Wywiady z piłkarzami

Pomysł Eto'o na rozwiązanie problemu rasizmu na stadionach (4)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
11 dni temu
1398
4
Samuel Eto

Samuel Eto'o podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat rozwiązania problemu, który jest ostatnio na językach wielu ludzi związanych z piłką nożną we Włoszech. Chodzi tutaj o kwestie rasizmu na włoskich stadionach. Kameruńczyk podzielił się spostrzeżeniami nie z byle kim, a z Olivierem Dacourtem, który realizuje dla Canal Plus własny film dokumentalny pod tytułem „Nie jestem małpą”. Oto jaki pomysł ma legendarny napastnik:

- Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji byłoby, gdyby wszyscy czarnoskórzy zawodnicy na boisku w takiej sytuacji powiedzieli zgodnie: NIE GRAM DALEJ. Gdyby takie coś sprawiło, że ludzie zaczęliby tracić w ten sposób pieniądze, to szybko znaleźliby rozwiązanie tej sytuacji.

 

 

 

 

 

Tagi: Samuel Eto
udostępnij

Zobacz też

Lautaro Martinez

Lautaro: Mój ojciec się pomylił. Przeprosił już Spallettiego (3)

27.12
11:39
Ionut Radu Piątek Genoa

Radu: Inter? Zobaczymy... (7)

31.12
10:19

Komentarze (4)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.01.2019 o 12:53 przez Endru
+1
Endru
Rozdmuchiwanie sprawy jak biali sa obrazani lub rzucaja do nich swinie lub browary to jakos sie nie obrazaja i graja dalej.
08.01.2019 o 02:53 przez WirtuozTaktyki
+7
WirtuozTaktyki
Dopóki czarnoskórzy będą tak wrażliwi na takie zachowanie troglodytów (uważam zresztą, że często na pokaz) dopóty ci drudzy będą to wykorzystywać przeciwko nim.
08.01.2019 o 12:50 przez ddamiann17
ddamiann17
Dokładnie - niestety, ale w każdej dziedzinie życia trafia się na rasistów i trzeba umieć sobie z tym radzić (szczególnie, kiedy jest się osobą medialną). Jest zresztą kilka przykładów, które idealnie pokazują, jak należy się zachowywać w takich sytuacjach - Dani Alves, który rzuconego w niego banana po prostu wziął i zjadł ;) Idiotów jest mnóstwo, ale należy umieć sobie z nimi radzić
08.01.2019 o 01:13 przez Chuchu
+1
Chuchu
Geniusz kurła...

Shoutbox

Miszczu 18.01.2019 08:48

Sam Milan nie zrozumiał tej kary, bo jest to kiepsko wyjaśnione. Stąd odwołania i spotkania.

Luki165 18.01.2019 08:47

Ja w sumie o szczegolach nie wiedzialem. Generalnie troche beka jest z tych postanowien . Szkoda ze nie ma informacji ile zyskow kapitalowych musza miec na kazdy rok kary.

Miszczu 18.01.2019 08:45

Ale czego nie przetłumaczyli? Komunikatu Uefa z przed miesiąca? Przecież od miesiąca jest trąbione o tym, że się odwołują od tego.

InteristaNagato 18.01.2019 08:45

xdddddddd

Luki165 18.01.2019 08:45

Wychodzi na to ze beda musieli zbilansowac budzet do czerwca 2021. Ograniczenie do 21 zawodnikow w pucharach i zatrzymanie 12 mln za lige europy

VVujek 18.01.2019 08:41

Dziwne ze na stronce milanu tego nie przetlumaczyli

Luki165 18.01.2019 08:37

Jezeli sprawdzi sie to co pisza na stronie uefy to milan popadnie w ruine

VVujek 18.01.2019 08:35

Uefa im zabiera kase z LE a oni wydaja sobie 35 baniek na paqete , teraz jeszcze piatek xd

VVujek 18.01.2019 08:32

W piatek mieli spotkanie z uefa i co ? Pozwolili im na kolejny transfer po paqecie ?

VVujek 18.01.2019 08:30

Spoko "inne przypadki" ale przeciez to milan byl tym gorszym przypadkiem wydajac fortune w jednym okienku

Luki165 18.01.2019 08:29

No wlasnie tutaj jest cos wiecej. Kiedys czytalem ze Inter i milan to zupelnie dwa inne przypadki podobno. Sami wlosi jak ich czytam nie za bardzo kumaja tego ffp ;)

VVujek 18.01.2019 08:28

Och uj tu chodzi to ja nie wiem

VVujek 18.01.2019 08:28

Wiec fundusz podpisal jakas ugode i co ? Milan dalej wydaje kase nie sprzedajac nikogo ...

VVujek 18.01.2019 08:27

Prawda ? A w ffp chodzi o to wlasnie

VVujek 18.01.2019 08:27

Pisałkkem nizej ze nie da sie tego wytlumaczyc logicznie, to ze fundusz przeja milan nie zmienia bilansu finansowego

Luki165 18.01.2019 08:25

To jak logicznie wytlumacysz ze jak doszlo do zmiany wlasciciela to nagle jest prpces

VVujek 18.01.2019 08:24

Za wzgledu na ffp a nie wlascicieli , nazwisko nie moze tu miec nic do rzeczy

Luki165 18.01.2019 08:24

Cos ala wisla

Luki165 18.01.2019 08:24

Chcieli ich wykluczyc ze wzgledow na wlascicieli

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    19

    53

  • 2

    Napoli

    Napoli

    19

    44

  • 3

    Inter

    Inter

    19

    39

  • 4

    Lazio

    Lazio

    19

    32

  • 5

    Milan

    Milan

    19

    31

  • 6

    Roma

    Roma

    19

    30

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    14

  • 2

    Krzysztof Piatek

    13

  • 3

    Fabio Quagliarella

    12

  • 4

    Ciro Immobile

    10

  • 5

    Arkadiusz Milik

    10

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 19 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Torino

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Parma

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Sassuolo

Niedziela, 20 stycznia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sampdoria

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Bologna

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Empoli

  • 20:30

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 21 stycznia

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Milan

  • 20:30

    Juventus

    ? - ?

    Chievo

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - flauta na morzu... (0)

17.01
19:32
Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie pierwszego tygodnia mercato (12)

10.01
16:18
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 21695

Liczba newsów: 32546