Relacje

Inter w wielkich bólach wygrywa 2:1! (48)

Źródło: inf. własna
około miesiąca temu
3609
48
Romelu Lukaku Lautaro Martinez Nicolo Barella Ashley Young

Nerazzurri pokonali Torino na wyjeździe 2:1 po bramkach Romelu Lukaku oraz Lautaro Martineza. Nie obyło się bez nerwów, ale na szczęście koniec końców udało się umocnić przewagę na szczycie ligowej tabeli.

Mecz rozpoczął się od fatalnie zmarnowanej okazji Lautaro Martineza, który próbował strzału już w 4. minucie spotkania po dośrodkowaniu Perisicia. Na kolejną ciekawą akcję przyszło nam czekać aż 24. minuty - po rzucie wolnym strzału spróbowało Torino, ale na szczęście Inter został uratowany przez prawy słupek świątyni strzeżonej przez Samira Handanovicia. W 44. minucie strzału sprobówał Nicolo Barella, ale niestety uderzenie było dalekie od celu, jakim była bramka w której stoi Salvatore Sirigu. Bo niesamowicie nudnej pierwszej połowie sędzia odgwizdał koniec spotkania.

Druga połowa nie przyniosła większych emocji od startu. W 60. minucie w polu karnym faulowany był Lautaro Martinez, a rzut karny na bramkę przekuł niezawodny Romelu Lukaku. W 64. minucie przed świetną szansą stanął Achraf Hakimi, jednakże jego uderzenie zostało sparowane przez Sirigu. W 69. minucie do siatki trafił Sanabria, który najlepiej odnalazł się w zamieszaniu jakie powstało w polu karnym Samira Handanovicia po rzucie rożnym. W 76. minucie przed szansą na zdobycie bramki stanął Christian Eriksen, ale jego strzał został zablokowany. Inter na szczęście zdołał ponownie wyjść na prowadzenie. W 85. minucie po dośrodkowaniu Alexisa Sancheza bramkarza Torino pokonał Lautaro Martinez. W 90. minucie desperackiego strzału sprzed szesnastego metra spróbował jeden z piłkarzy gospodarzy, ale futbolówka bezpiecznie minęła bramkę Handanovicia i pozwoliła ukraść kilka sekund z doliczonego czasu gry. Sędzia odgwizdał koniec spotkania i Inter cieszył się trzema punktami po średnim meczu.

TORINO (3-5-2): 39 Sirigu; 5 Izzo, 4 Lyanco, 3 Bremer; 27 Vojvoda, 8 Baselli, 38 Mandragora, 7 Lukic, 29 Murru; 24 Verdi, 19 Sanabria.

Ławka: 18 Ujkani, 32 Milinkovic-Savic, 9 Belotti, 10 Gojak, 11 Zaza, 13 Rodriguez, 15 Ansaldi, 26 Bonazzoli, 45 Ferigra, 77 Linetty, 99 Buongiorno.

Trener: Davide Nicola.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 Bastoni; 2 Hakimi, 23 Barella, 77 Brozovic, 5 Gagliardini, 14 Perisic; 9 Lukaku, 10 Lautaro Martinez.

Ławka: 27 Padelli, 97 Radu, 7 Sanchez, 8 Vecino, 11 Kolarov, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 15 Young, 24 Eriksen, 33 D'Ambrosio, 36 Darmian, 99 Pinamonti.

Trener: Cristian Stellini (Antonio Conte zdyskwalifikowany).

udostępnij

Zobacz też

Romelu Lukaku Sassuolo

Słaba gra, dobry wynik, ważne punkty | Inter 2:1 Sassuolo (34)

07.04
17:56
Alexis Sanchez Ivan Perisic Marcelo Brozovic Romelu Lukaku Parma Tardini

Ważna wygrana na Ennio Tardini! Parma 1-2 Inter (41)

04.03
19:35

Komentarze (48)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.03.2021 o 12:29 przez Bartez
Bartez
Cenne zwycięstwo! Walczymy dalej, z Sassuolo pełna koncentracja! Forza Inter!
15.03.2021 o 09:10 przez inter_bitcoin
inter_bitcoin
Panowie, chłodne głowy !! W sobotę arcy zdradzieckie Sassuolo
15.03.2021 o 09:08 przez maestro177
+4
maestro177
Dużo osób tutaj chyba myśli, ze kibicuje tiki-taka Barcelonie. To, ze Inter wygrywa mecze w bólu to jest prawdziwy obraz piłki nożnej, mistrzostwo wygrywa się o 15 z Torino, a nie 20.45 z Juventusem.
15.03.2021 o 07:39 przez Copacabana1
+3
Copacabana1
Bo takimi meczami wygrywa sie majstra SEMPRE FORZA INTER
14.03.2021 o 21:54 przez HB
+2
HB
Beka z tego gola dla Torino - Skriniar powalony na ziemię, sędzia ma to gdzieś.
14.03.2021 o 21:04 przez smerf1600
smerf1600
W każdym razie jesteśmy klinicznie - z Atalantą 1 strzał i win, z Torino 3 strzały, 2 gole i tez win hehe
14.03.2021 o 21:03 przez smerf1600
+4
smerf1600
mamy chyba lekką zadyszkę ale Panowie takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, nie jednym wybitnym meczem z mocnym rywalem i potem głupimi stratami z ogórami ale właśnie regularnym goleniem ogórów. A że my przy okazji golimy i ogórów i tych mocnych to już w ogóle wybitnie. Takie mecze niestety jeszcze będą się zdarzać, z sassuolo też pewnie będzie cieżko. Serię zwycięstw mamy już dość długą, niestety wiecznie ona trwać nie będzie, z każdym meczem rośnie ryzyko wpadki - coś ala przypadek Sampy w tym roku. Nie narzekajmy, są 3 pkt to jest najważniejsze
14.03.2021 o 20:37 przez Rebelde
Rebelde
Trochę mnie martwi fakt że strzały celne w ostatnich dwóch meczach możemy policzyć na palcach jednej ręki.
14.03.2021 o 19:28 przez Kondzik
+1
Kondzik
Byle do przodu ⚫🔵💪 za styl pkt nie dają. Forza Inter 🔝⚫🔵
14.03.2021 o 19:20 przez Waldini
+1
Waldini
Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo. Gdzie gra nie porywa, gdzie jest stale pod górkę, ale finalnie zdobywa się bramkę więcej. Zostało 11 spotkań, nie ma co się łudzić, że będzie lekko i rywale się przed nami położą. Koncentracja do końca i na końcu czeka nagroda, na którą czekamy od 11 lat.
14.03.2021 o 18:54 przez Inter Fan 13
+1
Inter Fan 13
Po Sassuolo jest przerwa więc niech Lukaku wtedy odpocznie.
14.03.2021 o 19:08 przez ragnar
ragnar
nie do końca, on w reprze będzie grał....
14.03.2021 o 20:19 przez SETE
SETE
Żeby czasem nie odpoczął :)
14.03.2021 o 18:51 przez Damianos
+1
Damianos
Juve wygrywa po 1 połowie 3-0 3 gole Ronaldo, Wracają do gry musimy być ostrożni w następnych meczach
14.03.2021 o 18:35 przez Dyl87
+3
Dyl87
Bardzo ważne 3 punkty w porównaniu do poprzedniej rundy odrobione już 9 punktów ( milan +3 , Parma +2, atalanta +2, Lazio +2) . Alexis musi zostać na następnym sezon mocna ławka to podstawa :)
14.03.2021 o 18:10 przez Rafał 1976
+2
Rafał 1976
Nerwy do samego końca zamiast włączyć drugi bieg i strzelić na dwa zero to tracimy głupio bramkę Dobrze że wszedł Alexis za Brozo i Lautaro dał nam zwycięstwo Lukaku musi odpocząć sobie bo ostatnie mecze wykoniu są słabsze Forza Inter po scudetto
14.03.2021 o 18:01 przez Damianos
+2
Damianos
W Następnym meczu Lukaku niech rozpocznie na Ławce a Sanchez od 1 minuty
14.03.2021 o 17:40 przez Silvio
+3
Silvio
Mam wrażenie, że Lukaku potrzebuje odpoczynku bo dzisiaj i w meczu z Atalantą był tak samo ciężkim, mało zwrotnym i niemrawym zawodnikiem jak zaraz po przyjeździe do Mediolanu. Brakuje chyba świeżości. W ogóle to mam wrażenie, że cały atak ma lekki kryzys (oprócz Alexisa). Oby się nie pogłębił.
14.03.2021 o 19:51 przez mikruzzo
mikruzzo
"cały atak ma lekki kryzys" - My chyba zupełnie różne zespoły oglądamy :)
Nie mamy w składzie Lewego, który w każdej kolejce po kilka bram ładuje, to jest normalne że niektórzy snajperzy mają słabszy dzień
14.03.2021 o 17:34 przez cuba
+2
cuba
Bezcenne 3pkt i bardzo dobre zmiany
14.03.2021 o 17:31 przez mroowa111
+2
mroowa111
Krótko i na temat: zwycięstwo mega wymęczone ale zasłużone, Duet Lula i wszystko w czarno-niebieskiej części Mediolanu gra, a cygan marznie aż miło bo już -9, prawie jak w Szwecji normalnie Bilan już się w tym sezonie nie ogarnie, Forza Inter !!
14.03.2021 o 17:29 przez Ibra1908
+2
Ibra1908
Można się przypierdzielić o jakość zdobywania pkt. w ostatnich meczach, ale przypomnę tylko że Juve w ostatnich latach też często wygrywało bardzo skromnie i po słabszych meczach, ale jak się zdobywa Majstra, nikt o tym nie pamięta i mam nadzieję, że u nas będzie podobnie, najważniejsze zdobywanie punktów, a styl też ważny, ale to drugorzędna sprawa. Pasza Inter Amala
14.03.2021 o 17:30 przez Ibra1908
Ibra1908
* Pazza Inter Amala! (jeb** słownik)
14.03.2021 o 17:26 przez SETE
+2
SETE
Moge zrobić kopiuj wklej mojego komentarza po meczu z Parma

„ ważne 3 pkt , mecz do zapomnienia „
14.03.2021 o 17:24 przez jacodj
jacodj
Ten mecz mogliśmy w pierwszej połowie wygrać bo Toro się o to prosiło....
14.03.2021 o 17:23 przez jacodj
jacodj
Jest jest jest ! Mamy to ! Forza Inter ⚫🔵
14.03.2021 o 17:15 przez rafalik93
+2
rafalik93
I my chcemy Sancheza się pozbyć po sezonie ...masakra
14.03.2021 o 17:14 przez inter30
+4
inter30
Gaglia to jest taki antytalizman tej drużyny, zawsze jak gra albo wchodzi to są kłopoty a jak schodzi to strzelamy gole, co za oferma to brak słów. Gol dla Torino nieprawidłowy, po co jest ten var? To tylko pokazuje że trzeba maksymalnie sprężyć się w każdym meczu bo sędziowie mogą dokładać od siebie
14.03.2021 o 17:14 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
Było bardzo gorąco, ale znowu nasi dali radę, jakościowo może daleko od ideału, ale kolejny raz "wyrwane w bólach" 3 pkt. i możemy dopisać kolejny komplet do tabeli i to najważniejsze! Nawet pizduś na Varze tego nie popsuł. Forza Inter! 👊🏻⚫🔵
14.03.2021 o 17:10 przez danielinter
+5
danielinter
Mam takie marzenie zeby Gagliardini byl ostatni do grania i to nie tylko w pomocy, ale ogolnie nawet po 3 bramkarzu.Mecz dziadowski, ale poki beda zwycięstwa to nie bede grillowal.
14.03.2021 o 17:05 przez Matiinterlegia
+1
Matiinterlegia
Swoją droga przy straconym goli przez nas,komicznie to wyglądało,naszych trzech leży we własnym polu karnym,a wg sędziego Valeriego,ta sytuacja nie zasługuje nawet na zainteresowanie się varem,nawet jeżeli nie dostał wiadomości na ucho,czy jego ciekawość nie zjadała 🤷🏻‍♂️
14.03.2021 o 17:04 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Masakra, w bólach to wszystko wielkich zdobyte. Są 3 pkty i to niby najważniejsze, ale martwi coraz gorsza gra i brak pomysłu na nią. Przez 90 minut oddać 2,3 strzały dodając do tego jeszcze tego zje ba z gwizdkiem, któremu nawet nie chciało się ruszyć dpy żeby zobaczyć var po ewidentnym faulu na 1-1. Praktycznie jeden mecz w tygodniu więc nasi powinni takie Torino zniszczyć już w pierwszych 20 minutach. Lukaku ospaly, Brożek jak cię mogę, Perek wrócił do swoich najgorszych czasów, Hakimi dramat, odpala parę meczy ze szczena opada po czym ma parę meczy gdzie już w przerwie bym mu podziękował. Pobudka mamy jeszcze 11 meczy!
14.03.2021 o 17:02 przez Ploretariusz
+2
Ploretariusz
Dawać te Sassuolo pośpiesznie, bo tu nie ma przeciwników dla Wielkiego Internazionale.
14.03.2021 o 17:02 przez Kebo
+2
Kebo
Co kolejkę można powtarzać jak mantrę, że takimi meczami wygrywa się Scudetto :) . Nasze prośby o Sancheza z ławki zostały wysłuchane i mamy kolejne 3 pkt. dopisane.

Shoutbox

HB 19.04.2021 04:06

hajs im ucieka

HB 19.04.2021 04:06

#UEFA ready to use harsh punishments against the SuperLeague clubs. Lawyers are working for a cause. Today the UEFA executive at Montreux. There also is a possibility that UEFA could ban from #UCL and #UEL 2020/21 the #SuperLeague’s clubs. Let’s what happens. Total war is coming

HB 19.04.2021 03:26

jakby Atalanta mogła sobie pozwolić na zakup 2 topowych zawodników to mieliby coś do powiedzenia z Realem

HB 19.04.2021 03:25

zastrzyk gotówki niczym dofinansowanie dla start-upa

HB 19.04.2021 03:24

to się coś zmieni

HB 19.04.2021 03:24

może jak awansuje do SL

HB 19.04.2021 03:24

Atalanta radzi sobie świetnie w LM, a klub się nie rozwija prawie

HB 19.04.2021 03:23

Atalanta nigdy

HB 19.04.2021 03:23

Roma 20

HB 19.04.2021 03:23

Lazio wygrał scudetto 21 lat temu

HB 19.04.2021 03:22

dziś średniacy tez nie mają o co grać

HB 19.04.2021 03:22

jakieś obrzydliwe MU, które nigdy nie wygrywa, ale zawsze ma kasę na transfery

HB 19.04.2021 03:22

historia Lipska jest najobrzydliwszą sportową historią ever

HB 19.04.2021 03:21

a w klubowej dzieją się dziwne rzeczy od dawna

Yascarr 19.04.2021 03:21

Wydaje się, że wszystkie kluby spoza układu SuperLeague własciwe nie mają żadnych perspektyw. Czekam na rozwój sytuacji i więcej szczegółów od założycieli tej SuperLeague. Na ten moment nie do ogarnięcia cała sytuacja

HB 19.04.2021 03:21

ja osobiście wolę piłką międzynarodową niż klubową, bo nie ma transferów i jest bardziej wyrównany poziom

Yascarr 19.04.2021 03:16

Tworzy się finansowa przepaść, bogaci stają się bogatsi, a reszta tylko traci

Yascarr 19.04.2021 03:13

Mi chodzi o zawalanie tego jakby ekosystemu w piłce klubowej. Nie wyobrażam sobie istnienia średnich klubów jak Lazio, Roma czy Atalanta. Europejskie rozgrywki pod butem ich rywali, w dodatku tylko dla nich. Liga mistrzów i Liga Europejska tracą całkowicie na atrakcyjności lub w ogóle przestają istnieć.

maverik 19.04.2021 03:12

tu chodzi o roznice w ligach krajowych a nie w jednym dwumeczu

HB 19.04.2021 03:11

nie będzie prawie różnicy między składem SL (15 bogatych + 5 najlepszych kopciuszków) a 1/8 LM

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w starciu z Napoli?

Polls answer

Wyniki Serie A

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • FT

    Benevento

    0 - 1

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • FT

    Crotone

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    3 - 1

    Verona

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Cagliari

    4 - 3

    Parma

Niedziela, 18 kwietnia

  • FT

    AC Milan

    2 - 1

    Genoa

  • FT

    Atalanta

    1 - 0

    Juventus

  • FT

    Bologna

    4 - 1

    Spezia

  • FT

    Lazio

    5 - 3

    Benevento

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Roma

  • FT

    Napoli

    1 - 1

    Inter

Wtorek, 20 kwietnia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Fiorentina

Środa, 21 kwietnia

  • 18:30

    AC Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Crotone

    ? - ?

    Sampdoria

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Benevento

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Spezia

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Udinese

    ? - ?

    Cagliari

Czwartek, 22 kwietnia

  • 18:30

    Roma

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Sobota, 24 kwietnia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    Parma

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 25 kwietnia

  • 12:30

    Benevento

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Juventus

  • 15:00

    Inter

    ? - ?

    Verona

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Bologna

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    31

    75

  • 2

    Milan

    Milan

    31

    66

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    31

    64

  • 4

    Juventus

    Juventus

    31

    62

  • 5

    Napoli

    31

    60

  • 6

    Lazio

    Lazio

    30

    58

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    17

  • 5

    Ciro Immobile

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27162

Liczba newsów: 39357