xavros
Xavros
W sytuacji ręki i karnego nie ma dyskusji. Należał sie i tyle. Sędzia oglądał sytuacje w powtórce i podjął decyzję. W poprzednich meczach Interu można mieć pretensje bo arbiter pomimo wątpliwości nie skorzystał z pomocy VAR.
27.09.2018 o 07:51 przez Kazam
+3
Kazam
A ja uważam, że Pioli bardzo ładnie się wypowiedział. Przyjęta przez klub narracja jest taka, że karny się nie należał i trudno od niego oczekiwać, żeby zajął inne stanowisko. Chiesy też będzie bronił, bo to przecież jego zawodnik i zagrał naprawdę dobre zawody, dawał się we znaki zwłaszcza Asamoah'owi. Kiedy czytałem jego wypowiedź, miałem wrażenie że najbardziej delikatnie z całego otoczenia Violi komentuje sytuację i wyraża się o Interze z szacunkiem.
27.09.2018 o 07:44 przez koniar
koniar
Z fiorentiną gramy zawsze jak równy z równym, i to mnie irytuje bo chciałbym żeby ten poziom wyżej był kiedyś zauważalny, oglądałem ten mecz i każdy wynik mógł tutaj paść. Jest to 3 nasz mecz pod rząd gdzie mieliśmy więcej szcześcia niż umiejętności.
27.09.2018 o 06:53 przez Kondzik
+2
Kondzik
Pewnie przecież palce nie należą do ręki. Szkoda że u siebie nie widział nurkowania Chiesy.
27.09.2018 o 00:13 przez cs88
cs88
Gada jak gada, ale widać, że wie jak prowadzić Viole
26.09.2018 o 23:43 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Następny, który nie potrafi pogodzić się z porażką...
26.09.2018 o 22:46 przez Dyl87
Dyl87
Karma
26.09.2018 o 22:36 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Chyba ich wszystkich w tej Fiorentinie karmią magicznymi grzybkami. Nic na to poradzimy, bo jest sezon na grzyby.
26.09.2018 o 22:09 przez Claudio
+1
Claudio
Czerwona kartka? Karny?
A może jeszcze anulować gole Interu?

Shoutbox

Xucatlan 05.12.2019 23:32

Wreszcie jakieś wyzwanie, bo od 2 miechów tylko średniaków klepiemy

Xucatlan 05.12.2019 23:32

Ale się nie mogę doczekać tego starcia z Romą.

Chuchu 05.12.2019 22:40

Ulżyło mi

Chuchu 05.12.2019 22:40

Nie podoba mi się "Imagine" Johna Lennona

Chuchu 05.12.2019 22:40

Muszę coś wyznać, wreszcie wykrzyczeć to, za co wielu mnie może znienawidzić

Czarson 05.12.2019 22:03

2

Czarson 05.12.2019 21:56

zaraz wejda z lawki

SETE 05.12.2019 21:53

Ale rezerwy niestety

Klinsi64 05.12.2019 21:52

akurat z tych wszystkich meczów w copa zapowiadał sie najciekawiej

Czarson 05.12.2019 21:52

a czemu nie?

Chuchu 05.12.2019 21:50

serio oglądacie Cagliari - Sampdoria w Coppa Italia?

jaszczomb 05.12.2019 21:44

rozumiem xd

jaszczomb 05.12.2019 21:41

sklady raczej rezerwowe

jaszczomb 05.12.2019 21:41

oplaca sie odpalac cagli sampa?

SETE 05.12.2019 21:26

Jest zima musi być zimno

Czarson 05.12.2019 21:26

zimno

Czarson 05.12.2019 21:26

ide po szlugi do sklepu

SETE 05.12.2019 21:24

To chyba wszyscy wiedza

SETE 05.12.2019 21:24

Valentino to Interista

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu ze SPAL?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 06 grudnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Roma

Sobota, 07 grudnia

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Napoli

  • 20:45

    Lazio

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 08 grudnia

  • 12:30

    Lecce

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Brescia

  • 15:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Cagliari

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    14

    37

  • 2

    Juventus

    Juventus

    14

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    14

    30

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    14

    28

  • 5

    Roma

    Roma

    14

    28

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    14

    25

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    9

  • 4

    Luis Muriel

    8

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28986

Liczba newsów: 35339