Wywiady z piłkarzami

Pomeczowe wypowiedzi zawodników (7)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 3 lata temu
91
7
fcinter serwisowe

Po wspaniałym derbowym widowisku, w którym Inter ostatecznie zremisował z Milanem 2-2, kilku zawodników Nerazzurrich w tym Antonio Candreva oraz Geoffrey Kondogbia udzieliło wypowiedzi dla mediów:

Antonio Candreva: To było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Zasłużyliśmy na zwycięstwo, ale ostatecznie udało nam się osiągnąć zasłużony remis. Po dwóch kontratakach straciliśmy dwie bramki, to nie powinno się zdarzyć. Musimy się poprawić i wynieść naukę z tego spotkania. Jesteśmy Interem i musimy być w tabeli na najwyższych pozycjach. To jest naszym celem, aby tam powrócić. Problemy z Piolim? Dość tej historii, to jest czas by zakończyć ten temat na zawsze. 

Geoffrey Kondogbia: Zaczęliśmy dobrze, to był dobry mecz w naszym wykonaniu. Graliśmy z sercem. Byłem dwa miesiące bez regularnej gry, ale dzisiaj dałem z siebie wszystko, nawet jeśli w niektórych momentach mogłem spisać się lepiej. Teraz musimy kontynuować drogę w tym kierunku. Czy miałem problemy z de Boerem? Tak, ale nie będę mówił o nim źle. Dla mnie to przeszłość. Teraz tak jak cały Inter muszę patrzeć w przyszłość. Rola na boisku? Zawsze gram na tej pozycji i jestem z tego zadowolony. 

- Aby zagrać w Lidze Mistrzów musimy dać z siebie jeszcze więcej. Musimy w to uwierzyć i ciężko pracować.

 

Zobacz też

Victor Moses

Moses ósmym nigeryjskim graczem Interu (10)

23.01
21:03
Samir Handanovic

Handanovic: Powinniśmy zabić ten mecz wcześniej (2)

26.01
16:44

Komentarze (7)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.11.2016 o 18:39 przez Waccollinio
Waccollinio
Kondo zagrał jak przestraszony dzieciak, wolę Gnoukouriego.
21.11.2016 o 21:12 przez szmalo
szmalo
co do gry Kondogbii, mam wrażenie, że część osób tutaj wypowiadających się wcale nie oglądała meczu, odnośnie jego gry Kondogbii, byl bardzo irytujący, bardzo duża liczba strat, no i te powroty w tempie żółwia, żenada!
21.11.2016 o 16:47 przez jarekddz
jarekddz
Kondo zagrał dobry mecz, no skisłem... Zobaczcie na jego powrót za typem co holuje piłkę pół boiska. Kompromitacja
21.11.2016 o 14:03 przez AveCaesar
AveCaesar
Z Santonem na lewej i Ansaldim na prawej całkiem fajnie to wyglądało. Na środku Miranda z Medelem przed nimi Kondo i powinno być szczelnie z tyłu.
21.11.2016 o 12:22 przez Odet
Odet
Joffre niby dobrze, ale ze 3 razy w charakterystyczny dla siebie sposób piłkę zgubił (czyli w dryblingu jako ostatni pomocnik).
No i ten powrót przy pierwszej bramce dla Milanu, brrrrrrrrrrrrrr
Pozdr.
21.11.2016 o 11:36 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Zgodzę się, już od dawna apelowałem, żeby Medela dac na obronę, tak jak w Chile...fajnie to wyglądało, Kondo na +, Candreva wiadomo, Perisić swoje zrobił. Dziwi mnie jedna rzecz, kolejny trener i dalej to samo z bocznymi, Ansaldi zagrał dobre mecze na prawej stronie, no to go przesunął na lewą i dupa blada. Źle sie ustawiał kilkukrotnie. D'Ambrosio dramat...niech ten chłop zmieni klub. Icardi - nie ma co komentować, kolejny mecz gramy w 10 ciu. Zero walki, zero zaangażowania, zero pomocy. Mam gdzieś te jego bramki..Gramy w 10, takie są fakty. Oddać go za dobrą kasę.
21.11.2016 o 10:17 przez lena182
lena182
Geoffrey bardzo dobry mecz. Wydaje mi się że zagrał nawet lepiej niż Brozović ale może mam mylne odczucie bo Kondo jak biegnie z piłką to jest bardziej widoczny przez te swoje wielkie susy które zasadza :D
a tak na poważnie cofnięcie Medea (ciekawe co to za uraz) było genialne bo w rozegraniu piłek jako pomocnik chłop nie jest dobry a Geoffrey i Joao Mario dali dzisiaj radę.
Candreva na najwyższym poziomie! najlepszy na boisku

Shoutbox

Piter 29.01.2020 19:56

całuj sygnet albo won

Piter 29.01.2020 19:56

no właśnie pan Klinsi dla ciebie

Lisek97 29.01.2020 19:56

Bo jestem tutaj najciekawsza osoba to co się dziwicie

Nitrogen 29.01.2020 19:56

Nie jakiś gościu tylko Pan Klinsi

Piter 29.01.2020 19:56

i może odpowiedzieć nam na WSZYSTKIE pytania

Piter 29.01.2020 19:56

no lisek właśnie sam ze sobą flirtuje tutaj

Lisek97 29.01.2020 19:56

Bo jakiś gościu coś pisał i nawiązał

Savulikees 29.01.2020 19:55

dele alli gra w nba2k20

Kredence 29.01.2020 19:55

Lisek ty piszesz sam do siebie ?

ZnawcaCalcio 29.01.2020 19:55

?

Piter 29.01.2020 19:55

lisek ale nie obchodzi nas czy ty tam pojedziesz czy nie xd

ZnawcaCalcio 29.01.2020 19:55

Dobry ten Kumbulla

jaszczomb 29.01.2020 19:55

jak kumbulla taki kozak to juz moze bedzie nastepca skriniara

Lopez 29.01.2020 19:55

dolkl

VVujek 29.01.2020 19:55

brązowe gacie

Lisek97 29.01.2020 19:55

Ja nie wiem czy tam jadę po pierwsze

Piter 29.01.2020 19:55

brązowe gacie?

Lopez 29.01.2020 19:55

weźcie weźcie może co

ZnawcaCalcio 29.01.2020 19:55

poza tym łatwiej ogarnąć chyba ŚO niż tego całego wahadłowego

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28648

Liczba newsów: 35707