Plotki transferowe

Porozumienie w sprawie Icardiego! (24)

Autor:
Źródło: różne
około miesiąca temu
2894
24
Mauro Icardi Koszulka

Kolejne źródła informują, że Inter doszedł do porozumienia z Paris Saint-Germian w sprawie transferu Mauro Icardiego!

 

Były kapitan Interu dołączył do paryskiego klubu latem ubiegłego roku, a w umowie między klubami zawarta została klauzula wykupu w wysokości 70 milionów euro.

Ze względu na obecną sytuację pandemiczną PSG zdecydowało się negocjować te warunki i finalnie francuski klub ma rzekomo zapłacić 50 milionów euro oraz dodatkowe 7 milionów euro w bonusach, z czego 4 miliony mają być bardzo łatwo osiągalnymi celami, a kolejne 3 miliony - nieco trudniejszymi.

Jutro mamy poznać więcej szczegółów tej umowy, a na początku tygodnia należy spodziewać się oficjalnej informacji ze strony obu klubów, jak i samego piłkarza.

 

Zobacz też

Antonio Candreva

Candreva może przenieść się do Atalanty (11)

07.07
13:48
Olivier Giroud Emerson Palmieri

Inter po duet z Chelsea (4)

08.07
11:27

Komentarze (24)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
31.05.2020 o 07:54 przez Lucash
+2
Lucash
Tu jak zwykle wieczny płacz. Gość kupiony za 13 milionów, grał u Nas 6 lat. Przez ten okres był najlepszym naszym graczem. Nastrzelal 130 bramek. I sprzedajemy go za 57 milionów czyli 4 za razy więcej niż go kupiliśmy. Chciałbym aby każdy transfer był tak udany pod względem finansowym i sportowym. Wreszcie przypomnijcie mi kiedy sprzedaliśmy gracza za większe pieniądze? No właśnie nigdy. Weźcie w końcu swoje życiowe żale wylewajcie na innych stronach bo ja nie mam ochoty tego oglądać. Dobrze, że w Interze takie spece od finansów jak Wy nie pracują. Byśmy mieli kadrę powyżej 100 zawodników i długi jak stąd do nieskończoności.
30.05.2020 o 21:29 przez Avtvv
Avtvv
Zniżki dla szejków z PSG... Tylko w Interze ;-)
30.05.2020 o 14:17 przez Snake86
Snake86
Jeśli to prawda to masakra... W bonusach powinno być 17+3, a nie 7+3...
30.05.2020 o 13:24 przez Imrahil
+1
Imrahil
slabizna z naszej strony
30.05.2020 o 12:55 przez ManOnFire
+1
ManOnFire
Światowe media juz piszą, ze promocja Interu w trudnych czasach :)
30.05.2020 o 11:33 przez Klinsi64
-1
Klinsi64
gość został pogoniony z Interu więc niższa cena nie dziwi pytanie tylko czy my również będziemy mogli liczyć na wyrozumiałość innych przy przyszłych zakupach?
30.05.2020 o 10:23 przez Orzeu
-1
Orzeu
słaby deal. po zdobyciu korony króla strzelców jakiś lepszy agent mógłby go spokojnie wytransferować za 2x taką kwotę.
30.05.2020 o 09:53 przez ragnar
ragnar
prawda jest taka, że poza bramkostrzelnością nic nie podwyższa ceny

- Icardi może grać tylko na szpicy, nie jest to napastnik jak np Cavani, że na skrzydle pobiega, czyl Lautaro ,że zagra też podwieszonego napastnika
- chcemy się go pozbyć
- agentka idiotka
- z tego co się słyszy, nie jest to piłkarz, który jest zgrany z resztą piłkarzy
( może trzymają gp na odległość żeby im się do żon nie dopchał :P )

itp itd
30.05.2020 o 08:50 przez Rebelde
+6
Rebelde
Jakby Icardi był zawzięty i uparł się na transfer do Juve, to byście zobaczyli połowę z tego. Marotta i tak wydusił dużo, jak za zawodnika który nie miał powrotu do Interu i wszyscy o tym wiedzieli. Te PSG to spadło z nieba Interowi...
30.05.2020 o 08:32 przez Nasir
-4
Nasir
Marotta mial by krulem mercato okazal sie zwyklym pozorantem, branca czekamy tesknimy
30.05.2020 o 04:17 przez CzarodziejCzasu
CzarodziejCzasu
:lol: a nie mówiłem?
30.05.2020 o 04:35 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
Wróżbita Maciej !! 😱
30.05.2020 o 02:34 przez danielinter
+2
danielinter
Jezeli dostaniemy mniej niz 60 to będzie absurd.
30.05.2020 o 00:48 przez Piotrekfci
+2
Piotrekfci
Sory ale jeżeli te 50 plus jakieś 7 baniek jest prawda to zostaliśmy wyruchtani w kakao. Tyle na temat. Dwokrotny zdobywca złotej piłki w serie A plus gość który potwierdził nosa do zdobywania goli nie tylko we Włoszech ale i we Francji sprzedany za pół darmo (110 vs 50) dramat jakich mało. Tym bardziej że za te 50 to jedyne kogo zdołamy kupić to Tonaliego który może okazać się strzalem w 10 lub też wielkim niewypałem mając zbyt duża presję.
29.05.2020 o 23:52 przez smerf1600
smerf1600
Prawda jest taka że koniecznie musimy go komuś opchnąć co nie zwiększa jego ceny a w dodatku zaInteresowania większego to on raczej nie wzbudza. Nie ma się co łudzić, jesteśmy pod scianą i psg dobrze to wie
29.05.2020 o 23:48 przez Pader88
+3
Pader88
w doopie mam za ile wazne ze poszla w chooj kanalia przebrzydla hatfu
29.05.2020 o 23:47 przez Woo-cash
-1
Woo-cash
Rozmienił się na drobne.
29.05.2020 o 23:46 przez mroowa111
+4
mroowa111
słaba kwota jak na zdrajce i konfidenta można ugrać troche więce ale widać zarządowi też bardzo zależy, podobnie jak kibicom, na pozbyciu się gorącego kartofla
29.05.2020 o 23:44 przez oster
+3
oster
Było ich stać dać 222mln za symulanta i 180mln za Mbape to niech dają te 70mln za Icardiego i ani euro mniej !!
29.05.2020 o 23:40 przez Claudio
+4
Claudio
No to Interes w uuuj...
29.05.2020 o 23:32 przez WTC
+2
WTC
Kwota jaką zapłaci PSG jest jednak śmieszna biorąc pod uwagę, że za jakichś ogórów z Bundesligi z 3-4 bramkami wołają po 35-40 baniek.
29.05.2020 o 23:46 przez oster
oster
A Barca nie tak dawno przepłacila za Dembele o ponad 100mln...
30.05.2020 o 00:32 przez Endru
+2
Endru
Teraz przepłacą za Lautaro

Shoutbox

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:07

LEWANDOWSKI !! !

Lopez 08.07.2020 16:06

rzygać niech będzie

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:05

inaczej się to powinno pisać

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:05

poza tym chodzi mi o słowo do pożygu

Lopez 08.07.2020 16:05

nie chce być nie miły

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:05

Ja bym nie zrobił

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:05

Jak Lewy ma zdobyć Złotą Piłkę, to tylko teraz

Lopez 08.07.2020 16:05

no ja mam w cholerę takich pomyłek, Zacznij pisać newsy to zobaczymy ile Ty zrobisz

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:04

Nie przypominam sobie innego polskiego sportowca, który odniósłby taki sukces w liczącej się dyscyplinie sportu

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:04

i to w najpopularniejszej jej odmianie

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:04

ja mu życzę Złotej Piłki, bo to będzie niewyobrażalny sukces polskiego sportowca

Lopez 08.07.2020 16:03

Lewy to jeden z niewielu piłkarzy, których szanuje bo on nie jedzie na kadrę żeby spotkać kolegów i sie z nimi opić

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:03

Nie chcę być niemiły, ale jako redaktor strony fcinter.pl nie wypada robić takich baboli Lopez...

Lopez 08.07.2020 16:02

to gdzie grał mnie nie interesuje

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:02

że były zawodnik poznańskiego Kolejorza zdobędzie tak ważny indywidualny tytuł

Lopez 08.07.2020 16:02

ja tam Lewego lubie, ale tutaj będzie takie lizidupstwo w Polsce do pożygu

Lopez 08.07.2020 16:02

tak to jest na pewno powód

ZnawcaCalcio 08.07.2020 16:01

Typowy Lopez, bo Cracovia sympatyzuje z Lechem i nie może tego znieść

Nitrogen 08.07.2020 16:01

Przyjemnie się czyta o Polaku, który odnosi sukces

Nitrogen 08.07.2020 16:01

No i dobrze Lopeziak

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym graczem Interu w meczu z Bologną?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 04 lipca

  • FT

    Juventus

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Sassuolo

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Lazio

    0 - 3

    Milan

Niedziela, 05 lipca

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Bologna

  • FT

    Brescia

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Cagliari

    0 - 1

    Atalanta

  • FT

    Parma

    1 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Sampdoria

    3 - 0

    SPAL

  • FT

    Udinese

    2 - 2

    Genoa

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Wtorek, 07 lipca

  • FT

    Lecce

    2 - 1

    Lazio

  • FT

    Milan

    4 - 2

    Juventus

Środa, 08 lipca

  • 19:30

    Fiorentina

    ? - ?

    Cagliari

  • 19:30

    Genoa

    ? - ?

    Napoli

  • 21:45

    Atalanta

    ? - ?

    Sampdoria

  • 21:45

    Bologna

    ? - ?

    Sassuolo

  • 21:45

    Roma

    ? - ?

    Parma

  • 21:45

    Torino

    ? - ?

    Brescia

Czwartek, 09 lipca

  • 19:30

    SPAL

    ? - ?

    Udinese

  • 21:45

    Verona

    ? - ?

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Antonio Conte Pintus

Czy Inter jest źle przygotowany fizycznie? (8)

22.06
23:54
Mourinho Moratti

Spełnienie marzeń i ucieczka - Mou wspomina Inter cz. III (12)

27.05
19:46
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    31

    75

  • 2

    Lazio

    Lazio

    31

    68

  • 3

    Inter

    Inter

    30

    64

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    30

    63

  • 5

    Milan

    Milan

    31

    49

  • 6

    Roma

    Roma

    30

    48

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    29

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    26

  • 3

    Romelu Lukaku

    20

  • 4

    Joao Pedro

    17

  • 5

    Luis Muriel

    16

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26766

Liczba newsów: 36952