Wywiady z piłkarzami

Pjanic: Inter miał dużo szczęścia (23)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 10 lat temu
977
23

Po zremisowanym przez Romę spotkaniu z Napoli, wywiadu dla Mediaset Premium udzielił zawodnik Giallorossich, Miralem Pjanic. Oto fragment rozmowy, w którym odniósł się min. do sytuacji Interu:

- Siedem punktów straty to nie jest dużo. Rozgrywki trwają długo i wiele rzeczy podczas nich może się wydarzyć. Inter na razie zajmuje pierwsze miejsce, ale w wielu momentach miał dużo szczęścia. Możemy skrócić dystans i chcemy tego dokonać wygrywając w następnej kolejce z Genoą. 

- Nie jestem zadowolony z układu tabeli, szczególnie z tego powodu, że Inter w wielu spotkaniach miał dużo szczęścia. Wygrywali, pomimo tego, że na to nie zasługiwali. My nie możemy sobie pozwolić już na stratę punktów.

Tagi: Roma Pjanic
udostępnij

Zobacz też

Piotr Zieliński

Zieliński: Szkoda mi Dumfriesa, ale takich ofert się nie odrzuca. Palestra... (12)

04.06
12:21

Lautaro: Chcę zostać tu do końca kariery. A potem zniknę (7)

19.05
11:10

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.12.2015 o 19:49 przez Pawel92
Pawel92
Wygrywalismy zasluzenie. Gramy swietnie w defensywie, jestesmy dobrze zorganizowani, Nie bylo takiego meczu w ktorym sedzia by nas faworyzowal wiec o co chodzi ?
14.12.2015 o 19:48 przez kamil13216
kamil13216
Ja przeciez nic nie pisalem o romie panie.
14.12.2015 o 19:39 przez wadek88
wadek88
Szczęście sprzyja lepszym :-)
14.12.2015 o 18:38 przez interista1987
interista1987
kamil gdzie ty widzisz racje Pjanicia? 'Wygrywali, pomimo tego, że na to nie zasługiwali'
Roma nie zaslugiwala na wyjscie z grupy LM a wyszla. Tam dopiero mieli szczescie 1 pkt z Barcy 1 z BATE i 4 z Bayerem i w jednym meczu prowadzili 4-2 a skonczylo sie 4-4.
Wyniki nie ma co - 1-1, 1-6, 2-3 ,0-0, 4-4, 4-3 jedno zwyciestwo na 5 meczy , WYMECZONE PANIE.
14.12.2015 o 17:44 przez kamil13216
kamil13216
Gośc racji troche ma bo niektóre mecze w tym sezonie to taka padaka że żal patrZc, ale teraz wszystko rusza z kopyta i gramy bardzo solidnie, natomiast roma gra maksymalną padakę i nie zasługuje na top 5
14.12.2015 o 17:03 przez Odet
Odet
Z Realem Roma planuje w ogóle nie wyjść w Rzymie na mecz i nie pojechać do Madrytu, 0-6 w dwumeczu to i tak niezły wynik Panie Pjanic :)
Pozdr.
14.12.2015 o 17:00 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Pjanić gardzę Tobą śmieciu i Twoim żałosnym klubem który nas wiecznie kompromituje w Europie i który nigdy nie będzie się liczył nawet na włoskiej arenie.
14.12.2015 o 16:48 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Pieski szczekają a karawana jedzie dalej, nie oszukujmy sie, ale takie trofeum jak Scudetto może wylądować w gablotach takich marek jak Inter, Juventus czy Milan, ale reszta to gówno, które ma przebłyski 2-3 sezony na 10 lat.
14.12.2015 o 15:46 przez interista1987
interista1987
Niech porowna szczescie Interu, ktory w kazdym meczu gra solidnie i nigdy nie odstaje od rywala do szczescia Romy w LM Zbieraja baty i nie potrafia pokonac i strzelic gola BAte Borisov u siebie a i tak wywalczyli awans z 6 pkt na koncie.
Hipokryta.
14.12.2015 o 15:27 przez Gajdzik
Gajdzik
Szczęście sprzyja lepszym... ;)
14.12.2015 o 15:14 przez r-nadir
r-nadir
hm, po 38 kolejce też pewnie będą gadać, że Inter miał dużo szczęścia.
14.12.2015 o 15:14 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Ból dupy :)
14.12.2015 o 14:19 przez Granat105
Granat105
Roma nigdy nie zdobędzie mistrza i niech ten płaczek się z tym pogodzi.
14.12.2015 o 13:59 przez inter_21
inter_21
Zwykła frustracja, trudno mu się dziwić patrząc na klub w jakim gra
14.12.2015 o 13:32 przez DonDawido
DonDawido
Poniekąd go rozumiem, bo nie gramy nic szczególnie pięknie, ale liczą się wyniki.
14.12.2015 o 13:03 przez piotrekninter
piotrekninter
Cwok
14.12.2015 o 12:53 przez Tifosinho
Tifosinho
Czyżby ET bawił się w jakieś VooDoo czy coś takiego? Bo wszyscy mają pecha tylko Inter ma szczęście ;)
14.12.2015 o 12:28 przez maciejos
maciejos
*nie gra
14.12.2015 o 12:28 przez maciejos
maciejos
Polska zasługuje moim zdaniem na MŚ, ale nie tak jak Niemcy. To niesprawiedliwe.
14.12.2015 o 12:25 przez broda4991
broda4991
Jakby w piłce wygrywali Ci co zasługują a nie Ci co strzelają to ten sport byłby nudniejszy niż wszystkie inne.
14.12.2015 o 12:23 przez darren1
darren1
Miód na moje uszy :)
14.12.2015 o 12:09 przez interbig
interbig
Ma rację, zapomniał tylko dodać, ze szczęście sprzyja lepszym. I tyle w temacie.
14.12.2015 o 12:03 przez Drago194
Drago194
Widzę, że nie tylko kibice, ale już nawet piłkarze innych klubów mają ból dupy o Inter. Zajmij się lepiej kmiocie swoim gównoklubem ośmieszającym Serie A w Europie.

Shoutbox

Kredence 10.06.2026 14:03

Który jełop prowadzi profil fcinter na twitterze xd

Jacenty 10.06.2026 13:44

Tullio Tinti: "To normalne, że Bastoni interesuje wszystkie europejskie potęgi, ale to nie jest problem. Bastoni jest super szczęśliwy w Interze, ma koszulkę Interu przyszytą do ciała i na pewno zostaje w Interze. To jego dom"

Cny 10.06.2026 13:42

sprzedać CA za 25M do Romy czy Atletico i wziąć Gallo za darmo. i mamy hajsu jak lodu :D

Cny 10.06.2026 13:42

wy to tak zobaczycie nazwisko losowe i wrzucacie tutaj bez namysłu

martins2000 10.06.2026 13:33

Sancho wolnym agentem

doman 10.06.2026 13:28

Może by tak jadon sancho za darmo?

Cny 10.06.2026 13:19

Solet ujdzie, ale trzech czarnych na raz to za duże rozbijanie szatni. nie chcemy drugiego realu i walk plemiennych

Cny 10.06.2026 13:18

oby oby, przedłużyć Darmian, koniecznie xd

martins2000 10.06.2026 13:05

Tinti, Agente di Bastoni e Darmian, è entrato ora nella sede dell’#Inter. [@MatteoBarzaghi]

ragnar 10.06.2026 11:11

Solet za 20 ( coś takiego będzie) Provedel za 4 mln super ruchy, jak na obecne czasy

martins2000 10.06.2026 11:11

Roma: anche Chiesa tra le alternative a Greenwood

Orzeu 10.06.2026 11:10

a później zająć się sprawą pomocnika i wahadłowego

Orzeu 10.06.2026 11:10

Solet i Provedel dobre ruchy trzeba je wykonać jak najszybciej

Jaszczu91 10.06.2026 11:02

Chcieć wydać 12mln euro a móc wydać to jednak różnica

Jaszczu91 10.06.2026 11:01

Solet jak najbardziej ok

Cny 10.06.2026 11:00

Atta, Ndoye, SOlet - niewłaściwy kierunek....

Vancore 10.06.2026 10:59

italiano trenerem besiktasa a chcial albanca i w bolognii i w fiorentinie

Jaszczu91 10.06.2026 10:59

Mam duże wątpliwości

Jaszczu91 10.06.2026 10:58

Oby ten Besiktas wykupił Albańca...

Vancore 10.06.2026 10:57

diouf to juz wahadlowy, asllani zostanie wykupiony po 1 lipca a massolin to nawet nie jest pilkarz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29454

Liczba newsów: 53341

Liczba komentarzy: 624580

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się